تجاوز در سوله میوه و تره‌بار در تهران

رادیو فردا :خبر ربوده شدن یک دختر جوان و تجاوز جنسی به او در قلب تهران به یکی از بحث‌انگیز‌ترین مسائل اجتماعی در ایران بدل شده است. آن چنان که علیرضا طاهری از رادیوفردا گزارش می‌دهد، این خبر در پی نزدیک به دو هفته از تاریخ وقوع آن، اکنون، به‌خصوص در پایگاه‌های اینترنتی جناح موسوم به اصول‌گرا، جناح حاکم بر ایران، بازتاب یافته است.

نخستین بار این روزنامه شرق بود که از ماجرای تجاوز به این دختر جوان پرده برداشت و نوشت: «دو کارگر میدان میوه و تره‌بار که دختری را ربوده و مورد تعرض قرار داده بودند، در بازجویی‌های‌شان به جرم خود اعتراف کردند.»

شرق در گزارشی که بی‌درنگ در پایگاه‌های اینترنتی اصول‌گرایان نیز بازتاب یافت افزود: دختر جوانی شامگاه چهارشنبه، بیست و سوم آذرماه، سراسیمه و مضطرب وارد کلانتری جوادیه تهران شد و به افسر نگهبان گفت که توسط دو مرد مورد تعرض قرار گرفته است.

این دختر ۲۹ ساله که به شدت گریه می‌کرد، درباره واقعه‌ای که برایش رخ داده بود گفت: من در شرکتی در خیابان ولی عصر کار می‌کنم. امروز بعدازظهر وقتی کارم تمام شد به خیابان آمدم تا به خانه برگردم، اما یک سارق به من حمله کرد و گوشی تلفن همراهم را از دستم قاپید. هر چه دنبال آن سارق دویدم و جیغ و فریاد کردم فایده‌ای نداشت و آن فرد فرار کرد. در حالی که به شدت ناراحت بودم در کنار خیابان ایستادم تا سوار تاکسی بشوم. مسیرم را به یک پراید شخصی گفتم و راننده هم توقف کرد. یک مسافر مرد هم در صندلی جلو نشسته بود. من هم اعتماد کردم و سوار شدم. داخل ماشین به خاطر اتفاقی که برایم افتاده بود شروع به گریه کردم و راننده وقتی این صحنه را دید سر صحبت را باز کرد و من هم اتفاقی را که برایم افتاده بود شرح دادم.

شرق از قول این دختر ۲۹ ساله ادامه داده است:‌‌ همان طور که مشغول صحبت بودیم، راننده از مسیر اصلی خارج شد و به یک خیابان فرعی پیچید. من به این کار او اعتراض کردم، اما گفت به محض این که مسافر دیگرش را پیاده کند، دوباره به خیابان اصلی برمی‌گردد. به این ترتیب به راهش ادامه داد و ناگهان مردی که صندلی کنار راننده نشسته بود به روی صندلی عقب پرید.

او چاقویی را از جیبش درآورد و زیر گلویم گذاشت و گفت که اگر صدایم در بیاید مرا می‌کشد. به شدت ترسیده بودم و تمام بدنم می‌لرزید. چاره‌ای غیر از سکوت نداشتم. آن مرد سرم را زیر صندلی فرو برد و چند دقیقه بعد، وقتی پراید متوقف شد، دیدم که کنار یک سوله میوه و تره‌بار هستیم. آن دو مرد مرا به زور از ماشین پیاده کردند. خیلی التماس کردم تا کاری با من نداشته باشند و‌‌ رهایم کنند. ولی توجهی به حرف‌هایم نکردند و به طرز فجیعی به من تعرض و بعد دوباره به زور سوار پرایدم کردند.

وقتی به بلوار فرهنگ رسیدیم مرا از ماشین بیرون انداختند. من شوکه و وحشت زده بودم و نمی‌دانستم که چکار کنم، به همین دلیل هم تصمیم گرفتم به کلانتری بیایم و شکایت کنم.»

به گزارش روزنامه شرق، کارآگاهان بر پایه اطلاعاتی که این دختر قربانی تجاوز جنسی در اختیارشان گذاشته بود سرانجام رد پراید یاد شده را یافتند و راننده آن به نام پیمان، ۲۲ ساله، را بازداشت کردند.

