اسرائیل به دنبال دریافت غرامت املاک یهودیان در زمان پیامبر اسلام

اسرائیل در اقدامی عجیب قصد دارد غرامت املاک و زمین های یهودیان در عربستان سعودی از دوره پیامبر اسلام تا کنون را دریافت کند!

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه میدل ایست مونیتر چاپ لندن، براساس این خبر، وزارت خارجه اسرائیل به دنبال ارائه پیش نویس لایحه ای به پارلمان این رژیم است تا از طریق آن کابینه اسرائیل ملزم به پیگیری و دریافت غرامت از ایران و دولت های عربی بابت املاک یهودیان در این کشورها شود؛ املاکی که به ادعای آنها  تا سال 1948 در این کشورها تحت مالکیت یهودیان بوده است ولی پس از آن مصادره یا رها شده بودند.

هدف از این اقدام، اضافه کردن این مسئله به سایر موضوعات مطرح در مذاکرات صلح خاورمیانه (مسئله فلسطین و اسرائیل) است.
پیش نویس این قانون به دو بخش تقسیم می شود. بخش نخست از کشورهای مصر، موریتانی، مراکش، الجزایر، تونس، لیبی، سودان، سوریه، عراق، لبنان، اردن و بحرین می خواهد بابت املاک 850 هزار یهودی به ارزش 300 میلیارد دلار غرامت پرداخت کنند. این رقم ها براساس آخرین سرشماری از یهودیان در سال 1948 گفته شده است.

اسرائیل همچنین می بایست از بحرین بابت املاک یهودیانی که در این کشور زندگی می کردند تقاضای غرامت کند.

در بخش دوم نیز ، وزارت خارجه اسرائیل می بایست از عربستان سعودی بخواهد تا غرامتی به مبلغ بیش از 100 میلیارد دلار بپردازد. دلیل این غرامت املاک یهودیانی است که از زمان پیامبر اسلام تاکنون در عربستان سعودی وجود داشته اند.

این بخشی از طرح هم اکنون با هزینه 100 میلیون دلاری توسط شماری از کارشناسان ارشد اسرائیلی در زمینه های حقوق بین الملل، تاریخ و جغرافی در دانشگاه های بار ایلان، بئر السبع، تل آویو، قدس و حیفا تحت بحث و بررسی است.
وزارت خارجه اسرائیل هم در بودجه 2012 خود، بودجه ای را برای این موضوع اختصاص داده است.

براساس این پیش نویس، کابینه اسرائیل می بایست از ایران هم در مقابل آنچه که " کشته و ناپدید شدن صدها یهودی در ایران " توصیف شده تقاضای غرامتی به ارزش 100 میلیارد دلار کند.

+159
رأی دهید
-83

pull.over - دوحه - قطر
اینا دیگه کی اند!! مسخررره ها!!
شنبه 10 دي 1390 - 21:14
romano - تهران - ایران
قابل توجه برادران ساندیسی که خزر و آذرباییجان و .. از دست ایران در فاصله کوتاه مدت تاریخی رفت و دقیقا پس از پاشیده شدن کمونیست امام راحلتون عوض برگردوندن آب و خاک این مملکت مشغول صادرات انقلاب بود و نماینده می‌فرستاد گورباچوف رو مسلمون کنه و بدبخت بختیار فلک زده رو تو پاریس سلاخی کنه اینو بهش می‌گن وطن فروشی و خیانت حکمشم مرگه اگر با معیارهای خودتون باشه نباید یک نفر از آقایون صدر قدرت از روز اول تا به امروز و یکی از آیات اعظامتون زنده بمونه (حالا تازه خیلی تخفیف دادم باور کنید این قائده خودتونه). ای که کودکی برخی از بندگان خدا چه دامن آدمهای عاقل رو میگیره که چطوری با این آتش افروزی کودکانه با یک کبریت نتیجه نادانی و کودکی آنها باید تا نسلها توسط ملت پرداخت بشه. شما همه چیز رو فروختید همه چیز رو حتی همون دین هم بهای خوردنتون بود.
شنبه 10 دي 1390 - 21:21
Himmel - فرانکفورت - آلمان
جهان به اسرائیل آنقدر رو خواهد داد که بعد ها غیر قابل کنترل خواهد شد ، مثل هیتلر قبل از جنگ دوم جهانی. دم آخوند ها گرم که از اول به اینها رو ندادند.
شنبه 10 دي 1390 - 21:43
Babak4004 - کوالالامپور - مالزی
این اسرائیلی های کثیف به فکر غرامت و بازپس دادن عراضی اشغالی به فلسطینیها و غرامت خون هزاران زن و بچه ی بیگناه باشند.واقعا حال آدم را از این همه زورگویی‌ها به هم میزنند.به امید آزادی فلسطین از نژاد پرست ترین و .... و زورگوترین .... انسانهای روی زمین و همچنین آزادی ایران از حکومت کثیف و سراسر دروغ و ریای آخوندی.زنده باد آزادی و درود برهر انسان آزادیخواه و حقجو.
شنبه 10 دي 1390 - 21:45
compatriot - تورنتو - کانادا
یکی‌ رو تو ده راه نمی‌دادند سراغ خونه کدخدا را می‌گرفت!
شنبه 10 دي 1390 - 21:55
Babak4004 - کوالالامپور - مالزی
یه ضربالمثلی هست که میگویند:طرف دست پیش را گرفته پس نیافته.دقیقا نقل همین ماجراست.مرگ بر حکومت فعلی ایران که پس از انقلاب جوگیرانه ی مردم در سال 57و اغفال آنها توسط خمینی لعنت الله علیه,هیچ کاری نکرد مگر نابودی و از بین بردن وطنمان ایران و بهانه دادن به اسرائیل اشغالگر برای هرگونه سواستفاده برای ظلم هرچه بیشتر و مظلوم نمایی درجامعه ی بین المللی.
شنبه 10 دي 1390 - 21:57
ari jojeh - تهران - ایران
ایده‌ای کاملا درست است، مگر در دوره جمهوری اسلامی اموال و دارئی و کارخانجات اقلیت‌های مذهبی‌ و قومی و.. مصادره نشد! حالا کسی‌ ادعای پس گرفتن اموالش را داشته باشد که جرم نیست! حتا باید سود پول آن را هم حساب کرد و همه را یک جا گرفت، تا دیگر نا‌کسی مثل آخوند هوس نکند مال کسی‌ را که با زحمت و مشقّت بدست آورده بالا بکشد و با آن حال کند.
