نزاع مرگبار دانش‌آموزان پس از تعطیلی از مدرسه!

درگیری میان دو دانش‌آموز بر سر اختلاف قبلی پس از تعطیلی از مدرسه، نوجوان 17 ساله‌ای را به کام مرگ فرستاد.

به گزارش ایسنا، درپی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 درباره انتقال دو نوجوان 17 و 15 ساله به نام‌های «عبدالغفور» و «پرویز» به بیمارستان خاتم این شهرستان که بر اثر ضربات متعدد چاقو به شدت مجروح شده بودند، ماموران کلانتری 13 شهرستان زاهدان تحقیقات خود را آغاز کردند.

در تحقیقات و بررسی‌های اولیه ماموران پلیس مشخص شد «عبدالغفور-ب» بر اثر مجروح‌شدن از ناحیه قفسه سینه، قلب و شدت خونریزی در بیمارستان جان خود را از دست داده است که به‌دنبال این حادثه شناسایی و دستگیری ضاربان فراری در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی قرار گرفت.

در ادامه با بررسی موضوع و اظهارات شاهدان مشخص شد فردی به نام «قاسم-ر» 16 ساله با همدستی پدر و برادرش پس از درگیری با مقتول، وی را با چاقو مجروح کرده و از محل متواری شده است.

ماموران پلیس آگاهی با شناسایی منزل متهمان دو ضارب به نام‌های «پیرداد» و «عبدالحکیم - ر» را دستگیر و ادامه تحقیقات، متهم اصلی این حادثه را نیز در کمتر از یک هفته در شهرستان زاهدان دستگیر و به مراجع‌قضایی معرفی کردند.

+98
رأی دهید
-84

morgan123 - واشینگتن - امریکا
این اعمال و جنایات مختص به ایران نیست و متاسفانه در همه کشورها رخ میدهد.
شنبه 10 دي 1390 - 03:31
hossein87 - ایران - ایران
هه هه. هرچه بگندد نمکش میزنند.. ، طرف با باباش رفته آدم کشته ، بعدش رفتن یه دیزی مشتی زدن و رفتن خونه یه چرتی بزنن و بعدش برن کلانتری از طرف شکایت کنن که خودشو زده به چاقو میوه خوریه اینا و چاقوشون رو خونی کرده!
شنبه 10 دي 1390 - 05:43
robo - لوس آنجلس - امریکا
morgan123 / در همه کشورها رخ میدهد و من با شما موافقم، سوال من از مذهبیون اینه ا چرا تو ممالک اسلامی بیشتر رخ میدهد؟ نقش الله و ممد هوسبازش این وسط چیست؟
شنبه 10 دي 1390 - 06:48
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
نظام مقدسه دیگه.. از اول تاسیسش فقط خون و خونریزی داشته.
شنبه 10 دي 1390 - 09:47
gol andam - ژنو - سویس
درسی‌ از معلمان و کتاب فارسیه جدید رژیمی‌ ،،،خشونت ،،دروغ،،، دزدی،،،جنایت ،،،زندگی پرتو عصر است که در بزم وجود ، به نسیم مژه بر هم زدنی خاموش است . . خدایا ، کمک کن دیرتر برنجم ، زودتر ببخشم ، کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم . .
شنبه 10 دي 1390 - 10:47
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
اینا از فرهنگ ضعیف در خانواده ها منعکس میشه. اگر پدر و مادری متداوماً با فرزندشون صحبت کنند که درگیری فیزیکی را بپرهیز و دوری کن و بترس از عواقبش، بچه ها محتاطانه با این مبحث کنار میان.
شنبه 10 دي 1390 - 11:43
saman-tehrani - تهران - ایران
robo. پیامبر ما هوس باز نبود اگر لحنتان را درست کنید برایتان توضیح میدم البته اگر ظرفیت و آمادگی اش را داشته باشید ولی اگر شما واقعا ساکن امریکا هستید با این قانون آشنا هستید که کسی حق ندارد به متهم یا مجرم توهین کند حتی کسی که جرمش ثابت شده است با این روحیه یا شما اسم کشورتون اشتباهی تایپ شده یا همچین قانونی اصلا در امریکا نیست یا کلا آدم قانون شکنی هستید..
شنبه 10 دي 1390 - 13:43
robo - لوس آنجلس - امریکا
saman-tehrani عزیز گرامی من سالها با مذهبیان بسیاری گفتگو کردم و به این نتیجه رسیدم که بهترین لحن گفتگو با ایشان همین لحن توهین به مذهبه، متشکرم که قوانین کشوری که درش زندگی میکنم رو به من یاد اور شدی ولی دعوت میکنم تو یوتوب سرچ کنی جورج کارلین یا کریستوفر هیتچنس تا ببینی تو همین کشوری که شما فکر میکنی اجازه توهین نیست درباره مذهب چطور میشه صحبت کرد! امیدوارم کلاس زبان رفته باشی که تک تک کلماتی که میگن رو متوجه بشی چون بغیر از لحن توهین آمیز و انتقادی به مذهب و مسخره کردن آن ، حرفهایی میزنن که انسان خردمند رو به فکر وا میداره، در مورد ممد هوسباز هم اگه لازم دونستی من بیشتر بهت توضیح میدم که با این شخصیت تاریخی آشناتر بشی البته نه اون داستانهای جفنگی که شیخان برات تعریف کردن, یا تو کتابهایی که تو ایران مجوز چاپ دارند خوندی!
شنبه 10 دي 1390 - 17:29
morgan123 - واشینگتن - امریکا
robo - لوس آنجلس - امریکا -دوست عزیز این پرسش من هم هست شاید بشه از میانه دلایل مختلف به اعدام در ملاء عام اشاره کرد.
شنبه 10 دي 1390 - 20:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.