نگاه خریدارانه هیلاری کلینتون به کریستینا اگیولرا

بامدادخبر – کریستینا اگیولرا، خواننده‌ی ۳۱ ساله‌ی آمریکایی که به عنوان سفیر «برنامه‌ جهانی غذا» فعالیت می‌کند، روز چهارشنبه (۳ اکتبر-۱۲ مهر)، جایزه‌ی سالانه‌ی بنیاد مک‌گورن (McGovern Awards) را به طور مشترک با دیوید نواک، صاحب شرکت‌های زنجیره‌ای یام (کی.اف.سی-پیتزا هات-تاکوبِل) از دست هیلاری کلینتون، وزیر خارجه‌ی آمریکا دریاف کرد.
 
به گزارش بامدادخبر، این جایزه به خاطر کمک‌های بشردوستانه‌ی این دو در مبارزه با گرسنگی در جهان در مراسمی در محل وزارت خارجه‌ی آمریکا، به آنها اهدا شد.
 
کریستینا که در حال حاضر یکی از داوران شوی تلویزیونی صدا (The Voice) است، در این مراسم، به دلیل همکاری‌اش با صندوق «کمک به گرسنگان جهان سازمان ملل» و جلب کمک ۱۱۵ میلیون دلاری‌اش برای کودکان گرسنه در سراسر جهان، مورد تحسین و تقدیر قرار گرفت.
 
وزیر خارجه‌ی آمریکا نیز به طور ویژه از تلاش‌های او در این زمینه تشکر کرد.
 
کریستینا، پیش از شرکت در این مراسم، در صفحه‌ی توییترش نوشته بود: «افتخار می‌کنم به اینکه از صدایم برای کمک به حرکت “از گرسنگی تا امید” استفاده می‌کنم.»
 
از نکات جالب توجه این مراسم، نگاه خریدارانه‌ی هیلاری کلینتون به سینه‌های کریستینا اگیولرا در هنگام اهدای جایزه به او بود که از دید دوربین‌های عکاسان خبری حاضر در مراسم دور نماند. آن هم درحالی که در روزهای اخیر، مساله‌ی چاقی بیش از اندازه‌ی این خواننده‌ی پرطرفدار آمریکایی، و اظهارنظرهای او در این مورد، به رسانه‌ها نیز کشیده شده است.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+219
رأی دهید
-106

