تعرض به زنان جوان توسط شکارچی شب

مرد هوسباز به عنوان مسافرکش زنان جوان را سوار اتومبیل خود کرده و داخل همان خودرو به آنها تعرض کرده و اموالشان را به سرقت می‌برد.

به گزارش تهران امروز حدود ساعت 9 و نیم شب 24 آذرماه زن جوانی به یک خودرو گشت پلیس در حوالی اتوبان بسیج مراجعه کرده و با چهره‌ای وحشت زده از ماموران کمک خواست: راننده یک پژو 405 نقره‌ای رنگ که قصد زورگیری و تعرض به من را داشت چند متر جلوتر تصادف کرده و ماشینش متوقف شده است. ماموران با راهنمایی این زن بلافاصله خود را خودرو مورد نظر رسانده و راننده را که قصد داشت ماشینش را از کنار جدول خیابان بیرون آورده و فرار کند را دستگیر کردند.

ماموران در تفتیش ماشین وی یک چاقو و یک کیف دستی زنانه را از صندوق عقب وی کشف کردند. خانم جوان بلافاصله به همراه متهم به کلانتری افسریه انتقال داده شده و به افسرمربوطه گفت: در خیابان پیروزی به مقصد افسریه سوار اتومبیل این مرد(متهم) شدم ولی پس از گذشتن دقایقی وی چاقویی را از داشبورد ماشین خود بیرون آورده و ضمن تهدید من با دادن فحش‌های رکیک از من خواست هرچه دارم به وی بدهم. من ابتدا قصد داشتم در را باز کرده و خارج شوم ولی هم درها قفل بود و هم شیشه‌ها فاقد بالابر بود. یکمرتبه در این بین یک پراید را دیدم که کنار ماشین ما توقف کرد. من هم از سرنشینان پراید کمک خواستم و آنها نیز متوجه شدند. راننده پژو برای فرار از دست پراید پایش را روی گاز گذاشته و با آخرین سرعت شروع به حرکت کرد اما سه سرنشین پراید برای نجات دادن من شروع به تعقیب وی کردند سرانجام متهم کنترل ماشین خود را در زیر پل هجرت از دست داده و به بلوار کنار خیابان برخورد کرده و ماشینش متوقف شد. سرنشینان پراید هم که همچنان ما را تعقیب می‌کردند به کمک من آمده و مرا از ماشین بیرون آوردند که من چراغ گردان ماشین پلیس را دیده و موضوع را به آنها اطلاع دادم.

 

اذیت و آزار در مقابل ورزشگاه

ماموران با این شکایت و با بررسی کیف زنامه عقب خودور و مدارک داخل آن با صاحب آن تماس گرفته و از وی خواستند برای رسیدگی به موضوع به کلانتری مراجعه کند: صاحب این کیف نیز که زنی جوان بود پس از حضور در مقر پلیس به ماموران گفت: شب 20 آذرماه در جنوب شرق تهران به عنوان مسافر سوار ماشین این مرد (متهم دستگیر شده) شدم اما یکمرتبه او تغییر مسیر داده و به سمت استادیوم تختی شروع به حرکت کرد. وقتی به او اعتراض کردم او مقابل استادیوم توقف کرده و چاقوی بزرگی را زیر گلوی من گذاشته و مرا مورد اذیت و آزار و ضرب و شتم قرار داد. دقایقی بعد چند نفر که از آنجا رد می‌شدند فریادهای مرا شنیده و به سوی ماشین متهم دویدند که وی از ترس مرا بیرون انداخته و متواری شد.

 

سرقت به همراه تعرض

با سپرده شدن پرونده به کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی، رسیدگی قضایی به این پرونده آغاز و مشخص شد خانم‌های جوان دیگری نیز توسط متهم دستگیر شده در ماشین وی مورد اذیت و آزار و همچنین سرقت قرار گرفته‌اند.

