زارع :مایلی‌کهن از رویانیان خواست او را سرمربی کند

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات مایلی‌کهن گفت: دیگر از طریق مصاحبه در رسانه‌ها نمی توان جلب توجه و برای خود تیم پیدا کرد.

 

جمشید زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به اظهارات محمد مایلی‌کهن مبنی بر اینکه با آوردن دنیزلی سر رویانیان کلاه رفته است، گفت: چون درخواست سرمربیگری آقای مایلی کهن را برای پرسپولیس رد کردیم، حالا ایشان حرف های توهین آمیز و مایه تاثر به زبان می آورد ولی دیگر از طریق مصاحبه در رسانه ها نمی توان جلب توجه و برای خود تیم پیدا کرد.
 
قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: اظهارات آقای مایلی کهن خلاف واقع و توهین آمیز بوده و مایه تاثر و تعجب است که این فرد از گذشته خویش درس عبرت نمی گیرد. یادمان نرود همین چند ماه پیش بود که به جرم نشر اکاذیب حکم قضایی قطعی علیه ایشان صادر و وی مجبور شد برای جلب رضایت شاکی چه عجز و لابه‌هایی بکند.

زارع افزود: اگر چه مایلی کهن به عنوان یکی از پیشکسوتان پرسپولیس محسوب می شود اما باید جایگاه خود را بداند و به گونه ای اظهار نظر نکند که گویی باشگاه و تیم پرسپولیس ارثیه ایشان بوده و تنها متولی آن نیز ایشان است و یا اینکه باید هرگونه تغییر و انتصاب حتما باید با صلاحدید وی انجام شود.
 
قائم مقام باشگاه پرسپولیس با اشاره به به کارگیری مصطفی دنیزلی به عنوان سرمربی این تیم گفت: اعتقاد مدیر عامل پرسپولیس بر این است که علاوه بر استفاده از نظرات کارشناسان به نظرات هواداران نیز باید احترام گذاشت که نمونه عینی آن نظرسنجی در سایت باشگاه در مورد انتخاب سرمربی پرسپولیس بود. آقای مایلی کهن، شما نه نظر سنجی 72 درصدی سایت باشگاه را قبول داشتید و نه نظرسنجی 80 درصدی برنامه 90 را که همگی ناشی از درخواست هواداران برای حضور دنیزلی به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس بود.
 
زارع با بیان اینکه حضور رویانیان به عنوان مدیرعامل پرسپولیس در ترکیه از چند جهت به نفع این تیم تمام شد، به فارس گفت: در مذاکرات اولیه، دنیزلی رقمی را برای سرمربیگری تیم پیشنهاد کرده بود که رویانیان با حضور خود در ترکیه و ملاقات با این مربی محبوب هواداران، وی را با کم کردن رقم قابل توجهی از رقم اولیه به حضور در پرسپولیس قانع کرد. همچنین حضور مستقیم و مذاکره رودررو با دنیزلی باعث شد دست دلال ها و واسطه ها کوتاه شده و این خود اقدامی بسیار پسندیده بود و اینکه اگر آقای مایلی کهن چنین اقدامات پسندیده ای را ناپسند می داند، قضاوت در این مورد را به مردم واگذار می کنیم.
 
زارع با بیان اینکه به نظر می رسد هر زمانی که مایلی کهن از عرصه ورزش فوتبال در مقام مربی یا مشاور و یا هر عنوان دیگر دور می شود اقدام به اظهارات عجیب می کند، تصریح کرد: متاسفانه در زمان هایی که ایشان بیکار می شود هر از گاهی برای مطرح کردن خود در اذهان و افکار عمومی و به جنگ با نخبگان ورزش و مدیران باشگاه ها رفته و با انجام مصاحبه های بی پشتوانه و احساسی همه را به انتقاد می گیرد.
 