شنبه 10 دي 1390 - 22:03
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
حق اسرائیل هست ادعای غرامت کند. به قوم یهود در طول تاریخ جنایت و ظلم بسیار شده است. بهائیان ایران هم جزو اقوام مظلوم که از بدو اشغال ایران و تأسیس حکومت جهل و جنایت ولایت فاسد ه تازیان همواره مورد آزار و اذیت حکومت فاشیستی و مزدورانش بود ه اند
شنبه 10 دي 1390 - 22:21
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
لول چه نیکو.. خوشمان آمد
شنبه 10 دي 1390 - 22:28
Rima_London - لندن - انگلستان
خوشمان آمد. گهی پشت به زین و گهی زین به پشت. حالا اگه پیامبر تشریف می‌اورد عمرا می‌تونست زور بگه چون تشت این داستان دیگه از بام افتاده.
شنبه 10 دي 1390 - 22:45
hamtarane - سیدنی - استرالیا
انگار فقط ما نیستیم که دیوانه ها و مشنگ ها بر ما حکمرانی میکنند، چند وقت پیش بود که رهبران جمهوری اسلامی میخواستند غرامت جنگ جهانی دوم را از متفقین بگیرند، اینهم یک دیوانه دیگه..کاش ملت ایران و ملت اسراییل رهبران خودشون را میگرفتند و می انداختند توی یک قفس بزرگ تا با هم بجنگند، هر کدام اون یکی را کشت، بعنوان پاداش، توسط داوران کشته میشه، بعد هر دو ملت از شرشون راحت میشن
شنبه 10 دي 1390 - 22:47
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
pull.over - دوحه - قطر اینها همونایی هستن که اگه نبودند شما وجود نداشتی‌ هر چی‌ داری مدیون همین انسانها هستی‌ ولی‌ افسوس از درک این کامنت
شنبه 10 دي 1390 - 23:41
ehsanusa - تهران - ایران
پس باید فدک رو هم پس بگیرن یا ادعای غرامت کنن!!! وا مصیبتا !!! ایهالسادات !!!! حیدر حیدر حیدر حیدر هی در بزنین هی در بزنین بلکه جواب بگیرین!!!
شنبه 10 دي 1390 - 23:46
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
romano - تهران - ایران هرچی‌ به اینها میگی‌، کو گوش شنوا? زمانی‌ که باید جواب بدن می‌رن و خودشون رو قایم می‌کنن!
شنبه 10 دي 1390 - 23:47
ایران بانو - تهران - ایران
راست میگن حقشون میخوان ..محمد که همه غزوه ها و جنگهاش برای تصاحب زمینهای یهودیان بود باید الان بچه های محمد غراامت بابا بزرگشون را بدهند حالا از ایرانیها بگزرید که خواهر و مادرشون را 1400 سال پیش بهشون تجاوز کردند بچه هاشون ....شدند و تا امروزه روز ممنون دار حمله مسلمونها هستند ..حرف حساب جواب نداره ..قبیله بنی قریظه و جنگ خیبر زمینها مال یهودیان بود
شنبه 10 دي 1390 - 23:53
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
کور و کچل را جمع کردند از کشورهای اروپای شرقی بردند اونجا لنگر انداختند حالا وکیل وصی یهودیان هزار سال پیش شدند. خوابش را ببینند از این پولها از عربها بگیرند
یکشنبه 11 دي 1390 - 00:05
Labe Karoon - اهواز - نروژ
پس آلمان ؟آلمان غرامت نمیده
یکشنبه 11 دي 1390 - 00:34
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
اسرائیل باید به ایران غرامت بپردازد که اگر سخاوت و بزرگی و آزادمنشی و انساندوستی کورش کبیر نبود اسرائیلی هم اعلان وجود نداشت که این چنین ادعای مالکیت کند!!!درست که آخوندهای مخ گندیده کمر ایران را شکسته اند اما این دلیل نمیشود هر کس و ناکسی برای آن خط و نشان بکشد و ادعای پوچ و بی معنی که فاقد از بینش انسان دور میباشد را به کرسی بنشاند.. ای اسرائیل از خود راضی برو خدا را شکر کن که اگر هیتلر نازی نبود تا حالا حالاها در استعمار روباه پیر تشریف داشتید!!!
یکشنبه 11 دي 1390 - 00:08
dkdk - اسلیس - دانمارک
من فکر می‌کردم احمقی و نادانی‌ و مزخرف و چرت پرت گوئی کار عربهاست.اما گویا اسرائیل دست عربها را در تهی مغزی و پدر سوخته بازی از پشت بستن.آخه شماها که تا اندتون بدهکار و مدیون ایرانیان هستید ..بیچارها بدبخت اگر کورش کبیر ‌یک ملیون یهودی در بند را آزاد نمیکرد شماها هم کنون برده ایرانیان بودید.عجب گستاخ پررو و نمک نشناسید.شماها اگر شرف داشته باشید تا دنیا دنیاست مدیون و بدهکار ملت ایرانید.
یکشنبه 11 دي 1390 - 00:51
yasamangoleziba - تهران - ایران
دم اسرائیل گرم، واقعا وطن پرست به اینها میگن...
یکشنبه 11 دي 1390 - 02:25
cheraghe-rah - تهران - ایران
اسراییل فکر میکنه کاراشو همه جا میتونه با زور جلو ببره .. یک قرون بده آش ..
یکشنبه 11 دي 1390 - 03:08
shahram407 - تهران - ایران
از مصر که حتما باید بگیره!!!!!!! چون زمانی که حضرت موسی با بنی اسرائیل از. مصر بیرون زدند و اومدند طرف نیل یک مقدار کاسه و کوزه و قنداق بچه و چند تا از. لاستیک!!! گاری و درشکه شون موند اونطرف نیل و نتونستند با خودشن بیارن!!!. واقعا ادعاهای رژیم اشغالگر هم مثل تاریخش و اساسش مسخره است جوکه!!
یکشنبه 11 دي 1390 - 03:32
boofekoor - مونترال - کانادا
این کارشون واقعا آموزندست . اونا همیشه صد رو هدف می‌گیرن ، تا حد اقل به هفتاد برسن .