یکی از این زن‌های جوان پس از حضور مقابل افسرپرونده گفت: حوالی ساعت 10 شب در شرق تهران به عنوان مسافر سوار ماشین متهم شدم که در بین راه متهم تغییر مسیر داد و مرا به منطقه‌ای تاریک و خلوت برده و با تهدید کردن با یک چاقوی بزرگ از من خواست طلاهایم را به وی بدهم که وقتی شروع به التماس به او کرده و خواستم مرا رها کند در همان ماشین به من تعرض کرده و سپس مرا از داخل ماشین بیرون انداخته و فرار کرد. بررسی‌های بعدی کارآگاهان نشان داد که متهم با سه خودرو پژو405 نقره‌ای رنگ، پیکان سفید و پراید صندوقدار نقره‌ای رنگ در سطح شهر رفت و آمد داشته و احتمالا با دو اتومبیل اخیر نیز دست به ارتکاب جرایم اینچنینی زده است.

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران با تایید این خبر و با تاکید براینکه هرگونه اظهارنظر و طرح شکایت در مجموعه پلیس آگاهی کاملا محرمانه و محفوظ است، از تمامی افرادی که موفق به شناسایی متهم شده و از او شکایتی در رابطه با زورگیری و یا آزار و اذیت دارند دعوت کرد تا با مراجعه به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی شکایت خود را از متهم طرح کنند.

