فتح الله زاده: مجیدی را به استقلال برمی‌گردانیم

علی فتح الله زاده پس از پیروزی استقلال مقابل صبای قم گفت: تیم ما امروز تحت فشار زیادی قرار داشت. خیلی ها در روزهای گذشته به ما حمله کردند و منتظر ...

                                           فتح الله زاده: مجیدی را به استقلال برمی‌گردانیم

ایران پرتو اخبار ورزشی علی فتح الله زاده پس از پیروزی استقلال مقابل صبای قم گفت: تیم ما امروز تحت فشار زیادی قرار داشت. خیلی ها در روزهای گذشته به ما حمله کردند و منتظر بودند ببازیم تا علیه قلعه نویی شعار بدهند و مجیدی را تشویق کنند.
وی درباره تشویق فرهاد مجیدی در پایان مسابقه تاکید کرد: فرهاد دشمن ما نیست او یک استقلالی است و از ما جدا نیست. خودم در آخر مسابقه از تماشاگران خواستم مجیدی را تشویق کنند چرا که ما برده بودیم و خیال مان راحت شد.
فتح الله زاده افزود: فقط برای مظلومیت قلعه نویی غصه می خورم چون خیلی ها زورشان در زمین به ما نمی رسد و مجبور می شوند خارج از زمین به ما حمله کنند. همچنین از بچه های باغیرت استقلال ممنونم و دست همه آنها را می بوسم که تا الان حتی یک ریال هم نگرفته اند.
مدیرعامل باشگاه استقلال درباره خداحافظی فرهاد مجیدی تصریح کرد: نمی گذاریم فرهاد همین طوری خداحافظی کند. ما او را به استقلال می آوریم و بعد از آن است که مجیدی می تواند خداحافظی کند. عده ای خواستند با نامردی فرهاد را از استقلال دور کنند اما ما نشان می دهیم که فرهاد را دوست داریم.
فتح الله زاده در پایان گفت: تیم ما امروز تحت فشار بود ولی خوشبختانه پیروز شدیم. این خواسته فرهاد مجیدی هم هست که استقلال موفق باشد. ما برای برد به میدان آمده بودیم و حتی اگر صبا گل تساوی می زد ما یک گل دیگر به آنها می زدیم.
تیم فوتبال استقلال در یازدهمین مسابقه خود در لیگ برتر عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف صبای قم رفت که این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سودآبی پوشان به پایان رسید.