یکشنبه 11 دي 1390 - 03:56
akhond kosh2012 - بیرمنگهام - انگلستان
جنایات محمد و علی‌ .... یه بشریت ، یک لکهٔ ننگی در تاریخ سیاه اسلام ننگین باقی خواهد ماند.فقط بخاطر داشته باشید که در یک روز به روایتی ۷۰۰ تن‌ از افراد قبیلهٔ بنی قریضه رو این دو خونخوار گردن زدن.....
یکشنبه 11 دي 1390 - 04:09
مهرتابان - تهران - ایران
نابود باد حکومتهای دینی . ++. +. امیدوارم روزی همه حکومتهای ایدئولوژیک از بین برن.
یکشنبه 11 دي 1390 - 05:29
rezashah - سیدنی - استرالیا
بابت اون سفیر ایرانی که تو فرانسه یهودیان انتقال میداد تا نازی ها نکشنشون و یا کوروش که زندگی رو به یهود هل برگرداند احیانا نباید پولی بپردازن
یکشنبه 11 دي 1390 - 05:44
کاپیتان - تهران - ایران
اگر در این زمانه ایرانیت و ملی گرایی در ایران بهایی داشت می توانستیم بابت خدماتی که کورش کبیر به تمام بشریت و خصوصا قوم یهود کرد ، تمام دنیا را وامدار ایران کنیم که تا ابد نتوانند چنین گستاخانه برای منابع و ثروتهای سرزمینمان نقشه بکشند. قوم یهود بقایشان را پیش و بیش از همه مدیون عدالت و پاک دستی و بشردوستی نیاکان ما هستند. چنین گستاخی تنها یک دلیل دارد و آنهم بی لیاقتی و نادانی حکومتگران ماست.
یکشنبه 11 دي 1390 - 06:04
بهروز كياني - تهران - ایران
دریافت غرامت از ایران؟؟!؟!؟!؟ ایران چه غرامت تاریخی به جهودها داره اونوقت؟! خداییش اینارو ول کنند از همه دنیا غرامت می خوان! هر چیزی حدی داره! دارن تبدیل می شن به جلد دوم احمدی نژاد گوسفند!
یکشنبه 11 دي 1390 - 06:08
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
ایران به صغیر و کبیر بدهکاره گردن کلفتی میکنه نمیده حالا بیاد غرامت بده !!! حالا سر همین حرف اکه طلبکارش نشدن کلاه شو بندازه هوا
یکشنبه 11 دي 1390 - 06:41
koorosh2500 - تهران - ايران
آن غرامت ها رو حتما از عرب ها باید گرفت ،حتی باید زمینها ی تصرف شده توسط محمد را به آنها باید برگرداند.***درود بر کوروش کبیر و خاندان او***
یکشنبه 11 دي 1390 - 06:50
Dionysos - پارسی - فرانسه
اسرائیل باید غرامت قتل عام یهودیهای عربستان توسط اعراب و پیامبر اسلام رو از عربستان سعودی بگیرد. اعراب باید تمام معادن یاقوت و آهنی که پیامبر اسلام بعد از قتل عام یهودیها و مسیحی ها به همراه خلفا در یمن تصاحب کردند و زمینها رو باید پس بدهند. البته اسرائیل باید غرامتی هم به ایرانیها بپردازه به خاطر قتل عامی که توسط استر انجام شد و در عهد قدیم ذکر شده. اعراب باید غرامت غصب زمینهای ایران و قتل عام ایرانیها رو به مدت چند قرن بپردازند. ایده بسیار خوبی بود برای سیلی زدن به اسلام فروشهای عربستان سعودی و جمهوری ننگین اسلامی در ایران!!!
یکشنبه 11 دي 1390 - 06:46
jamshid arya - تهران - ایران
اسراییلی های نجس بدترین قومی که تا حالا دیدم اند همه ی دنیا از اینا نفرت دارن، خداییش خیلی پررو هستند رویشان را با اب مردشور خانه شستند، من که اگه یه اسراییلی ببینم بلند داد می زنم (جهود) این توهین به معنی نادانی و جهد است.
یکشنبه 11 دي 1390 - 07:41
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
اینها یهودیان ارتدکس هستند که در دولت نفوذ بالایی پیدا کرده اند. اینها یک مشت بیکار هستند که خرچ زندگیشان را از دولت گرفته و کارخانه بچه درست کنی براه انداخته اند. شمارشان دارد به تندی بالا میرود. اینها همانهایی هستند که میخواهند شریعت یهود را در کشور پیاده کرده و به زنان و دختر بچه های بر سر پوشش گیر داده و ناسزا میگویند و خواستار جدایی زن و مرد هستند. افراط گرایی در خاورمیانه رو به گسترش است و کشورهای عربی و بتازگی اسرایی ل به دام افراطی گری دینی افتاده است. البته خوب است این را تجربه کنند تا بفهمند ایرانیان چه میکشند!
یکشنبه 11 دي 1390 - 08:27
shahram407 - تهران - ایران
اخوند کش-2012 - بیرمنگام -انگلستان- هم بی ادبی هم بیسوات!!!! بنی قریظه. نه بنی قریضه!!!! اگه انسان نیستی حداقل بیخرد هم نباش.لطفا!!!!
یکشنبه 11 دي 1390 - 07:35
shahrooz93 - دبی - امارات
. akhond kosh2012 - بیرمنگهام - انگلستان. شمایی که حرف از کشتار می‌زنی! همیطور الکی که نکشته. مگر غیر از این بود که با پیامبر تعهد کرده بودند تا با مشرکان همدستی نکنند؟ پس چرا وقتی ابوسفیان مدینه را محاصره کرد آن‌ها پیمان خود را شکستند؟ و خاستند در قتل عام مسلمانان شریک باشند. پس این نتیجهٔ شکستن پیمانشان بود! در ضمن هیچ کس نمی‌داند که دقیقا چند نفر از یهودیان کشته شدند. چون معتبرترین منبعی که وجود دارد حداقل ۱۲۰ سال بعد از این ماجرا نگاشته شده است.