+110
رأی دهید
-71

hossein87 - ایران - ایران
اعدام واسه اینا کمه . باید کله ی پوکش رو با مته 4 آروم آروم سوراخ کنن تا بمیره .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:36
fdsa60 - تهران - ایران
این لجن کثافت رو فقط باید سنگسار کرد اعدام با تناب دار خیلی براش کمه.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:52
shabparast - ایران - شمال
اینارو باید به میخ کشید یا زنده زنده اتیش زد البع + اونهایی که باعث شده اینا به این روز بیفتن
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 05:31
محمداصلی - تهران - ایران
اصلی ترین دلیل سقوط اخلاقی جامعه ایران ناشی از روش های غلط و ارتجاعی حکومت آخوندی است . با مشاهده رذالت ها و نامردمی آخوندها که زمانی مدعیان اخلاق در جامعه بودند به یکباره پایه های اعتقادی و اخلاقی افرادی که آنها را باور داشتند و از شعور و آگاهی کمی هم برخوردارند فرو می پاشد . برای از ریشه کن شدن اینگونه ناهنجاری ها و بیماری جامعه برخورد با عاملان جنایت کافی نیست و باید زمینه و بستر تولید چنین جنایاتی را شناسایی کرد و از بین برد . تا زمانی که دروغ ، بی عدالتی و تبعیض و از طرفی دیگر فقر اقتصادی با مدیریت غلط حاکمیت و آخوندهای جاهل در جامعه ای رواج می یابد مسئولیت چنین مفاسدی به پای حاکمان بی خرد و در راس آنها شخص ولی وقیح می باشد و اگر امام زمان هم در اداره جامعه نقش دارد شخص ایشان هم مسئول و مجرم است .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 05:35
choobin - مانیلا - فیلیپین
اینو باید اول ب.....ش،بعد از هرجا که خواستی‌ اعدامش کنی‌،مرتیکه برو هم هیکل خودتو خفت کن
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 05:06
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
محمد اصلی -. یعنی فقط تو ایران از این جرایم اتفاق میافته که میزازی تقصیر امام زمان لابد فکر کردی خارج از ایران مدینه فاضله است ؟
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 06:55
noshafarin - اکلند - نیوزلند
باز الان یک عده میان و چنان کودکانه حرکت این آقا رو میچسبوننش به اسلام و دین تحویل بقیه میدن و همچین حرف میزنند که انگار این آقا امام جمعات آستان قدس بوده که مسافر کشی هم میکرده.... زود باشیدضد اسلامیون چسباتونو امده کنید بیایید چسبونک پارتی! . چون با اصول شما هرکی مذهبیه گناه میکنه و آدمای بی مذهب جزو معصومین هستند!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 05:03
benetton - لندن - بریتانیا
قربانی دوم حاضر شده بهش تجاوز بشه ولی‌ طلا و جواهرشو ازش نگیرند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:08
hovakhshatare - تهران - ایران
سوراخ کردن کله با مته 4، سنگسار، زنده آتش زدن؟؟؟؟ مطمئنید که شماها هم قاتلی متجاوزی چیزی نیستید؟؟ جواب توحش رو با توحش نمی‌دن. شماها هم بهتره یه فکری به حال خودتون بکنید که ظاهرا توی بی‌رحمی دست کمی از این مرد ندارید!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:15
oghab - هلسينكي - فنلاند
قوه قضایی شرف نداره اگر حکم اعدام نده
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 11:47
james alibi - والنسیا - اسپانیا
دوستان برای چه میگود که باید اعدام بشه؟ اگه اونجا یک شهر نو بود، این بد بخت هم چین کاری رو نمیکرد، و شما‌ها دم از دموکراسی‌ و آزادی میزنید.. زرشک
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 11:47
man-malaysia - كوالالامپور - مالزي
این حیوون ها، البته بلا نسبت حیوان، باید از روی زمین نیست بشند
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 12:35
محمداصلی - تهران - ایران
hamishe-iran عزیز اگر بپذیریم که جامعه ایرانی از لحاظ اخلاقی دچار انحطاط است تقصیر کسانی است که امور این جامعه را اداره می کنند . خود آقایان علما معتقدند که امور جامعه ایران به دست مبارک آقا امام زمان اداره میشود . هم احمدی نژاد و هم امامان جمعه اعم از خاتمی و مشکینی و صدیقی و جنتی بارها این موضوع را اعلام کرده اند . حتی اعلام کرده اند که پول یارانه ها متعلق به امام زمان است و همچنین گفته اند که لیست اعضای کابینه دولت احمدی نژاد به امضای مبارک ولی عصر رسیده است . حتی گفته اند که مخالفت با حکومت آنها مساوی با مخالفت با آقا امام زمان و مخالفت با خود خداست .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 12:35
