جالب ترین عکس چهارمین روز ثبت نام نامزدهای مجلس نهم

چهارمین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس نهم شورای اسلامی امروز سه شنبه در وزارت کشور برگزار شد. خبرگزاری مهر عکس زیر را از ثبت نام نامزدها در وزارت کشور منتشر کرد.

+282
رأی دهید
-100

benetton - لندن - بریتانیا
برادران لاریجانی در قاب عکس
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 06:49
porharfi - آرنم - هلند
چــــــــه لــــــــــــــوس!!!///
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 07:09
dadrooz - تهران - ایران
از وکلای موسوم به ماده 187 هست
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 07:13
uuu.2010 - تبریز - ایران
آخی...مدارک ثبت نام رو اشتباهی‌ گذشته تو آلبوم خانوادگیش...بچه‌هاشون چقدر خجالتی هستن...اصلا به بابای پر روشون نبردن...
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 07:55
Dara va sara - پرت - استرالیا
هویدا. تو بخواب که متفکران و با سوادان اسلامی بیدارند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 10:43
پریستوک - تهران - ایران
برازندشونه به شرطی که گاو و میمون و الاغ به تعداد زیادتر اضافه بشه!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 11:37
faghat khoda - شمال - lنگلستان
دزد خانه بزرگ دعوت به همکاری به عمل میاورد! از جمعی دوستان وطن فروش ،خائن ،پست، و بیشرف و .... ثبت نام میشود. مجلس شورای اسلامی ،روز چهارم.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 11:47
mohd1975 - دبی - امارات
سلام،،،. از دور شعار دادن بی‌ عرضگی هست. هر کس اعتراض داره بره ایران و مستقیم باهاشون بجنگه و تظاهرات کنه. اگه می‌ترسید پس ساکت باشید.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:08
mortimer - اصفهان - ایران
آقای دکتر! بعد از مهد کودک اومدند ثبت نام!!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:08
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
از ماست که بر ماست که اینگونه به هم ریخته ائم ! عکس جالبیست! به شرطی که خود جنابعالی مثل این اسطوره های کاتونی ظاهر وباطن ات آمیخته در خوشحالی و خوش بینی از وضع موجود شکایت و از حق مردم حکایتی دال بر شهامت و با عرضه بودنت به نمایش بکشانی و نشان دهی که واقعا نماینده مردمی هستی نه مزدور خود فروخته به رژئم جلاد آدمکش!!!!!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 14:19
kara - روتردام - هلند
Dara va sara - پرت - استرالیا. دوست عزیز تًف سربالا که میگند همینه. آنروزی که با دیدن عکس جنازه هویدا تکبیر میگفتیم و ... چه بگویم که از ماست که بر ماست. به قول شعبان جعفری "در سال ۳۲ ما لاتها انقلاب کردیم مملکت را دادیم دست روشنفکرها، سال ۵۷ روشنفکرها انقلاب کردند مملکت دادند دست لاتها."
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 14:53
romano - تهران - ایران
Dara va sara - پرت - استرالیا هویدا تو بخواب که بعد از انقلاب یکعده از دهات آمدند شهر و ادعای خدایی کردند و یکعده هم از ایران رفته خارج پروفسور اسلام شناس شدند. کل گر طبیب بودی اول آمریکا و اروپا می‌شدی بعد بر سر دین خلق و ناس کوچه و بازار میزدی و برهان قاطع مصدور می‌فرمودی که خود آمریکا و اروپا ادعای دینمداری دارند. چه کنیم ما که نه زیاد بچه مسمان شدیم نه زیاد کافر و آخر نفهمیدیم چرا این پروفسوران هر روز یک مقاله تکراری در رد دین از خود در می‌کنند و دق کردیم که چیز جدیدی از اینها بیاموزیم که نشد و دسته روستا زادگان خدا شده از خداوندیشان خیر و برکتی ندیدم و در این میان خلق و الناس فلک زده تنها برای یک لقمه نان در مقابل میلیونها دلار اسلحه زحاک تهران راه از کار پیش نمی‌برند خدا مخترع قلیان و کیبورد را برای ایرانیان حفظ کناد انشالله برای هر دو دسته مفید حال می‌افتد برای دسته سوم هم مخدر! بخواب هویدا جون عمو عصایی گل با ارکیده نازینت که برای همون قمه زن حسینی سقز رو 13 سال یک غرون نگه داشتی کاری هم به مسلکش نداشتی بخواب آره بخواب خلق در خوابند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 16:39
akhond kosh2012 - بیرمنگهام - انگلستان
