پروین: اطرافیان من نان بازویشان را می‌خورند

آقای هدایتی! خودت کوتاهی کردی


مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به مسائل مطرح شده در برنامه شب گذشته نود گفت: اطرافیان من نان بازویشان را می‌خورند.

 

علی پروین در گفت‌وگویی با  فارس، در مورد برنامه ۹۰، بحث دلالی در فوتبال، وضعیت پرسپولیس و انتخابات فدراسیون فوتبال صحبت کرد.
 
آقای پروین از وضعیت پرسپولیس چه خبر؟
 
خوشبختانه با حضور آقای دنیزلی وضعیت خوب است. امیدواریم با حضور ایشان تیم بتواند در فصل دوم موفق شود و گذشته را جبران کند و یک جای در خور شأن پرسپولیس برای این تیم به ارمغان بیاورد. البته دنیزلی تازه آمده و باید به او فرصت داد.
 
شما ناراحت نیستید که دنیزلی آمده است؟
 
چرا باید ناراحت باشم؟ ما با هیچ‌کس مشکلی نداریم و ته قلبمان دوست داریم پرسپولیس و هوادارانش شاد باشند. دنیزلی هم به این فوتبال آشنا و کارش را بلد است.

برنامه شب گذشته ۹۰ را دیدید؟
 
بله، به نظر من باید این راه را ادامه دهیم تا به فوتبالمان کمک و دست برخی‌ها از این فوتبال قطع شود. برنامه خوبی بود اما باید ادامه داشته باشد. با یک شب و یک روز این موضوع درست نمی‌شود.
 
اما شما هم در این برنامه متهم بودید به خاطر رفاقت با برخی افراد که کنار شما هستند مثل مهدی عرب.
 
اول آب پاکی را روی دست همه بریزم. قصد جواب دادن به کسی را ندارم اما افتخار می‌کنم امثال مهدی عرب که زحمت‌کش هستند در این مملکت کنار من حضور دارند. چون آنها قلبشان صاف است.
 
به چه استنادی این حرف‌ها را می‌زنید؟
 
ببینید، رفیق‌های من مثل مهدی عرب با یک موتورسیکلت گازی کار خود را شروع کردند الان هم هرکدام از آنها در این مملکت دستشان به دهنشان می‌رسد. همین دوستان من الان تعمیرگاه هزار متری دارند. روزی ۲۰ تا ماشین را درست و جابجا می‌کنند. ۷ صبح از خونه بیرون می‌روند و یک نصف شب به خونه می‌آیند یعنی نون بازوی خود را  می‌خورند و پول حلال برای زن و بچه خود می‌برند. دوستان من مثل مهدی عرب که اسمشان در برنامه ۹۰ اعلام شد با تمام مربیان و بازیکنان رابطه دارند چون دلشان و حسابشان پاک است.
 
اما گفته می‌شود قرار بود همین فرد به نیروی زمینی 250 میلیون تومان رشوه بدهد تا استیل‌آذین برنده شود.
 
چطور می‌شود که مهدی عرب بخواهد ۲۵۰ میلیون تومان به تیمی بدهد تا استیل‌آذین برنده شود. کسی که با دردسر دستش به دهانش می‌رسد اصلا جور در می‌آید این حرف‌ها را برایش در بیاوریم.
 
پس این را هم قبول ندارید که می‌خواستند از طرف شما به تیم گل‌گهر پاداش بدهند؟
 
مگر بد است؟ به یک تیم گفته‌اند که ۵۰ میلیون به تو می‌دهیم حریفت را شکست بده، بد است که به یک تیم انگیزه داده؟ این وسط به نفع تیمی که ما در آن بودیم نیز بوده اما جرم نکرده است.
 
اما احمدی سرمربی پیشین نیروی زمینی این حرف‌ها را زده...
 
گفتم جواب کسی را نمی‌دهم اما احمدی مرتب می‌گوید ما فلان می‌کردیم و اینطور و آن طور، خب آقای احمدی بازی می‌کردی و بازی را می‌بردی. ما دنبال این مسائل نیستیم.
 