پیمان که در آغاز منکر هر گونه خطایی بود، سرانجام به جرم خود اقرار و همدست ۲۳ ساله‌اش را که او نیز کارگر میدان میوه و تره‌بار است، به ماموران معرفی کرد.

این خبر به زودی به بحث‌انگیز‌ترین خبر به خصوص در رسانه‌های گروهی اصول‌گرایان بدل شد و کامنت‌های بسیاری را به دنبال داشت.

شماری از این کامنت‌گذاران سریعا خواستار اعدام فوری پیمان و همدست او شدند. شماری نیز در مقابل، از چند و چون حجاب و آرایش این دختر قربانی، پرسش‌هایی را مطرح کردند.

یکی از کامنت‌گذاران نوشت: «چطور است که هیچ کس تا به حال متعرض زن چادری من نشده است؟»

کامنت‌گذار دیگری پاسخ داد که «حتما نباید بلایی سر زن چادری کسی بیاید تا وقوع چنین اتفاقات تلخی را در پایتخت کشورمان بپذیریم».

اکثریت قاطع همین کامنت‌گذاران به عبارت «وای بر ما» و «وای بر مسلمانی ما» بسنده کردند.

در جمهوری اسلامی، همانند بسیاری از موارد دیگر، آمار دقیقی از شمار تجاوزهای جنسی در دست نیست. به‌خصوص که در بسیاری از این موارد، قربانیان تجاوز از بیم آبروی‌شان ترجیح می‌دهند که ماجرا را مسکوت بگذارند.
+131
رأی دهید
-211

