رژه همجنسگرایان در لندن 1

"رژه افتخار" همه ساله در نقاط مختلف جهان و حوالی ماه ژوئن انجام می‌شود و جشن هم‌جنسگرایان و تراجنسی‌ها است.

در ۲۸ ژوئن ۱۹۶۹ و در پی حمله پلیس نیویورک به یکی از پاتوق‌های هم‌جنسگرایان به نام "استون وال" آنان تظاهراتی خودجوش و خشونت‌بار علیه پلیس ترتیب دادند.

در دهه ۱۹۶۰ آمریکا مهد جنبش‌های اعتراضی فراگیری چون جنبش حقوق مدنی و جنبش ضدجنگ ویتنام بود و این فضایی مناسب در اختیار جنبش هم‌جنسگرایان گذاشت.

در ۲۸ ژوئن ۱۹۶۹ و در پی حمله پلیس نیویورک به یکی از پاتوق‌های هم‌جنسگرایان به نام "استون وال" آنان تظاهراتی خودجوش و خشونت‌بار علیه پلیس ترتیب دادند.

رژه‌های امروز هم‌جنسگرایان این روزها کمتر شکل خشونت‌بار تظاهرات استون وال را دارد.

حقوق قانونی، از جمله حق ازدواج هم‌جنسگرایان، از جمله درخواست‌های مطرح شده در این تظاهرات است.

+287
رأی دهید
-904
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
خاک بر سرتان با این ادعای تمدنتان.لعنت مسیح بر شماها.متل حیوان ها رفتار می کنند.
یکشنبه 18 تير 1391 - 18:43
elpaso - تهران - ایران
این الان آزادیه؟؟ کثافتا...
یکشنبه 18 تير 1391 - 18:49
ziiiiiz - تهران - ایران
خدا شفا بده!!!!!!!!.
یکشنبه 18 تير 1391 - 18:51
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
با سلام به همهٔ دوستان. به عنوان یک همجنسگرا تنها خواهش من از شما عزیزان این است که،در نوشته‌هاتون به هم‌جنس‌گرا‌ها توهین نکنین،در هر جامعه‌ای گی‌ هست و کتمان این امر دروغ محض می‌باشد.با تشکر از همهٔ شما دوستان فهیم و ارجمند.
یکشنبه 18 تير 1391 - 19:16
آواره - فرانکفورت - آلمان
خیلی‌ بهتر از آخوند و سپاهی و بسیجی‌ و طالبانی و اینجور اراذل هستند
یکشنبه 18 تير 1391 - 19:32
alborzi - کرج - ایران
فکر کن از دست طالبان راحت شی و گیر اینا بیفتی ! . غم دل با تو گویم ، غار. بگو آیا مرا دیگر امید رستگاری نیست ؟. صدا نالنده پاسخ داد. آری نیست ؟
یکشنبه 18 تير 1391 - 19:46
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
1. ‫و شیطان کار زشتشان را در افکارشان زیبا جلوه داد و ما برای سرکشان و طغیانگران رهبرانی قرار دادیم که آنها را به آتش دوزخ هدایت میکنند. ‫لعنت خدا بر شما که فساد کننده هستید و پیوند فطری الهی بین زن و مرد را از بین می برید و سنت الهی را تباه میکنید . ‫ای قوم لوط شما زنان را رها کرده و به مردان رجوع میکنید ؟ آیا نمیدانید اعمال شما از دید خالق یکتا پنهان نیست ؟. ‫. ‫و ما به لوط این موضوع را وحى فرستادیم که صبحگاهان، همه آنها ریشه‏ کن خواهند شد. (66). (از سوى دیگر،) اهل شهر (از ورود میهمانان با خبر شدند، و بطرف خانه لوط) آمدند در حالى که شادمان بودند. (67). (لوط) گفت: «اینها میهمانان منند; آبروى مرا نریزید! (68). و از خدا بترسید، و مرا شرمنده نسازید!» (69). گفتند: «مگر ما تو را از جهانیان نهى نکردیم (و نگفتیم کسى را به میهمانى نپذیر؟!» (70). گفت: «دختران من حاضرند، اگر مى‏خواهید کار صحیحى انجام دهید (با آنها ازدواج کنید، و از گناه و آلودگى بپرهیزید!)» (71). به جان تو سوگند، اینها در مستى خود سرگردانند (و عقل و شعور خود را از دست داده‏اند)! (72). ‫سبحان الله
یکشنبه 18 تير 1391 - 19:53
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
2. سرانجام، هنگام طلوع آفتاب، صیحه (مرگبار -بصورت صاعقه یا زمین‏لرزه-) آنها را فراگرفت! (73). سپس (شهر و آبادى آنها را زیر و رو کردیم;) بالاى آن را پایین قرار دادیم; و بارانى از سنگ بر آنها فرو ریختیم! (74). در این (سرگذشت عبرت‏انگیز)، نشانه‏هایى است براى هوشیاران! (75). و ویرانه‏ هاى سرزمین آنها، بر سر راه (کاروانها)، همواره ثابت و برقرار است; (76). در این، نشانه‏اى است براى مؤمنان! (77). ‫سبحان الله
یکشنبه 18 تير 1391 - 19:54
V.I.P - آمستردام - هلند
این که بالماسکه است!! خوب همجنسگرا هستند باشند به ما چه ولی مثل آدم تظاهرات کنند نه اینکه بالماسکه راه بندازند!! اونوقت مردم حق دارند که بگن اینها مشکل روانی دارند که همجنسگرا شدند.
یکشنبه 18 تير 1391 - 19:59
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
حالا من هنجنسگرا یک آدم مریض،لطفا شما عزیزان رفتار با آدم مریض را یاد بگیرین.عزیزان این فقط یک نمایش،به‌خدا در زندگی‌ واقعی‌ هیچ کدامشان اینجوری که بعضی‌ از شما عزیزان فکر می‌کنین نیستن.اگه در کشوری زندگی‌ می‌کنین و همکار یا همسایه گی‌ دارین شاد حرف منو بیشتر درک کنین....
