هرکس شبیه این 3 نفر است با ما تماس بگیرد

شبستان می نویسد :

علی اصغر شادروان درباره فیلم«مرغابی دشت سرخ»که قرار است با محوریت زندگی شهید هاشمی ساخته شود گفت:همانگونه که قبلا اعلام شد،قصد داریم در این فیلم دکتر محسن رضایی،دریابان علی شمخانی و سردار رحیم صفوی را که در روزهای جنگ از یاران شهید هاشمی بودند،به نمایش در آوریم و مشغول انتخاب بازیگر برای این سه نقش هستیم.
 
شادروان افزود:با توجه به اینکه علی رغم وجود دانش فنی،ممکن است نتوان با فنون چهره پردازی شباهت کامل بازیگر با این شخصیتها را به وجود آورد،نیاز به افرادی شبیه این اشخاص داریم و ما از تمام کسانی که به این سه نفر شباهت دارند دعوت می کنیم تا با ما تماس بگیرند.
 
وی تصریح کرد:از کسانی که در سراسر ایران به این سه نفر شباهت دارند می خواهیم تا با شماره تلفن۰۹۱۶۳۰۴۴۳۹۸ تماس بگیرند تا در صورت داشتن شرایط مناسب،از آنها برای بازی در فیلم«مرغابی دشت سرخ»دعوت به عمل آید.
 
«مرغابی دشت سرخ» جدیدترین اثر سینمایی شادروان است و داستان آن درباره بخش‌هایی جالب از زندگی، مبارزات و شهادت سردار شهید «علی هاشمی» در منطقه هور است.
 
«شهیدعلی هاشمی» یا همان سردار هور سال ۶۷ به همراه جمعی از رزمندگان در قرارگاه نصرت کار بزرگی را انجام دادند و یکی از عملیات‌های بزرگ جنگ در سوم اسفند سال ۶۲ در این منطقه به اجرا درآمد که «خیبر» نام گرفت و در سال بعد نیز عملیات دیگری در این منطقه به نام «بدر» انجام شد.
 
 
 

 

 

شهید هاشمی یکی از فرماندهان سپاه در جبهه جنوب در استان خوزستان بود که از ابتدای جنگ حضور فعالی داشت و به ویژه در زمانی که جنگ در جبهه سوسنگرد شدت داشت وی در آن منطقه فعال بود، اما نام شهید علی هاشمی با قرارگاه نصرت و تلاش‌های شبانه‌روزی و گروه وی برای بررسی منطقه هورالهویزه برای انجام عملیات خیبر و بدر گره خورده است.
 
شهید علی هاشمی در سال ۱۳۴۰ هجری شمسی در اهواز دیده به جهان گشود و با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ به عضویت کمیته انقلاب اسلامی در آمد. در سال ۱۳۵۹ پس از حمله کشور متجاوز عراق به خاک ایران، علی هاشمی به همراه ۴۰ نفر از نوجوانان و جوانان محله‌های حصیر آباد و آخرآسفالت اهواز به حمیدیه عزیمت نموده و در نهایت تیپ ۳۷ نور را تشکیل دادند و در تاریخ چهارم مردادماه سال ۶۷ در یک درگیری نابرابر با دشمن زبون در سن ۲۷ سالگی جاویدالاثر شد.
 
سردار «علی هاشمی»، بعد از عملیات بیت‌المقدس با حکم فرماندهی وقت کل سپاه مأمور به تشکیل قرارگاه سری نصرت جهت شناسایی منطقه عمومی هورالهویزه ‌(جزایر مجنون) شد که این شناسایی‌ها منجر به عملیات‌های خیبر و بدر شد و در سال ۶۵ با توجه به لیاقت و شایستگی شهید بزرگوار، به فرماندهی سپاه ششم امام صادق(ع) منصوب شد.
 
