قلعه‌نویی:کسی که به خاطر پول از استقلال رفته الگو نیست

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارنظر مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی گفت: اگر مجموعه‌ قرارداد بازیکنانی که من گرفته‌ام را به دلار دو ماه آینده هم حساب کنید، دو میلیارد نمی‌شود.
 


به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در پایان دیدار تیمش برابر صبا که با پیروزی یک بر صفر تیمش همراه بود، درباره این بازی اظهار کرد: خدا را شکر در یک بازی نفس‌گیر توانستیم سه امتیاز بگیریم. این برای نخستین بار است که در دو بازی متوالی پیروز می‌شویم. صبا تیم خیلی خوبی بود و با درایتی که صمد مرفاوی دارد روزهای بهتری را پیش‌بینی می‌کنم. ما در نیمه اول خیلی زود به گل رسیدیم و می‌توانستیم به گل‌هایمان اضافه کنیم. در نیمه دوم سیستم بازی را تغییر دادیم و کناره‌ها را بستیم و آنها به جز یک شوت راه دور خطر دیگری را ایجاد نکردند. ما حرفه‌ای عمل کردیم و توانستیم 93 دقیقه گل خود را حفظ کنیم و سه امتیاز را به دست آوریم.
 


قلعه‌نویی درباره اینکه امروز استقلال چندان با نشاط بازی نکرد، گفت: ما نقاط ضعفی داریم که باید آن را برطرف کنیم و بتوانیم که حداقل 50، 60 دقیقه از زمان بازی را رو به جلو کار کنیم.
 


قلعه‌نویی درباره تشویق مجیدی هم گفت: باید به حرف مردم گوش بدهیم. خودم هم پیشنهاد دادم که وقتی بردیم، او را تشویق کنند. این مساله از نظر من مشکلی ندارد و شاید تشویق او از نگرانی مردم باشد و شاید هم یک نوع خودزنی باشد.
 


وی ادامه داد: فکر می‌کنم مجیدی حدود 7 سال و نه بیشتر در استقلال بود و در طول این مدت سه جام با این تیم آورد. در حالی که خیلی از بزرگان استقلال بدون خداحافظی از این تیم رفتند. آیا شما از حاجیلو تاکنون یادی کرده‌اید. کسی که از آغاز دوران بازیگری‌اش تا پایان فقط با یک پیراهن بازی کرد، آن هم در شرایطی که پولی در کار نبود. کسانی که برای استقلال زحمت کشیده‌اند همه قابل احترام هستند و باید قدر آنها را دانست. اگر قرار باشد ارزش‌گذاری کنیم، خیلی‌ها بالاتر از مجیدی هستند.
 


او همچنین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا قلعه‌نویی از خودش دفاع نمی‌کند، گفت: در ارزشگذاری،‌ من انتهای صف هستم. بحث من قداست بزرگانی مانند حاجیلو و خیلی‌های دیگر که هیچ‌وقت پیراهنشان را ترک نکردند، است. شما ببینید که در این مدت چه کسانی به خاطر پول استقلال را ترک کرده‌اند. وقتی پول است، استقلال برای دیگران است و وقتی نیست استقلال برای قلعه‌نویی است.
 


وی ادامه داد: به نظر من منصور پورحیدری اسطوره باشگاه استقلال است و در بدترین شرایط با این تیم کار کرده اما مظلوم واقع شده است. او در بدترین شرایط تیم را قهرمان آسیا کرد ولی کسی از او نامی نمی‌آورد و در حال حاضر هم در کنار استقلال به ما کمک می‌کند و به افرادی مانند مظلومی و فریبا هم کمک کرده است.
 


وی افزود: با کمترین هزینه در استقلال بازی کردم در حالی که همان موقع تیم‌هایی مانند تجارت و کشاورز پول‌های زیادی می‌دادند. وقتی بعد از 11 ماه به استقلال برگشتم این تیم در دسته سه بود و در نهایت با یکسری جوان توانستیم نایب قهرمان لیگ شویم. مردم باید این موارد را در نظر بگیرند. کسی که به خاطر پول پیراهن استقلال را رها کرده است، الگو نیست و متاسفم برای آنهایی که چنین افرادی را الگو می‌کنند.
 


سرمربی استقلال در ادامه نشست خبری‌اش گفت: ما ایرادت فنی در تیم‌مان داریم که کم‌کم در حال برطرف کردن آن هستیم و در نیم فصل دوم با تغییراتی که مدنظرمان است و با اضافه شدن جباری، وضعیتمان بهتر می‌شود. من خوشحالم که با یک بازی کمتر 19 امتیاز داریم و اگر پیروز بشویم می‌توانیم جزو سه تیم اول باشیم.
 


قلعه‌نویی درباره عمل دوباره جباری گفت: یقینا عدم حضور او در تیم ما تاثیرگذار خواهد بود و من از تیم پزشکی استقلال و دکتر نوروزی تشکر می‌کنم که نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهد.
 