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:09
shahram407 - تهران - ایران
((ایران+رژیم اشغالگر+امریکا= بیسوات!!!)) اهان!!!! حالا معلوم شد چیکا ره ای!. وکیل مدافع رژیم اشغالگر!!! اینقدر ما رو نخندون!!!هه ههه هه ! احتمالا خودت هم از این غرامت منتفع خواهی شد!!! چون ظاهرا بد ضربه ای از ایرانی ها خوردی!!! اما زیاد دل خوش نباش !!!! وزیر جنک رژیم اشغالگر گفته بود رژیم سوریه طی دو هفته از بین میره بعدش ایران هم طی ده ، پانزده سال از بین. میره ده ، پانزده روز سوریه فعلا شده یک ماه.با عقلت!!! حدس بزن ده، پانزده. سال ایران چقدر میشه؟؟!!! طرف خواسته ادای نوستر اداموس رو در بیاره!!!
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:30
زینب - قم - ایران
AKHOND KOSH. تو که همچین اسم مسخره ای واسه خودت انتخاب کردی دیگه از گردن زدن حضرت علی انتقاد نکن. میدونی چیه به کوری چشم شما هم می کشیم هم تو دهن امثال شما میزنیم فعلا که دور دست ماست کشور هم زیر چتر ما اداره میشه شما هم تو سورراخ موشهاتون هی واسه هم کامنت بزارین. ها ها ها ها ها ها ها ها ها
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:43
mo.miyai - اسلو - نروژ
جونه هرکی‌ دوست دارین از این جوکا ننویسین بابا مردم از خنده به فکر‌ خودتون نیستین حداقل به فکر‌ آدمائی مثل من باشید من قلبم ضعیفه می‌افتم می‌میرم خونم گردن شماها میفته گفت باشم حالا دیگه. للللللللللللللوووووووووووووووو
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:48
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
بسیاری از یهودیان ایران از دوران سیاه و نکبت بار قاجار به اینسو، یا مهاجرت کرده یا وادار به مسلمان شدن گشته اند. بنابراین ناپدید شدن یهودیان ادعایی بیهوده و بی پایه است. ناپدید نشده اند که مسلمان شده یا رفته اند! ان کسی که در بالا نیز گفته ما هرچه داریم از اینهاست و اینها همونایی هستن که اگه نبودند شما وجود نداشتی‌، بهتر است روشن کند منظورش چیست. شاید هم جوک میگوید.
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:59
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
تیتر این مطلب اشتباه است. بعد از تشکیل دولت اسرائیل بسیاری از کشورهای منطقه انتقام از یهودی‌های ساکن در کشورشان کردند. حتا از یهودی هایی که ۱۴۰۰ سال در یک کشور ساکن بوده‌اند. تصور کنید که ایران و آمریکا وارد جنگ شوند و اموال ایرانی‌‌های کالیفرنیا را مصادره کنند. این کار وکلای اسرائیل منطقی یست. همزمان باید فلسطینی‌های مثلا اورشلیم از اسرائیل غرامت بگیرند. و میلیاردها دلار به آوره‌های فلسطینی بدهند.
یکشنبه 11 دي 1390 - 12:39
mamat - ایلام - ایران
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان. کاملا تایید میشه
یکشنبه 11 دي 1390 - 13:47
mamat - ایلام - ایران
*israel* - اورشلیم - اسرائیل. ... ! مگه شما غرامت این همه کشته رو دادین؟؟ این همه فلسطینی رو به خاک خون کشیدین زبونتونم درازه؟؟؟. الان قلاده آمریکاهم دست اسرائیله متاسفانه
یکشنبه 11 دي 1390 - 13:43
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
شهرام۴۰۷ - تهران - ایران ، مزدور تو خودت مدرسه را از داخل ندیدی به مردم ایراد نگیر . چند دفعه برات نوشتم که "بیسواد" درسته نه بیسوات!!! به یزدان که....
یکشنبه 11 دي 1390 - 15:00
avicenna - لندن - انگلیس
مثل این که یادشون رفته کوروش کبیر چقدر یهودی رو آزاد کرد... نا مردا
یکشنبه 11 دي 1390 - 15:06
Dionysos - پارسی - فرانسه
shahrooz93 - دبی - امارات، طبق منابع 120 سال بعد از قتل عام یهودیها گفته شده پیامبرت الکی آدم نکشته؟!! فقط مشکل شما مسلمانها در تعدادشه وگرنه با آدمکشی محمد مشکلی ندارید؟! اکثر یهودیها در یمن زندگی می کردند و محمد در حجاز بود، محمد به یمن حمله کرد نه یهودیها به حجاز!!! محمد به خاطر حمله و کشتار یهودیها و اعراب مخالف یا به قول شما مشرک لایق اسم انسان هم نیست چه برسه به پیامبر!!
یکشنبه 11 دي 1390 - 15:22
masy persian - منچستر - انگليس
زینب - قم - ایران ادب داشته باش ما هم اینجا زند‌گی می‌کنیم ولی‌ دلیل بر این نیست که ما فرار کردیم اگر لازم باشه برای ادب کردن زینب تا ۱۴۰۰ ساله پیش هم میریم ....
یکشنبه 11 دي 1390 - 15:44
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
Dionysos - گرامی با پرداخت غرامت از سوی اعراب به ایران هم باورم. یادمان هم نخواهد رفت که صدام تازی به ایران غرامت نداد و هنوز روی هواست.
یکشنبه 11 دي 1390 - 16:43
زینب - قم - ایران
lmasy persian. آخی تا 1400 سال پیش هم میری؟؟؟ رفتی پس شب نمونی ها زود برگرد نگرانت میشیم. Dionyos. lمحمد هر چی نبود اینقدر بود که حالا بعد از این همه سال یکی مثل تو از وجودش داری به خودت میپیچی . ایرونی های وطن فروش بهتره بخیزید تو لونه هاتون و واسه ارباب های جدیدتون دم تکون بدین و برید خدارو شکر کنید که زمان حضرت علی نیستید که جزو قبیله قریظه الان سرتون رو سینه هاتو ن بود. اسلام پیروز است
یکشنبه 11 دي 1390 - 16:45
akhond kosh2012 - بیرمنگهام - انگلستان
قابل توجه عرب زادگان ایرانی‌ نما.به امید روزی که اسلام به زباله دان تاریخ بپیونده. زنده با د کوروش کبیر.میبینم که از کامنت من بعضی‌ها آتیش گرفتند.ههههه.