زارع خطاب به مایلی کهن گفت: آقای مایلی کهن شما در دو ماه گذشته چندین بار درخواست سرمربیگری پرسپولیس را مطرح کردید که آقای رویانیان با مشورت هایی که با کارشناسان مختلف داشت، کلیه کارشناسان عنوان کردند شما در سال های گذشته هیچ عملکرد مثبتی در تیم های خود نداشتید و حالا بعد از روی کار آمدن یک مربی بزرگ یادتان افتاده که پول بیت المال دارد به هدر می رود. آیا فراموش کرده اید که در همین فصل و در همان پرسپولیسی که شما به عنوان مدیر فنی آن بودید با بعضی از بازیکنان آن که هم اکنون 6 بازی هم برای این تیم نداشته اند قراردادهایی بسته شده که مبلغ آن دست کمی از مبلغ قرارداد دنیزلی برای سرمربیگری تیم نبود.
 
وی اضافه کرد: درحال حاضر به نظر می رسد جنابعالی سخنگو و حافظ منافع دیگران هستید اما همین دوستانی که سنگشان را به سینه می زنید نیز در دو دوره مدیریت خود هیچ گاه این اعتماد را نکردند که هدایت پرسپولیس را به شما بسپارند.
 
قائم مقام باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: اگرچه از نظر سردار رویانیان خاموشی در مواجهه با اظهارات توهین آمیز ایشان بهترین پاسخ خواهد بود ولی مطالب عنوان شده صرفا به احترام افکار عمومی و تنویر اذهان طرفداران اصیل و فهیم تیم پرسپولیس عنوان شد و اگر آقای رویانیان از مربی خارجی استفاده کرده در حقیقت به خواست هواداران احترام گذاشته که نمونه بعدی آن هم جذب مهدوی کیا است. تمامی اقدامات انجام شده باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت آقای رویانیان بر محور اعتلای نام پرسپولیس و تقویت تیم و شاد کردن دل هواداران آن استوار است.
 

+127
رأی دهید
-30

samuk66 - لندن - انگلستان
مایلی کهن هر جا بره به اونجا گند می‌زنه این آدم دیونست ،داعیی هم همین طور ولی‌ یه کم کم تر.
شنبه 10 دي 1390 - 16:13
Amir_Hamedi - لندن - انگلستان
سردار دوستت داریم . با تمام قدرت به راه خود ادامه دهید وس یقین داشته باشد که هواداران واقعی پرسپولیس مثل همیشه پشت و پناه شما خواهند بود. یا علی‌ مدد
شنبه 10 دي 1390 - 17:22
braznan - انکارا - ترکیه
مایلی کهن با کل کره زمین مشکل داره
شنبه 10 دي 1390 - 17:42
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
از اینکه این مرتیکه مایلی کهن مریضه روانیه هیچ شکی نیست، ولی‌ هربار که به علی‌ دائی گیر میده خوشم میاد . .
شنبه 10 دي 1390 - 17:50
Hamid1970 - ارواین - امریکا
هر وقت می امد منطقه ٩ بسیج کامل می شد .ها ها ها
شنبه 10 دي 1390 - 19:56
samuk66 - لندن - انگلستان
از ماست که بر ماست ! - سر د - نر و ژ: دقیقا با‌هات موافقم از دائی بد از ماجرای کریمی‌ و حذف از جمِ جهانی‌ و در گیریش و خراب کاریش تو هر جا که میره ازش خوشم نمیاد
شنبه 10 دي 1390 - 21:06
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
samuk66 - لندن - انگلستان. دقیقا ! ! برو دارمت ؛-)
یکشنبه 11 دي 1390 - 00:39
braznan - انکارا - ترکیه
مایلی کهن با کل کره زمین مشکل داره
یکشنبه 11 دي 1390 - 08:38
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
دو تاییشون لنگیه روانیند و اسطوره بعضی طرفدارای توهمی:)))
یکشنبه 11 دي 1390 - 10:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.