یک مرد ایرانی اعضای خانواده و بستگان خود را در تگزاس کشت

پلیس گریپ وین در تگزاس اطراف آپارتمانی که اعضای یک خانواده ایرانی در آن کشته شده بودند را بسته است.
 

یک مرد ایرانی که لباس بابانوئل به تن کرده بود با حمله مسلحانه به یک مهمانی شب کریسمس در ایالت تگزاس آمریکا شش نفر از اعضای خانواده و بستگان خود را کشت و سپس به زندگی خود خاتمه داد.
 
بر اساس گزارش خبرگزاری های خارجی، همسایگان این مرد ایرانی که دلال معاملات ملکی بود، وی را با نام عزیز یزدان پناه معروف به «باب» شناسایی کرده و گفته اند که وی برای سال های طولانی همراه با همسر و دو فرزند نوجوان اش در منطقه کالیویل زندگی می کرد.
 
پلیس زمانی از جریان این کشتار خبردار شد که فردی از درون آپارتمان با شماره اضطراری ۹۱۱ تماس گرفت ولی نه حرف زد و نه صدای تیراندازی شنیده شد.
 
پلیس برای پیگیری موضوع به آپارتمان رفت و متوجه شد که چهار زن و سه مرد کشته شده اند. نیروهای پلیس هنگام ورود به آپارتمان متوجه شدند که در قفل است.
 
هنوز مشخص نیست که چه کسی با شماره اضطراری تماس گرفته است.
 
روبرت ابرلینگ، سخنگوی پلیس در منطقه گریپ وین به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است: «به نظر ما وی در داخل آپارتمان و در حال برگزاری جشن کریسمس با دیگران بوده است و بعد به هر دلیلی تصمیم گرفته است تا به همه چیز خاتمه دهد.»
 
بزدان پناه یکشنبه شب در حالی که لباس بابا نوئل به تن کرده بود به خانه همسر سابق اش رفت و با دو اسلحه ای که در اختیار داشت شش نفر از اعضای خانواده و بستگان نزدیک اش را کشت و سپس به زندگی خود خاتمه داد.
 
پلیس حاضر نشده است تا درباره هویت این مرد و دلایل و انگیزه های وی اطلاعاتی منتشر کند و تحقیقات در این زمینه احتمالا در روز سه شنبه منتشر خواهد شد.
 
با این حال، شبکه تلویزیونی «ان بی سی» در سایت خود گزارش داده است که بر اساس اسناد دادگاه، عزیز یزدان پناه در سال ۱۹۸۷ با فاطمه رحمتی ازدواج کرده بود. این زوج یک دختر به نام نرگس، ۱۹ ساله و یک پسر به نام علی داشتند که ۱۵ ساله بود.
 
همسایگان این خانواده ایرانی گفته اند که به نظر می رسید افراد خانواده به هم خیلی نزدیک بوده و یزدان پناه نیز پشتیبان فرزندان خود بوده است.
 
تری بام از همسایگان این خانواده ایرانی که دختران آنها با هم در یک مدرسه تحصیل می کردند، گفته است: «به نظر می رسید تمام زندگی آنها در خانواده خلاصه می شد و به همین دلیل وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم.»
 
پلیس گفته است که اجساد اعضای خانواده در فاصله نه چندان زیادی از درخت کریسمس پیدا شدند و بسته های باز شده در اطراف پخش شده بود که به نظر می رسید اعضای خانواده به تازگی هدایای کریسمس را باز کرده بودند.
 
باوم می گوید که «باب» به شدت به بچه های خود علاقمند بود و من هنوز نمی توانم باور کنم که چنین اتفاقی افتاده است.
 
فاطمه رحمتی طی چهار سال گذشته در یک سالن آرایشی کار می کرد. صاحب این سالن گفته است که فاطمه همیشه درباره خانواده اش صحبت می کرد ولی هیچ چیز منفی بروز نمی داد.
 
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، شواهد نشان می دهد که این خانواده دچار مشکلات مالی شده بودند و بانکی که به یزدان پناه وام داده بود در سال ۲۰۱۰ آپارتمان خانواده را به حراج گذاشت.
 
این زوج در ماه مارس یا آوریل از هم جدا شده بودند و همسر این مرد ایرانی همراه با فرزندان اش به آپارتمانی دیگر نقل مکان کرده بود.
 