mohd1975 - دبی - امارات
سلام،،. کارش درست بوده،،،،باید دختر هم مواظب رفت و آمادش باشه و حتی پوششی که داره. راستی‌ یک کم هم از حوادث کشورای اروپا و آمریکا واسمون بگید. اونجا که هر روز در مدارس تجاوز می‌کنن.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 05:43
shervin-iran - خرم آباد - ایران
آخ که چه جنایت های و خیانت هایی که به اسم حجاب و چادر و اسلام و....در این مملکت فلک زده نمیشه...(با عرض پوزش از خانمهای چادری..در مثل مناقشه نیست)... کی گفته که چادر مانع تعرض میشه؟...وقتی یک روانی جنسی بخواد به هدفش برسه چادر که هیچه....لحاف هم بندازی روی سر زنها اون بازهم کار خودشو می کنه........بسه این چرندیات.......لعنت بر هر چی عقده ای و روانیه
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:00
avasar - وین - اتریش
لعنت برروحت خمینی پول نفت سرسفره نخواستیم فقط به ناموس مردم این اطمینان را بدهید تا وقتی از خانه خارج شد اطمینان داشته باشه که سالم برمیگرده.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:10
desert-wolf - دبي - المارات
واقعا جای تاسف داره ! اینم از کشور اسلامی! اسلام بخور تو سرتون ! خدا بزنه کمرتنو خورد کنه که کشوری که از نظر فرهنگی شور و معرفتا و غیرت در سطح بالا بود الان به این روز انداختینش! واقعا ناراحت کنند س،
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:16
adsi - شانگهای - چین
اون افرادی که به چنین اخباری رای مثبت میدن از کدوم دسته هستند؟؟؟؟از متجاوزین؟؟ یا از قربانیا ؟؟ شایدم افرادی هستند که قصد چنین جنایتی دارند؟؟
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:17
noshafarin - اکلند - نیوزلند
ببینم این سایت جز اخبار تجاوز و آدم کشی خبر دیگه ای نداره دیگه اینجا کم کم داره تبدیل میشه به سایت حوادث ایران. .. این شده یک روتین یک خبر تجاوز میزارین یک عده میان ربطش میدن به مسلمونها یک عده هم که همش از ساندیس و مموتی میگن یک تعدادی هم مثل من هی میان میگن به مقدسات توهین نکنند...هی تکرار تکرار تکرار
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:47
bita tehrani - ونکوور - کانادا
فقط ببینید رذالت افراد کامنت گذاری که از آرایش و حجاب دختر (آن هم ندیده) ایراد گرفته اند...وای بر انسانیت شما که اینگونه بر باد دینتان دادید.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:48
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
این موضوع ربطی‌ به اسلام و مسلمین نداره و همه جای دنیا اتفاق میافته
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 07:23
محمداصلی - تهران - ایران
سند دیگری مبنی بر بحران اخلاقی عمیق در جامعه بیمار ایران تحت حاکمیت روحانیون . چقدر باید آسیب ببینیم تا بپذیریم که روش اداره مملکت توسط آخوندها غلط است . واقعا چه چیز موجب شده است که زمینه چنین جنایاتی در جامعه فراهم شود . چرا رژیم فاسد آخوندی و حامیان متعصب آن نمیخواهند بپذیرند که اعدام و شلاق و زندان و گشت ارشاد راه حل مسئله نیست . کسی با مجازات مجرم مخالف نیست اما باید سرمنشاء چنین حوادثی را شناسایی کرد و روش های فرهنگی و سیاسی و اقتصادی جامعه را اصلاح کرد . تا زمانی که سر نخ تمام امور جامعه در دست آخوند های عقب مانده و جاهل باشد این ناهنجاری ها در همه جا ادامه خواهد یافت و امیدی به اصلاح امور نیست . یکدندگی ولایت وقیح و دارو دسته آخوندها و حامیان نادانشان در پذیرش ناکامی خود در اداره جامعه خسارات بیشتری به بار خواهد آورد . شاید این مشکلات موجود در جامعه را هم می خواهند با ریاکاری و دروغگویی به امریکا و اسرائیل نسبت دهند .
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 07:40
bavar88 - آمستردام - هلند
چاره کار وجود یه خلخالی دیگر است. ایران هم داره مثل اروپا تجاوز توش عادی می‌شه...
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 08:16
avesta_afshin - تهران - ایران
