وجود یک شی یوفو شکل در اعماق دریای بالتیک, گروه اکتشافی ocean x از این شی عجیب می گوید

دیلی میل نوشت: سال گذشته، یک شی "یوفو" شکل(به شکل سفینه فضایی) در اعماق دریای بالتیک کشف شد و منجر به سردرگمی بسیاری از افراد شد. 

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، امسال، یک گروه اکتشافی اوشن ایکس، دل را به دریا زد و به اعماق دریا رفت اما نه تنها به پاسخی دست نیافتند بلکه با سئوال های بیشتری رو به رو شدند.

این گروه سوئدی دریافتند که این شی که شباهت ریادی با سفینه ی فضایی فالکون در فیلم های جنگ ستارگان دارد، 10 تا 13 فوت بالاتر از بستر آب قرار داشت و اطراف آن خمیده شده بود و به شکل قارچ درآمده بود.

این گروه افزودند که این شی گوشه های دایره ای دارد و اطراف آن ناهموار است.

پیتر لیندبرگ، یکی از اعضای این گروه سوئدی گفت:  در ابتدا ما تصور کردیم که این شی یک سنگ است اما سپس دریافتیم که کاملا چیز دیگری است.

این شی که قطری 50 متری دارد، در مرکز حفره ای تخم مرغ شکل وجود دارد. در اطراف این حفره، این گروه سنگ های عجیبی را مشاهده کردند. این گروه اکتشافی می گوید که این سنگ ها شبیه به شومینه های کوچکی بودند و این سنگ ها پوشیده از چیزی به ماننده دوده هستند.

لینبرگ، یکی دیگر از این گروه اکتشافی سوئدی گفت: از آنجا که هیچ فعالیت اتش فشانی در بالتیک گزارش نشده است، این کشفیات عجیب تر به نظر می رسد.

وی افزود: به عنوان یک غواص حرفه ای این عیجب ترین شی ای است که تا به حال دیده ام.

استفان هوگبرن، عضو این تیم اکتشافی گفت: در طول 20 سال غواصی، تاکنون چیزی به مانند این شی ندیدم، چراکه معمولا سنگ ها نمی زوند.

وی افزود: من نمی توانم توضیح دهم که چه دیدم، من به اعماق دریا رفتم تا پاسخ به سئوالات را بدهم اما با سئوالات بیشتری بازگشتم.

این گروه اکتشافی همچنین یک  راه 3022 سانتی متری پیدا کردند که به مانند یک باند فرودگاه مسطح شده بود.

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+126
رأی دهید
-23

منگوله مشهدی - مشهد - ایران
یکی از نظریاتی که در مورد این شیء داده شده اینه که حاصل بقایای نوعی کشتی جنگی ساخت روس ها حد فاصل سال های 1873 تا 1912 بنام "نووگورود" هستش. ظاهرا در یکی از کتابهای 2007 بنام "بدترین اسلحه های جهان"، طرحی از اوایل قرن نوزدهم یک ناخدای روس بنام اندره پوپوف بصورت سیاه قلم و یک نقاشی از نوعی کشتی جنگی روس ها (که در نوع خودش نادر و کمتر دیده شده هست) کشیده شده که سکان و عرشه اون بسیار شبیه به بقایای شیء کشف شده اند. او در کتابش ذکر کرده که "نووگورود"ها ماشین های جنگی بودند که در اب های کم عمق خوب عمل میکردند. سنگین بودند و قدرت مانورشون هم کم بوده. این نظریه میگه در اون روزگار یکی از این کشتی ها منفجر شده و حالا در 2011 بقایاش کشف شده. - دومین نظریه پرطرفدار اینه که این یک شیء طبیعی و حاصل دست زمان و زیر آب هستش و ربطی هم به یوفوها و .. نداره. سومین نظریه میگه که این شیء، نوعی دست ساز بشر هستش که از کشتی های روزگار کهن بجا مونده.
یکشنبه 28 خرداد 1391 - 23:10
OnLine. - تهران - ايران
چهارمین نظریه اینکه شما نظر ندین بذارین دانشمندان کارشون و انجام بدن.
دوشنبه 29 خرداد 1391 - 07:17
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا
آقا فتوشاپه :)
دوشنبه 29 خرداد 1391 - 15:32
منگوله مشهدی - مشهد - ایران
OnLine. - تهران - ایران. دوست عزیز! اینها نظریات من نبود! نظریات همون دانشمندانی بود که شما دوست دارید کارشون رو انجام بدن! یه سرچ توی گوگل میزدید بعد منو متهم میکردید هموطن!
دوشنبه 29 خرداد 1391 - 22:15
garfield - تهران - ایران
منگوله جان احتمالا اینبار آنلاین باهات شوخی کرده ولی در کل اگه میخوای این اتفاق دیگه تکرار نشه بعد از نوشتن کامنت، یه منبعی چیزی هم معرفی کن تا مشخص بشه که داری نقل قول میکنی. از اطلاعاتت هم ممنون. جالب بود.
‌سه شنبه 30 خرداد 1391 - 05:05
نظر شما چیست؟