بر اساس گزارش پلیس، آخرین قتلی که در این منطقه به وقوع پیوسته بود مربوط به یک سال و نیم پیش است.  

+66
رأی دهید
-287

oghab - هلسينكي - فنلاند
طفلکی‌ها ،این هم اوضاع اقتصادی امریکا
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 11:30
Azadikhah - تكسل - هلند
وحشتناکه:(((.راستی تلفن کننده فقط از داخل خونه به پلیس زنگ زده و بدون اینکه حرفی بزنه و هیچ صدایی بیاد تلفن رو رها کرده . وقتی پلیس رسیده دیده کسی خونه نیست و در قفل بوده . یه نفر دیگه یا شایدم 2 نفر قاتل احتمالا از جایی دیگه فرار کردن .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 11:30
Mossadegh - لندن - انگلیس
مثل اینکه ایرانیان در همه جا دیوانه شدن!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:34
آشی - لندن - انگلیس
ماشاالله بعضیها از ایرانیان در مهد آزادی و پیشترفته آمریکا زندگی می کنند و چیزهای خوبی هم مثل این یکی یاد گرفته اند. متاسفانه بعضی از ما ایرانیان چه میمون وار کپی می کنیم. حتی از اصل هم بهتر. کپی برابر اصل.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:20
adsi - شانگهای - چین
مگه ایران و ایرانی غیر مسلمون نداره؟؟؟ از کجا معلوم مسلمون بودن؟ چرا تو مهد دموکراسی و سرزمین آزادی ( آمریکا ) دست به جنایت زدند؟ مگه میشه اثرات و محیط زندگی , و وضعیت اقتصادی رو تو یه همچین جنایتی نادیده گرفت؟ به هر حال اگه ایرانی هم هستند توی آمریکا این اتفاق افتاده جایی که خیلی از افراد کامنت گذار همین سایت ادعای حقوق سگ گربه شون را تو آمریکا دارن!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:36
miminana - لندن - انگلستان
اگه تو ایران اتفاق افتاده بود تیترش میشد یک مرد شیشه‌ای ایرانی‌ ...
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:40
sal_iran - تهران - ایران
اسلام همه ایرانی‌‌ها رو وحشی کرده
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:44
bavar88 - آمستردام - هلند
این وضع خیلی‌ از ایرانی‌‌های آواره هستش در خارج ایران، بی‌ هدف و بی‌ انگیزه. دنیای مادی همین مشکلات را هم در پی داره...شاید مخالف فراری بود که به امید بوی کباب رفته ولی‌ دیدند که دارند خر داغ میکنند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:36
Nur_ir - هامبورگ - المان
miminana - لندن - انگلستان. دوست عزیز . بهترین کامنت را گذاشتی . زدی تو خال
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:03
__ice - تبریز - ایران
جناب شانگهای - تو پست قبلی‌ داشتی ذوق میکردی چون فک میکردی طرف آمریکایی هست چطور اون موقع این محیط و اقتصاد رو در نظر نمیگرفتی؟ در ضمن هیچ غیر مسلمونی اسم پسرش رو علی‌ نمیذاره.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:25
shahrooz93 - دبی - امارات
شاید به خاطر وضع اقتصادی بوده. شادم هم کس دیگری این کار را کرده و زده به چاک. چون به گفته هماسایه‌هاش طرف خانواده‌اش را دوست داشته. پس دور از ذهن است که اگر بگیم او خانواده‌اش را کشته.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:27
golly47 - فرانکفورت - المان
shahrooz93 -دوبی - آمارت - تو درست حدس زدی آنها را کشتند چونکه از این امریکائئ‌ها هر چیزی برمیاد کشتن برای آنها ‌یک نوع بازیه و از آن لذت میبرند در آینده خواهید دید
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:22
love-iran - چابهار - ایران
اگه تو ایران بود الان بردارن کاسه به دست امریکا اینجا رو خراب کرده بودن از بس به اخوند و مردم دین همه فحش و توهین میکردن حالا که اونجا اتفاق افتاده یک جوری میپچونن
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:49
shahrnoosh - سنگاپور - سنگاپور
adsi - شانگهای - چین. از اسماشون پرفسور!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:54
nonarzbn - مادرید - اسپانیا
میبینم که باز پرچم ایران بالاست