پس ماجرای تغییر مکان بازی با نیروی زمینی در زمانی که در استیل‌آذین بودید چه بود؟
 
در زمانی که در استیل آذین بودیم درخواستی را به سازمان لیگ نوشتیم و در آن اعلام کردیم چون زمین نیروی زمینی کوچک است و شرایط لازم را ندارد بازی به دستگردی برود که به ما گفتند ۱۵ میلیون باید بدهیم و ما هم این کار را کردیم. حالا نمی‌دانم چه حرفی است که برخی‌ها در این مورد می‌زنند. ما کار خودمان را بلد هستیم.
 
اما صحبت‌های هدایتی...
 
هدایتی درست می‌گوید اما آقای هدایتی، تیم شما سال اول بالا نیامد بعد با دست‌نشان به لیگ برتر صعود کرد. بعد خود شما پیش خشایار محسنی و مهاجرانی رفتید. من به آقای مهاجرانی ارادت خاصی دارم و وقتی که او را می‌بینیم پاهایم را جفت می‌کنم و افتخار می‌کنم که شاگرد مهاجرانی بودم اما وقتی که محسنی را به شما معرفی کردند چرا شما زود با او دوست شدید. پس شما هم کوتاهی کردید آن موقع من گله‌هایی داشتم اما باز هم می‌گویم حق با هدایتی است.
 
چرا این حرف‌ها الان بر سر زبان‌ها افتاده؟
 
نمی‌دانم، بعد از ۳ سال چرا این حرف‌ها را می‌زنند. البته من هم مقصرم نه از لحاظ پول، از لحاظ های دیگر ما باید این موضوع را پیگیری می‌کردیم. ما هر چه هستیم روراستیم و با پشت پرده کاری نداریم .اگر با ۴ نفر می‌نشینیم جلوی همه این کار را می‌کنیم که بعد نگویند پروین پشت پرده با این نشست و با آن نشست. حالا هر کس می‌خواهد بیاید عکس بگیرد یا نگیرد ما ترسی از کسی نداریم.
 
این‌گونه برنامه‌ها باید ادامه پیدا کند؟
 
عادل باید این موضوع را ادامه دهد اما یک موضوع را باید خیلی رعایت کند. آقا اسم بیاورید. اسم کسانی که خلاف کرده‌اند را بیاورید مثلا اسم آرش فرزین آوردید که او هم از خودش دفاع کرد. عادل اسم‌ها را هم بیاورد چرا نمی‌گوئید. ما خدا خدا می‌کنیم فوتبالمان به طرفی برود که به موفقیت برسد نه به بیراهه. کسانی که با پروین هستند نون بازوی خود را می‌خورند و تلاش کرده‌اند که به یک جایی رسیده‌اند ما به همه رفقای خود افتخار می‌کنیم.
 
بگذریم. انتخابات فدراسیون فوتبال را چگونه می‌بینید؟
 
شنیدم از ۱۷ تا ۲۲ اسفند قرار است ثبت نام انجام شود. ما باید بدانیم که تیم ملی متعلق به فدراسیون است. فقط باید کاری کنیم که به تیم ملی ما و فوتبال ما ضربه نخورد. انشاءالله هر کس لیاقت داشته باشد بر کرسی فدراسیون بنشیند. فقط امیدوارم جاروجنجال نشود که پای فیفا وسط کشیده و برای فوتبال ما جنجال درست شود. حالا داریم نتیجه می‌گیریم و انشاءالله به جام جهانی برویم پس نباید دنبال حاشیه باشیم.
 