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:06
persocaine - تهران - ایران
KIYANOUSH - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان امیدوارم همیشه شاد ، سر حال ، و در کنار کسی باشی که باهاش احساس خوشبختی میکنی ، عذر خواهی من ایرانی رو به خاطر ناتوانائی های رفتاری هموطنانم بپذیر و آفرین که همه عمر زیر نگاه سنگین اونها بردبار بودی ، شاید روزی توانائی های فرهنگی جامعه من هم به حدی برسه که قضاوت در مورد اتاق خواب دیگران رو تنها به خود اونها واگذار کنه .
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:09
آزادايران - تورنتو - کانادا
زنده باد آزادی تا سر حد مرگ و مرگ بر بی‌ عدالتی و خشونت.هیچ خشونتی و هیچ بی‌ عدالتی در عکسها نبود.هیچ خونی هم ریخته نشده بود.همین خیلی‌ قشنگه.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:09
jack bauer - تبریز - ایران
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان خدا شفات بده. خدا به همه دیوانگان شفای عاجل عطا فرما. کثافت کاری هم حدی داره مسخره بازی هم حدی داره واقعا متاسفم دیگه شورشو درآوردن.اه اه اه اه.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:10
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
دوست عزیز (jack bauer - تبریز - ایران) , آره من مریضم دیوانه ام،ممنون از دعات،من هم برا شما آرزو می‌کنم که طرز برخوردتون با یک آدم مریض اینگونه نباشه.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:28
baharrr - وین - اتریش
"kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان" شما شاید از سن پائین احساس کرده باشی‌ که همجنسباز هستی‌، ولی‌ بجای اینکه بگی‌ من اینطوری خلق شدم، می‌بایست دعا زیاد میکردی و به کلیسا میرفتی و از خدا کمک میخواستی تا نرمال بشی‌. شاید دارو درمانی هم وجود داشته باشه. این راهی‌ که انتخاب کردی والله نرمال نیست، با دعا و روزه میشد درستش کرد چون خداوند تبدیل کننده است.کامنت برادر عزیزمون "kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان" رو بخونی‌ میبینی‌ خدا زن را برای مرد آفرید و مرد را برای زن. کاری که شما می‌کنید گناهه.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:33
Moran440 - تهران - ایران
خواهشأ این موصوع را درک کنید که منو داخل قبر شما نمی گذارند شما هم داخل قبره من نمی گذارند پس شما با مغزه خود کار کار کنید من هم با مغزه خودم کار میکنم من همجنسگرا نیستم ففط به عقاید دیگران احترام می گذارم لطفأ بی احترامی نکنید مگه انها بما میگند چرا ما روزی سه بار نماز می خوانیم فقط نظر بدید بی احترامی نکنید
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:40
iran7 - زنجان - ایران
خدارو شکر ک ایرانیم و تمدن دارم
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:47
nikiniki12 - ماینز - المان
متأسفانه ما ایرانیها حالاحالاها از دمکراتی دوریم، آخوندها و اسلامیهی هزار چهره، از همه بیشتر اهل همه چیز هستند، اینکه از نظر هورمونی یأ انتخاب شخصی‌ کسی هم‌جنس‌گرا باشه فقط به خودش مربوطه و در چهار چوب خونی خودشه. اینکه متاسفانه رژیمی داریم که وحشیترین‌ها ادارش میکنند، یک طرف فضولی خیلی‌ها هم طرف دیگه. راستی‌ بالاترین آمار ایدز در قمه. کیانوش گرامی‌، مهم انسان بودن که خیلی‌ها ندارند، فقط یاد گرفتند اه اه کنند و فضولی، موفق باشید.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:49
afsaneh87 - شفیلد - انگلستان
چرا ما نمیتوانیم به عقاید دیگران احترام بگزاریم،و تا زمانی که برای همدیگر مزاحمت و ناراحتی ایجاد نکرده ایم نسبت به هم بدبین نباشیم، من خودم چندین دوست لزبین دارم که واقعا به انها احترام میگزارم و همچنین دوستان گی من خیلی مودب و مهربان هستند، راستش را بخواهید چندین بار هوس کرده بودم که لزبین بودن را تجربه کنم ، ولی از خانواده ام میترسم و شاید در اینده که بزرگتر شدم حتما این کار را خواهم کرد
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:46
sharafYabi - بیمبه - انگولا
من یک خانواده ایرانی‌ می‌شناختم که طرف دو تا دختر داشت. یک دوست ایرانی‌ داشت که همیشه با هم بودند. بعد از چند سالی‌ با هم دشمن شدند و اون دوستش؟ برای اینکه مثلا خرابش کنه اومد با افتخار به من گفت که من ترتیب طرف را می‌‌داده‌ام!. خلاصه من داستان را با ایشان در میان گذشتم، به گریه افتاد. میگفت که وقتی‌ هم مدرسه بودیم ایشان و یکی‌ از دوستانشان با زور و چاقو من را وادار کردند. حالا خود حدیث مفصل بخوان. بیشترشان انسانهای بسیار مراتب هستند. قضاوت با خدا.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:53
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
مسیح پسر مریم"""" ...یه موی اینا می‌ارزه به تمام آخوندهای بیشرفی که برای چاپیدن مردم به اسم اسلام هر بلایی میخوان سر مردم بد بخت در میارن. مرگ بر دیکتاتور . مرگ بر خامنه‌ای گدا، یا همون سید علی‌ گدا. مرگ بر رژیم کثیف اسلامی که تو هم طرفدارش هستی‌.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:59
nangbarvelayat - دالاس - آمریکا
....آزادی یعنی‌ این که مردم هر گونه که دوست دارن زندگی‌ کنن. اینها آدمهای عاقل و بالغ هستن و تا زمانی‌ که آزادی دیگران رو به مخاطره نداختن می‌تونن هر زندگی‌ داشته باشن. ...به امید روزی که این رژه رو در کشور عزیزمون ایران داشته باشیم.