محمداصلی - تهران - ایران
این گونه جنایات فقط در ایران اتفاق نمی افتد ولی فقط در ایران است که حاکمان ادعا می کنند بهترین الگوی اداره جامعه را میخواهند به جهان ارائه کنند و داعیه مدیریت جهانی دارند . فقط حاکمان ایران هستند که ادعا میکنند به نیابت از خدا دارند حکومت می کنند و حتی تئوریسین آنها مصباح یزدی اعلام کرده است تمامی حکومت ها و دولت ها در دنیا ظالمانه و غاصبانه و غیر مشروع است زیرا مورد تایید ولی فقیه نیست . یا شما از این واقعیات بی خبرید و یا اینکه دچار تعصب هستید که نمی خواهید واقعیات را بپذیرید .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 12:43
محمداصلی - تهران - ایران
من به تمامی ادیان و پیروان راستین آن احترام میگذارم و معتقدم این جنایات از هیچ انسان معتقد و با ایمانی سر نمی زند و همه ادیان با چنین جنایاتی مخالفند اما به نظر من کسانی مقصرند و باید پاسخ دهند که از دین دکانی برای تحمیق مردم و حکومت بر آنها ساخته اند که مصداق بارز و امروزی آن آخوندها و مراجع تقلید جاهل و حوزه های ضدعلمیه قم و همچنین حامیان آنها هستند .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 12:53
mahsa1356 - تهران - ایران
کندن پوستش بصورت زنده زنده و بعد قطع آلاتش و بعد اعدام هرکی کامنت مخالفت بگذارد امیدوارم به چنین افرادی بر بخورند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:07
کاپیتان - تهران - ایران
این نامرد رو باید اخته کنند و از مردی بندازنش بعد تبعیدش کنند جزیره لختیها خدمتکاری کنه . تا آخر عمر هم نتونه از اونجا خارج بشه.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:13
noshafarin - اکلند - نیوزلند
چی شد شما که این همه روحیه حساس داشتین. آب انارمیدیدن 3 روز حالتون بد بود. کشتن پشه و مگس هم را آخر خشونت میدونستین یک دفعه حکم اعدام و قطع عضو صادر کردید!! پس قبول کنید بعضی جاها لازمه اگر هم خودتونو جای قربانی و خانواده اش بگذارید میبینیدکه جدا حتی اعدام هم گاهی کمه
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:27
greentree - تهران - ایران
عزیزان زیاد دو آتیشه نشند و کامنت‌های تعصبی نذارند ،،علت همهٔ این جنایت‌ها حکومت اسلامی هست ،تمامی‌ این انسانها به وسیله فشار حکومت به این راه کشیده شدند ،،
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 16:30
shirin111 - پاریس - فرانسه
از کاربران عزیزی که بچه تهران هستند خواهش می‌کنم توجه کنید.اولا‌ای کاش چهرهٔ اون خانمها رو و نوع لباس‌ها و پوشششون رو هم میتونستیم داشته باشیم.دوما همه میدونیم مناطق جنوب و حاشیه‌های جنوبی تهران به خصوص افسریه. خاواران. اتابک. آهنگ...چه جور محله‌هایی‌ هستند.ساعت ۱۰ شب اون خانم سوار یه پژو نقره‌ای می‌شه که رانندش هم یه پسر جوونه.با این کرایه‌های سرسام آور خانومه می‌خواسته اتو بزنه کرایه نده پسره هم شیکمشو صابون
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 16:58
shirin111 - پاریس - فرانسه
زده و فکر کرده هر کسی‌ که لب خیابون ایستاده بعله.بعدش هم که فهمید طرف اینکاره نیست یا اگه هست یه رقم نجومی خواسته و خلاصه از اونجایی‌ که بد شانس هم بوده و مثل هزاران نفری که این کارو می‌کنن و می‌رن (البته به هیچ وجه این کار مورد تایید نیست)اونم خواست از تو کفّ در بیاد و باقی‌ ماجرا.خلاصه اینکه خدا بیامرزتت عزیزم.با این اسم و لقبی که روت گذاشتن حتما میکشنت.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 17:14
Royan - بوخوم - آلمان
کاپیتان - تهران - ایران/ اره فکر خوبی‌ است هر مردی کی‌ تجاوز کرد باید اخته بشه بعد وارد اجتماع بشه تا آخر عمر لکه ننگی را که کرده با خودش حمل بکنه.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 17:21
Naser hejazi - بهبهان - ایران
mahsa1356_تهران_ایران. این کارهایی که گفتید از کار این وحشی بدتر بود
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 19:05
Naser hejazi - بهبهان - ایران
mahsa1356_تهران_ایران. این کارهایی که گفتید از کار این وحشی بدتر بود
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 19:05