این تجاوزها دیگه یه چیز عادی شده مسئله خیلی مهمی هم نیست که بخواد مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیره در مورد اون خانم چادری باید بگم که چادر در حال حاضر یه وسیله برای رد گم کردن هستش شاید 85 درصد فاحشه ها و زنان خیابانی در تهران الخصوص برای اینکه بهشون شک نکنن و به اصطلاح تابلو نشن از چادر مشکی استفاده می کنن و باز جالبه که کسی که زیر چادره زیاد مشخص نمی کنه اصلا مرده یا زن و این رو هم اضافه کنم که امیدورام به زنان و دختران چادری جسارت نشده باشه . بعضی ها هم خوب به اجبار و بر خلاف عقیده و میلشون از چادر مشکی استفاده می کنن مثلا در سازمانها و ادارات دولتی و خانوادهای مذهبی و سنتی
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:14
gol andam - ژنو - سویس
ای خاک تو سر سرانه بی‌ عرضهٔ اون مملکت که یه زن تامینه جانی تو اون خراب شده نداره ،،، چه با حجاب چه بی‌ حجاب فرقی‌ نداره،
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:59
mahtab1981 - وین - اتریش
در جواب : یکی از کامنت‌گذاران نوشت: «چطور است که هیچ کس تا به حال متعرض زن چادری من نشده است؟». خواستم بگم زن چادری خودش با پای خودش میره هیچ کس اونو نمی دزده، البته نه همه چادری ها، بی احترامی به همه نباشه اما دلیل نمیشه چون تا حالا اعلام نشده که به زن چادری متعرض شدند یعنی از این اتفاقات نمی افته
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 10:04
man-malaysia - كوالالامپور - مالزي
بله تربیت نظام خرافی ودروغیه صفوی خمینی بهتر از این نخواهد بود!!! رهبران دروغگو وستمگر وظالم وگرگ، افرادی مثل خود تربیت میکنند.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 10:07
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
هیچکس تا حالا معترض زن چادری من نشده. چه گفتار .... و دهان یک بسیجی‌ فقط چنین سخنی را صادر می‌‌کند. به زبان دیگر زنان اگر یک تار موی شما پیدا شد. تجاوز به شما آزاد می‌‌باشد و اسلامی می‌‌باشد. و همین‌ها مثل کفتار سوزه می‌‌کشند اگر یک خانواده ایرانی‌ در امریکا خودکشی‌ می‌‌کند. در طول سه روز گذشته ۵ خبر تجاوز . ۳ خبر سرقت بانک . ۸ خبر اعدام داشته‌ایم. کشورهای اسکاندیناوی همه با هم در ۲۰ سال اینقدر چنین خبرهی ندارند. آنها کافر می‌‌باشند و ما عدالت اسلامی داریم. اگر این اسلام است من با کلام میل ابلیس و کافر می‌‌باشم .
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 10:42
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
حتما در این مورد هم استکبار جهانی دخالت داشته وگرنه در کشور نظام مقدس ولی وقیح اصلا چنین مسائلی نداریم!!! در ضمن این خانم چادری هم نبوده و حتما ضد ان قلابه و مسئولیت حفظ امنیتش پای خودشه. حالا متوجه شدید که همه جا در امن و امانه؟!!! نه قتلی و نه تجاوزی و .....
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:07
sebil - خراسان-خراسان - ایران
آخر کجای دنیا قربانی جرم میشه مسئول جرم....به این استدلال حجاب و آرایش
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:31
mnikofard - تهران - ایران
از برکات نظام مقدس
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:46
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
مغز اگر بیمار نباشد و جامعه آلوده تفکرات دینی نداشته باشد چنین اتفاقاتی به ندرت قابل ظهور میشود!!!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:54
gardash - برادفورد - انگلستان
کجایید ساندیسخورها ؟؟؟؟؟ مملکت امام زمانی!! فرهنگ مردم داره روز به روز . غنی تر میشه !!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:58
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
adsi. نه بابا بی سواد هایی هستند که فرق مثبت و منفی رو نمیدونن
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 13:13
kamkami1986 - ونیز - ایتالیا
وقتی آدم به هیچ طریق نمیتونه نیازه جنسیش رو بر طرف کنه مجبور میشه . وقتی میگن کشور اسلامی باید هیچ کاری نکنی بمیری مگه میشه آخه انسان احساس داره و ی سری نیازها که باید برطرف بشه ..
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 14:04
مگان_تهران_ایران - تهران - ایران
خانم هایی که بیرون از خانه عفاف چادر سرشونه. ایا بزور بهشون تعرض میشه؟
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 14:09