یکشنبه 18 تير 1391 - 20:58
coco - تورنتو - کانادا
خیلی‌ جالب بود، رئیس من یه مردِ گی‌ بود برا ۵ سال و یکی‌ از بهترین آدمهای هست که در عمرم دیدم. این اشخاص زندگی‌ خودشون را می‌کنن و به کسی‌ هم کاری ندرن کسی‌ را هم مجبور نمیکنن زورکی بره تو بهشت یا جهنم یا اینکه بزور به فرقهٔ اونا در بید یا اگه از فرقه اونها جدا شد اعدامش کنن. سگ همچین آدمایی صد شرف دره به خاله فاطی‌ها و گشتِ ارشاد و یه مملکت پر از آدمای مستبد و زرگوا اوباش که زورکی میخوان شمارا بکنن تو بهشتی‌ که خودشون هم نمیدونن براستی وجود داره یا همش شّر و ورره .
یکشنبه 18 تير 1391 - 21:00
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
جک تبریز""" ... شماها که به خاطر عکس سوسک روی مجله و اینکه به ترکی‌ نوشته بودن از طرف سوسک خوش گلدی" یا یه همچین چیزی تو خیابون راه افتادین، الان چرا با مرغ کیلویی‌ هفت هزار تومن خفه شدین؟ الان به غیرت تون بر نمی‌خوره که خواهر مادرتونو تو خیابون کتک بزنن..... به جای اینکه به قول دوستمون به فکر اتاق خواب همسایه بغلی باشی‌ بهتره مشکل مملکت خودتو حل کنی‌
یکشنبه 18 تير 1391 - 21:07
scorpi0n - وین - اتریش
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان. موافقم
یکشنبه 18 تير 1391 - 21:39
neda.2009 - استکهلم - سوئد
گرایش جنسی هر فردی به خودش مربوطه و یک مساله کاملا شخصیه. تنها چیزی که در مورد مسایل جنسی، زننده است، سوء استفاده جنسی از کودکان و تجاوزه. وگرنه وقتی دو انسان عاقل و بالغ با رضایت هم، تصمیم به برقراری رابطه میگیرن، آخه به دیگران چه ربطی داره؟. فقط یه سوال از kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان دارم. شما میدونی فلسفه این مدل تظاهرات همجنسگراها چیه؟ بعضی از این عکسها به نظر من خیلی توهین آمیز به خود همجنسگراها میاد. من که هیچ همجنسگرایی رو ندیدم یه طوری لباس بپوشه که انگار با بقیه فرق داره. همه آدمیم دیگه. انسانیت رو هم چیزی غیر از گرایش جنسی افراد تعیین میکنه.
یکشنبه 18 تير 1391 - 21:46
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫عکس ۳ و ۵ رو ببیند . کثافت مطلق . ‫از حیوان هم کمتر در عکس ۵ نشون میدن در حد چهارپایان هم نیستند. ‫جالب اینجاست که این کثافتها میخوان در مورد خالق هم حرف بزنند. ‫اینها در عذاب همیشگی در آتش خواهند بود شک نکنید
یکشنبه 18 تير 1391 - 22:11
cyprus - نیکوزیا - قبرس
jack bauer - تبریز - ایران kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان مسیح پسر مریم - تهران - ایراelpaso - تهران - ایرانن اگر شماها مثل اونها بودید بهتر بود تا ساندیس خور
یکشنبه 18 تير 1391 - 22:48
persian_aria75 - شفیلد - انگلستان
جالب اینجاست که اینها حق ازدواج دارند و کسی براشون مزاحمتی نداره و اگر در کشورهای دیگر هم مشکل داشته باشند راحت میتوانند به کشورهای آزاد تر پناهنده شوند ، تنها دلیل این هست که به بهانه های مختلف تظاهرات میکنند و سعی میکنند همیشه در صحنه باشند و این بیماری رو ترویج کنند ، همجنس گرایی یک مشکل ژنتیکی و ممکن برای هر کسی پیش بیاد ولی استفاده ابزاری از این موضوع خیلی بده .
یکشنبه 18 تير 1391 - 22:55
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
-iran-karaj-alborziiمردم از خنده با وجودی که با اینا موافق نیستم ولی‌ مطمئن باش اینا خطرناک تر از طالبان نیستند
یکشنبه 18 تير 1391 - 22:34
بنده راستگو - شیمکنت - قزاقستان
سلام به همه دوستان اعم از سالم ومریض که انشاالله شفا بگیرن شاید من درک دروستی از گی نداشته باشم ولی چندین بار با اینجور ادما برخورد داشتم البته اینها چند دسته اند عدهای از لحاض هورمونی عدهای بطور مادر زادی وعدهای سادیسمی(مازو خیسم)که البته به شنیع وخباست این رفتار شکی نیست ...به هر حال قابل درمان اگر بخواهند ولی جامعه غرب بقدری مضمحل وکثیف شده که چندی پیش درامریکا زنی با سگ خودش ازدواج کرد اوج توحش و.......
یکشنبه 18 تير 1391 - 21:08
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
jack bauer - تبریز - ایران. توهین نکن----کدام زشت است-تجاوز به دختر قبل از اعدام!!!! سنگسار؟؟؟ تعدد زوجات؟؟؟ دزدیهای میلیاردی؟؟؟اختناق؟؟؟ سینه زدن در عاشورا برای کسیکه ایرانیان را خوار میشمرد یا این بالماسکه!!! !!!
