قتل، تاوان رابطه پنهانی با زن متاهل

شرق: اسرار قتل میوه‌فروش دوره‌گردی که اواخر ماه گذشته مفقود شده بود با اعترافات زنی که با وی ارتباط پنهانی داشت فاش شد.
به گزارش خبرنگار ما زنی روز 24 آذر به پلیس آگاهی تهران رفت و خبر داد پسر 24ساله‌اش به نام جعفر مفقود شده است. او گفت: «پسرم میوه‌فروش دوره‌گرد است و دیروز نیز مثل همیشه برای فروش میوه از خانه خارج شد اما دیگر خبری از او نیست.»
 کارآگاهان برای افشای سرنوشت جعفر فهرست مکالمات تلفنی و پیامک‌های وی را به دست آوردند و فهمیدند او با زنی 38ساله به نام شهلا در ارتباط بوده و آن دو پیامک‌هایی را برای هم ارسال می‌کردند. به همین سبب شهلا بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او ابتدا گفت اصلا جعفر را نمی‌شناسد اما وقتی دید این انکارها فایده‌ای ندارد فاش کرد این مرد توسط شوهرش به قتل رسیده است.
شهلا در اعترافاتش گفت: «من همیشه از جعفر میوه می‌خریدم. یک روز وقتی شوهرم حسن به سفر رفته بود باز هم سراغ جعفر رفتم و میوه خریدم و او فهمید شوهرم در خانه نیست. آن شب زنگ در به صدا درآمد و من صدایی شبیه به صدای شوهرم را شنیدم و فکر کردم او زودتر از سفر برگشته است اما وقتی در را باز کردم ناگهان جعفر داخل آمد. او دستمالی را جلو دهانم گرفت و من بی‌هوش شدم. وقتی به خودم آمدم فهمیدم آن مرد به من تجاوز کرده است. او از خانه‌ام فرار کرده بود. بعد از آن از لحاظ روحی به شدت آشفته بودم و شوهرم بعد از برگشتن از سفر متوجه این موضوع شد اما هرچه سوال کرد حقیقت را نگفتم. من نمی‌توانستم آن اتفاق را تحمل کنم. برای همین تصمیم به خودکشی گرفتم اما مرا به موقع به بیمارستان رساندند و نجات پیدا کردم. بعد از آن وقتی به خانه برگشتم حسن من را به باد کتک گرفت تا حقیقت را به او بگویم. من هم توضیح دادم چه اتفاقی افتاده است. بعد از آن حسن با همدستی پسرعمویش سراغ جعفر رفتند و او را کشتند.»
 ماموران بعد از شنیدن این اعترافات دو متهم مرد را بازداشت کردند. حسن در بازجویی‌ها همان حرف‌های همسرش را تکرار کرد اما کارآگاهان که احتمال می‌دادند شهلا موضوعی را پنهان می‌کند به بازجویی از وی ادامه دادند تا اینکه این زن دیروز در جلسه بازپرسی که در داسرای جنایی تشکیل شد اعترافاتش را تغییر داد و گفت: «من از چهار ماه قبل با جعفر رابطه داشتم و او همیشه از من می‌خواست از شوهرم جدا شوم تا با هم ازدواج کنیم. جعفر خیلی به من ابراز علاقه می‌کرد و البته من هم او را دوست داشتم. وقتی شوهرم به سفر رفت جعفر به خانه ما آمد و با هم رابطه برقرار کردیم، اما بعد از آن دچار عذاب وجدان شدم و تصمیم به خودکشی گرفتم. بعد از مرخص شدن از بیمارستان به شوهرم گفتم جعفر به زور به من تعرض کرده است.»
 او ادامه داد: «وقتی شوهرم دروغ من را باور کرد خواست جعفر را به خانه بکشانم بعد حسن و پسرعمویش او را کشتند و جسدش را در بیابان‌های رباط‌کریم انداختند.»
 بنا بر این گزارش در حال حاضر تحقیقات از متهمان در حالی ادامه دارد که جنازه مقتول پیدا شده است.