یکشنبه 11 دي 1390 - 16:54
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
زینب خانم کشور زیر چتر شما اداره نمیشه، بلکه زیر چادر اداره میشه ! به زودی بساط مفت خوران و دزدان را بر میداریم.
یکشنبه 11 دي 1390 - 17:06
خودتى - بیرمنگام - لندن
منکه نمیدونم باید چی بگم واقعا ولی اسرائیل خیلی حرف زورمیزنه
یکشنبه 11 دي 1390 - 19:50
danial nabi - استكهلم - سوئد
اینها یک عمری گدا و بی‌ خانمان بودند، عادت دارند به این کارها.
یکشنبه 11 دي 1390 - 19:51
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
زینب - قم - ایران. ، حالا جوش نزن سبیلت میریزه!!!‌ها ها‌ها ها‌ها ها‌ها ها‌ها ها‌ها ها ها
یکشنبه 11 دي 1390 - 20:17
Islam zoda - تورنتو - کانادا
خیلی‌ جالب و قابل تامل. مسئول اعمال گذشتگان بودن،! جریمه عملی‌ به نظر نمیاد ولی‌ در تئوری ،میتونه حقیقت داشته باشه که اموالشون در طول تاریخ مصادره شده.جرأت مطرح کردن این مطلب قابل احترام است.
یکشنبه 11 دي 1390 - 23:55
saman-tehrani - تهران - ایران
Dionysos. بهتره من جمله شما را تصیحح کنم ما با کافر کشی پیامبرمون مشگلی نداریم کسانی که گردن زده شدند کسانی بودند که اگر آزاد میشدند باز به دنبال فرصتی بودند که برضد دین قوا جمع آوری کنند و جاسوسین. در دین مبین اسلام اسرا از امنیت بر خوردار میشوند ولی جاسوسین از این قانون مستثنی میشوند. زنده ماندن این یهودیان به صلاح نیود . وهمه را شمشیر دلاورانه علی (ع) گردن نزد بلکه همه صحابحه در این فریضه سهیم بودند. البته تعداد مشخص نیست چون یهودیان عادت به مظلون نمایی ازنظر عنوان تعداد کشته شدگان دارند. همینطور که در جنگ جهانی در تعداد کشته شدگان مبالغه میکنند و آخر اینکه ما مسلمانان لیاقت و شجاعت وصف ناپذیری برای پیامبر بر حقمان قایل هستیم و همین ما رو کفایت میکنه
دوشنبه 12 دي 1390 - 01:44
زینب - قم - ایران
kurosh. انوقت میشه بفرمایید این بساط قراره کی جمع بشه ؟؟؟؟ آخه هر سال دلتونو به همین حرفها خوش کردین یک چیز جدید بگین . کوروشت هم آخه مثل خودت غلطه کاراش!
دوشنبه 12 دي 1390 - 02:54
زینب - قم - ایران
akhond kosh. به امید همین آرزوهای محالت ته محله های فقیر نشین انگلیس با یک لقمه نونی که اربابانت بهت میدن خوش باش. خیلی هم جوش نزن کوروشت خواب به خواب رفته صداتو نمیشنونه الکی کالری نسوزون
دوشنبه 12 دي 1390 - 02:59
shahram407 - تهران - ایران
زینب-قم-ایران. ممنون! خوب زدی تو پوز اخوند کش هه هه هه!!
دوشنبه 12 دي 1390 - 04:27
shahrooz93 - دبی - امارات
Dionysos - پارسی - فرانسه. متاسفانه مشکل شما اینه که هر سخنی برضد اسلام می‌زنند را بی‌چون و چرا می‌پزیرید. اصلا تونستی کامل متنی که نوشتم را بخونی. اصلا یک ذره به خودت زحمت دادی تا کمی تحقیق کنی؟ پیامبر به یمن حمله نکرد. بلکه به آن‌ها گفت به اسلام روی بیاورند و آن‌ها هم آوردند. اما قبایل یهودی گفتند که ما اسلام نمی‌آوریم و بین آ‌ن‌ها قرارداد بسته شد تا یعودی‌ها به ضد اسلام‌ها کمک نکنند. اما قبیلهٔ بنی‌قریظه به قول خود عمل نکردند و مردان جنگی‌شان را به جنگ با پیامبر فرستادند. حال شما می‌گویی پیامبر بشیند و نگاه کند بگوید آفرین!!. متاسفانه یعودیان فقط اسرار دارند که خود را مظلوم نشان دهند. در ضمن این داستان‌ها به نقل از نوادگان همان یهودیان برای زندگی‌نامه نویسان مقل شده و کاملا مشخص است که آمده‌اند داستان «ماسادا» را با این داستان مخلوط کرده‌اند و یک چیز افسانه ساخته‌اند.
دوشنبه 12 دي 1390 - 04:39
زینب - قم - ایران
آخوند کش . یکبا ر دیگه هم ازت سوال کردم تو توی انگلستان دنبال آخوند میگردی بکشی؟؟؟ یا این اسم رو بر مبنای صفت دختر کش و. واسه خودت انتخاب کردی ؟؟؟؟ حالا راستشو بگو تا حالا آخوندی هم کشته مرده ات شده که این اسم رو واسه خودت گذاشتی ؟؟؟.
دوشنبه 12 دي 1390 - 06:30
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
زینت خانم. یادته وقتی‌ منتظری در گذشت چند میلیون برای نشان همبستگی‌ و احترام آمدن تو شهرتان. خیلی‌‌ها مرگ بر دیکتاتور می‌گفتند. از ترس تان حتا جاده‌ها را بسته بودید. تو کلّ ایران چند صد هزار بیشتر طرفدار نه دارید . اکثر آنها هم ساندیس خورند. ۵ میلیون از کشور استبدادی مهاجرت و فرار کرده‌اند. میلیون‌ها نفر اجازه خروج ندارند.صد‌ها هزار نفر را یا کشتید ،یا زندانی کردید . مردم ایران و دنیا از شما متنفّر هستند. برو تاریخ بخوان. بد بخت‌ها حتا جای فرار هم ندارید. چادر مشکی‌ از چین سفارش بدید. به زودی همه آخوند‌ها و آقا زاده‌ها باید زیر چادر قایم بشن.