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
bavar88 - آمستردام - هلند مزدور ساندیسی، وقاحت رو از رهبرت سد علی‌ گدا یاد گرفتی‌؟!!! مگه قبل از شورش انگلیسی‌ آمریکایی‌ ۵۷ چنین مسائلی‌ به این شکل داشتیم؟!!! کجای اروپا چنین ناا امنی‌ وجود داره؟!!! ننگ بر تو و حکومت ضدّ ایرانی‌ ولی‌ وقیح.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 14:56
potatis - مالمو - سوئد
جامعه ای که با افکار و قوانین ایدئولوژی ۱۴۰۰ سال پیش اداره بشه از این بهتر نمیشه، من به شخصه میترسم که با خوانواده حتی به وطنم سر بزنم، عجب باغ وحشی شده این مملکت، به جرات میتونم بگم که این احکام اسلامی آدم رو از حیوان پست تر میکنه، خاک تو سر انهای که میگن این اسلام واقعی نیست تو مملکت (یعنی برده داری و قطع دست و پا هم بش اضافه کنید تا ۱۰۰% واقعی بشه)اینجا ساعت۳ صبح دو تا دختر کر کر کنان با شورت و کرست از کوچه های این شهر بگذرند کسی جرات نمیکنه بشون نگاه کنه و اصلا کسی عقده ی جنسیتی نداره که بخواد به دیگری تجاوز کنه اما نگاه کن به این هم وطنام که کامنت گذاشتن ۱-آقا بکشیدشون ۲- آقا عقیمشون کنید ۳-دختر هارو بکنید تو یک گونی محکم تر و کلفت تر تا هیچجاشون پیدا نشه (مثل افغانستان ) اینه تمام راه حل های اسلامی از کله های کپک زده ی ایرانیهای اسیر دین بیرون میاد.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 15:23
Artosh - تهران - ایران
mohd1975 - دبی - امارات/ من نفهمیدم. دقیقاْ کار کی درست بوده؟! کار متجاوزین؟!! در ضمن دست بردارید از این دید مضخرفی که دارید. ما در مورد مملکت خودمون صحبت میکنیم که هر روز انواع مختلفی از جرم و جنایت در آن رخ میدهد.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 16:08
oghab - هلسينكي - فنلاند
اعدام هر چه سریع تر
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 16:53
dara20 - تهران - ايران
وقتی به دستور رهبر رژیم ضدّ انسانی در بازداشتگاه و زندانهای حکومت به معترضین و مخلفان تجاوز جنسی‌ بشود دیگر چه انتظاری از یکر مشت اوباش دست پرورده آخوندها دارید. وقتی سرکردگان حکومت متجاوز به مال و جان و ناموس مردم باشند باید هم چنین وقایع تلخی را منتظر بود.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 17:10
massoudoslo - اسلو - نروژ
این هم حافظین جان و ناموس مردم !! زکی ! در جمهوری اسلامی این یک ارزش و اصل است که متجاوز و کثیف باشی البته قبل از اون باید دزد و دودره بازی و دستمال به دست هم باشی . مثل همین دوستانمان در این سایت که میخااهند شاخ امریکا را بشکنند . زرشک
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 17:19
selen - گنت - بلژیک
مگان تهران در اروپا که کسی‌ چادر سر نمیکنه چرا مورد تعرظ قرار نمیگره
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 17:44
AntiIslam - اسلو - نروژ
مگان_تهران_ایران - تهران - ایران. نه عزیز ولی اونها خودشون صیغه میشن، نیاز به زور نیست. ولی ۱ چیز را بگم، این کاری به حکومت آخوندی نداره، اینجا مقصر خود ما ایرانیها و فرهنگ غلط است که داریم. لطفا اعتراض نکن، این واقعیت است. کجا آخوند و احمدی گدا میگه این کار را بکن. همان طور که از ای دی من مشخصه من ضد اسلام هستم، ولی اینبار با اعدام آنها موافق هستم، گور باباشون ، اگر کسی به خواهر و یا مادرشون این کار را میکرد چه کار می کردند؟ ............. پس با کشتن آنها موافقم ................
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 18:46
Royan - بوخوم - آلمان
مگان_تهران_ایران - تهران - ایران/ نه بعضی از آنها با میل خودشون میروند, بعضی هم صداشون در نمیاد یک عده هم بهشون تعرض نمیشه چون سبیل هم دارند. یک دختر دانشجو چادری مظلوم سبیل دار تو دانشکده ما بود که حامله شده بود و نمیدونست بابای بچه کیه و از یکی استادان خانم ما درخواست کرده بود که یه جوری کمکش کنه وگرنه باباش سرشو میبره , منظورم اینکه بعضی ها هم از ترس پدر و برادر صداشون در نمیاد. البته اگر حامله نشوند.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 19:21
kasra persia - لندن - انگلیس