یکشنبه 18 تير 1391 - 22:27
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
دوست عزیز (neda.2009 - استکهلم - سوئد)این فقط مثل یک کارناوال مینونه،هر سال این جشن را میگرن،تو خیلی‌ از شهرهای بزرگ اروپا،آمریکای شمال،استرالیا......من سالهاست که با پارتنرم زندگی‌ می‌کنم و چند بر ما هم رفتیم،بخش‌های گوناگونی داره و این عسک‌ها مربوط به که این جشن حل و هوای کارناوال به خودش بگیره.تا حالا چند بار شده که خواهر و حتی شهر خواهر پارتنرم با ما به این جشنها اومدن.تو خود همین گی‌‌ها هم اکثرا با اینجور کارا مخالفن ولی‌ خوب اینجا ازادی و هرکسی حق داره اینجوری که می‌خواد لباس بپوشه.....
دوشنبه 19 تير 1391 - 00:38
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
(ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه)من همیشه کامنت‌های شما را می‌خونم و برای من خالی‌ عجیب بود که چرا شما جواب بعضی‌‌ها را خیلی‌ تند میدین،الان بهتون حق میدم.با تشکر از (coco - تورنتو - کانادا) و (persian_aria75 - شفیلد )، (coco - تورنتو)(scorpi0n - وی)دوست عزیز فکر کنم شما بهتر از من این اساتید را میشناسین.......
دوشنبه 19 تير 1391 - 00:15
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
kokex. چرا اینقدر چرند تحویل میدى؟ مطمئن هستم یه آخوند هستى چون مثل آخوندهاى بى مصرف حرف میزنى
دوشنبه 19 تير 1391 - 01:08
Kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
ممنون (nikiniki12 - ماینز - المان)
دوشنبه 19 تير 1391 - 01:12
mashady - منچستر - انگليس
دیدن و حرف زدن با این کثافت‌ها کفاره داره اه اه اه
دوشنبه 19 تير 1391 - 02:14
hussein.khawari - کابل - افغانستان
لعنت بر شما
دوشنبه 19 تير 1391 - 04:05
hana257 - تهران - ایران
آقای یا خانم kokex کار اینا که با رضایت طرفین انجام میشه گناهه یا کار سردمداران جمهوری اسلامی که توی زندان به دختر باکره قبل از اعدامش تجاوز میکنن و بسیاری از کثافت کاریهای دیگشون که از یه حیوون هم اون کارا سر نمیزنه. لطفا برای این سوال آیه ای یا حدیثی چیزی بیاورید در ضمن بیشتر این همجنس بازها سکس 5 درصد زندگیشون هست البته به گفته خودشون توی یک مصاحبه.
دوشنبه 19 تير 1391 - 06:09
ye mard - استکهلم - سوئد
حالم بهم خورد.
دوشنبه 19 تير 1391 - 06:38
sepherdad - سیدنی - استرالیا
دوستان عزیزی که میگن چرا اینها اینجوری می‌کنن، هدفه اینها جلب توجه بچه هاهست ، شما اگر با بچه‌ها حرف بزنین همه ازشون دفاع می‌کنن و با افتخار میگن که میخوان همجنس گرا بشن، چون این کاراون‌ها زرق و برق دار چشم بچه هارو میگیره(و البته چشم بعضی‌ خانوم‌ها و آقایونه بچه مغزو).
دوشنبه 19 تير 1391 - 07:52
sepherdad - سیدنی - استرالیا
افسانه۸۷ - شفیلد - انگلستان. شما تایید حرف من هستی‌، امیدوارم همین جا بگی‌ِ چقدر این روی بچه‌ها تاثیر میذاره!
دوشنبه 19 تير 1391 - 07:53
Anti estghlal - أهواز - ایران
همه چیز باشى ولى بهتره! تا اینکه دینت دین تازى باشه
دوشنبه 19 تير 1391 - 09:10
nazgole25 - کپنهاک - دانمارک
اگر ایران آزاد شد خواهید دید چند ملیون همجنسگرا در خیابانهای ایران رژه خواهند رفت . تعداد همجنسگراهای خارج نشین ایرانی این ادعا را ثابت میکند . اکثر آخوند ها گی هستند در حوضه ها در خیلی از مکانهای داخل ایران هم اکنون گی ها مخفیانه جشن میگیرند کور خود هستتند و بینای دیگران .
دوشنبه 19 تير 1391 - 08:10
حمله نظامی - رشت - ایران
من با همجنسگرایی موافقم زیرا آن یک گرایش جنسی ذاتی هست اما با این رژه ها که به این شکل برگزار میشه مخالفم زیرا این رفتارهای زشت و زننده در طرز لباس پوشیدن و آرایش شایسته انسان نیست مثلا داخل این عکسها میبینیم که خود را به شکل سگ در آورده اند و دیگری مثل زن آرایش کرده،این رفتارها علاوه بر اینکه تاثیر مثبت ندارد در دراز مدت اثر منفی نیز خواهد داشت ،شخصیت و منش یک همجنسگرا همانند سایر انسانهاست و تنها گرایش جنسیش متفاوت است و دیگر این دلقک بازی ها برای چیست
دوشنبه 19 تير 1391 - 09:16
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
hana257 - تهران - ایران. ‫صحبت اینجا از همجنسبازیست و بس
دوشنبه 19 تير 1391 - 10:10
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫nazgole25 - کپنهاک - دانمارک. ‫. ‫بر منکر حرف شما لعنت اما از دید الله یک نفر یا حتی اگر همه این کار رو کنن چیزی در کل عوض نمیشه. ‫عذابی دردناک مثل قوم لوط. ‫ببینید شیطان کار انسان رو به کجا کشونده !!!!. ‫. ‫سبحان الله .
