لاریجانی: رئیس سازمان هدفمندی مجازات شود , بزرگواری: مجلس را حیوان‌خانه نامیدند!

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی توهین رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها را پیگیری قضایی خواهد کرد، گفت: معلوم است این فرد ادبیات و الفبای اولیه برای مسئولیت را ندارد و باید در کشور مجازات شود.

به گزارش مهر، علی لاریجانی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس در پاسخ به تذکری درباره مشاجره دیروز نماینده دولت با یکی از نمایندگان مجلس گفت: دهقان عضو هیئت رئیسه مجلس این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

محمد علی بزرگواری نماینده بهمئی در جلسه امروز در تذکری به مشاجره و درگیری نماینده مجلس و مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و گفت: روز گذشته شان مجلس رعایت نشد و مجلس را حیوان خانه نامیدند.

وی ادامه داد: هیئت رئیسه باید با نماینده ای هم که پرخاش کرد برخورد کند این در حالی است که روز گذشته چند نفر از کشور تونس هم در مجلس حضور داشتند.

لاریجانی در پاسخ به بزرگواری گفت: عبارت زشتی که گفته می شود لزومی ندارد تکرار شود. این در خور نظام ما نیست من تعجب کردم یک فرد به خود جرئت می دهد هر قدر هم عصبانی باشد حرف ناروا بزند و گفتم از مجلس خارج شود.

رئیس مجلس ادامه داد: دعوای دو نفر ربطی به حیثیت مجلس ندارد ما موضوع را پیگیری قضایی خواهیم کرد اینکه کسی جرئت کند در مجلس این حرفها را بزند هر قدر عصبانی باشد درست نیست معلوم است این فرد ادبیات و الفبای اولیه را برای مسئولیت ندارد.

وی یادآور شد: البته بیرون از مجلس هم مسائلی را مطرح کردند که واقعیت ندارد یا همه واقعیت نبود آن بخشی که مطرح شد خودمان شنیدیم و این حرف بی نزاکت هیچ ربطی به مسئله قبلی ( مشاجره دو نفر) ندارد. کسی نباید به خود اجازه دهد حرف بی نزاکت در جلسه علنی بدهد. این فرد باید در کشور مجازات شود .
 