 

+139
رأی دهید
-100

مگان_تهران_ایران - تهران - ایران
خوب حالا چه وقت عذاب وجدان بود که بچه مردم پرپربشه؟ هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میمیره.پس تو چرا زنده ای؟
جمعه 9 دي 1390 - 12:35
noshafarin - اکلند - نیوزلند
دوست دارم بدونم این جور آدما در لحظه خیانت و جنایت وجدانشنو با چی آروم میکنن؟؟!!!
جمعه 9 دي 1390 - 12:39
benetton - لندن - بریتانیا
۹۰% از قتل‌ها و جنایت‌ها تو ایران شده ناموسی
جمعه 9 دي 1390 - 12:48
kamkami1986 - ونیز - ایتالیا
بازم برمیگرده به همون قانون اسلامی و خشکی که تو ایران هست . اگه آزادی بود واقعن بیشتره کسانی که هرزه بودند به راحتی و بدون هیچ مشکلی کار خودشان را میکردند . ا این مشکلها پیش نمیومد ..
جمعه 9 دي 1390 - 13:07
Rahsaba - کلاگنفورت - اتریش
او دستمالی را جلو دهانم گرفت و من بی‌هوش شدم. وقتی به خودم آمدم فهمیدم آن مرد به من تجاوز کرده است.. جوک نابی بود!
جمعه 9 دي 1390 - 13:37
**KHorshid** - ایران - ایران
هیچوقت کسی نمیگه باید این مسائل آسیب شناسی بشه و جامعه قوانین بهتری برای جلوگیری از ادامه روند چنین اتفاقاتی وضع کنه .. اینهمه اعدام راه به کجا برده ؟؟؟ بدتر شده که بهتر نشده !!!
جمعه 9 دي 1390 - 14:11
yassen_uae - شارجه - امارات
خاک توسرت زنکه نفهم!مکرخبرندارى که آخوندهاى رافضى راه فهشا رابازنموده اند.میرفتى صیغه جعفر مى شدى وسلام نامه تمام!
جمعه 9 دي 1390 - 14:27
poriyaye_vali - دوحه - قطر
وهمیشه پای یک زن در میان است
جمعه 9 دي 1390 - 14:28
سیامک راد - هایدلبرگ - آلمان
از زن نباید هم بیشتر از این انتظار داشت ، بیخود نیست که اسلام زن را انسان کامل و عاقل نمیداند.
جمعه 9 دي 1390 - 14:44
شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
چرا تو اینجور رابطه‌ها همیشه مردها کشته میشوند و این زن هوسباز که عامل جنایت می‌باشد الان زنده هست ؟ مثل جنایت در میدان کاج تهران که اون زن کثیف عامل مرگ دو انسان شد.
جمعه 9 دي 1390 - 14:51
koorosh55 - شیراز - ایران
پیامک بازی؟ اونم با کسی که مدعیه بهش تجاوز کرده؟ گوشام دراز شد
جمعه 9 دي 1390 - 17:42
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
حالا این خانم چادری بوده یا جزو بدحجابهایی که باعث زلزله میشن؟!!!
جمعه 9 دي 1390 - 19:14
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
اگه این خانم و تموم خانم و یا آقایونی که قصد برقراری رابطه دیگر را دارند، میتونستند خیلی راحت حرفشون را بزنند و جدا بشن دیگه از این مسائل پیش نمی آمد. بدبختی اینه که ج. ا به زن این اجازه را نمیده و خیلی از مردها هم بی غیرت شدند و زنه را طلاق نمیدن، و نتیجه این میشه و اینکه ج. ا اجازه نمیده برای اینه که دوباره یکی دیگه از شرعیات اسلام طبق معمول زیر سؤال میره و اونم اینه که زن اجازه طلاق نداره.
جمعه 9 دي 1390 - 19:20
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
من یکی‌ موندم چی‌ بگم
جمعه 9 دي 1390 - 20:25
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
زنه خائنه ، طفلی شوهره تبدیل به قاتل شد! حالا هم که اعدام می‌شه ، اگه هم مرد محکوم به حبس آبد بشه که بازم زنه راست راست میگرده و باز هم به خیانتش ادامه میده !
