انتقام اینترنتی زن حسود

 پلیس فتای استان خراسان رضوی زن جوانی را که به قصد انتقام از همکار خود با سرقت عکس​های خصوصی و خانوادگی اش از رایانه محل کار، آنها را در اینترنت انتشار داده بود، دستگیر کرد.

                                                                        انتقام اینترنتی زن حسود

رسیدگی به این پرونده هفته گذشته در پی شکایت زنی مبنی بر این که فرد یا افرادی با سرقت عکس‌های خصوصی و خانوادگی او آنها را در شبکه اجتماعی فیس‌بوک انتشار داده‌اند، در دستور کار پلیس فتای استان خراسان رضوی قرار گرفت.
 
شاکی گفت: از یک سال و نیم پیش عضو یک شبکه اجتماعی در اینترنت شدم و با افرادی نیز ارتباط اینترنتی داشتم. چند روز پیش یکی از دوستانم با من تماس گرفت و اطلاع داد که تعدادی از عکس‌های خصوصی‌ام در یکی از شبکه‌های اجتماعی انتشار یافته و متنی نامناسب در زیر آن نوشته شده است.
 
وی اضافه کرد: با شنیدن این خبر به بررسی آن پرداختم و متوجه شدم گفته‌های دوستم صحت دارد. نمی‌دانم چه کسی این عکس‌ها را در اینترنت انتشار داده و زندگی‌ام را به مخاطره انداخته است.
 
در این مرحله ماموران فتا با اطلاعات به دست آمده جستجو برای دستگیری مزاحم اینترنتی را آغاز کردند تا این که در ادامه متوجه شدند کسی که عکس‌های خصوصی شاکی را در شبکه اجتماعی انتشار می‌دهد، از کاربران اداره‌ای است که شاکی در آنجا کار می‌کند.
 
ماموران به جستجوی خود در این زمینه ادامه دادند تا این‌که دو روز پیش متهم را که یکی از همکاران شاکی بود، شناسایی کردند.
دستگیری زن کارمند
بنابراین با هماهنگی قضایی، زن کارمند به اتهام سرقت عکس‌های خصوصی همکارش و انتشار آنها در شبکه اجتماعی دستگیر شد.
 
متهم زن در بازجویی مقدماتی ابتدا به تناقضگویی پرداخت و ادعا کرد با شاکی اختلافی نداشته و نمی‌داند چه کسی برای او ایجاد مزاحمت کرده و به اشتباه دستگیر شده است.
 
تحقیقات دراین‌باره ادامه داشت تا سرانجام متهم اعتراف کرد به دلیل حسادت زنانه‌ای که به همکارش داشته، او را به دردسر انداخته است.
 
متهم گفت: من و شاکی مدت‌ها بود باهم همکار بودیم،‌ اما مدیرمان جایگاه بالاتری به او داد. از همان موقع از همکارم کینه به دل گرفتم و درصدد انتقام از او بودم. و به همین دلیل با سرقت عکس های وی آن را در یکی از شبکه های اجتماعی اینترنت منتشر کردم.

+11
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان
  مرد م دیوانه شدن؟؟؟
  0
  17
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  siavashomaha - منچستر، انگلستان
  در هر اداره یی که این خانوم کار میکنه اینقدر حقو ناحق دیده و اینقدر پارتی بازی دیده که با وجود رژیم حاکم متاسفانه زورشو به همکارش رسونده ،در صورتی‌ که میدونه چاره کار این نیست تعالیم و تربیت جمهوریه اسلامی که باعث شده این مسائل در ایران زیاد اتفاق بیفته ،چون از اول یاد دادن .که آدمفروشی،دزدی،خیانت ،بی‌ احترامی ،چاپلوسی، نامردی... و حسادت هم حتما در همین تربیت خود به‌خود وجود خواهد داشت.
  2
  7
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  *Fanoos* - ايران - ايران
  این طور روشهای انتقام گیری واقعا احمقانه است
  یکشنبه 12 شهريور 1391 - 11:22
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.