دوشنبه 19 تير 1391 - 10:57
adsi - شانگهای - چین
میبنم که از خوانندگان این سایت هم میشه حدود 100 تایی همجنس باز پیدا کرد . چه مثبتی هم دادن بدبختا
دوشنبه 19 تير 1391 - 11:01
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
وقتی‌ صحبت از فرهنگ میشه از همه جلوتریم و حرف از ۴۵۰۰ سال فرهنگ و تمدون،پرشین،کوروش,.دین که کامل‌ترین دینها را داریم و همه باید بشن مثل ما....در مورد دموکراسی که میشه میگم حقمون و باید به نظر همه احترام گذاشت ولی‌ در واقعیت ۹۰% مردم ما اگه این حکومت هم عوض بشه باز عقیده،دین و حتی تحمیل آن به دیگران خواهند بود.من در حیرتم از اونایی‌ که از اروپا و آمریکا کامنت میذارن و این همه اراجیف میگن، واقعا شماها بیرون از ایران زندگی‌ می‌کنین.آیا این مردمی که گی‌ نیستن ولی‌ این موضوع را قبول کردن به اندازه شماها نمی‌فهمن،دوست ندارم از زندگی‌ خصوصی خودم بگم ولی‌ بی‌ انصافی اگه اینجا به یک مورد اشاره نکنم،هر سال اینجا که روز مادر میشه، مادر پارتنر من از اسلو میاد اینجا پیشه ما،فقط و فقط بخاطر من نه‌ پسرس.......خدا به داد اون بیچاره ‌هایی‌ برسه که در ایران مجبورن در کنار همچین ادمهایی زندگی کنن....
دوشنبه 19 تير 1391 - 11:36
mansikka - هلسینکی - فنلند
چرا بیشترشون مردن ؟؟؟؟؟
دوشنبه 19 تير 1391 - 11:49
pezhman - وين - اتريش
چقدر این الله از سنگسار آدم‌ها خوشش میاید.بعد طرفداران دروغگویش. این حکم را تهمت به الله کذایی می‌نامند. اول الله را ثابت کنید بعد برایش سینه بزنید.این قبر خالیست.بیخود سرش گریه نکنید... هان ای‌ از دنیا بیخبران،آن دوره خانخانی‌ تموم بی‌، فهمت بره بالا.. قتل و غارت و تنفر و تجاوز و برده فروشی در مدینه توسط شیطان صورت نگرفت. بلکه توسط استادش بود. ضمنا حضرت لوط خودش به دخترانش تجاوز میکرد.بروید از اهل کتاب بپرسید.حضرت لوط جز پیامبران مغضوب بود.این چه اللهی است که چنین کسانی‌ را به پیامبری میگمارد.؟؟؟!!!.. گویا از هیچی‌ خبر ندارد...!!!
دوشنبه 19 تير 1391 - 12:10
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫بیخود نبود چند روز پیش برات نوشتم اهل گفتگو نیستی بلکه دنبال کلکل کردنی. ‫از خودت کذایی تر نیست که در مورد معبود یکتا یاوه گویی میکنی. ‫لعنت خدا بر کذابین منکرین مشرکین و منکرین. ‫سبحان الله
دوشنبه 19 تير 1391 - 14:01
lpeesheel - همیلتون - کانادا
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان. الان که تعداد همجنس گرایان به یه قوم محدود نمیشه و تقریبا همه جای دنیا هستن پس خدا چرا هیچ کاری نمیکنه؟ خوابه؟ نه داداش. اون داستان ها رو که به قول شما تو انجیل هست، و سلمان که مسیحی بود اونا رو در اسلام هم تکرار کرد! داستان بود برای اینکه مردم همجنس گرایی نکنن که کارایی هم نداشت. و اتفاقا این همجنس گرایان که من با خیلی هاشون حرف زدم بسیار به خدا اعتقاد دارن. من حتی همین اراجیف رو که شما بافتین بهشون گفتم که شما که مسیحی هستین میدونین که انجیل چی میگه در این رابطه و خیلی راحت گفتن خدا ما رو اینجوری آفریده!خوب یا بد، درست یا غلط حد اقل از نظر ایده اولوژی اینها به شما نزدیکترند تا به ما خدا ناباوران! امیدوارم خوابت پریشون نشه رفیق!
دوشنبه 19 تير 1391 - 14:25
pezhman - وين - اتريش
بخش نخست .. من خود در ابتدا به دلیل بیماری مذهبی و تاریخی‌ و فرهنگی‌ که گریبان گیر ما بوده و هست با این کارها ندانسته مخالفت می‌کردم.می‌گفتم: خب خبرتان برید تو پستو، مثل ملاها لواط کنید. بعد متوجه شدم. همه مخالف هستند. ولی‌ به عمد به این اقلیت بال و پر میدهند. دست آخر متوجه شدم. اگر ما در همین تابوها بمانیم. هیچ عقیده ایی حق بیان نخواهد داشت.اول دگر باش‌ها بعد بهائیان بعد سنی‌ها بعد یهودیان بعد مسیحیان و زردشتی‌ها و بعد هندوها و سپس خود ما.. تحت نام خوارج ،منافق،حجتیه،صوفی،طرفدار منتظری ..وووو کمونیست،لیبرال،دمکرات،ملی گرا،وووو. نادرپور،خویی،سعید سیرجانی،شاملو،سیمین بهبهانی.فروغ فرخزاد،ووووو یا کشته میشوند یا زیر فشار قرار میگیرند.