bahram-e-gur - لایبرت ویل - آمریکا
در مقابل زن ایرانی‌ هیچه....فقط زن ایرانی‌
جمعه 14 مهر 1391 - 12:03
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
هیللاری پیش خودش فکر می کنه اگر این جو جو وسینه داشت بیل به او خیانت نمی کرد اگر می کرد من هم با این جوجو صدها بار به او خیانت می کردم تا اویاد بگیرد خیانت یعنی چی.
جمعه 14 مهر 1391 - 12:16
anti.kafer - دبی - امارات
هم جنس بازی کثیف وقیح ...
جمعه 14 مهر 1391 - 11:57
perser68 - فلوریدا - امریکا
مثل اینکه,anti anti مًد شده تو ایران،چرا که نه،گر‌ عقل نبود،جان در عذاب است!
جمعه 14 مهر 1391 - 12:31
bg_m30 - صوفیا - بلغارستان
بهرام-ِ-گور - لایبرت ویل - آمریکا دوست عزیز ۱۰۰ % با نظرت موافقم
جمعه 14 مهر 1391 - 13:10
siavash33 - کردستان - ایران
درمقابل زن ایرانی دماغ عملی ابرو تاتو و خط لب دائمی وگونه مصنوعی هیجه واقعا!
جمعه 14 مهر 1391 - 13:25
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
داشت میخوردش که نکنه این عجوبه همجنس بازه
جمعه 14 مهر 1391 - 13:39
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
anti.kafer - دبی - امارات همجنس بازی چیه دیگه . طرف یک نگاه کرده فقط. خوبه خیلی از مردهای ایرانی با مردها میخوابند و خودشون رو با این حال همجنس باز نمی دونند . منظورم کسایی که واقعا همجنس گرا هستند نیست منظورم اونهایی است که برای سرگرمی این کارو میکنند . خیلیهاشون زن و بچه هم دارند.
جمعه 14 مهر 1391 - 13:50
danial nabi - استكهلم - سوئد
اصلا از قیافش میباره که چقدر دلسوز کودکان گرسنه است که نون شب هم ندارند، پول لاکش فقط ۱۰ تا بچه باهاش یک هفته زندگی‌ رو سر میکند، خدایا این چه موجود پستی بود که تو آفریدی، خود را خر می‌کند یا بقیه را یا که...
جمعه 14 مهر 1391 - 14:06
برجعلی - كلن - المان
چه فایده که میره جهنم ، می‌گید نه ؟ از تمساح یزدی بپرسید .
جمعه 14 مهر 1391 - 14:41
keivan-swe - گوتنبرگ - سوئد
وقتی در هر لحظه صد تا عکاس دارن از آدم عکس میگیرن خوب معلومه از این صحنه ها شکار میکنن. همه آدمها گاهی از روی کنجکاوی یا به هزاران دلیل دیگه ممکنه به کسی از این نگاهها بندازن، این که دلیل بر چیزی نمیشه.
جمعه 14 مهر 1391 - 14:46
agha_ehsan - تهران - ایران
اتفاقا به نظر من تازه رو اومده. قدر زر را زرگر داند نه اونهایی که بین یه مشت عرب سیاهسوخته دور خلیج فارس گیر افتادن و میگن پیف پیف (anti.kafer - دبی - امارات)
جمعه 14 مهر 1391 - 14:56
skyman - تهران - تهران
منهم اگه اونجا بودم همینجوری نگاه میکردم این کریستینا خیلی هلوتر شده, الان خوب تو بقل جا میشه و استخوناشم اذیتت نمیکنه.
جمعه 14 مهر 1391 - 16:00
baran828 - تهران - ایران
خوب همه ی دنیارو با این تیپ زدنشون رو انگشت میچرخونن والا که قیافه هاشون چیز خاصی نداره .
جمعه 14 مهر 1391 - 18:10
antikaselis - اصفهان - ایران
کمکهای او به فقیران (به فرض واقعی بودن) پروپاگاندایی بیش نیست وگرنه این همه تو بوق و کرنا نمیکردند.
جمعه 14 مهر 1391 - 18:46
nikiniki12 - ماینز - المان
آنتی کافر، متأسفانه فکر امثال شما مملکت رو به گند کشید. در مغزه فندقی شما بیشتر از این نظر جا نمیگیره. سیاوش۳۳، یادتون باشه عمل و گریم جزو بخش اصلی‌ خوانندگان و هنرپیشه هاست. متأسفانه عده‌ای از آقایون مثل شما قدر خانمهایی ایرانی‌ رو نمیدانند، ضمنا اگه یکسری از آقایون آنقدر خانمها رو به خاطره صورت نخوان بلکه سیرتشون، خانمها هم این همه دست به جراحی نمیبرند!
جمعه 14 مهر 1391 - 18:45
shahin bahmanzadegan - شیراز - ایران
ولی خودمونیم هیلاری با این سنش خیلی سرتره
جمعه 14 مهر 1391 - 19:40
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
تا اینجا معلوم شد که مردهای ایرانی همچین هم از زنهای تپل مپل بدشون نمیاد!!!( زن باید خوشگل باشه سفید و یه کم چاق ( مثل میدون شهیاد ), مرد باید خشن باشه زشت و بداخلاق) شعار مردهای ایرانی/ ولی انصافا" چقدر چاق شده/
جمعه 14 مهر 1391 - 19:51
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
danial nabi - استکهلم - سوئد - anti.kafer - دبی - امارات. اگر شما عقب ماندگان اسلامی و دین فلاکت بار اسلام نبود چقدر دنیا زیبا بود! مرگ بر و درود بر نداشتیم! نگاههای کثیف و آلوده نداشتیم. خباثت دینی و اسلامی نداشتیم. ترور و شکنجه و اعدام نداشتیم. جنگ و مصیبت و ناراحتیهای روحی و روانی نداشتیم. پارازیت روی امواج ماهواره و در نتیجه انواع سرطان نداشتیم. آلودگی هوا نداشتیم. فیلترینگ و سانسور نداشتیم. واردات بی رویه نداشتیم. تو سر زنی و سینه زنی و قمه زنی و هر روز عزا نداشتیم. در عوض آزادی داشتیم. در دنیا عزت و احترام داشتیم. مد و تنوع و زیبایی داشتیم. عشق و سعادت ابدی داشتیم. پس لعنت ابدی بر شما عرب زادگان بی وطن و مزدوران سگ علی عظمی با این افکار منحرف و خراب و نجسی که دارید!!!
جمعه 14 مهر 1391 - 21:16
brother - لندن - انگلیس
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا این چیزها که ارزوش را داری زمان شاه داشتی پس چرا صهیونیستها ازت گرفتند و یه عمر اواره هستی پس بی عرضه بودی
شنبه 15 مهر 1391 - 01:50
asal55290 - مشهد - ایران
عجب هلویی بود من به هیکلش حسودیم شد هر مردی دهنش اب میافته از همه اینا که بگذریم انسانی به تمام معناست همه چیزشو گذاشته برای مبارزه با فقر و گرسنگی دمش گرم.....
یکشنبه 16 مهر 1391 - 07:34
DADA_ST - آمستردام - هلند
کریستینا خیلی‌ جیگر بوده و جیگر تر هم شده ، این زیبا رو از بچگی‌ همینطوری زیبا بود ، نه جراحی کرد نه کار خاصی‌ فقط کمی‌ آرایش داره ، گوگولی دوست داشتنی تر شده . آقای که میگی‌ حرکت‌های پرپا گاندایی ، یکی‌ از همین حرکت‌ها هم انجام بده . یکی‌ تو ایران ۲ زار میده دست کسی‌ فرتی میره تو روزنامه ولی‌ ایشون پس از چند سال عنوان شده که تو این گروه فعالیت داره . مغزی که عربی‌ فکر کنه و کار کنه از این بیشتر هم نمی‌شه ازش توقع داشت .
دوشنبه 17 مهر 1391 - 14:55
LAURA - تورونتو - کانادا
دوستان عزیز لطفا اگر مطالب را میخوانید کمی مهربان و صبور باشید جنگهای قبیله ای را کنار بگذارید و نظر خود را در مورد مطلب درج شده ارایه نمایید نه اینکه کار بر گرامی را مورد حمله قرار دهید .حالا اگه از نگاههای هیلاری خانم ناراحت شدید یه قراری با هم میذاریم و به عنوان خواهر و برادر های سوری این خواننده جوان میریم در خونش ترتیبشو میدیم
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 02:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.