دوشنبه 12 دي 1390 - 07:34
Dara va sara - پرت - استرالیا
shahrooz93 - دبی - حال به فرض که داستان کذایی شما درست و علائ بوده. ولی هنوز میتونی از ان نیمگرم مغزت استفاده کنی و از خودت به پرسی که چرا. یک پیامبر که برای رهنمایی انسانها از طرف الله امده. بایدتمام اعضائ قومی را بخاطر پیمان شکنی گردن بزند.و بعد به تمام زنهای قوم تجاوز کند که حتی یزید اینچنین .... با لشکر شکست خورده حسین نکرد..انسان بجز شکم داری چیزهای دیگری چون مغر نیست هست . بعد نیست که گهگداری از ان استفاده کنه. چندین آیه کتو کلفت در اینباره در قران هست. لاعقل به ان رجوع کن. حیف اکسیژن...
دوشنبه 12 دي 1390 - 08:36
Dionysos - پارسی - فرانسه
saman-tehrani - تهران - ایران،shahrooz93 - دبی - امارات، بحث در باره تاریخ اسلام رو بگذاریم برای بعد چون ظاهرا منابع شما روایات پای منقلی ملاها و آخوندهای روضه خون سر قبرستونهاست. همینطور که خودتون اعتراف می کنید مشکلی با آدمکشی پیامبرتون ندارید و براتون فرقی نمی کنه که به هر دلیلی محمد آدم کشته باشه یا فرمان قتل صادر کرده باشه!! از نظر شما اسلام پرستها مهم دین روشنگر اسلامه که با شمشیر و خون کفار برق می افته!!! سوال من از شما اینه : آیا منافعی که از قتل عام و جنگ نصیب محمد می شد منافع اعراب مسلمان حجاز بود یا ایرانیها یا یهودیها؟ با توجه به اینکه در آن زمان ایران وارد جنگ با اعراب مسلمان می شد چون شاه ایران هم قبول نکرد که اسلام بیاره و بدین صورت اعراب مسلمان دشمن ایران و ایرانیها محسوب می شدند.
دوشنبه 12 دي 1390 - 10:16
Dionysos - پارسی - فرانسه
2ـ شهروز و سامان تهرانی و زینب : شمایی که سنگ مهاجمان به ایران باستان یعنی اعراب مسلمان رو به سینه می زنید در لغت نامه و فرهنگ سیاسی «خائن» هستید چون از منافع و جنایات دشمن ایران دفاع می کنید. حالا ایرانیها باید حکم اعدام شما و کل خانواده و قبیله شما رو صادر کنند؟؟ خائن بودن شما برای بیرون کردنتون از ایران و غصب اموالتون و کشتن خودتون و خانواده تون کافیه؟! این همون استدلالیه که شما برای توجیه جنایتهای محمد به کار می برید با این تفاوت که یهودیها در خانه هایشان زندگی می کردند و محمد چشم طمع به اموالشون دوخته بود در حالیکه شما برای اعراب مسلمان هم وطن کشی می کنید و خائن به سمبلهای ایران باستان هستید!!! از نظر وهابیهای مسلمان شما هم کافر به محمد و اسلام هستید و اگه همین قوانین حقوق بشر نبود و اعراب عربستان سعودی دوباره هوس کشور گشایی می کردند شما هم در کنار سایر کفار سرتون بالای نیزه اسلام بود!!!
دوشنبه 12 دي 1390 - 10:28
Dionysos - پارسی - فرانسه
3ـ مرز کافر بودن در اسلام مشخص نیست چون هر مجتهدی می تونه بنا به نظر خودش و با الهام از محمد آدمکش، مسلمانی رو کافر بدونه و حکم ارتداد و قتلش رو صادر کنه!!! پس خیانت شما نشانه تعصب و جهالت شماست. به عکس یهودیها که به خاطر اعتقاداتشون از جان و مالشون گذشتند، شمااسلام پرستها آدمهای رذل و ترسویی هستید که از ترس کافر خطاب شدن و منافعی که رهبر جانیتون خامنه ای به حلقتون فرو می کنه حاضرید کفشهای جنایتکاران تاریخ مثل محمد رو لیس بزنید!!! خاک مذلت بر سر شما خائنان و سر سپردگان قوانین و تفکر قرون وسطایی اسلام! امیدوارم به زودی شربت شهادت نصیب شما سربازان گمنام اسلام بشه تا بیشتر از این اتمسفر زمین رو آلوده نکنید!
دوشنبه 12 دي 1390 - 10:32
زینب - قم - ایران
....- kurosh. ببین آمارتو نگه دار واسه بچه محل خودتون این هذیان های شما هیچ شباهتی به واقعیت نداره. اینم بدون ما مسابقه فوتبال نمیخواهیم بدیم که دنبال طرفدار باشیم هر چند که همیشه تعداد آرا ها در ایران نشاگر طرفدار ها بوده. ثالثا ما پول میدیم از چین چادر مشکی وارد میکینم باهاش عفتمونو بپوشونیم مثل شما وطن فروشها نیستیم که ...... راستی کوروش وقت خوابت نگذره !!!
دوشنبه 12 دي 1390 - 10:34
ari jojeh - تهران - ایران
آخوند کش۲۰۱۲ - بیرمنگهام - انگلستان.kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد. اگر هنوز این جا هستید کامنت بگذارید تا من به این زینب جون بگم کی‌ و چطوری بساتشون جمع میشه!!!
دوشنبه 12 دي 1390 - 11:11
shahram407 - تهران - ایران
زینب-ایران -قم!!!. تشکر مجدد از حسن انتخاب سرکار در پاسخ به این اخوند کش!!! مرسی! . در عین لطافت به اندازه کافی زهر هم داشت!!هه هه هه هه !!!!