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 15:44
ariana11 - تورنتو - کانادا
کسی‌ نمیدونه اما نمیدونم این مردا یه تختشون کمه وقتی‌ کم میارن دست به آدم کشتن میزنن. مریضن یا چی‌؟ مثل آدم بشینین مشکلتتنو حل کنین دیگه با قتل مساله حل می‌شه؟ اون هم کشتن بچه‌های بی‌ گناه! لعنت به هر چی‌ مرد حیون صفت.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 15:59
shahrooz93 - دبی - امارات
sal_iran - تهران - ایران از کجا می‌دونی که مسلمون بوده؟ تازه اگر مسلمون بوده چرا کریسمس رو جشن می‌گرفتن؟. __ice - تبریز - ایران. دوست عزیز از کجا می‌گی که هیج غیر مسلمونی اسم دخترش را علی نمی‌زاره؟ مگه پدر باراک اوباما که مسلمان بود اسم پسرش را عربی انتخاب کرد. یا مثلا خوانندهٔ شیطان پرست، ریهانا که در اصل اسمش ریهانه است مسلمان است؟ واقعا استدلال‌هایتان جالب است!!!!.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 15:57
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
ice - تبریز. هیچ مسلمونی هم کریسمس و اینقدر جدی نمیگره که بخواد درختو کادو زیر درخت و ... اینجا پر از ایرونی هایی که مسیحی شدن اسمشون هم هنوز علی و مرتضی .. هست این که دلیل نمیشه فقط خدا میدونه که چی شده . روحشون شاد
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 16:26
rohen - لیدز - انگلستان
ice- تبریز - ایران مسلمان که کریسمس نداره اونا داشتن مراسم کریسمس انجام میدادن در ضمن من مذهبی نیستم . و طرفداری از کسی‌ نمیکنم ولی‌ خوب نیست کسی‌ نظر میده سریع انتقاد کنی‌
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 17:04
NASA astronaut - دوبی - امارات
باور۸۸ دوست عزیز وضع ایرانیها توی خود ایران هم بهتر از این نیست،در ضمن به نظرت علم بهتر است یا ثروت ؟توی ایران اگر علم داشته باشی‌ که باید فرار کنی‌ اگر ثروت داشته باشی‌ که باید اختلاسش کرده باشی‌،خوب این بیچاره هم برای همونی رفته آمریکا که تو به خاطرش رفتی‌ هلند .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 17:07
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
دوستان عزیز این گونه خشونت‌ها نه ربطی‌ به دین داره نه نژاد نه کشور . خوبه هر روز داریم راجع به آدم کشی و خشونت در سراسر دنیا مطلب می‌خونیم
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:05
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
ربطی‌ به دین و نژاد نداره دوستان. فاجعه اینه که طرف ایرانی‌ بوده
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:11
دختر ایران - تهران - ایران
چه ربطی به اسلام داره.مگه همه شماها که تو خارج کشور یا داخل ایران زندگی میکنید مسلمانید.این ادمها همه جا هستن.از هر نژاد تو هر کشوری.تو خود ایران کم ادمکشی نبوده.مشگلات روانی.مالی.فرهنگی .خانوادگی و..... همشون باعث میشه یه انسان به مرحله جنون برسه.اینکه دیگه نفهمه چیکار داره میکنه.یکم منطقی باشید و دوروست به ماجرا نگاه کنید.مگه شماها که ایرانی هستید قاتل و جانی و... هستید که بعضی ها میگن ایرانی ها در همه جای دنیا وحشی شدن.حرف این عزیز به خودشونم بر میگرده.کمی به تعصب نظر دادن بد نیست.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:37
birmingham - شیراز - ایران
واقعا ناراحت کننده است.و من متأسفم برای کسی که این موضوع رو میخونه به عنوان یه داستان اگه انسان دوست باشی‌ نظرت رو بصورت مسخره نمیذاری رحشون شاد .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:50
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
عقاب - هلسینکی - فنلاند حالا شما نیست رئیس جمهور بنگلادش هستی‌ و وضع مالیت توپه؟! هر کجا دنیا بی‌ سواد وجود داره، در همان حکومت جهل و جنایت علی‌ گدای ۵ زاری چه قتل و جنایاتی که اتفاق میوفته به دلیل فقر مالی و فرهنگی ، بی‌ سوادی و فرهنگ اشتباه تازیان که جایگزین فرهنگ اصلی‌ ما ایرانیان شده، و به گوش جامعه بدلیل سانسور و اختناق نمیرسه.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:32