جمعه 9 دي 1390 - 20:36
neda.2009 - استکهلم - سوئد
چهار ماه از وجود پسر جوونی که پر از عقده سکس و عشق بود و چهارده سال از خودت کوچیکتر بود لذت بردی و آخرش با بی وجدانی تمام به کشتنش دادی؟! . حالا منتظر باش تا همسر قاتلت برات تقاضای سنگسار کنه. بعدش هم فعالین حقوق زنان، فقط برای تو سینه سپر می کنند و اون قربانی جوون هم کلا فراموش میشه.
جمعه 9 دي 1390 - 21:23
korosh_oslo - اسکر - نروژ
ماشاالله میگن تو ایران همه روشن فکر شدن جدیدا دیگه قطع چرا؟.
شنبه 10 دي 1390 - 00:33
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
شما با این حرف به خودتون توهین کردین. چون احتمالا در خانواده ای بزرگ شدین که همه ی زنهاش خیانت کار بودن. آیا این منصفانه است که بگیم همه ی مردها دروغ گوی و هیز و کثیف هستن؟!!!
شنبه 10 دي 1390 - 03:23
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
سیامک راد - هایدلبرگ - آلمان شما با این حرف به خودتون توهین کردین. چون احتمالا در خانواده ای بزرگ شدین که همه ی زنهاش خیانت کار بودن. آیا این منصفانه است که بگیم همه ی مردها دروغ گوی و هیز و کثیف هستن؟!!!
شنبه 10 دي 1390 - 03:23
avesta_afshin - تهران - ایران
آخه بگردم چه زنه خوب و پاک و با وجدانی از این زن پاک تر و نجیبتر تو عمرم ندیدم . طرف رو دوست داشته باهاش ارتباط جنسی هم برقرار کرده وجدانش ناراحت هم بوده طرف رو کشونده و بوسیله شوهرش کشته عجب بابا خیلی وقته دنبال همچین زنی می گردم باهاش ازدواج کنم هر چند تا دلتون بخواد از این زنها و دخترهای خوب و پاک و مومن و نجیب تو ایران هست ولی گیر ماها نمییاد اگر از خانمهای این سایت کسی همچین خصوصیات عالی رو داره برای من کامنت بذاره لطلفا . و این رو هم گفته باشم به دنبال کشتن و نابود کردن و یا سلاخی کردن من بیچاره نباشه چون از این قسمتش زیاد خوشم نمی آد !!
جمعه 9 دي 1390 - 17:35
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
avesta_afshin - تهران - ایران این زن خطا کرده و تاوانش رو پس میده، فرقی‌ نداره زن یا مرد وقتی‌ خیانت کنه ، از شما هم بعیده اینجور توهین به زن
شنبه 10 دي 1390 - 04:26
bita tehrani - ونکوور - کانادا
از بازی از کاربران مثل مستر سیامک خیلی‌ نمیشه توقع داشت،شاید بعد از دعوا با خانمش اومده اینجا،هنوز عصبانیه،من موندم که این ادمین جان ما که کلمه""فضول""برایش فحش محسوب میشه،چطور این کامنت زشت را تایید کرده@@
شنبه 10 دي 1390 - 05:08
noshafarin - اکلند - نیوزلند
neda 2009. با شما کاملا موافقم تنها کسی که فراموش میشه همون قربانی ساده و فریب خورده است ولی حکم این زن سنگسار نیست چون قربانی مجرد بوده. ولی تنها کسی که این وسط مغمون شده شوهر زنه هست چون 2 بار گول زنش رو خورده یکبار بهش خیانت کرده یک بار هم وادار به جنایتش کرده.
شنبه 10 دي 1390 - 06:50
nima13591111 - تهران - ايران
yassen_uae - شارجه - امارات. آخوندها همه سرو ته یک کرباسند. چه رافضی چه وهابی. ...تو که هنوز دنبال مطرح کردن اینجور مسائلی. امثال تو صد با از رافضی ها خطرناکترند.
