حریق در کارخانه سلفون سازی آسمان اصفهان را سیاه کرد

در حوالی بعد از ظهر روز پنج شنبه حریق سنگینی در شرق اصفهان رخ داد که دود ناشی از این کارخانه هوای اصفهان را مه آلود کرده است.

                                                                  حریق در کارخانه سلفون سازی آسمان اصفهان را سیاه کرد

به گزارش خبرنگار مهر، در بعد از ظهر روز پنج شنبه حریق سنگینی در شرق اصفهان در یک کارخانه مقواسازی رخ داد که این موضوع باعث شد هوای اصفهان ابری و سیاه و تاریک شود.

حجم دود ناشی از حریق در این کارخانه تا اندازه ای وسیع و زیاد است که حتی در جنوب شهر که نیز به این منظره نگاه می کنی متوجه حریق خواهی شد.

بر اساس پیگیری خبرنگار مهر، مدیرکل حوادث غیر مترقبه استان اصفهان در این خصوص اظهار داشت: این دود ناشی از حریق در یک کارخانه سلفون سازی است که بعدازظهر امروز رخ داد.

منصور شیشه فروش در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: برای مهار آتش در این کارخانه نزدیک به 20 ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شده اند.

بر اساس گفتگوی خبرنگار مهر، با شاهدان حاضر در صحنه این حادثه در حوالی ساعت 15و30 بعد از ظهر در یک کارخانه سلفون در بلوار ارغوانیه رخ داد و تا کنون که ساعت نزدیک به 18 بعد از ظهر است مهار آتش وجود دارد.

یکی از شاهدان حاضر در صحنه در این خصوص به مهر گفت: تاکنون نزدیک به 20 ماشین آتش نشانی برای مهار آتش این کارخانه در محل حاضر شده اند و همچنان نیز در حال تردد هستند.

پیگیری خبرنگار مهر برای گفتگو با کارشناسان آتش نشانی در این خصوص بی نتیجه ماند.

+35
رأی دهید
-52

Cyrusiii - لیدز - انگلستان
حریق دیگه چیه؟ سخته براتون که بگید آتش‌سوزی یا آتش؟
جمعه 14 مهر 1391 - 20:39
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
Cyrusiii - لیدز - انگلستان این عرب زدگی تا لندن هم نفوذکرده ! حتما باید به زبون پیغمبرشون صحبت کنن
جمعه 14 مهر 1391 - 21:09
قیصرمنم - سده - ایران
نه بابا!!! اونجا که آتش گرفته بود که کارخانه نبود بلکه محل جمع آوری لاستیک ضایعات بوده و مربوط به شهرداری میباشد، محلی که زباله ها را بازسازی میکنند، گردنه زینیل- جاده ارغوانیه به باغ رضوان.
شنبه 15 مهر 1391 - 07:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.