دوشنبه 12 دي 1390 - 11:15
wildberry - پرث - استرالیا
اینا خیلی‌ توهم زدن پس ما هم باید غرامت حمل عربها و اسیر شدن اجدادمون رو از اونا بگیریم و همینطور مغولا یا هندی‌ها غرامت حمله کریم خان رو بخوان ، این چیزها درصد‌های میانی اتفاق افتاده و مطرح کردنش مسخرس ، اسرائیل فعلا باید خودش جواب این همه خشونت افسر گسیخته و قتل‌ام مردم فلسطین و گرفتن زمینهای اونا رو بده
دوشنبه 12 دي 1390 - 15:28
زینب - قم - ایران
dara sara'. اگه بگیم پیامبر (استغفرالله) هم معتاد بوده هم طلاهای دختر بچه هارو میدوزدیده اشتباهی هم تو دعوا چند نفر رو با چاقو زده چی ؟؟ دیگه با این جرایم باید براش احترام زیادی قایل بشی واسش پا در میونی کنی. اصلا میدونی چیه پیامبر (استغفرالله) اومد به خوابم گفت اگه دارا سارا منو حلال نکنه جام وسط جهنمه ! تورو خدا تو ببخش قول میده این دفعه بیاد با تو مشورت کنه ! . گفته اگه دارا سارا نبخشش میره سر های بریده رو به هم میچسبونه فقط تو بگذر تورو به همون خدا که نمیپرستی
دوشنبه 12 دي 1390 - 16:45
shahrooz93 - دبی - امارات
Dara va sara - پرت - استرالیا. Dionysos - پارسی - فرانسه. چشم و گوشتان چنان بسته است که حتی حاضر به قبول حرف هم نیستید و دست به گریبان توهین شده‌اید. بنده با افرادی که قصد توهین دارند سخنی ندارم. خدا خودش بین ما قاضی خواهد بود. در ضمن اینجانب این حکومت فعلی را که با رفتارش باعث شده تا غیر مسلمانان اینگونه به اسلام بدبین شوند را به هیچ وجه قبول ندارم. نه این حکومت بلکه هیچ کدام از حکومت‌ها را. به جز زمان پیامبر.
دوشنبه 12 دي 1390 - 19:59
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
زینب خانوم. آدم‌های زحمتکش وقت خواب می‌‌خوابند. اما این روحانیان شکم پرست و هوس ران با این همه صیغه معلومه که وقت خواب ندارند. یک عمر مفت خوری و شهوت رانی‌. پیرمردانی که حتا به کودک ۹ ساله هم رحم نمیکننند.
دوشنبه 12 دي 1390 - 21:38
Islam zoda - تورنتو - کانادا
زینب - قم - ایران --انشالله هر روز .....مسلمین مومن بشی‌ و هر روز به مراد دلت برسی‌!
دوشنبه 12 دي 1390 - 22:19
saman-tehrani - تهران - ایران
dionysos. شما متاسفانه هم خیلی احساساتی هستید و هم مطالعه کافی و آگاهی لازم را ندارید و بحث با شما به هیچ جا نمیرسد چون فکر میکنید حق با اونیه که هم راحت تر توهین میکنه هم صداشو بلندتر میکنه . ولی خیلی منابع هستند که میتونن کمک کنن درست و نادرست رو از هم تشخیص بدهیم کافیه فقط اراده کنیم ! تا زمانی که بخواهید فقط صدای خودتان را بشنوید در همین مرحله میمانید پاینده باشید
‌سه شنبه 13 دي 1390 - 05:15
Dionysos - پارسی - فرانسه
shahrooz93 - دبی - امارات، اسلام پیامبر هزار برابر خشن تر و مرگبارتر از امروز بود. تاریخ اسلام رو خود مسلمانان نوشتند و جنایات پیامبر اسلام هم از زبان خلفا و یارانش نقل شده. برای همینه که عرض کردم شما دشمن اجداد ایرانی تان رو پرستش می کنید و فکر می کنید محمد آدمکش قلب رئوفی داشته اما ایرانیها و یهودیها که حاضر نشدند مسلمان بشوند و از حقوقشون دفاع کردند کافر و لایق مرگ و سلاخی بودند. با این طرز تفکر بهتره خودتونو به یک روانشناس معرفی کنید!
‌سه شنبه 13 دي 1390 - 06:34
Dionysos - پارسی - فرانسه
arashbehdin - اتلانتا - امریکا، دوست عزیز درود حتی اگه اسرائیل موفق نشه غرامت رو از اعراب بگیره مطرح کردن این مساله تابو شکنی ست و چهره واقعی محمد رو به دنیا نشون می ده. خیلیها هنوز نمی دونند محمد برای چه یهودیها رو قتل عام کرد. من با کاربری که از اسرائیل جواب اون عرب اماراتی رو داده موافقم چون اعراب هر چی که دارند از یهودیهاست. کتابشون رو از عهد قدیم کپی کردند و اگه معادن یاقوت و آهن یهودیها و زمینهای مشرف به دریای جنوب عربستان نبود محمد نمی تونست شاه عربستان بشه و فکر حمله به ایران و فتح دنیا به سرش بزنه و اعراب حجاز باید هنوز با شترهاشون وصلت می کردند!! اعراب حجاز که تخم و ترکه شون رو با تجاوز به زنهای اسیر در خاور میانه پراکنده کردند، همه چیزشون رو وامدار ملتهای دیگه هستند. وگرنه حجاز در تاریخ باستان کمتر از صفر بود! ما هم باید تقاضای غرامت کنیم. همان تاریخی که خود مسلمانها بهش استناد می کنند مدرک خوبی برای استناد به جنایتهای آنها در ایران و خاور میانه ست. باید به این مزدورانی که برای فرهنگ اسلام و عربی ملت ایران رو به خاک و خون می کشند تو دهنی زد و از همشون غرامت گرفت. شاد باشید
‌سه شنبه 13 دي 1390 - 06:49
alaba - لاهه - هلند
حاجی اورشلیم، شما به پیامبر خود یعنی‌ موسی‌ راهم نکردید،آیا نخوانده‌ای که قوم بنی اسرائیل چه با موسی‌ کرد؟ حالا هم که در سرزمینهای قصبی کشتار کودک و زن راه انداختید،؟ آیا میتونی برایمان کمی‌ توضیح بدهید که این قطری‌ها چی‌ از شما دارن که اینطوری بوشتی؟ دوست داشتم بدانم که اسرائیل برای قطر چه کرده که این حاجی اورشلیم اینطوری کامنت داده،لطفا جواب بعده؟
‌سه شنبه 13 دي 1390 - 14:16
دستان - تهران - ایران
یک مشت .... خود فروخته که فقط در فضای مجازی یاوه میگویند و با ...برای اربابان خود و چاپلوسی شده دلخوشیشان غافلند که حتی که این عروسکان خیمه شب بازی پشیزی برای اربابان خارجی خود ارزش ندارند.