همچنین چهارم تیرماه سال ۶۷ دشمن اقدام به تک شدیدی در جزایر مجنون می‌کند که شهید «علی هاشمی» علی‌رغم تأکید فرماندهان رده بالای سپاه مبنی بر ترک منطقه تا ‌آخرین لحظات در کنار سایر رزمندگان اسلام در مقابل متجاوزان بعثی جانانه دفاع می‌کند و سرانجام به همراه چند تن از یارانش به آرزوی دیرینه خود رسیده و به لقاءالله پیوسته و جاویدالاثر می‌شود.
 
پیکر این شهید والامقام سال گذشته به همت گروه تفحص شهدا کشف و پس از تشییع در زادگاهش به خاک سپرده شد.

+109
رأی دهید
-94

choobin - مانیلا - فیلیپین
من شبیه شمخانی هستم ولی‌ چشمم لوووووچ نیست،یعنی‌ قبولم می‌کنن.؟؟؟؟انشاله...............!!!!!!!!!!!۱
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:26
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
تو باغوحش پر است برید پیدا کنید...بین ادامها اصلا نگردید دنبالشون...
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:27
Dara va sara - پرت - استرالیا
قیافتن نمیشناسم ولی اخلاقان و طرز تفکران یه چند نفری هستند توی این سایت که خوب میشناسم....
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:30
zagrosxan - اوسلو - نروژ
۳ نفر قاتل اصلا شبیه آدمیزاد نیستند خاک تو سر اون کسانی‌ که بخوان جای اینارو در بازی پر کنند
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:39
aghareza27 - برگن - نروژ
این که کاری نداره ۳ تا میمون که همه جا پیدا می‌شه.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:31
zagrosxan - اوسلو - نروژ
۳ نفر قاتل اصلا شبیه آدمیزاد نیستند خاک تو سر اون کسانی‌ که بخوان جای اینارو در بازی پر کنند
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:39
cheraghe-rah - تهران - ایران
dara va sara . اگه به اخلاق باشه پس اگه اینها هم یک روز دنبال یک کسی واسه نقش لیدی گا گا بودند شما خودتو معرفی کن فکر کنم طرز فکرتون یکی باشه
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 05:30
ali158 - مسكو - روسيه
آقه من چندتا الاغ میشناسم که شبیه اینا هستند ، بیارم ؟.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 06:03
uuu.2010 - تبریز - ایران
خود کارگردان یه پا هنرپیشه هست.. این ۳ تا صورت لجن و پر از نکبت مگه چی‌ که نمی‌شه مثل شون رو پیدا کرد...؟ انگار داره دنبال بدل واسه بردپیت و تام کروز میگرده! کافیه بری توی همون ساندیس خور‌هایی‌ که هر هفته میان نماز جمع بگردی کلی‌ قیافهٔ حـ... مثل اینها پیدا می‌شه..
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 06:04
benetton - لندن - بریتانیا
اسم فیلمو باید بزارن یابوی طویله مشت علی‌
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 07:21
hovakhshatare - تهران - ایران
ali158 - باحال بود :) به نظر من هر کس شبیه این سه نفره جایی نره! بره خودشو دار بزنه!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 07:25
Mehrban - رتردام - هلند
چراغ‌-راه - تهران - ایران آخه احمق تو چه می‌فهمی لیدی گاگا کیه که در موردش نظر میدی؟ درضمن دارا و سارا که چیزی نگفت، فقط چوبو که برداشت گربه دزده فرار کرد!! . (زنده باشی‌ دارا و سارا)
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:06
shahram407 - تهران - ایران
چراغ راه-تهران-ایران-!!!!. ممنون خیلی خندیدم!!!!هه هه ههه!!!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:37
sharina - لندن - انگلستان
چه کسی حاضر است که به جای این سه نفر نقش بازی کند حتی برای میلیاردها تومان واقعا قبول یک همچین ننگی سخت است.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:38
sharina - لندن - انگلستان
