مهدوی‌کیا: دنیزلی خواست من هم برگشتم

مهدوی‌کیا گفت: دوست نداشتم در زندگی‌ام این سؤال برای هواداران وجود داشته باشد که چرا بازنگشتم.

 

 

مهدی مهدوی کیا در گفت و گو با فارس در مورد حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که این اتفاق رخ داد و امیدوارم بتوانم بازی های خوبی برای این تیم انجام دهم. من اکنون در شرایط بدنی خوبی به سر می برم.
 
وی افزود: برای بازگشتم به پرسپولیس در این مدت اتفاقاتی رخ داد که یکی از آنها همان اتفاقات اول فصل است. این بار هم صحبت های زیادی بود تا اینکه روز گذشته با من صحبت شد و گفتند دنیزلی خواسته با من قرارداد امضا شود.
 
مهدوی‌کیا تصریح کرد: از مسئولان پرسپولیس خواستم خودشان با عابدینی صحبت کنند و این اتفاق هم رخ داد. دنیزلی به باشگاه اعلام کرده بوده باید اول تیم را ببیند و سپس بگوید چه بازیکنانی می خواهد. من روز گذشته هم با دنیزلی صحبت کردم و حرف های او را شنیدم. امروز نیز باشگاه پرسپولیس پیگیر کارهایم بوده است.

این بازیکن که نیم فصل اول در داماش حضور داشت، در ادامه به فارس گفت: خاطرات خوبی در رشت دارم. تا جایی که می دانم سابقه نداشته این تیم در نیم فصل اول تا رتبه ششم بالا آمده باشد. دوستان خوبی در رشت پیدا کردم. داماش تماشاگران خوبی هم داشت اما در بازی پایانی اتفاقاتی رخ داد که نمی خواهم فعلا در موردش صحبت کنم. من به پرسپولیس بازگشتم چون به این تیم علاقه داشتم. هواداران هم از من این را می خواستند. هر جا می رفتم از من این سؤال را می پرسیدند. نمی خواستم در زندگی ام این مسئله وجود داشته باشد که هواداران بگویند چرا به پرسپولیس بازنگشتم.
 
وی خاطرنشان کرد: اکنون که دنیزلی خواسته بود نمی توانستم تصمیم دیگری بگیرم. همه چیز دست به دست هم داد تا زمینه بازگشتم به پرسپولیس فراهم شود. من یک بازیکن بیشتر نیستم اما امیدوارم به اندازه خودم انتظارات را بر‌آورده کنم.

مهدوی کیا با اشاره به حضور دنیزلی در پرسپولیس  به فارس گفت: امیدوارم با حضور این مربی اتفاقات خود رخ دهد. پرسپولیس نیم فصل سخت و تلخی را گذرانده است. امیدوارم کارهای انتقالم زودتر انجام شود تا بتوانم از فردا کنار بچه ها باشم. دنیزلی هم همین را از من خواسته است و می دانم آقای عابدینی این حسن نظر را دارد.
 