دوشنبه 19 تير 1391 - 14:53
pezhman - وين - اتريش
بخش دوم .. آیا نمی‌بینیم جوانان مملکت دسته دسته محیط ظلم و بیداد اسلامی را ترک و جلای وطن میکنند و به همین کشور‌هایی می‌آیند که آزادیهای این چنینی وجود دارد.ضمنا این آزادیها تاثیر مثبت در جامعه اروپا داشته و تحمل مردم را در برابر دیگران بالا برده است.و میزان جرم و جنایت و فساد،در این کشورها به مراتب کمتر از جوامع اسلامی است.و جهان اول محسوب میشوند.و کشورهای اسلامی هنوز حقوق زن را رعایت نمیکنند.و اندر خم کوچه‌های جاهلیت گذشته هستند.پس بیاید و با دیده خرد و اندیشه به مسائل نگاه کنیم.. شما می‌خواهید در قم زندگی‌ کنی‌ یا در اروپا؟!. البته عربستان و افغانستان هم موجود است.. دموکراسی بدون نقص نیست.ولی‌ در حال حاضر متاسفانه،بهتر از آن نداریم.
دوشنبه 19 تير 1391 - 14:56
taru23 - تورکو - فنلاند
کیانوش - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان! دوست عزیزم، بی‌خودی از این جماعت انتظار ادب و احترام نداشته باش! البته دور از جون بعضیها! منظورم جماعت راسیست نادان بود!. زنده باد آزادی! زنده باد انسان و انسانیت!
دوشنبه 19 تير 1391 - 15:17
taru23 - تورکو - فنلاند
کککس - ‫فرانکفورت - ‫آلمان!! تو اگه واقعا خودتو بنده خدا میدونی‌، هیچوقت به خودت اجازه نمیدادی، به بنده دیگه خدا که آزاری به تو نرسوند توهین کنی‌!! خودخواه خدا نشناس ساندیس خور!!! خدا از بندگانی چون تو بیزاره! خدا تو و همهٔ اوناییکه مثل تو فکر میکنند رو از جهالت محض نجات بده!!
دوشنبه 19 تير 1391 - 15:28
taru23 - تورکو - فنلاند
جکک بأور - تبریز - ایران!! منم واقعا برای تو شفای عاجّل خواستارم!! خجالت بکش که به دیگران توهین میکنی‌!!! اسم خودتو گذاشتی انسان؟؟!!
دوشنبه 19 تير 1391 - 15:31
taru23 - تورکو - فنلاند
اوه اوه اوه کککس‌فرانکفورت‌آلمان کم بود اینم حسین.خاوری - کابل - افغانستان اضافه شد!!! اوه اوه غلاف کنید که پای طلبان هم وسط اومد!
دوشنبه 19 تير 1391 - 15:36
ali70 - والنسیا - ونزوئلا
سبحان ا.. روم به دیوار (البته حواسم به پشتم سرم هست) با این حساب قوم حوضه علمیه قم از قوم لوط بدترند . واویلا ...
دوشنبه 19 تير 1391 - 18:33
danial nabi - استكهلم - سوئد
اولین گروه ایدزی‌ها از آمریکا بود که همجنس گراها باعث این بیماریها بودند لعنت بر ایشان
دوشنبه 19 تير 1391 - 18:57
pezhman - وين - اتريش
دیدی حق با من بود. و همش حرف از سنگسار است. بارانى از سنگ بر آنها فرو ریختیم. الوعده وفا ...او سنگ بر آنها فرو نریخت.. این توهستی که در آتش کین و قهر، در سوز و گدازی.دوزخ همان است که احساس تو در آن میسوزد.خدای من مهر است و نیازی به تهدید و شکنجه ندارد.،،صبحانه با شام،،
دوشنبه 19 تير 1391 - 19:04
siamakFR - پاریس - فرانسه
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان, تو معلومه دانشجوی سفارتی هستی‌ یا جاسوس جمهوری کثافت اسلامی. برو معاون سرکنسول‌گری جمهوری اسلامی در فرانکفورت رو نصیحت کن که دختر بچه ۱۰ سال رو دستمالی نکنه. بقیه دوستان،. به زندگی‌ خصوصی مردم چیکار دارید؟؟؟ یاد بگیرید به عقیده و دین و طرز تفکر هم احترام بذارید، به خدا از شما‌ها که خارج هستید اینطوری راسیست بازی خیلی‌ بعیده، مگه کسی‌ دست شمارو گرفته گفت بیا همجنس باز بشو؟؟؟. به کسی‌ چه مربوط کی‌ با کی‌ می‌خواد سکس کنه؟ تا این طرز تفکر آخوندی بین ما‌ها هست اون ملاهای دزد سوار اون مردم هستند و تا بتوانند چپاول میکنند و میفرستند واسه جدو آبادشون در لبنان و سوریه.
دوشنبه 19 تير 1391 - 18:48
kiyanoush - زاربروخن(saarbrücken) - آلمان
(taru23 - تورکو - فنلاند)خوندن بعضی‌ از این کامنت ها( اراجیف) خلیلی سنگین بود،ممنون که با کامنت‌هات کلی‌ خندیم،همیشه شاد باشی‌.
دوشنبه 19 تير 1391 - 18:50
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
pezhman - وین - اتریش. ‫سنگ پای قزوین در مورد منکرانی مثل تو کم میاره . خجالت هم نمیکشی آدم بی دلیل و منطق
دوشنبه 19 تير 1391 - 19:14
taru23 - تورکو - فنلاند
سیمکفر - پاریس - فرانسه! حق گفتی‌ و دمت گرم!
دوشنبه 19 تير 1391 - 21:11
taru23 - تورکو - فنلاند
واقعا بعضی‌ از دوستان اینجا، بویی از انسانیت نبردند..یعنی‌ از ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ کیلمتریش هم رّد نشدن!! واقعا تاسف بار! . باور نمیکنم که قتلها و تجاوزات روزانه تو زندانها، اندازهٔ جشن همجنسگراها شما دوستان ( آخوندک‌های سایت) راسیست مذهبی‌ و کله خراب رو متاسف کنه!! شفای عاجّل براتون آرزو می‌کنم!