فکر نمی کنم هیج کسی حاضر باشد که نقشی را بازی کند که اینان بازی کردند امیدوارم که روزی برسد که این افراد به دست ملت ایران بیفتند و هر انجه را که در طی این سالها با مردم بی دفاع ما انجام دادند با خودشان انجام داد
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:41
sharina - لندن - انگلستان
چه کسی حاضر است که به جای این سه نفر نقش بازی کند حتی برای میلیاردها تومان واقعا قبول یک همچین ننگی سخت است.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:44
shakila99 - شارجه - امارات
اتفاقا چند وقت پیش مشناختم اما حالا هیچ کدامشان در قید حیات نیستند اسشون بود صدام قذافی وبن لادن کاش زودتر می ساختین ولی بن لادن باید یکم دیگه چاق میشد
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:44
پروردگار - تهران - ایران
اگر هم شبیه باشه قبلا خودکشی کرده!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:58
پروردگار - تهران - ایران
اگر هم شبیه باشه قبلا خودکشی کرده!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:59
Dara va sara - پرت - استرالیا
cheraghe-rah - تهران - ایران..تشکر از اینکه مرا در جرگه خوبان قرار دادی و مرا از یک عده بوگندو .دزد.شکنجه گر. قاتل و سنگ مغز و خائن به کشور جدا ساختی...امیدوارم که اربابانت در اینباره شاکی نشوند و حق و جیره مواجب شما را هنوز واریز نمایند..وسلام و رحمت الله وبرکاتو..
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 10:11
sakura - توكيو - ژاپن
یعنی‌ این جنازه‌ها نقش خودشون رو هم نمیتونند بازی کنند .!!!!!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 10:19
پریستوک - تهران - ایران
طبعاً اگر آدمی ( تاکید می کنم آدمی ) هم شکل اینا بوده از فرط کراهت یا خودکشی و یا جراحی پلاستیک کرده! و به قول دوستان ماین گونه میان حیوانات سادیسی فراوان است.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 10:24
Momo Aktiv - مونیخ - آلمان
مژده مژده !! . من ۳ تا برادر را می‌شناسم که واقعا خیلی‌ شبیه این ۳ نفر هستند ! و ریش و محاسن هم دارندو هر ۳ تایشان هم مقلد امام و تابع ولایت مطلقه فقیه ! هر ۳ آنها در حال حاضر در یک اداره هستند و اگر شرایط خوبی‌ برایشان فراهم شود حاضر به همکاری هستند و شخصیتا هم در خیلی‌ از موارد با نامبرده گان نزدیک هستند و از طرفی‌ برای این آقای کارگردان هم خیلی‌ خوب هست !، چونکه محل سکونت این ۳ برادر هم با صدا و سیمای جمهوری اس‌ اس‌ لامی فاصلهٔ زیادی ندارد و همیشه در دسترس هستند ! و با یک هزینه ی بسیار پایین و بخور نمیری میشود برای اجرای نقش در اختیارشان گرفت !؛ به عنوان مثال هزینه ی ۲-۳ کیلو موز یا گلابی و یا ۳۵۰ گرم تخمهٔ آفتابگردان در روز ! البته سیاسی عقیدتی همان اداره‌ای که این ۳ برادر آنجا هستند هم آنها را تایید مینمایند که مشکله ارشادی هم نداشته باشید ! در صورت تمایل میتوانید به این ادره مراجعه کنید : . آدرس ۳ برادر با ذکر لقب و نام آنها : خیابان ولی‌ عصر ، روبروی جام جم ، باغ وحش تهران ، قسمت جانوران انسان نما ، قفس شماره ۱۴ ، برادران : چیتا مرغابی ، چیتا سرخی ، چیتا دشتی .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 10:30
compatriot - تورنتو - کانادا
دنبال سوپر استار فیلم پورنو میگردید تو سایت حوزه علمیه قم دنبالش بگردید نه‌ تو ایرانین یوکی
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 10:35
mortimer - اصفهان - ایران
بگردید تو اون حیوونایی که چند وقت پیش تو تهران گرفتید احیانا شبیه پیدا می شه.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 11:35
cheraghe-rah - تهران - ایران