+111
رأی دهید
-28

samuk66 - لندن - انگلستان
حالا با نبودن این علی‌ دائی عقده آای همه دارن به پرسپولیس میان.
شنبه 10 دي 1390 - 21:25
pandora - کلن - آلمان
استقلال هم روز به روز وضعش خراب تر می‌شه ! ۳-۴تا بازیکن که جدا شدند به کنار،چندتا مصدوم هم که باعث شدند تیم ۲ماه با ۱۵ نفر تمرین می‌کنه،آندو هم دیروز انگشت پاش شکست یک ماه نیست ! فرهاد و آندو ۲تا ستون از ۳ ستون اصلی‌ استقلال بودند،خدا عاقبت تیم رو به خیر کنه
شنبه 10 دي 1390 - 21:54
Hamid1970 - ارواین - امریکا
خانه سالمندان داره تکمیل می شه.
یکشنبه 11 دي 1390 - 02:50
afshin555 - بندرعباس - ایران
مهدوی کیا از لحاظ اخلاق همیشه بهترین بوده . خوشحالم که به ارزوی دیرینه اش رسید . مبارک همه طرفدارای پرسپولیس
یکشنبه 11 دي 1390 - 04:36
lucas71 - اوپسالا - سوئد
پاندورا اینجا کسی‌ از استفراغی‌ها حرف نزده و خبر هم در مورد استفراغ نیست پس چرا اینجا اظهار فضل می‌‌کنی‌ .. تو مثل اینکهِ چیزیت می‌‌شه ها.. حالا که پرسپولیس داره دوباره شکلِ تیم قوی رو پیدا می‌‌کنه ، شما‌ها هم دارین دنبال بهانه می‌‌گردن ها....
یکشنبه 11 دي 1390 - 08:26
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
بیچاره چه عذابی کشید تو این چند سال..حیف چنین بازیکن با اخلاقی که باشگاه لنگ قدرشو خوب ندونست تو این چند سال..بعضی از طرفدارای لنگ هم که نمیدونن فوتبال چیه ناراحتن این اومده الان جای ممدو گرفته:)))))))))))سوژه
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:49
pull.over - دوحه - قطر
عشق است مهدوی کیا. سردار با آوردن مهدی به پرسپولیس بیشتر از پیش خودشو تو دل هوادارا محبوب کرد. امیدوارم مهدی در پرسپولیس بدرخشه....
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:53
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
پندورا با نیمکت ذخیره که سهله با فرستادن پرویز رفت و برگشت و رفت و برگشت و رفت و و و و -غلامحسین شون و بهتاش فریبا و حاجیلو به زمین باز هم میبریم.خودمونیم عجب ۳ تا گل حالی‌ داد.تا جباری رو داریمghamiنداریم.
یکشنبه 11 دي 1390 - 11:27
pandora - کلن - آلمان
عزیزم به شما یاد ندادند به نظر بقیّه کار نداشته باشی‌؟خیلی‌ ناراحتی‌ میتونی‌ نخونی که احساس سوزش بهت دست نده!نمی‌شه صبر کنیم بحث استقلال بشه بعد نظر بدیم که.بخش ورزشیه همه چیزم می‌شه نوشت،حموم زنونه مردونه که نیست،حالا سر بحث فرهاد ضایع شدی دلیل نمی‌شه همه‌جا ابراز سوزش کنی‌ که عزیزم.اینم یادت باشه استقلال همیشه سرورتون بده و الانم هست و خواهد بود،مثل همیشه زیر ما هستید،پوپله هم در راهه،امیدوارم اون موقع مثل الان باشی‌ و نری تو سوراخ موش،ها‌ها گفتی‌ استفراغ یاد شعار معروف آبی آبی آبی،قرمز .. افتادم
یکشنبه 11 دي 1390 - 14:25
AFSHIN555 - بندرعباس - ایران
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف .. فعلا" با همین ا خودتو سرگرم کن داداش تا دربی اینده معلوم میشه چهلگیستون چند مرده حلاجه ... من هر چی یاد دارم استفراغ با دزد و کلک بازی به اینجا رسیده . دست فندلی تون هم رو شده. برو خدارو هزار مرتبه شکر کن که حاجی فتل 4 تا بازیکن براتون گرفته وگرنه الان ته جدول واسه سقوط دست و پا میزدید ... خوبه همون جباری تون همه چیزتون رو برملا کرد ..
یکشنبه 11 دي 1390 - 15:57
GRANDI - بمبى - هند
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه .. شما هم حالت خوب نیستا . ما واسه اومدنش لحظه شماری می کردیم .. شما باید غصه مجیدی عرب زاده تون رو بخورید که پول رو به شماها ترجیح داد .
یکشنبه 11 دي 1390 - 16:03
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
GRANDI - بمبى - هند. منظورم چند نفر دیگه بودند که خوششون نمیومد مهدوی کیا بیاد لنگ نه شما...تو هم از اون دسته لنگیایی که کابوس فرهادو میبینی هر شب؟:)))
یکشنبه 11 دي 1390 - 20:06
lucas71 - اوپسالا - سوئد
پاندورا استفراغی عزیز کی‌ سر بحث تیام ضاییع شد من یا تو..؟ تو هنوز مطلبو درک نکردی‌ها یا اینکه خیلی‌ ...... آره دیگه.. آنقدر تعصبی فکر می‌‌کنی‌ که واقعیتها رو نمی بینی و فقط مثل یه طوطی که به بهش فارسی یاد داده باشن یک چیز رو تکرار می‌‌کنی‌ بدون اینکهِ یه ذره از مغزت استفاده کنی‌ .. راستی‌ پاندورا جان حال تیام چطوره ؟ خبر جدید نداری از خونه فرهاد... تیام جان چند تا A گرفتین....
دوشنبه 12 دي 1390 - 11:15
pandora - کلن - آلمان
lucas71 - اوپسالا - سوئد. آبی‌ آبی‌ آبی‌،قرمز .. حی.این توهم زدن خصیصه همه لنگیاست.برو دوباره این لینک رو ببین چیزهایی که نوشته شده رو بخون تا ببینی‌ کی‌ ضایع شده.۵-۶ تا خبر و لینک موثق از حاجی و خود فرهاد نشون میده کی‌ نمیخواد بفهمه جهل مرکب داره:)از حرص و سوزش از فرهاد و سرورتون استقلال یه چیزی گفتی‌ موندی توش،اینقدر همش نزن عزیزم.باز خوبه من مغز دارم که استفاده نمیکنم.بعضیا که بلکل ندارند.تیام هم از قول باباش گفت به لنگیهای پاره بگم امسال تو آسیا منتظرتونه،آی‌ بدو،آی‌ بدو:))
دوشنبه 12 دي 1390 - 16:51
lucas71 - اوپسالا - سوئد
وای وای GRANDI - بمبى - هند, بابا تو که این استفراغی‌ها رو شستی گذاشتی کنار با این حرفت... بابا دامت قژ ژ ژ ژ. مجیدی عربزاده.... خدایش آخرش بود....
دوشنبه 12 دي 1390 - 17:40
pandora - کلن - آلمان
این هم آخرین خبر جهت تنویر افکار عمومی‌(!) که امروز قرارداد فرهاد ثبت شد.سال بعد بازیکن استقلال هست.این معنیش این نیس حتما تو ایران بازی میکنه،اگه باز هم مشکلی‌ واسه تحصیل تیام باشه و بخواد خارج از ایران بازی کنه باید دوباره از استقلال رضایت نامه بگیر.اما چیزی که معلومه اینه که امسال هیچ اختلافی نداشته و سال بعد هم بازیکن استقلال حساب میشه. https://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901012000523
دوشنبه 12 دي 1390 - 17:58
nader46 - لندن - انگلیس
برو بچ استقی،!،تا جمعتون جمع هست،،۶ تا ۶ تا بشین،،هر گروه ۶ تاییتون هم توی یه لگن برید که هر کدومتون بتونه یکی‌ از سوراخ‌های لگن را بگیره،،بعد هم همدیگرو حسابی‌ کیسه بکشید.هم حوصلتون سر نره،،هم یک استخونی نرم کنید،،ناسلامتی دلاک باشی‌‌های قابل و معروفی هستییییییید:))))
دوشنبه 12 دي 1390 - 23:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.