‌سه شنبه 13 دي 1390 - 17:45
shahrooz93 - دبی - امارات
Dionysos - پارسی - فرانسه. منش‌تان را نسبت به افراد عوض کنید و هرکس که با عقاید شما موافق نیست را روانی و آدمکش و غیره معرفی نکنید! با همین روش هم دارید مرا عرب فرض می‌کنید. بنده با افتخار اعلام می‌کنم که ایرانی هستم.
‌سه شنبه 13 دي 1390 - 18:44
Dionysos - پارسی - فرانسه
saman-tehrani - تهران - ایران، shahrooz93 - دبی - امارات، خیر اقایان، بنده صدام بلند نیست و چون واقعیت رو می نویسم به مذاقتون خوش نمی یاد. اون کسی که به دگراندیشان اهانت می کنه شما هستید که جنایات پیامبرتون و قتل عام یهودیها رو به هر دلیلی توجیه می کنید و از یک آدمکش دفاع می کنید. من نگفتم شما ایرانی نیستید، من گفتم شما دشمن پرست هستید و بعد از 14 قرن و با اطلاعاتی که خود مسلمانان از محمد و جنایتهاش در تاریخ اسلام ذکر کردند هنوز نشستید و منتظر حکومت محمدی هستید. اینجاست که عرض می کنم اگه روانی و مزدور هم نیستید، نیاز به روانشناس دارید تا دستکم برای خودتون مشخص بشه چرا کسانی رو که به ایران و یهودیها حمله کردند ستایش می کنید !! چرا آدمکشی برای شما توجیه شدنی و قابل قبوله؟! یک انسان سالم قتل عام آدمها رو به هر دلیلی و توسط هر کسی هم که باشه توجیه نمی کنه!
‌چهارشنبه 14 دي 1390 - 06:51
shahrooz93 - دبی - امارات
Dionysos - پارسی - فرانسه. هم میهن گرامی، شما می‌گویید محمد بنشیند و نگاه کند که یهودیان مسلمانان را بکشند؟ اگر واقعا تاریخ خوانده‌ای پس چرا نمی‌دانی که پیامبر به یهودیان و مسیحیان می‌گفت «امت». می‌دانی‌ چرا؟ چون می‌گفت آن‌ها هم اهل کتاب هستند و همان خدایی را می‌پرستند که مسلمانان می‌پرستند. پس گفت بیایید و با هم جنگ نکنیم. پس بر گواه تاریخ، بینشان عهدی بسته شد و هم مسلمانان و هم یهودیان گفتند که با هم برادر هستیم. اما زمانی که کارفران به مدینه حمله کردند همین یهودیان (که در اصل خداپرست نبودند و فقط ضاهرشان خداپرست بود) آمدند و به سپاه کارفران مکه ملحق شدند و اگر هوش و ذکاوت سلمان فارسی نبود و بر دور مدینه خندق نکشیده بود، تمام اهل مدینه کشته شده بودند. حال می‌گویی پیامبر بنشیدند و نگاه کند؟ این را بدان که این وعدهٔ خداوند است که حیله‌گران جایشان در آتش است. پس پیامبر «تمام مردان جنگی را به جرم شرکت در کشتار مسلمانان و عدم وفای به عهد گردن زند» و خانوادهٔ آنان را تبعید کرد. این است تاریخ. نه آن چیزی که رسانه‌ها می‌گویند.
‌پنجشنبه 15 دي 1390 - 14:24
shahrooz93 - دبی - امارات
Dionysos - پارسی - فرانسه. از شما یک سوال دارم. فیلم ۳۰۰ را دیده‌اید؟ آن را قبول دارید یا نه؟ همهٔ تاریخ دانان «بی‌طرف» می‌دانند که واقعیت آن چیزی نبود که در آن فیلم گفته شد. اما اکثر مردم جهان به آن ایمان آوردند. مگر تاریخ را هرودوت ننوشته؟ مگر از هرودوت هم بالاتر داریم؟ هرودوت به این عظمتی در تاریخ بسیار دروغ گفته و افسانه‌سرایی کرده. این همان کاری است الان اسرائیل دارد انجام می‌دهد. همانند ماجرای هولوکاست. این ماجرای قبیلهٔ یهودیان را «محمد بن اسحاق» حدود ۱۲۰ سال بعد از این ماجرا نوشت. آیا شما به یک همچنین نوشته‌ای استناد می‌کنی؟ مالک بن انس از بزرگان اسلام همین ابن اسحاق را «دروغ گو» می‌دانست. یک نکتهٔ دیگر هم اینه که ابن اسحاق داستان بنی‌قریظه را از زبان نوادگان یهودی نوشته و به همین دلیل هم نمیشه به آن باور کرد.
‌پنجشنبه 15 دي 1390 - 14:41
shahrooz93 - دبی - امارات
در ضمن این دوست عزیز به نام saman-tehrani - تهران - ایران نگفت از قتل عام و کشتار حایت می‌کند بلکه گفت منابع بیشتر را مورد مطالعه قرار بدید تا متوجه شوید این موضوع از اساس نادرست است و کسی که این موضوع را نوشته از روایت نوادگان همان یهودیان خائن بوده است. موفق باشید.
‌پنجشنبه 15 دي 1390 - 14:48
shahrooz93 - دبی - امارات
در ضمن من از قتل عام هواداری نمی‌کنم. اینو بدان که اگر خودم آن جا بودم و می‌دیدم که پیامبر اسلام دارد مردم «بی‌گناه» را می‌کشد همان لحظه به دروغ بودن پیامبریش پی می‌بردم اما چون عقل دارم و به گفتهٔ همان قرآن باید به آن اکتفا کنم این ماجرا را با توجه به دلایل بالا درست نمی‌دانم.
‌پنجشنبه 15 دي 1390 - 19:25
shakila99 - شارجه - امارات
اول که حرفهای این یهودیها حرف مفته بعد از اون اگر چنین ادعای مسخره ای را به زور بخواند به کشوری تحمیل کنند مخصوصا کشورهای مسلمان یا کشورایران مطمن باشد که هیچ مسلمانی ساکت نمی ماند حساب یهودی ها را مثل زمان پیامبر میدیم
شنبه 17 دي 1390 - 16:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.