نشان از چهرهٔ واقعی‌ نمایندگان طویله اسلامی آخوندی.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 18:20
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
این بنده خدا شنیده که برای مجلس آخوندی بیسواد استخدام می‌کنن، بعد از نهضت سواد آموزی اومده ثبت نام کنه.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 19:12
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
مهد۱۹۷۵ - دبی - امارات خوب معلومه آدم از .... هار که هر دم پاچه میگیره می‌ترسه دیگه.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 21:10
Dara va sara - پرت - استرالیا
kara - روتردام - هلند . دوست عزیز. یک عده به اصطلاح روشتفکر. سنگی را داخل چاهی انداختند که 70 میلیون توان خارج کردن ان را ندارن..مشکل ما مشکل جمهوری اس..هالی دیگر نیست./ مشکل ما بیداری افکار هست./ مشکل ما دیدگاه جدید به جهان بینی نوین هست که ملت ما توان دیدن انرا ندارن./ مشکل ما ترس از دست دادن هست/ مشکل ما عدم توانایی دید یک مسئله از زوایای مختلف هست. هنوز بعد از گذشت 33 سال هستند که توهین بر این بزرگان میکنند بدون اینکه بدانند اینها چه بودند و یا چه هستند...درود بر شما
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 07:50
Dara va sara - پرت - استرالیا
romano - تهران - ایران.. بعضی وقتها یکسری افراد مذهبی به پست من میخورن. که انچنان در افکار مذهبیشون غرق هستند. که به نظر من نباید این اقراد را بیدار کرد و حتی توان بیدار کردن نیست. از یک نگاه حتی به این افراد باید احترام گذاشت چون یک مسیر را در زندگی خود انتخاب کرده اند. ولی افرادی مثل شما که نه زنگی زنگی هستند ونه رومی رومی. و با جریان باد حرکت میکنند. این یک عده افراد. از بزرگترین مشکل جامعه کنونی ما هستند. گاهی به میخ میزنند گاهی به نعل. گاهی در کنار دانشجویان ندای مرگ بر اصل ولایت فقیه میدهند و گاهی سینه امام حسین را میزنند.گاه مرگ بر خمینی میدهند گاه گویند که اینان اسلام نیستند .گاه خود را کافر و گاه مومن قرطی و فرهیخته مینامند و حتی خود را عالم و آگاه دانسته اند و نوشته دگر اندیشان را کهنه و پوچ.هدف فقط بیداری این گروه از افراد هست که تعداد انها کم نیست. در اینباره بزرگان بیشماری قدم برداشته اند و این پروفسوران اسلام شناس کتابان توشنتد قبل از اینکه پدران....
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:26
Dara va sara - پرت - استرالیا
romano - تهران - ایران...دنباله..... با مادران ما اشنا شوند. ولی فقط خنجر ملایان و عرب پرستان به دنبال گلوی اینان بوده. و حال باید از تکنولوژی مدرن غرب کافر نیز تشکر کنیم که صدای این دگر اندیشان را به مردمی خفته میرسانند. اینان همانانی هستند که خندان در کنار جسد هویدا ایستاده اند . اینان همانانی هستند که توان باز کردن چشمان را ندارند و هر مطلبی عنوان میکنند از دیدگاه اسلامی مذهبی بوده.. هویدا بیدار شو. که ایرانم ارزوست.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:27
mahtab1981 - وین - اتریش
mohd1975 - دبی - امارات- تو که خودت عرب وطن فروشی حرف زیادی نزن، تو دبی نشستی می گی برین ایران حرفتونو بزنین، ما از دور میگیم اونا می شنون، نباید که همیشه مبارزه رو در رو باشه، گاهی از راه دور بیشتر عمل می کنه
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 11:34
دل سوخته - اریزونا - امریکا
توروخدا اینقدر به حیون ها تو هین نکنید اینا اصلا شرافت ندارن که حتی بشه با درندگان ترین حیون ها مقاسیه شون کرد
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 17:59
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
هویدا هر چه بود دزد نبود. یه پیکان جوانان داشت و در منزل مادرش زندگی‌ میکرد. ۵ زبان را کامل بلد بود. قیمت نفت ، بنزین، برق، آرد گندم، بلیط اتوبوس و .... حتا یک ریال در دوران وزارت او زیاد نشد. خودش در دادگاه به کنایه اشاره به قیمت ثابت کبریت کرد. خوش لباس بود و بوی گول میداد. با فر هنگ و تحصیلکرده بیروت و بلژیک و فرانسه. بر خلاف احمدی نژاد ادعا‌یی‌ هم نداشت !
جمعه 9 دي 1390 - 03:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.