+79
رأی دهید
-37

choobin - مانیلا - فیلیپین
نونه کلاه گذاشتن بر سر امسال شاهرخ بیانی بد بخت داری می‌خوری،کاش یکم از بابای دامادت فرزین خدا بیامرز معرفت یاد می‌گرفتی،اراذل اوباش......
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 04:06
zoroye iran - وين - اتريش
در ۹۰ مشخص شد از عزیز محمدی (عشق بعضیها) تا آبدارچی باشگاهها و همه و همه فاسد و رشوه گیر و رشوه ده هستند فوتبال کثیف سیاسی همین میشه حالا بعضیها بیان بوق بزنن و یک مشت از حاج آقا تقبل الله و ایکیو پایینها و فسیلها و بوقچی قلعه مرغی(بگور شاعر برره) و ککه و غیره بیان رگ گردن کلفت کنند ما که مدام میگفتیم این فوتبال همش فساد و تبانی و سیاسیه حذفی رو همینطور عزیز محمدی به دوست صمیمی و دزد آکادمی لگن فتل اهدا کرد باز همون جماعت شروع میکنند به توجیه و عذر بدتر از گناه مییارند
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 03:51
پیازچه - تهران - ایران
و البته یکم نونه پاچه خواری ....
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 07:59
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
اسطوره لنگیها:))))فردوسی پور از اخر کتکو میخوره از این:)))الانم حتما به داورا پول میدن حواسشون بیشتر جمع باشه یا به سازمان لیگ که اونم دقیق تر برنامه ریزی کنه جرم نیست که اینا:)))
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 10:25
mahsa1356 - تهران - ایران
یکی از مافیای فوتبال ایران........
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:10
pandora - کلن - آلمان
..و باز هم چرتها و توهمات و توهین‌های تکراری همیشگی‌،سریال ادامه دارد !
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:15
kiyanmehr - مانیل - فیلیپین
بابام داشت روزنامه ورزشی میخوند.. یهو دیدم بغضش ترکید، گفتم چی شده؟ گفت: داشتم روزنامه میخوندم دیدم نوشته:. «سردار رویانیان به همراه سردار زارع برای صحبت کردن رفتن پیش سردار عزیز محمدی». یهو یاد عملیات فتح المبین افتادم
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 17:41
Naser hejazi - بهبهان - ایران
کلن _آلمان_pandora. دوست عزیز یادشون رفته همین سردار اسکل دوسال پیاپی به ناحق لنگیها رو برد لیگ قهرمان آسیا
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 19:12
zoroye iran - وين - اتريش
فرهاد مجیدی مصاحبه کرده بخاطر اختلاف از لگن جدا شده . یادمه شاعر برره (بگور) باز داشت منحرف میکرد گفته بود بخاطر درس و بستن مدارس انگلیسی زبان در ایران و .. باز ضایع شد مثل همیشه، کسی منحرف نمیشه فقط سوژه میشی و همه میخندن. فتح الله زاده (رشوه گیر آکادمی) با دروغ و دغل بازی در تی وی و رسانه ها اعلام کرد که مجیدی بخاطر .. میره آخه چقدر دروغ چقدر ، طرفداران رو مچل کردی و یا احمق تصور کردی واقعا کسی که با حرفهای این شارلاتان تحت ثاثیر و یا گول بخوره واقعا سادگی خودشونو رو نشون میدن باز هی میگن حاجی فلان حاجی بامان بقول فردوسیپور یعنی چی که روشن و یه عده در مورد آکادمی روشنگری میکنند بعد فرمالیته گفتن سوتفاهم برطرف شده و همچی حله .امروز دوباره روشن گفت همه چیز آکادمی رو کاملا واضح توضیح میده .همیشه من میگفتم این حاجی (عشق بعضیها) همش با پارتی و با رشوه دادن و .. با عزیز محمدی خذفی اهدا شد به لگن و این دکتر قلابی نوحه خون آدم شارلاتانیه و نونو به نرخ روز میخوره
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 01:36
pandora - کلن - آلمان
لابد توقع دارند فرهاد بیاد جار بزنه زنش رو طلاق داده یا ماجرای دخترش رو به عربا بگه!این ترجمه یه مصاحبه بود با روزنامه قطری.اگه اختلافی بود تو ایران زود میپیچید،۲ ساله داره با حاج کار می‌کنه کوچکترین اختلافی نبوده و حتی حاجی بهش گفت بازیکن پروازی باش و ... شماها که فرهاد همیشه سوراختون کرده باید این حرفا رو بزنید با بخندیم،حالا هم رفته تیمی که ۵تا زد به لنگ تاریخی‌ ابکشش کرد کابوس همیشه باهاتونه،حاجی و فرهاد و پرویز و کلا استقلال کابوس همیشتونه