dara sara , mehran. خیلی ناراحت شدین که به سرورتون توهین شد؟؟؟ آخه بیچاره ها اونجا ها هم جاتون نیست شما در حد شهناز تهرانی هم نیستن
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:21
hana257 - شیراز - ایران
این فرماندهان جنگ فقط یک سری قاتل بودند کسانی بودند که زمان عبور از رودخانه ها در زمان جنگ تمام سربازهای بیچاره را به داخل رودخانه پرتاب میکردند و کاری هم نداشتند که طرف شنا بلد هست یا نه و با همین کارشون توی یک شب خیلی از جوونای مردم رو میکشتند یا یک بیسواد دیگشون توی یک مجلس خانوادگی با افتخار تعریف میکرد که به علت اشتباه و نشناختن منطقه سربازهای بدبخت رو فرستاده بودند درست توی منطقه دشمن و یکیشون هم زنده بر نگشته بود. حالا میخوان از این قاتلا برای ما اسطوره بسازن.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 14:00
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
این قیافه ها را فقط با عصای موسی و یا حصیر هری پاتـر میشه درست کرد!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 14:58
panirani - کپنهاگ - دانمارک
بابا کاری نداره اینهارو توی هر باغ وحش جمهوری اسـ... میشه پیدا کرد توی هر نماز جمعه توی هر هیئت و روضه خونی یا توی حوزه علمیه قوم توی باغ وحشه مجلس آخوندی یا توی بسیج چیزی که زیاد توی ایران شبیه اینها همه هم یک شکل یک تفکر مغز پهن و همه هم از یک آخور میخورند
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 16:08
Royan - بوخوم - آلمان
cheraghe-rah - تهران - ایران. مرسی‌ ، زدی تو هدف.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 17:01
sheemosalman - شیراز - ایران
این برادران از پرسنل زحمت کش سپاه هستند که در اغتشاشات اخیر نقش بسزایی ایفا نمودند و کفار را سر جای خودشان نشاندند.به چهره معصوم و مظلوم این برادران بنگیرید اینها سربازان آقا امام زمان هستند.که مقام معظم رهبری و آقا امام زمان بسیار از این برداران خشنود و راضی هستند.برای ظهور آقا امام زمان صلوات خطم کنید. و هیچ کس شایسته این نیست که به جای این برادران باشد
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 18:28
sabrozafar - ساری - ایران
توهین عزیزان فوق را با همه اینکه از نظام جلاد خامنه ای خائن بیش از حد متنفرم را نمی پسندم زیرا عزیزان اینها در آن سالها نهایت جانفشانی را به انجام رساندند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 19:35
kurosh-h - گوتنبرگ - سوئد
۳ بوزینه کثیف !
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 00:12
awareh - ونلو - هلند
دوستان من نه‌ برادر و نه‌ پدر این سه نفر هستم،اما ادب هرکسی نشانه تبار،شخصیت و سواد شخص هست،که متاسفانه افراد زیادی تو این سعیت پیدا می‌شند که هیچ کدوم از خسسیت بالا را به‌‌ دارند،ولی‌ اگر انصاف را زیر پا نگذریم این آقایان اگر لووچ،میمون و یا هرچیز دیگه‌ای که شما میگید ،همون کسانی هستند که ایل و تبار مرا از وحشیگری عربها نجات دادند،بقیه قضاوت پای خودتان
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 01:02
Momo Aktiv - مونیخ - آلمان
hana257 برای تائیدیه حرف جنابعالی ، شنیده‌ام که به تازگی جعبه ی سیاهه حسین فهمیده را پیدا کرده اند که آخرین لحظه عمرش خطاب به یکی‌ از اینها فریاد میزند ؛ حاجی هولم نده !!!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 02:52
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
کلّ نظام اسـ... فیلم دیگه احتیاج نیست این همه پول خرج کنید فیلم بسازید
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 03:46
yashainiran - ایران - ایران
خدا فقطیک نمونه از این سه نفر را خلق کرده و مشابهی ندارند
