استرالیا پذیرش مهاجر را چهل درصد افزایش داده است

جولیا گیلارد، نخست وزیر استرالیا، گفته است که پذیرش مهاجران جدید در سال جاری چهل درصد افزایش می یابد که بالاترین رشد در میران پذیرش مهاجر طی سه دهه اخیر است.

تصمیم به افزایش پذیرش مهاجر با پیشنهاد هیات بررسی مساله پناهندگی انطباق دارد و نتیجه آن این است که هر سال شش هزار نفر می توانند به دلایل بشردوستانه از استرالیا پناهندگی دریافت کنند.

خانم گیلارد گفته است که افزایش در پذیرش پناهجویان باید به متقاضیان مهاجرت به استرالیا این پیام را ارسال کند که اگر به جای تلاش برای مهاجرت غیرقانونی، در کشور خود بمانند و از راه های قانونی اقدام کنند، امکان بیشتری برای پذیرش دارند.

اخیرا پارلمان استرالیا پیشنهاد بازگشایی مراکز رسیدگی به تقاضای پناهندگی در مناطق خارج از خاک اصلی استرالیا را تصویب کرد.

+194
رأی دهید
-29

brother - لندن - انگلیس
بیچاره ها کمبود جمعیت دارند از ایران کپی کردند
‌پنجشنبه 2 شهريور 1391 - 14:24
نوادا - تهران - ایران
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست/این خانه چه زیباست ولی خانه ی من نیست
‌پنجشنبه 2 شهريور 1391 - 15:12
Freeman-Freedom - لندن - انگلیس
نوادا - تهران - ایران-- درود به شما!
‌پنجشنبه 2 شهريور 1391 - 21:52
nimaaa - نیویورک - امریکا
هیچکس نمیدونه فردا قرار چه اتفاقی در ایران بیفته فرصتها رو غنیمت بشمارید و از ایران برید دیگه ایران به درد زندگی نمیخوره
‌پنجشنبه 2 شهريور 1391 - 22:17
sepherdad - سیدنی - استرالیا
آخه به اون اقتصاده ورشکستنتون ، به اون روسأ دزده شرکتها و دولت فاسدتون!? به رفتار ضّد انسانی‌ و نژاد پرستتون? به چی تون خانم گیلارد؟
جمعه 3 شهريور 1391 - 00:34
danial nabi - استكهلم - سوئد
مرده شور شما کانگرو‌ها را هم ببرد، فراموش نکنیم همین دولت تحت امر انگلیس باعث غرق شدن خیلی‌ از مهاجران بوده، اقامت کشور تو سرتون بخوره، شبهه کانگروها.
جمعه 3 شهريور 1391 - 09:22
Mehrdad_Sydney - سیدنی - استرالیا
بهترین کشور دنیا با بهترین مردم روی زمین استرالیا هست. من دارم اینجا زندگی میکنم . قانون برای همه به تساوی اجرا میشه و نه تنها کوچکترین تفاوتی برای مهاجرین و استرالیا یها وجود نداره بلکه در بعضی از موارد هوای مهاجرین و پناهنده ها رو بیشتر از خود استرالیا ییها دارن. خواهش میکنم کسانی که اینجا زندگی نمیکنن از روی حسادت و یا نا آگاهی اینقدر نسبت به این مردم بسیار خوب و با معرفت و انساندوست بد قضاوت نکن .
شنبه 4 شهريور 1391 - 13:42
peymankoka - مشهد - ایران
mehrdad_sydney....سیدنی-استرالیا...منم استرالیا خیلی دوس دارم با اینکه تا به حال ندیدم ولی از سایتا خوب میبینم در موردش عالی به نظر میاد..خب راهنمایی کن چطوری اقدام کنیم ..چه نوع مهاجرتی بهتره؟تحصیل ؟کار؟هزینه چطوره؟منم دوس دارم بیام خیلی زیاد..
‌پنجشنبه 9 شهريور 1391 - 11:54
نظر شما چیست؟