robo - لوس آنجلس - امریکا
noshafarin / من فقط میگم برو کامنت مذهبیون رو در این موارد بخون تو همین صفحه بعدش بیا بگو دین این وسط کاره ای نیست، اعدام سنگسار سوراخ کردن مخ با مته ۴ !!! واقعا متاسفم، تقصیری هم ندارند، اسلام قصاص و دست بریدن و سنگسار و چشم در آوردن و وحشیگری رو تو جامه رواج داده که تفکر همه شده وحشیگری، کسی جرمی کرده اصلا هم ربطی به اسلام میتونه نداشته باشه ولی انسانهایی که آرزوی سنگسار و اعدام و میخ تو سر فرو کردن رو براش دارن انسانهای مریضی هستن! مذهب اسلام که ادعای رأفت اسلامش رو شماها دارین بهتون یاد داده که در مورد یک انسان خطاکار اینطوری نظر بدین؟ شما چرا آنقدر احساس ضعف میکنی که انگ اسلامی بودن به این حرکت بدن؟چرا اینقدر میترسید که به اسلام ربطش بدن؟ نکنه شما هم به همین نتیجه رسیدید که مذهب در هر جا حکومت شد و قدرت بدست گرفت خرابی به بار میاره؟
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 18:58
morgan123 - واشینگتن - امریکا
hovakhshatare - تهران - ایران - با نظرت موافقم فکر کنم اینها از کارشناسان فنی وزارت اطلاعات هستند.اما در مورد متهم من حبس ابد با اعمال شاقه را توصیه میکنم .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 19:20
morgan123 - واشینگتن - امریکا
mahsa1356 - تهران - ایران -مهسا خانم یک سال از من بزرگتری احترامت واجب! ولی باید به تو بگم که دعای گربه سیاه اثری نداره! .
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 19:27
baas - روتردام - هلند
تًف به‌‌ حکومت اسلامی که بعد از ۳۳ سال هنوز مشکل تاکسی رانیش هل نشده ( چیش هل شده).؟
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 20:57
roxana_110 - تهران - ایران
hovakhshatara-تهران. راست میگی جواب توحش و تجاوز به دختران رو با توحش نمیدن یه قرار میذاریم یه گلریزون براش میگیریم پول جمع کنیم که محتاج طلا و جواهر خانمها نباشه بعدشم یه خواستگاری براش میریم یه دختر توپ براش پیدا میکنیم که محتاج به تجاوز هم دیگه نشه آخر سر هم یه دست مریزاد بهش میگیم آخه خوب گناه داره حیوونکی جوونه نادونه نمیفهمه بعد هم کاری نکرده که یه هفت هشت تا انسان رو بدبخت کرده دیگه بابا حقوق بشر کجا رفته حالا همگی دارن میگن باید مجازات بشه همه اشتباه میکنند تو داری درست میگی بابا کاسه کوزه ات رو جمع کن حالا همه میخوان ادای روشنفکر ها رو دربیارند فقط تنها دعایی که از ته قلب برات میکنم اینه که امیدوارم این بلا سر ناموست نیاد!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 22:33
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
hovakhshatara. خیلی پرتی ! میگم میخوای 2تا سبیل آتشین واسه بکشیم بعد آزادش کنیم نکنه اینم زیاده؟؟؟ میگم 5 تا کلاغ پر بره بسشه ها؟؟. ببینم اگه این بلا رو سر خواهر یا خانمت اورده بود باز هم با این روحیه حساساتون نظریه صادر میکردین؟
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 01:32
noshafarin - اکلند - نیوزلند
roxana-110 , hamishe iran. خیلی بامزه نوشته بودین کلی خندیدم
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 06:40
mahsa1356 - تهران - ایران
Naser hejazi - بهبهان - ایران و morgan123 - واشینگتن - امریکا این خود عدالت است و با وحشیگری تفاوت دارد خواهشمند روشنفکری خود را برای ناموس خود بگذارید ایرانی ناموس پرست از این جنایات به سادگی نمی گذرد و این مجازاتی که گفتم بسیار کم بود برای چنین حیواناتی....
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:07
morgan123 - واشینگتن - امریکا
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا - یک: تو چکار با خانم یا خواهر دیگران داری خوبه این دوست هم ناموس تو را خطاب قرار بده در حالی که بنده خداها نه سر و نه ته پیاز هستند در این ماجرا .دو: اگر قرار بود مجازات را شخص صدمه دیده یا بستگانش با سلیقه و حد و میزان عصبانیتش تعیین کند که دیگر سنگ روی سنگ بند نمیشود.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 12:08
Mossadegh - لندن - انگلیس
انوقت یک عده میگن چرا اعدام ....این را اول باید ببرن زندان قزوین پنج سالی... حبس کنند بعد اعدام!!!!
جمعه 9 دي 1390 - 22:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.