+152
رأی دهید
-39

esfahani90 - اصفهان - ایران
با سلام. چقدر این سایت هم به استقلال بند کرده. فعلا که با یک بازی کمتر ۳ هستند . بابا افسوس باید به تیم ملی‌ خورد که از تیم ۱۳ جدول ۷ تا بازیکن فیکس اگه مقابل کره جنوبی با این بازیکن‌ها و با این روحیه مساوی کنند خیلی کار کردند.
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 22:17
zoroye iran - وين - اتريش
یعنی صد رحمت به آفتاب پرست ، بقول واعظ آشتیانی فتح الله زاده بیمار و توهم زده است این هم منبعش https://www.jamnews.ir/Fa/Forms/Details/SportNewsDetail.aspx?NewsId=118692#/MainPage.xaml
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 22:51
shablizim - لندن - انگلیس
ﻭاﻗﻌﺎ اﻳﻦ ﺷﺨﺺ ﺩﻭﺭﻭ و ﻣﺘﻮﻫﻢ اﺳﺖ ﻳﻜﺮﻭﺯ ﻋﻠﻴﻪ ﻣﺠﻴﺪﻱ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ و اﻵﻥ ﻛﻪ ﺑﺎﺯﻱ ﺭﻭ ﺑﺮﺩﻩ ﺟﻮﮔﻴﺮ ﺷﺪﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺬاﺭﻳﻢ ﻫﻤﻴﻨﺠﻮﺭﻱ ﺑﺮﻩ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻴﻜﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻫﻔﺘﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺣﺘﻲ ﺣﺠﺎﺯﻱ ﻫﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﺧﺪاﺣﺎﻓﻆﻲ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺭﻭ ﻛﻨﺎﺭ ﮔﺬاﺷﺖ ﻫﺮ ﻟﺤﻆﻪ اﻳﻦ ﻣﺮﺩﻙ ﺭﻧﮓ ﻋﻮﺽ ﻣﻴﻜﻨﻪ
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 23:31
TameshK - هامبورگ - آلمان
یعنیااا هیششششکی سرِ دار روانیان نمیشه دیشب باز چه سوتی تو اخبار داد ! گفت من بازیکن تفرقه انداز نمیخوام ! من بازیکن " بزرگ خواستن کردن " نمیخوام .. یعنی‌ بلد نیست حرف بزنه .. اون از ﻓﻭروارد مهاجمش اینم از این :)))) اون دﻓﻌﻪ که میگفت : من نمیخوام اسم بازیکن حاشیه ساز رو ببرم ولی کاپیتان تیم حاشیه میسازه ...............یعنی ای کی یو در حد مرغ پخته :)))) خودشم نمی‌دونه با کریمی‌ چند چنده لنگی عقب مونده :)))) اول فصلش چی‌ ؟ میگفت من تیم رو برای قهرمانی تو لیگ نبستم ، هدف ما قهرمانی آسیاست O: هاهاها :))))) " استقلال " تاج کبیر آسیا سرور تیم محلی همیشه آبکش لنگ پول لیس 4 تایی‌ 4444 4444 4444
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 23:54
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
آخه یکی‌ نیست به این آفت الله زاده بگه در این ۱۱ بازی که کردید آیا شده داور به نفع شما ها صوت نزنه. امروز بازی با سایپا پرسپولیس حد عقل باید ۳تا پنالتی میزد که فقط یکی‌ از آن را گرفت. چندین خطای پشت ۱۸ را زیر سبیلی رّد کرد. نمونش پارهٔ شدن تی‌شرت بنگر توسط نکونام. من نمیفهمم که پرسپولیس چه هیزم تری به فدراسون داورها فروخته. حتی صدا و سیما هم خطاهای به ضرر پرسپولیس را تکرار آن را نشان نمیدهد.
‌چهارشنبه 12 مهر 1391 - 01:05
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
سؤال نود در سال دیگه.١-پرسپولیس در لیگ یک می ماند. ٢- ١٢تا ١٥ . ٣ -٦ تا ١٢ ام. ٤-منحل می شود..فعلاً این لنگها یک جورای دارن دست و پا می زنند،کریمی که یتم شد رفت.حالا این اقای دکتر قلابی حالا هی بگو مجیدی ،مجیدی بابا أنهم یتم شد داره با کریمی بغالی باز می کنه
‌چهارشنبه 12 مهر 1391 - 01:48
Hamid1970 - ارواین - امریکا
اقا منبع ها شروع شدن
‌چهارشنبه 12 مهر 1391 - 02:59
ajdar20 - فینکس - ایالات متحده
۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶تایی ها ....همین فتلاتون با امیرتون کارد و . پنیرن از بالا دستور اومده فعلا خفه شن با این شرایط بسازن پاچه خواری هم فراموش نکنن ...
‌چهارشنبه 12 مهر 1391 - 04:34
asal55290 - مشهد - ایران
این حاجی فتل باز قد قد کردروی هرچی افتاب برست بررو رو سیاه ئکرد
‌چهارشنبه 12 مهر 1391 - 08:26
داریوش یاس - تهران - ایران
با اینکه فرهاد لنگ سوراخ کن و بنیانگذار 4 از فوتبال خداحافظی کرده هر وقت اسمش جایی میاد نمیدونم چرا دوستان لنگی واکنش نشون میدن. کسی میدونه چرا؟؟
‌چهارشنبه 12 مهر 1391 - 13:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.