data1849 - اصفهان - ایران
ظاهرا این جنون ادواری مرز وبوم نمی شناسه
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:59
data1849 - اصفهان - ایران
ظاهرا این جنون ادواری مرز وبوم نمی شناسه
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:01
Dr Ernest - آدلاید - استرالیا
همیشه برد با آدمهای بی خیال و کم توقع هستش ..آقا آپارتمان حراج شد..بشه ..همسرت جدا شد.. بشه..مگه چی میشه...چرا آدم میکشی..
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:14
bastan - ساری - ایران
در امریکا از مسلمان افراطی خبری نیست.ایرانی غیر مسلمان افراطی هر چه بخواهی هست.اگر مسلما بود این کار را نمی کرد.ایشان دینش را عوض کرده بوده. بعضی‌‌ها می‌‌گفتند ،بابا نوئل،،ایرانی است .حتما خبر را زود تر خوانده بودند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:32
bahane88 - تهران - ایران
sal_iran - تهران - ایران: اگه تو وحشی هستی دلیلش چیز دیگست برو دنبالش بگرد پیداش کن ،جمع نبند!! بچه قرتی
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:31
bahram16 - فریسکو - امریکا
این اتفاق در 30 مایلی محل سکونت من اتفاق افتاد . عزیز در جریان این اتفاق باجناق خود را که در ضمن با وی پسرخاله بود به اتفاق خواهر زن و فرزندشان و همچنین همسر و دو فرزند خود را کشت و به زندگی خود خاتمه داد . عزیز یکی دو سالی بود که بیکار شده بود و تحت فشار روانی زیادی بود باجناق وی حسین وضعیت مالی خوبی داشت و چند روز قبل از حادثه مهمانی بزرگی به مناسبت کریسمس در مزرعه خود ترتیب داده بود ولی عزیز را دعوت نکرده بود. عزیز مدتی بود که جدا از خانواده اش زندگی میکرد و در ضمن تا یکی دوسال قبل مرتب با حسین و چند نفر دیگه به شکار میرفتند او دو تا اسلحه شکاری داشت که در هنگام حادثه از هر دو استفاده کرده بود ... به نظر اهالی محل چندین عامل بیکاری ؛ طرد از خانواده و بیمحلی اطرافیان او را به نقطه اوج جنون رساند و چنین جنایت هولناکی را در روز کریسمس مرتکب شد و باعث نابودی حداقل دو خانواده شد از طرفی جامعه ایرانیان ساکن تگزاس را نیز بشدت شرمنده ساخت
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:32
mamat - ایلام - ایران
کار خود خوده خامنه ایه . ههههههههه
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:43
shahrooz93 - دبی - امارات
__ice - تبریز - ایران. از کجا می‌دونی هیچ غیر مسلمونی اسم پسرش را عربی انتخاب نمی‌کنه؟. مگر پدر باراک اوباما که مسلمان بود اسم پسرش را عربی انتخاب کرد؟ یا مثلا مگر ریهانا خوانندهٔ سیاه‌پوست مسلمان است که اسمش ریهانا (ریهانه) است؟ . وقعا استدلال‌هایی که نمی‌کنید!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:49
gogoli - تهران - ایران
sal_iran - تهران - ایران .. باهوش جان! این ماجرا شب کریسمس،کنار درخت کریسمس و بوسیله یه بابانوئل اتفاق افتاده! بازم میگی اسلام؟!! وحشی هم خودتی!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:53
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
خدا میدونه جریان چی‌ بوده ولی‌ از اسم بچه‌ها معلومه که مذهبی‌ بودند. حالا چرا کریسمس رو جشن میگرفتند معلوم نیست!!! هر چی‌ هست خدا رحمتشون کنه.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:00
baas - روتردام - هلند
باور۸۸ / گًل گفتی درست مثل خودت بوده .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:11
baas - روتردام - هلند
عزیز یزدان پناه همسر فاطمها رحمتی پدر علی‌ از مسلمانان مبارز به علت کمبود ساندیس قاطی کرد /باِ تسلیت به‌‌ باور ۸۸ وبقیه ساندیس خورها .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:20
Royan - بوخوم - آلمان
