مشتریان پرخور را از رستوران اخراج کردند

 

دو جوان ۲۶ ساله بریتانیایی که در یک رستوران مغولی" هر آنچه می خواهید بخورید" پرخوری کرده بودند، از این رستوران در شهر ساحلی برایتون در بریتانیا اخراج شدند.

در این رستوران ها، مشتریان در برابر پرداخت مبلغ معینی اجازه دارند به مقدار که می توانند از غذاهایی که دسترس مشتریان قرار دارد بخورند.

این دو جوان به مدت دوسال هر ماه دوبار به این رستوران می‌رفتند اما مقدار غذای مصرفی آنان ظاهرا به مراتب بیشتر از میزان معمول بوده است.

یکی از این افراد جرج دالمن، بازیگر سابق راگبی است. او گفته که پس از اینکه پنج بار از بوفه رستوران غذا کشیدند، کارکنان رستوران آنها را "خوک پرخور" نامیده و مدیریت با رفتار "بی ادبانه‌ای"آنها را اخراج کرد.

اما صاحبان رستوران گفته اند که این دو در هنگام صرف غذا رفتار مناسبی نداشتند.

این دونفر متهم شده اند که سایر مشتریان را از سر راه خود کنار می زدند تا سریع‌تر به میز غذا برسند.

'کوسه‌ها قبل از تغذیه'

اما آقای دالمن گفته است: "زمانی که آخرین بشقاب را می‌خوردیم، صاحب رستوران به طرف ما آمد و گفت که دیگر هرگز پایمان را آنجا نگذاریم و ما را آدم های انزجار آور خواند. او گفت نحوه غذا خوردن ما او را از کسب کار انداخته و ما فقط دو خوک پرخور هستیم."

وی افزوده است: "ما به شدت شوکه شدیم و از او پرسیدم که آیا شوخی می‌کند اما او در پاسخ گفت به هیچ عنوان و منظور من شما دو نفر هستید."

این بازیگر سابق راگبی ادامه داد که "ما ۱۲ پوند برای استفاده از بوفه پرداخت کرده بودیم و گفته شده بود که هرچه قدر بخواهیم می توانیم بخوریم اما ظاهرا مقدار غذایی که خوردیم پنج بشقاب از آنچه بود که انتظار داشتند."

 

صاحب رستورانی که این دو بریتانیایی را از رستوران بیرون کرده در مسافرت است، اما قبول کرده که این دو مشتری را "خوک" خوانده است.

یکی دیگر از صاحبان رستوران گفت: "آنها مانند کوسه که هنگام غذا چشمش را می‌بندند، رفتار می کردند. آنها مشتریان را هل می‌دانند تا به بوفه برسند و این صحنه بسیار تاسف آوری بود."

+80
رأی دهید
-113

ekman - شیراز - ‫ایران
پس غلط می‌کنید که برای جلب مشتری میگویید با پرداخت فلان پوند هر چه می‌خواهید بخورید.لااقل شما که از اینگونه افراد خوشتان نمی‌آید،غذا‌ها را چرب تر کنید تا اشتهای پر خور‌ها را از بین ببرد،ولی‌ توهین به مشتری در انگلیس جرم محسوب میشود و این دو نفر بیش از پولیکه تا کنون در این رستوران خرج کرده اند،خسارت خواهند گرفت،آن هم از طریق دادگاه.
جمعه 14 مهر 1391 - 00:26
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
از انسانهایی که اسیر شکم هستند منزجرم. آنها شکمشان سیر میشود ولی‌ چشمشان نه --- هم چنین از این جور رستوران‌ها هم دوری می‌کنم. وعده‌های غذایی باید کوچک و متعدد باشد.
جمعه 14 مهر 1391 - 06:19
raha1984 - هامبورگ - المان
از مغولهای وجشی و جیپسی بیشتر از این نمیشه انتظار داشت باید به دلیل این بی احترامی از طریق قانونی پدرشون رو در بیارند
جمعه 14 مهر 1391 - 07:30
mountainman - استکهلم - سوئد
باید این مغازه رو بست. بابا گل بگیرید درش رو. باز دوازده پوند پول زیادی نیست شاید تو انگلیس ارزون هست اینجا یه غذای معمولی تو رستوران حدود پنجاه پوند خرج داره
جمعه 14 مهر 1391 - 07:47
7book - ساری - ایران
رفتار هر دو بود. اون که فحش داد و اون هم که مشتریا رو اذیت کرد.
جمعه 14 مهر 1391 - 08:49
mjan53 - مشهد - ایران
Geelongcat - سیدنی - استرالیا- کاملا تایید میشه.دمت گرم
جمعه 14 مهر 1391 - 17:16
baran828 - تهران - ایران
اونها مغول وار به غذا حمله میکردن اینها هم مغول وار بیرونشون کردند!!!
جمعه 14 مهر 1391 - 18:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.