شنبه 10 دي 1390 - 07:11
avesta_afshin - تهران - ایران
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا. سلام خوب هستید . من فقط آرزو کردم که با همچین زنی ازدواج کنم ! آیا این تقاضا توهین به زنه ؟ شاید توی آمریکا توهین باشه ولی توی ایران یه چیزه عادیه ! چند همسری ! چند شوهری ! ارتباط زن شوهر دار با قصاب محل و ارتباط مردها با چندین زن فاحشه !. خیانت و تجاوز و قتل اینها در جمهوری اسلامی یه مورد عادی و حل شده هست !. شما یه لطفی بفرمایید یه سفر تشریف بیارید ایران ببینید تو کشوری که اینقدر دلت براش می سوزه و حس وطن پرستی و دوستی براش داری چه خبره ؟! بسه سالومه خانم اینقدر شعار دادید جاتون خوب و گرم و نرمه از اوضاع مملکتت و هم وطنت نمی تونی فقط از طریق اخبار و اینترنت مطلع بشی نه تنها شما بلکه تمام دوستانی که خارج از کشور تشریف دارن یه سر تشریف بیارن مهمون ما باشن . چه اشکالی داره همه مثل خانواده می مونیم . اینجا یه کلبه درویشی هست در خدمتیم ! از صمیم قلب همتون رو دوست دارم . راستی سال 2012 میلادی برهمه شما عزیزانم مبارک
شنبه 10 دي 1390 - 08:21
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
avesta_afshin - تهران - ایران دوست عزیز چون با شما در بارهٔ سیاست‌های نادرست جمهوری اسلامی هم عقیده ام، بحثی‌ نمیکنم. اما نمیدونم چرا این برچسب خارج نشین از روی ما پاک نمی‌شه اگه حرفی‌ بزنیم میگن خارج نشین هستین و جاتون گرم و نرمه و از اخبار درست اطلاع ندارین، اگه حرف نزنیم میگن بخاری از اینها در نمیاد و مشغول خوشگذرونی اند و وطن فروشند ! تکلیف مارو روشن کنید
شنبه 10 دي 1390 - 17:30
saasaan - شيراز - ايران
الان رابطهٔ این زن با آن پسر را کی‌ دیده؟ چطوری موضوع اثبات می‌شه؟ و زن سنگسار می‌شه؟
شنبه 10 دي 1390 - 19:09
avesta_afshin - تهران - ایران
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا. سلام . شاید سوتفاهم شده باشه من منظورم خدای نکرده این نبود باور کن من خیلی خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما که خودشون رو یه جورایی نجات دادن و حداقل جای امنی خارج از ایران پیدا کردن و با خوبی و خوشی زندگی می کنن حداقل می دونی که یه جوجه بسیجی ساندیس خور کرسنه بدبخت به خاطر فقط و فقط پوشیدن چکمه دستگیرت نمی کنه و بعد تو بازداشتگاه ازت سواستفاده و بهت تجاوز نمی شه ! شاید منظور بعضی از دوستان از خارج نشینی اینه که شماها به درستی نمی دونید اینچا چه اتفاقاتی می افته و چون با چشم خودتون نمی بینید فقط و فقط اوضاع و احوال براتون در حد یه سراب می مونه و برای ما یک جهنم و یک کابوس واقعی هستش ! سالومه جان دلمون از اینهمه ظلم وستم پره بخدا چند وقت پیش به خاطر گرفتن تولد ریختن تو خونمون ! سالومه جان نمی شه همه چیز رو اینجا گفت . همه چیز کنترل میشه موبایل اینترنت مکالمات و غیره ...! البته بیشتر برای من !امیدوارم که شما ها رو ناراحت نکرده باشم و بهتون افتخار می کنم و خوشحالم که در کنار ما هستید . ممنونم از کامنتت به درود
شنبه 10 دي 1390 - 21:17
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
avesta_afshin - تهران - ایران من هم امیدوارم که هرچه زودتر ایران ما رها بشه، و میدونم که اونجا شما تو چه شرایطی هستید وman هم همیشه نگران خانواده‌ام در ایران هستم . ولی‌ باور کنین که قالب امثال ما همیشه اون‌جاست و برای خود من مثل اینه که یه تکّه از بدن و وجودم رو جا گذشتم که همیشه جاش درد میکنه ، برای من که اینطوره . به امید روزی که اعدام این فاسدان رو ببینیم، همون طور که خودشون ۳۰ سال پیش اینکارو کردن
یکشنبه 11 دي 1390 - 01:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.