آدم ضعیف و نا امید که تحمل سختی و دیدن سختی خانواده را نداشته با کشتن خودش و خانواده به همه چی پایان داده . وقتی که چشم هم چشمی همه زندگیت را با اعتبار بانکی بوجود میاوری و تا خرخره زیر قرضی کافی کارت را از دست بدی و پس انداز نداشته باشی همه زندگیت را بانک ازت میگیره و فکر کنم این آقا هم در این شرایط بوده و تحمل بی پولی و ساختن زندگی دوباره رانداشته.golly47 - فرانکفورت - المان/ امریکائیها همه اجازه حمل اسلحه دارند و اغلب آنها در خانه اسلحه نگهداری میکنند اگر اینطوری که شما فکر میکنی بود الان یک امریکائی هم وجود نداشت در این چندین سالی که من اینجا هستم حتی یک برخورد لفظی هم ندیدم.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:41
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
درخت کاج تو اپارتمان رشد میکنه مگه؟همه خارج و اروپا یک حبابی بیش نیست!اخه ادم بره امریکا فرهنگ اصیل ایرانی را فراموش کنه بعدش لباس بابا نویل بپوشه به همه هدیه بده بعدش هم همه را از دم بکشه!خوب هدیه دادی چه کار تو که میخواستی همه را بکشی!؟کشور فقط ایران!!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 22:12
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
حالا این امریکایی ها که خیلی اهل تمدن و دموکراسی هستند نمیشد خانه این بیچاره ها را به حراج نگزارند؟هی به ما گیر الکی میدهند؟اینها به یک ایرانی که اامریکایی ایرانی تبارم بوده تازه!طرف را به خودکشی و جنون رسوندند خانه اش را خوردند رفت از دموکراسی هم حرف میزنند!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 22:22
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
shahrooz93 - دبی - امارات. من که میگم شما یک سری برو اونجا ببین چه خبره!شاید یک خبر دقیقی شما برامون بیاری!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 22:14
morgan123 - واشینگتن - امریکا
برخی ایرانی ها مهاجرت هم که میکنند مشکلات و تربیت اسلامیشان را روی شانه هایشان با خودشان میبرند تبریک به مسلمین ! حالا خبر اینه یک مسلمان زن و بچه هاشو بی رحمانه به قتل رساند
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 22:34
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
کشور فقط ایران - تهرات - ایران, شما وقتی‌ حاجی فیروز میشی‌ مگه عبا لباده تنت میکنی‌؟
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:20
Royan - بوخوم - آلمان
کشور فقط ایران - تهرات - ایران/ آن موقع که وام میلیونی میگرفت دمکراسی بوده حالا که باید وام را پس بده آمریکائیها بد شدن و ناجوانمرد هستند نه دوست عزیز وقتی‌ بی‌ گدار به آب بزنی‌ همینه و از این نمونه‌ها هم زیاد هستنن از همه ملیت .به ایرانی‌ بودنش ربطی‌ نداره.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:36
morgan123 - واشینگتن - امریکا
از جمله ایرادهایی که به جامعه امریکا وارده سهل بودن خرید اسلحه است جالبه که خرید چاقو ضامن دار بسیار سخته و شما باید از نیروی پلیس آتش نشانی یا ارتش باشید تا بتوانید آن را تهیه کنید ولی برای خرید اسلحه میتوانید با ارائه شماره ملی که در اداره پلیس رکورد میشود سلاح تهیه کنید البته دو دلیل میتونه داشته باشه یا سازندگان چاقو ضامندار لابی محکمی ندارند یا آمار جرم با این وسیله بیشتر است البته این دومی محتمل تر است چون معمولا سازندگان هر دو یک کارخانه است مثل کمپانی کلت . ولی جالبه با وجود این مقدار اسلحه امنیت در جامعه بسیار بالاست و این مرحونه فرهنگ درست بیشتر مردم و پلیس جانبرکف امریکاست من فکر میکنم باید این کردیت را به آنها داد.ولی اینها توجیه برای آزاد بودت سلاح نیست و همیشه جنایت با اسلحه محتمل است.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:09
cheraghe-rah - تهران - ایران
morgan-123. همه که مثل تو بی سواد نیستند خبر رو درست میخونند. مثلا وقتی یک امریکایی آدم میکشه روزنامه ها مینویسند یک مسیحی آدم کشته؟ اگه اینطوریه مشکلات و تربیت اسلامی رو شونه های جنال عالی هم هست