دوشنبه 19 تير 1391 - 21:23
aziz iran - کپنهاک - دانمارک
باز مطلبی از آزادی عقاید و آزادی انسانها پیش آمد یه مشت آخوند و آخوندزاده که تنها مبلغ افکار جنایتکارانی از قبیل خمینی و خامنه ئی و دیگر اراذل و اوباش باند ولایت فقیه هستند , رفتند بالای منبر و خط و نشون و تیرهای دارشان را بر اویخنتند و به نصیحت و تنبیه پرداختند آخه کسی نیست به این دو دوده بازان عالم نجس آخوندی بگه که حوزه ی علمیه شان بسا شرمگین تر و سهمگین تر از انسانهای ازادی است که آزادنه و بدون در خفا خود را نشان میدهند. شرم بر اینها که حتی خدایشان را نیز نشناختند و تنها روضه ی یه مشت آخوند را شنیدند...
دوشنبه 19 تير 1391 - 22:58
siyavash_84 - استکهلم - سوئد
ali1111 - تهران - ایران: افرین بر تو که با وجود زندگی درمیان این کوته فکران اینجور طرز فکری داری و شماهای ‍ که توهین به این قشر انسانها میکنید واقعا براتون متاسفم که عقلتون اک بند نگهداشتین .من ۳ از دوستام گی هستن و انقدر اینها انسان هستن که ادم لذت میبره بیاین حداقل راه و اندیشه عربو پیشه نکنید ای ادعاگران فرهنگ غنی
دوشنبه 19 تير 1391 - 23:31
siyavash_84 - استکهلم - سوئد
ali1111 - تهران - ایران: افرین بر تو که با وجود زندگی درمیان این کوته فکران اینجور طرز فکری داری و شماهای ‍ که توهین به این قشر انسانها میکنید واقعا براتون متاسفم که عقلتون اک بند نگهداشتین .من ۳ از دوستام گی هستن و انقدر اینها انسان هستن که ادم لذت میبره بیاین حداقل راه و اندیشه عربو پیشه نکنید ای ادعاگران فرهنگ غنی
دوشنبه 19 تير 1391 - 23:31
siamakfr - پاریس - فرانسه
دوستان،. ویروس‌های جمهوری کثافت اسلامی پول میگیرند تا دیکتاتوری مذهبی‌ رو که در ایران مردم رو باهاش زندانی کردند اینجا هم برقرار کنند،،،، زهی خیال باطل. چشماتونو باز کنید و به عقیده دیگران احترام بذارید لطفا، این طرز فکر آخوندی رو از سرتون بیرون کنید که همین طرز فکرها باعث شده اون عربهای لبنانی(آخوندها)ایران رو غارت کنند.
‌سه شنبه 20 تير 1391 - 09:39
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫.. کسانی که با من ستیز میکنن اینه که من میگم خالق یکتا روز جزا و اینها میگن کسی که اسم الله رو آورد یعنی تایید آخوند روضه خوان تایید بسیج تایید ولایت فقیه ......... ‫نهایت فهم شما همینه. ‫کسانی که اینقدر جاهل هستند آیا حقشون بیشتر از نعلین آخونده ؟ . ‫مردمی که شعورش اندازه شماست به خدا مصباح یزدی هم از سرش زیاده. ‫یک مشت دیکتاتور شعبان بی مخ چماق کشان بی چماق. ‫حقتونه زیر نعلین آخوند له بشید . هر وقت خودتون رو درست کردید بقیه درست میشه. ‫تا قومی خودش را اصلاح نکند الله سرنوشت آن قوم را از بدی به نیکی تغییر نخواهد داد ( قرآن کریم ). ‫فعلا بشینید با این افکارتون تا علف زیر پاتون سبز بشه. ‫سبحان الله. ‫
‌سه شنبه 20 تير 1391 - 21:36
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
خداوند زن ومرد را افرید نه مرد ومرد را !!!!!!! احترام به همجنس باز دیگه چه صیغه ای است؟ چه ربطی به دیکتاتوری داره چرا چرت و پرت میگید من توهین به کسی نمیکنم ولی از هر لحاظی که فکر میکنم فقط میتونم بگم خاک بر سر شون با این دموکراسیشون یک مشت الواط کار اخه ما ایرانی هستیم مسلمانیم شما هموطن چطوری طرفداری میکنید از یک گله ادم عوضی ؟به بچه هاتون چی میگید؟!در دینهای دیگر هم همجنس بازی منع شده !
‌سه شنبه 20 تير 1391 - 22:41
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
در ضمن همه قبول دارید که تعداد همجنس بازها از تعداد مخالفان این نوع گرایش کمتر هستند پس شما تحصیل کردگان خارج چون طرفدار دموکراسی هستید این را هم باید بدانید که دموکراسی به این معنی نیست که شما اگر میخواهید قضا حاجت کنید حق دارید تشریف ببرید مهمانخانه همسایه به جای توالت خانه خودتان و اگر به شما اجازه ندهند دموکراسی از بین میره پس این متوحشان برند خانه خودشان و به اکثریت احترام بگذارند و جفتک پرانی در ملا عام نکنند چون تعداد مخالفان بسیار بیشترند چگونه شما حاضرید فرزندان و همسران شما شاهد این موارد باشند ؟!. siyavash_84 - استکهلم - سوئد. شما معنای انسانیت و هستی و لذت را در این سه دوست گی خود یافته اید واقعا که در بین شش میلیارد انسان در روی این کره خاکی شما چه کشف مهم و جالبی کرده اید!!!!