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 03:25
zoroye iran - وين - اتريش
Naser hejazi - بهبهان - ایران. دوست عزیز از شما توقع نداشتم حقایق رو نبینی فوتبال ایران سراسر دروغ فساد دلالی و .. پیش میره این جام رو اهدا کردن نوش جان شما ولی دو سل پیش و الان نداره فرقی هم نمیکنه فقط میخوام بگم نگید پرسپولیس تیم سیاسی کثیف و غیره که موجب خنده میشه من میگم سرتا پا فوتبال ما سیاسیه چه قرمز چه آبی حرف من اینه تعصب بیجا نداشته باشید فوتبال خوزستان چی شد؟؟؟ نابودش کردن فولاد هر سال کجای جدوله ا اهواز چی شد نابود شد شاهین کجاست و.. این طور پیش بره این دو تا سهمیه رو هم میگیرند فوتبال آماتور یشه همه راحت میشن من اگه با بعضیها حال میکنم فقط بخاطر تعصب بیجاشونه این فوتبال صفر شما آدم فهمیده ای هستی وانتظار بیشتری از شما دارم موفق باشی
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 03:43
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کارشناس توهمی اتفاقا سوژه خنده تویی که باز سریع باور کردی فردا ضایع میشی مثل دفعه پیش که از عشقت به فرهاد هم گفتی:))))اخ چقدر خندیدیم الانم خودت با این کارات دوست داری ضایع بشی وطبق معمول سوژه سایت:)))))معلومه که بدجوری اتیشت زده .... حساب کردنتون توسط کاشانی و دایی واون بازیها:))کابوس فرهاد ول نمیکنه امثال تورو:)))دکتر فتح الله زاده سوبله چوبله آرزوشو داری سوخته..
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 08:29
Naser hejazi - بهبهان - ایران
zoroye iran_اتریش_وین. دوست عزیز درمورد فساد که شکی وجود نداره دربرنامه ی نود همین هفته مشخص شدقضیه خیلی بالاترازاین حرفها شده وبه مدیرعامل ورییس سازمان لیگ رسیده _از ماست که بر ماست وقتی اجازه میدیم فوتبالمون پربشه ازسردار جعفری وسرداررویانیان وسردار عزیز محمدی و.. که منبع فسادهستند هرچی سرمون بیاد حقمونه _همیشه به پرسپولیسیها. احترام میذارم ولی خب احترام بایددوطرفه باشه ولی سعی میکنم انصاف رو رعایت کنم به هرحال موفق باشید
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 09:20
zoroye iran - وين - اتريش
شاعر باز داره تحریف میکنه مجیدی پارسال از زنش جدا شد و به الان ربطی نداره و همه عقل دارند و رسانه ها هم موجوده مجیدی دلیل جدایش از لگن رو اختلاف با مدیریت لگن رو اعلام کرده بگور پول میگرفت و تاریخ برره و حقایق رو تحریف میکرد تو چی ؟؟؟ تو که فقط میخوای الکی مهمل ببافی فتل دزد شارلاتانیه کو دومی نداره.باز ضایع شدی مثل هیشه سوژه خنده گذشت اون زمان که پرسپولیس ۵ بخوره الان دنیزلی لگن سوراخ کن امده مثل همیشه میگم پرسپولیس از هر تیمه خورده ۶تا به کیسه سوراخ زده از خودتون مایه بزار نه از عربها و غیره مایه میزاری دسته ۳ای ها ۱۳در لیگ
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 12:50
pandora - کلن - آلمان
توهمی که ۶جا یه کامنت رو از عمق سوزش میدی،تو تاپیک مربوط به فرهاد جوابت رو بگیر.از خودمونم میگم چوبله می‌کنیم عقده آسیا و بنگلادشی با ناصر خان :)) همه جا فرهاد سوراختون می‌کنه منتظر آسیا باش تا بیاد،اون سال ۵تا خوردید هم کریمی‌ بود هم باقری هم مربی خوب هم کلی‌ ستاره،سورخا هرسال آخر میشن تو آسیا،افندیتم میبینیم امسال:))
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 14:29
pandora - کلن - آلمان
توهمی که ۶جا یه کامنت رو از عمق سوزش میدی،تو تاپیک مربوط به فرهاد جوابت رو بگیر.از خودمونم میگم چوبله می‌کنیم عقده آسیا و بنگلادشی با ناصر خان :)) همه جا فرهاد سوراختون می‌کنه منتظر آسیا باش تا بیاد،اون سال ۵تا خوردید هم کریمی‌ بود هم باقری هم مربی خوب هم کلی‌ ستاره،سورخا هرسال آخر میشن تو آسیا،افندیتم میبینیم امسال:))
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 14:38
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.