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:20
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
این لینک تصاویر این افراد .. واقعا غم انگیزه . چرهسون انقدر شاد و صمیمیه که عدم باورش نمی‌شه چنین اتفاق وهسهتنکی براشون افتاده . https://www.dailymail.co.uk/news/article-2079034/Christmas-Day-shootings-First-pictures-Texas-family-gunned-Aziz-Yazdanpanah-Santa-suit.html
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 23:48
پریستوک - تهران - ایران
دوستانی حیرت زده هستند که چه طور ممکنه یه مذهبی مسلمون جشن کریسمس بگیره : جواب این جاست که ابتدا به ساکن مرد خانواده مذهبیست و اسم بچه ها را مذهبی انتخاب کرده ولی دچون در کشور دموکرات آمریکا نمی تواند بچه ها و همسرش را مجبور به مذهبی بودن کند، جشن کریسمس همان طور که در خبر نیز آمده از طرف قربانیان برگزار شده است. مرد مسلمان خر تعصبی است که نمی توند رفت و آمد همسرش را پس از جدایی با مردان دیگر تحمل کند و تحت این فشارهای روانی به جای مبارزه با شرایط بد اقتصادی دست به کشتار خانواده می زند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 11:56
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
پریستوک -تهران . میگم ّFBI حقتو خورده ! آدمی که تو تهران ظرف 24 ساعت انگیزه یک همچین جنایتی رو تو امریکا بدون هیچ سند و مدرکی حتی بدون دیدن صحنه جرم هم قاتل شناسایی کنه هم انگیزه اش ازقتل و و هم رفتار مقتولین که موجب تحریک قاتل شده ... جدا ایول داره . ا
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:41
hani_masoomi - پونه - هند
من موندم که چطور فردی از درون آپارتمان با شماره اضطراری ۹۱۱ تماس گرفته ولی نه حرف زده و نه صدای تیراندازی شنیده شده. و پلیس برای پیگیری موضوع هنگام ورود به آپارتمان متوجه شده که در قفل است. یعنی اینکه یه نفر دیگه ............
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 21:35
dokhtar ironi dar farang - واشنگتن - آمریکا
واقعاً باعث تأسف هست که این تعارض تفکر ما ایرانیهاست. خودمون برای هموطن خودمون شایعه درست می‌کنیم. اول از همه اینکه ، تو تمام اخبار اینجا در آمریکا، حتی یک بار به ملیّت این افراد اشاره نشد از طرف پلیس و خبرگزاریها. همین خودش یه درس برای ما ایرانیها که تمام مدت در حال کند و کاو هستیم . این یعنی‌ اینکه هیچ ربطی‌ نداره که تو از چه ملیّت و نژادی باشی‌، وقتی‌ فشارهای زندگی‌ بیش از حد باشه و نتونی تحمل کنی‌، و اعتقاد و توکل به خدا هم در کار نباشه، همین می‌شه. این آقا اسماً مسلمان بود ولی‌ برای دوستانی که نمیدونن و مرتب هم نظر دادن که اگر مسلمان بود چرا کریسمس را جشن گرفته. در آمریکا جشن گرفتن کریسمس خیلی‌ ربطی‌ به دین نداره. چون زرق و برقش زیاده و کم کم به یه مساله تفریحی تبدیل شده، خیلی‌ از ملیّت‌ها با دینهای مختلف دوست دارن که درخت کریسمس بزارن و هدایا ر د و بدل کنن.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 15:48
dokhtar ironi dar farang - واشنگتن - آمریکا
حالا حتی اگر هم به مسیح یا هیچ پیغمبری معتقد نباشن. ایرانیها هم در این مطلب جدا از سایرین نیستن. با توجه به شواهدی که اینجا هست متاسفانه این خانواده مشکلات مالی زیادی داشتن که باعث این فاجعه شده.خونه بزرگ و ماشین لوکس و زندگی‌ اشرافی در آمریکا خیلی‌ سخت نیست، چون همش می‌تونه با قرض گرفتن از بانک باشه، ولی‌ برگرداندن این پول ها هم مهم که کسی‌ بتونه از پسش بر بیاد یا نه. در ضمن، وقتی‌ مشکلات مالی برای یک خونواده به وجود میاد زن و شوهر باید همراه هم باشن نه جدا از هم. شاید اگر این زوج از هم جدا نمیشدن، و سعی‌ میکردن پابه پای هم مشکلاتشان رو حل کنن، الان همه چیز جور دیگری بود. ولی‌ دوستان عزیز، لطفا قضاوت بی‌ مورد نکنین.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 15:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.