‌سه شنبه 20 تير 1391 - 23:26
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫الله سبحان به یکسری پیوندها امر کرده و یکی از اینها پیوند ناشویی بین زن و مرد و مؤمنین این پیوندهارو از بین نمیبرند. ‫سوره رعد آیه ۲۱. ‫شما همجنسبازها این پیوند رو که الله بین زن و مرد بر قرار کرده رو نابود میکنید و این عصیان به خالق هستش. ‫پس من به این دلیل با شما مخالفم با هر کسی قوانین الله سبحان و تعالی رو بخواد از بین ببره. ‫شماها هم از رابطه پدرتون با یک مرد بوجود نیومدید بلکه زنی در کار بوده. ‫حالا مدام بزنید به طبل توجیح. ‫سبحان الله
‌چهارشنبه 21 تير 1391 - 04:44
jack bauer - تبریز - ایران
taru23 - تورکو - فنلاند اولندش که ...... ثانیا هم که شما ببین کدوم یک از کارها و قیافه ای اینا شبیه انسانه. time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا این موردو قبول دارم . ولی اگر می خواین مردم اعتراض کنن اول باید همه ایران بیدار شه هرچند که همیشه تبریز بوده که ایرانو بیدار کرده و بقیه در طول تاریخ منتظر حرکت تبریزی ها بودن. در ضمن شرایط اون طوری هم که شما میگین بد نیست. ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه عزیزم شما خیلی احساساتی هستی انگار نه؟ اینایی که اینجا می بینی همجنس گران یعنی اون چیزای که شما اون بالا اشاره کردی اصلا براشون مهم نیست.
‌چهارشنبه 21 تير 1391 - 13:51
h_borji69 - تهران - ایران
اینا خود شیطانند
‌پنجشنبه 22 تير 1391 - 12:28
pezhman - وين - اتريش
بخش نخست.. حضرت لوط دخترنش را مورد تجاوز قرار داد.موسی‌ آدم کشت.مسیح رابطه نامشروع با ماریا مادلنا داشت.ابراهیم از ترس جان سارا را خواهر خود معرفی‌ کرد.به طوری که فرعون این کارش را غیر اخلاقی‌ دانست.محمد آدم کشت.زن دیگران را تصاحب کرد.از جمله زن پسرخوانده خودش را.. غارت و دزدی.وتحمیل عقیده‌اش به دیگران با زور شمشیرووووو. بهتر است بگویم از تجاوز به بچه هفت ساله تا جان آدمیزاد.!!!..در خاتمه باید بگویم: اگر جناب لوط با دخترانش همبستر نمی‌شد بهتر بود.گویا خدا پشم بوده...این قصه‌های شاخدار مانند رفتن به شکم نهنگ ثابت می‌کند اطلاعات آنها صفر بوده.
‌پنجشنبه 22 تير 1391 - 12:36
pezhman - وين - اتريش
بخش دوم... زیرا اگر یک توپ فوتبال به دهن وال و نهنگ برود حیوان بیچاره خفه خواهد شد. زیرا گلویش بسیار تنگ وکوچک است و فقط بکمک فیلتر کردن آب و گرفتن پلانگتون‌های کوچک میتواند زنده بماند. بقدر بدن انسان نیست. چه رسد به اینکه انسانی مدتها در آن زندگی‌ کند.!!!! داستان جّن و پری را هم اضافه کنید،بعد به دروغ بودن این داستان‌ها پی‌ خواهیم برد.این پیامبران دروغگویانی قدرت طلب بودند.که افسانه‌های قدیم را با قوانین حمورابی بهم آمیخته.ما را گمراه کردند.من با نمایش بالا موفق نیستم اما به خود اجازه نمیدهم آزادیشان پایمال شود.زیرا دیکتاتورها کم‌کم تمام اقلیتها را محدود و سرانجام سراغ خود ما خواهند آمد.
‌پنجشنبه 22 تير 1391 - 12:38
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
pezhman - وین - اتریش. دوست گرامی‌ --منهم در مورد این شو با شما موافقم در عین اینکه صد در صد به حقوق آنها به عنوان دگر باش جنسی‌ احترام میگذارم..این نوع لباس‌ها و ادا اطوارهای نا بهنجار!!! میتواند در نهایت به ضرر جنبش آنها باشد!! ولی‌ باز به قول شما مساله ی شخصیست-نه با دختر ۷ ساله خوابیدند-نه سکس با کودک شیرخوار))خمینی(( نه سنگسار---- نه کشتن مردی به عنوان کافر و همسرش را به اتاق خواب بردن!!!!
‌پنجشنبه 22 تير 1391 - 17:33
pezhman - وين - اتريش
دوست خوبم. همانطور که آمار رای دهندگان نشان میدهد.بیش از یک سوم اعضای سایت به این رژه همجنسگرایان رای مثبت داده اند. فکر می‌کنم رکورد انگلیسیها در حمایت از همجنسگرایان را هم شکسته باشیم!!!!. این حمایت را خمینی و خامنه‌ای باعث شدند. قبل از انقلاب یک صدم هم به این رژه رای مثبت نمی‌دادند. آفرینش را باید به اسلام کهریزکی بگوئیم !!! که فرضیه تز‌ و آنتی تز‌ را علنأ به ما نشان داد. پیروز باشید.
جمعه 23 تير 1391 - 02:16
farshid-m - مشهد - ایران
هه هه
شنبه 24 تير 1391 - 20:11
majro0oh_121 - دبی - امارات
یعنییییییییی واقعا خاک بر سرشون.
شنبه 24 تير 1391 - 22:59
Danilprimmer - لندن - انگلستان
....شما که خارج إز ایران زندگی می کنید اما یاد نگرفتید که به بقیه احترام بگذارید. همجنسگرا هستم اما دزد نیستم و دروغ نمیگم و هزار و یک کثافت کاری نمی کنم شما هایی که جا نماز اب می کشید برید و إز غیبت و کارهایی که خودتون در طول زندگی أنجام دادید بترسید
یکشنبه 25 تير 1391 - 19:30
نظر شما چیست؟