+132
رأی دهید
-18

massoudoslo - اسلو - نروژ
شما همینید ! شما که کش میدید میدونید که این کش بدا بیشتر کش میاد پس کشش ندید چون که اقا یه هویی کشی میشن و میدن همتون رو بسیجی های بکش کش بدن ! جناب کل نظام شما تا حالا هم الکی کش اومده .
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 04:21
ehsanusa - تهران - ایران
به جای واژه نامانوس و غریب طویله از کلمه حیوان خانه استفاده نموده است و چه یه جا !!!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 04:26
bita tehrani - ونکوور - کانادا
چه مجلس با حیثیتی هم دارید مستر لاری جانی! شما به همه فحش و ناسزا میگوئید،اوباما را اخوی گرام شما کاکا سیاه نامید،گاه و بی‌ گاه مرگ بر این و آن میشود موسیقی‌ مجلستان،خبر نگاران را مشتی بیسواد می‌‌انگارید و توهین پشت توهین....حالا خوردی؟ رئیس ...؟؟؟؟لابد شما دمتان به بیت وصل است،از ما بهترانید؟! یاد بعضی‌ از کاربران میافتم که به همه توهین میکنند،ولی‌ کسی‌ حق ندار بهشون بگه بالا چشمت ابروست،لابد واسه اینکه خیلی‌ با خدا و مسلمان تشریف دارند و ویزای بهشت توی جیبشان است و از ما بهترانند! شعار‌های قشنگ هم میدن تازگیها!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 04:33
benetton - لندن - بریتانیا
باید تازه بهش مدال شجاعت بدن
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 04:55
کاپیتان - تهران - ایران
حالا اینها جواب حیوانات رو چه جوری بدهند. متاسفانه در این رویداد زشت شأن حیوانات هم زیر سوال برده شد و حرمت این مخلوقات شکسته شد. اگر مدعی العموم شرافت داشته باشد باید دادخواست ویژه ای از طرف حیوانات مظلوم و زبان بسته بر علیه این انسان نماها تنظیم کند.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 05:53
ari jojeh - تهران - ایران
چه جالب، به مستراح میگن حیوان خانه!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:29
sharafYabi - بيمبه - انگولا
صد در صد این مأمور دولت به بالاترین حد باید مجازات شود. کسی‌ که برای جواب گویی در برابر نمایندگان به خود جرات لاشخوری میدهد باید ادب شود. هر چند غریب به اتفاقتان لاشی هستید.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 07:18
bavar88 - آمستردام - هلند
bita tehrani - ونکوور - کانادا. گاله را زیاد باز کردید بس است دیگر.. به نوکری خودتان ادامه بدهید شما دیگه ایرانی‌ نیسیتد بلکه فارسی زبان مزدور هستید...
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 08:09
gol andam - ژنو - سویس
سر تا پای اون مجلس رو باید گًل گرفت ،،،اون جا طویله است،،،نه مجلس ،،،یک مشت سادیسمی ،،خونخوار و عقده‌ای
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:46
cheraghe-rah - تهران - ایران
bita tehrani-. کم کم داری سایت و تبدیل میکنی به خونه شمسی خانم وقت و بی وقت بساط غیبت و پشت سر این و اون حرف زدن هم به اخلاق چیپت اضافه شده. حالا خوبه که اصلا بین اعداد حسابت هم نمکنند.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:46
bkherebati - پونا - هندوستان
بدبخته بیچاره اقای( بادمجانی ) تو و ان همپالکیت تازه متوجه شده اید که انجا. حیوان خانه وصحیتر طویله دانی امثال شماها میباشد چون شماها که برای این ملت بزرگ کاری نمی کنید......وفقط در انجایک صدا برای اربابتان بابت جیفه دنیائی مرتبا پارس میکنید....وای بروزی که (ورق ) برگردد.....
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:55
pupuli - بابلسر - ایران
حیوانات در پیشگاه آفریدگار شرح وظیفه خود را به درستی انجام می دهند شان آنها را بی جهت پایین نیاوریم
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 10:28
دل سوخته - اریزونا - امریکا
تموم ادارات و سازمانهای دولتی که براحتی واسه ملت تصمیم نادرست میگیرن از حیون خانه هم بدتر هستن ( خدایا هر چه زودتر سرنوشت این بی شرافت هارو مثل مبارک و قذافی به خواری و بی ابرویی برسان )
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 10:29
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
باید هم لاری جانی ناراحت بشه!!! حیوان خانه چیه دیگه؟!!! 33 سال بهش گفتیم طویله و بغیر از طویله هم هیچ اسم دیگه ای نداره.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:40
sebil - خراسان-خراسان - ایران
bita tehrani - ونکوور - کانادا دمت گرم میخواستم بذارم دیگه نمیذارم خوب گفتی
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:41
bita tehrani - ونکوور - کانادا
bavar88/ساندیس ۸۸ شما را که همه میشناسند،اگه یک روز کامنت منو تایید کنی‌،به خودم شک می‌کنم!گاله هم توی صورت اونهای هست که بهت مواجب میدن!. chragh rah/ملقب به چراغ موشی،ما ‌یک کامنت مستقل از سر کار ندیدیم،فقط پاچه بقیه کاربران را میگیری،اصلا به شما چه که من با کسی‌ از کاربران سایت مشکل دارم یا نه.دفعه دومت هست که پا برهنه میای وسط.کسی‌ با شما حرفی‌ زد؟ف... یا وکیل وصی‌ کسی‌ هستی‌؟؟؟. sebil/قابل نداشت،مرسی‌!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 17:20
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
bita tehrani - ونکوور - کانادا ممنون که صدای ساندیس خورها رو در آوردی. دیگه ببین چیکار کردی که نشئگی باور ۸۸ رو هم پروندی!!! مثل همیشه از کامنت‌های قشنگت لذت میبرم و با علاقه می‌خونم. شاد باشی‌. نابود باد حکومت جهل و جنایت حاکم بر ایران
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 17:22
اتحاد ایرانیان - شیراز - ایران
همیشه اقای حسین فرجی می گفت طویله مجلس . حالا خودشون فهمیدن که واقعا طویله است
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 17:24
bita tehrani - ونکوور - کانادا
سورنا جان،مرسی‌ دوست گرامی،همیشه به من لطف داری .بیچاره ساندیس ۸۸،حالا باید بره از اول ساندیس توپ بزنه!!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 21:37
Royan - بوخوم - آلمان
bita tehrani - ونکوور - کانادا /بهترین کامنت را گذاشتی مرسی‌ ، مفید و مختصر همه را توصیف کردی.
جمعه 9 دي 1390 - 02:16
massoudoslo - اسلو - نروژ
از این پس من هم بجای کلمه مجلس ج . شوت لامی از حیوان خانه استفاده میکنم .
جمعه 9 دي 1390 - 06:29
sepehr79 - وین - اتریش
بیتا تهرانی‌- ونکوور-- کانادا تشکر داغ من رو هم پذیرا باش و ادامه بده که خوب حال مفتخوران و وطن فروشان و خودفروشان رو گرفتی‌. آزادی ایران نزدیک است. :)
جمعه 9 دي 1390 - 11:56
gol andam - ژنو - سویس
bita tehrani - ونکوور - کانادا هزاران درود بر شما خانم عزیز
جمعه 9 دي 1390 - 13:29
miminana - لندن - انگلستان
احتمالا سازمانِ حمایت از حیوانات نمیخواد حرکتی‌ بکنه؟
جمعه 9 دي 1390 - 14:39
bita tehrani - ونکوور - کانادا
قررررررربون همتون،مرسی عزیزان.
جمعه 9 دي 1390 - 17:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.