قابل توجه بعضی از دوستان .من خودم این عقیده رو دارم که به گونه یی بهتره که پوشش تحریک آمیز نباشه اینو بدون هیچ غرضی میگم و با توجه به جنس زن و ارزشمند بودن اون مثل قطعه ایه طلا که ما سعی‌ می‌کنیم اونو جای محفوظ نگهداری کنیم. ولی‌ خوب باز هم این دلیل نمی‌شه که عمل تجاوز رو موجه بدونیم یعنی اگه خونه‌ای آتش گرفت و ساکنین خونه لباس خونه تنشون بود و مجبور شدند برای نجات جونشون از خونه خارج بشن هر کی‌ از راه رسید باید به اونها تجاوز کنه . اینها به خاطره نبود اخلاقیات در هر اجتماعی هست .
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 20:26
Naser hejazi - بهبهان - ایران
potatis_سوئد_مالمو. حرف دلم رو زدید زنده باشید زنده باشید
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 22:30
AntiIslam - اسلو - نروژ
من نمیدونم که چرا بعضی ها چرت می نویسند ؟ بابا اشکال از اون مردهای در به در بوده، حالا ما مردها نمی توانیم جلوی هوا و هوس خودمونو بگیریم باید زنها خودشون رو به پوشانند؟ این نهایت ظلم و بی سوادی است. اشکال از ما مردهاست نه زنها ....
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 22:48
real_patriot - واشنگتن - آمریکا
اون کسی که گفته چرا کسی به زن چادری من تعرض نکرده میخوام بهش بگم داداش خیلی هم مطمن نباش . کردن خفن هم کردن این تویی که فکر میکنی نکردن
جمعه 9 دي 1390 - 00:48
Royan - بوخوم - آلمان
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت/ آخه خانمت توی اروپا و بین کافران زندگی‌ می‌کنه ما هم بین کافر ان بدون حجاب و کسی‌ هم تا حالا با ما کاری نداشته .اگر هم توی ایران هست و تو توی اروپا دیگه نمیتونی‌ اظهار نظر بکنی‌
جمعه 9 دي 1390 - 02:05
robo - لوس آنجلس - امریکا
potatis - مالمو - سوئد/ تمام آنچه میخواستم بنویسم رو شما نوشتید، ممنون از شما
جمعه 9 دي 1390 - 03:18
felora - تهران - ایران
sebil - خراسان-خراسان - ایران / هیچ کجا .. فقط درایران !
جمعه 9 دي 1390 - 06:13
بابک - سبزوار - ایران
نتیجه آپارتاید جنسی این است.
جمعه 9 دي 1390 - 07:31
kitaro - تهران - ایران
تو این مملکت هر روز داره به خواهر مادر و زن و دختر آخوندا تجاوز میشه از طرف ملت!!. اونم شب و روز و بی وقفه!!!. تازه همشونم چادری هستن!!. تو مملکتی که زن فقط کارش بچه داری و شوهر دارس و خونه داریه و همیشه هم محکومه و توسری خوره حتی از طرف شوهراشونم تجاوز میشه بهشون.. mohd1975 - دبی - امارات.دلم برات میسوزه چون به مخ تو هم تجاوز کردن.!. ممالک دیگه بنظر شما کافر هستن و تازه اونجا محاکمه ای در کار هست و قانونی!اما کشور مسلمون ایران با رهبری امام زمان چرا؟؟. noshafarin - اکلند - نیوزلند از گل و بلبل بگن خوبه؟تو کز محنت دیگران بی غمی/نشاید که نامت نهند ادمی.
جمعه 9 دي 1390 - 08:51
Dara va sara - پرت - استرالیا
با خواندن کامنتهای این بسیجیان دستمال به دست و کاسه لیسان . به یک مطلب خیلی جالب میرسید. ..که قبل از اینکه بسیجی بشی . قبل از اینکه ذوب ولایت بشی.قبل از اینکه بازیچه دست ملا بشی. باید شرافت خود را و معرفت خود را . ان عقل و انسابیت خود را به جرعه ای یا مفت بفروشی. باید شخصیت و ناموس و عقلت را به جیره ملا بفروشی. تا آماده یک بسیجی جان بر کف شوی...بسیجی بودن کار هر کس نیست
جمعه 9 دي 1390 - 12:30
kasra - لس آنجلس - آمریکا
چندی پیش یکی‌ از خانمهای دوس .... ما به ایران رفته بود ،میگفت که مردها تو ایران خیلی‌ عقب افتاده هستن چونکه حتا از یه مچه پای یه زن هببار نگاههای جنسی‌ دارند تو خیابون هیچ زنی‌ امنیت نداره هر ماشینی که رعد میشه تا یک زین میبینه ،ترم۰عضو میکنه و شروع به ایجاد مزاحمت میکنه،البته نباید آساره فیلمهای ناجوری که شبانه روز حتا از ماهواره نشون داده میشه فراموش کرد.
شنبه 10 دي 1390 - 15:39
arashIrani_Raha - هیلسینکی - فنلاند
آخه آدم احمقی که ربطش میدی به حجاب دختره. اینجا تو کشورهای خارجی، دختره با مایو میاد بیرون و کسی نگاهش هم نمی کنه. این بر میگرده به تعلیمات زیبای دین احمقانتون. خاک بر سرتون که مثل کبک سرتونو کردین زیر برف و اندازه ماهی قرمز هم شعور و بینش ندارین ساندیس خوراااااا
یکشنبه 11 دي 1390 - 04:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.