فرایند پیری

چند دوست قدیمی که همگی ٤٠ سال سن داشتند می‌خواستند باهم قرار بگذارند که شام را با همدیگر صرف کنند و پس از بررسی رستوران‌های مختلف سرانجام باهم توافق کردند که به رستوران چشم‌انداز بروند زیرا خدمتکاران زیبایی دارد.

١٠ سال بعد که همگی ٥٠ ساله شده بودند دوباره تصمیم گرفتند که شام را با همدیگر صرف کنند. و پس از بررسی رستوران‌های مختلف، سرانجام توافق کردند که به رستوران چشم‌انداز بروند زیرا غذای خیلی خوبی دارد.

١٠ سال بعد در سن ٦٠ سالگی، دوباره تصمیم به صرف شام با همدیگر گرفتند و سرانجام توافق کردند که به رستوران چشم‌انداز بروند زیرا محیط آرام و بی‌ سر و صدایی دارد.

١٠ سال بعد در سن ٧٠ سالگی، دوباره تصمیم گرفتند که شام را با هم بخورند و سرانجام پس از بررسی رستوران‌های مختلف تصمیم گرفتند که به رستوران چشم‌انداز بروند زیرا هم آسانسور دارد و هم راه مخصوص برای حرکت صندلی چرخدار.

و بالاخره ١٠ سال بعد که همگی ٨٠ ساله شده بودند یکبار دیگر تصمیم گرفتند که شام را با همدیگر صرف کنند و پس از بررسی رستوران‌های مختلف سرانجام توافق کردند که به رستوران چشم‌انداز بروند زیرا تا به حال آنجا نرفته‌اند!

+157
رأی دهید
-32

*Fanoos* - ايران - ايران
مثل همیشه عالی وپراز معنا وخنده :d
شنبه 13 اسفند 1390 - 22:15
Dorssa - دورن - المان
وای ی ی خدای من دلم گرفت امیدوارم من و همسرم هیچ وقت هم دیگر رو تنها نذاریم وتا مرحله الزایمر با هم باشیم وبتونیم به دیزی سرای خیابون ایرانشهر بریم اگر نبسته باشن .
شنبه 13 اسفند 1390 - 22:28
Labe Karoon - اهواز - نروژ
جای پدرم وسط بازنشسته‌ها خالی‌ ،یادش بخیر
شنبه 13 اسفند 1390 - 23:10
torko100 - سیدنی - استرالیا
خیلی مسخره بود، اصلاً موافق این حرف نیستم.
یکشنبه 14 اسفند 1390 - 01:29
Arash_Barcelona - بارسلونا - اسپانيا
Labe Karoon - اهواز - نروژ. وولک همشهری رفتی‌ نروژ چکار؟از نظر سرماش میگم...اینجا تو بارسلونا وقتی‌ رطوبت بالا میره یاد شرجی‌های شهرمون می‌فتم..ولی‌ هیچ جا اهواز نمی‌شه.همیشه شاد و موفق باشی‌ هرجا که باشی‌.
یکشنبه 14 اسفند 1390 - 02:49
shirdel - لندن - انگلیس
حالا این رستوران چشم انداز کجا هست؟ ماهم بریم
یکشنبه 14 اسفند 1390 - 11:03
Labe Karoon - اهواز - نروژ
Arash_Barcelona - بارسلونا - اسپانیا. آرش جان منم دلم برا شرجی ها اهواز تنگ شده. به امید موققییت برای شما.
یکشنبه 14 اسفند 1390 - 17:49
نظر شما چیست؟