سرمربی استقلال در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که درباره پیشنهاد 2/5 میلیاردتومانی مجیدی به مس کرمان بود، گفت: این مسائل را باید از خود او بپرسید و من هم چیزهایی در این باره شنیده‌ام. توصیه‌ام من این است که این مسائل را از برهانی‌نژاد بپرسید که کاملا در جریان است.
 


امیر قلعه‌نویی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا که درباره ادعاهای مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی پرسید، گفت: او درباره همکاران من اظهارنظر کرده است که فردا خودشان پیگیری قانونی می‌کنند و امیدوارم که آنها بتوانند مسائلی را که مطرح کرده‌اند، ثابت کنند. همچنین گفته‌اند که دو میلیارد هزینه بر روی دست باشگاه گذاشته‌ام و این مساله مربوط به چند بازیکنی است که من جذب کرده‌ام. در این باره باید بگویم که ما سه بازیکن جذب کردیم که محسن دلاوری یکی از آنها بود و قرارداد او حدود 50، 60 میلیون بود که تنها 15 میلیون آن را به این بازیکن داده‌اند. بازیکن دیگر مهدی نوری بود که آن هم نهایتا 30 میلیون مبلغ قراردادش بود. همچنین آرفی را جذب کرده بودیم که پس از آنکه دیدیم به تفکرات فنی‌مان نمی‌خورد، او را جابه‌جا کردیم. اگر مجموع این قراردادها را به دلار و آن هم دلار دو ماه آینده مقایسه کنیم، باز هم دو میلیارد تومان نمی‌شود. اینها مسائل حقوقی است که شاه‌حسینی پیگیری‌های قانونی آن را انجام می‌دهد.
 


وی درباره پاس رو به عقب‌های بازیکنان تیمش گفت: فریادی که من برسر بازیکنان می‌زدم، به همین دلیل بود. آنها با بازی ترکیبی از تله پرس حریف رد می‌شدند و فضاسازی می‌کردند اما دوباره پاس به عقب می‌دادند. شاید دلیلش این هم باشد که ما به صدر جدول نزدیک شده‌ایم و بازیکنان کمی استرس دارند. امیدوارم خداوند چند لب‌تاپ به ما بدهد تا به اینها بدهیم و مشکلاتمان درست شود.
 

+49
رأی دهید
-62

ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
الگو نیست ،پس چیه فکر کنم النگوست.
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 08:31
ghafas - مشهد - ایران
تو در تمام عمر بی برکتت یه حرف غیر زر زده باشی همینه .
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 08:57
TameshK - هامبورگ - آلمان
پس با این حساب نباید الگو باشی‌ دیگه چون هر وقت هر جا پول بیشتری بهت داد شال و کلاه کردی و راهی‌ِ اون تیم شدی و بازیکن‌هایِ اس‌ اس‌ رو هم تطمیع کردی با خودت بردی ولی‌ خوب اونقدر توانایی‌ تو کار مربیگریت داری که بی‌خیال اون کارات میشیم چون واسه ما اس‌ اسیها موفقیت اس‌ اس‌ مهمه حالا هم ببند و هوش و حواست به کارت باشه تا تیم روز به روز بهتر شه و به ساحلِ امن واسه قهرمانی برسه همیشه همه‌جا فقط اس‌ اس‌ xxx
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 08:59
Arnika - تهران - ایران
حرف زیادی نزن لطفا
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 10:55
samuk66 - لندن - انگلستان
آفرین قلعه نوعی ،آرهر حرفای این بعضی‌ آدمای بی‌ سواد،بی‌ کار .. نباش ،همی مارو بدبخت کردند!!!
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 15:28
zoroye iran - وين - اتريش
انموقع که سپاهان و تراکتور پول دادن و رفتی و مشت گره کردی چطور؟؟؟ همه میدونند که چه کاره ای لازم به تکرار نیست
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 19:43
reza.dk - شاهین شهر - دانمارک
وایی خدا مردم از خنده ،خوب گذاشت تو کاسه الفرناز ،خوب راست میگه دیگه آخرین بار با چه پیراهنی بازی کرد،همون عرب‌ها هم براش خداحافظی بگیرن،آدم با پیراهن عربها از فوتبال خداحافظی کنه بعد اسم غیرت هم روش باشه،پول‌های رو که به جیب زدی بچسب، استفراغ کیلو چنده
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 22:18
TameshK - هامبورگ - آلمان
هاها قرنطینه تموم شد ؟؟ آدم عاقل !! از یه سوراخ 2 بار گزیده نمیشه ! دست به عصا آسه آسه تا باز ممنوع المصاحبه نشوندزززجججگگگگ خخخخخخ هاهاهاها :))))) سرور هرچی‌ لنگیه امیر قلعه نوییه 4444 4444 4444
‌سه شنبه 11 مهر 1391 - 22:58
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
المثنی کپی و اصل و همه با هم:))))سوژه سوژه :))بسوز لنگی از ژنرال سرورتون:)))
‌چهارشنبه 12 مهر 1391 - 00:57
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.