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 04:12
Dara va sara - پرت - استرالیا
Mehrban - رتردام - هلند...دوست عزیز. درود ایران و من بر شما. این سنگ مغزان په میدانند. انسانیت و انسان بودن یعنی چه. کسی که از این نکبتان طرفداری کند. خود ببین که اهل چه قماشی خواهد بود.وقت از این بیشتر حرام نکن..سپاس
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 05:34
طاطا - تهران - ایران
aware هلند اینا ایل و تبار تو رو از دست عرب نجات ندادن اینا جنگ رو برای بقای خودشون راه انداختند دوست عزیز . سر مردم رو 8 سال گرم کردند تا پایگاه خودشون رو تثبیت کنن. تا به اعدامهاشون برسن مگه ندیدی رهبر بی پدرشون گفت جنگ برای ما نعمته؟ این همه کشته زخمی مفقودالاثر نابسامانی برای حفظ قوم و تبار من و تونبود دوست عزیز
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:26
طاطا - تهران - ایران
cherahge rah تو جلوی پای خودتو روشن کن. خیلی تاریکی بابا . از خود راضی ها چه آی دی هایی هم برای خودشون انتخاب میکنن. یکی از یکی خودشیفته تر مثل سرورشون
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:29
rockimononof - جرج تاون - مالزی
من خیلی شبیه به خدابیامرز اسامه بن لادن هستم . نمیشه تو پشت صحنه به ما یک نقشی بدید ؟
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:37
mahtab1981 - وین - اتریش
sheemosalman - شیراز - ایران - مثل این که این برادران زحمت کش سپاه تا حالا شیشه نوشابه .... که ازشون طرفداری می کنی یا شاید هم .... ، ... آخه اینا کجاشون برادر زحمتکش هستند، تا حالا برادر خودت با باتوم تو سرت زده، بیچاره شهدای جنگ ایران که به خاطر این برادران زحمتکش سپاه و جنابعالی خرفت جونشونو فدا کردند،.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 10:17
پریستوک - تهران - ایران
آدما باید خودشون احترام پذیر باشن. وقتی غیر قابل احترام باشن که نمی شه احترام زورکی گذاشت و کسی هم که برای این نظام کثیف کار می کنه تکلیفش معلومه بنابراین کاربرایی که این جا به صورت نمادین دم از ادب و فرهنگ می زنن فقط وجهه ی خودشون و واسه یه عده بی ارزش خراب و در واقع دارن احترام خودشون در حد این سه تا و حتی پایین تر می یارن
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 10:33
cheraghe-rah - تهران - ایران
طا طا-. باشه حتما ولی من فکر میکردم بچه ها قبل از طا طا کردن زبون وا نمیکنند . مشاالله شما از کی طاطا طاطا میکنی ؟؟؟
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 13:31
میکائیل - تهران - ایران
آقا من 3 تایی دارم .اون پایینه بیارم. خیلی شبیهشونه .. . ک. 0 0
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 13:36
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
از همه عزیزانی که در وصف این جانوران ولی‌ وقیحی مطلبی نوشتند ممنونم. از خنده اشک تو چشمم جمع شد. شاد باشید عزیزان
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 15:47
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
عزیزان به افرادیکه در راه وطن جان دادند و فداکاری کردند, لطفآ توحین نکنید. رضایی و شمعدانیها خود فروخته گانند که پشت به آرمانهای جدی مردم کردند و نون به نرخ روز خورند اما ما بچه هایی توی جبهه داشتیم و جانشان را فدا کردند که به شرافتم حتی چپی و کمونیست بودند و اصلآ به این دین اسلام کاری نداشتند و ارزشی برایش قایل نبودند. افراد زیادی رفتند که از خاک و ناموسشون دفاع کنند. من تعداد زیادی را میشناسم.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 15:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.