تجاوز ۵ مرد به دختر نوجوان برای انتقام از همسایه

آفتاب: ۵ مرد که به قصد انتقام‌گیری از خانواده یک مرد روستایی به خاطر کشتن یکی از اقوامشان به اشتباه دختر همسایه آنها را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، از سوی پلیس اطلاعات – امنیت استان کرمانشاه دستگیر شدند.

رسیدگی به این پرونده اوایل آبان امسال با شکایت فردی علیه ۵ مرد جوان به اتهام ربودن و آزار و اذیت دختر نوجوانش در دستور کار ماموران اطلاعات ـ امنیت استان کرمانشاه قرار گرفت. شاکی به پلیس گفت: روز حادثه من و خانواده‌ام و دیگر ساکنان روستایمان برای شرکت در مراسم جشنی به مکان دیگری رفته بودیم؛ اما دختر نوجوانم در خانه تنها بود. عصر آن روز پس از بازگشت به خانه از دخترم خبری نبود و هرچه گشتیم، او را پیدا نکردیم. در این میان خبردار شدیم یکی از زنان سالخورده روستا به شدت کتک خورده و بی‌هوش در حاشیه جاده افتاده است. او را به بیمارستان رساندیم و وقتی به‌هوش آمد، گفت شاهد ربوده شدن دخترمان از سوی ۵ مرد جوان بوده و آنها او را نیز به شدت کتک زده‌اند. در ادامه جستجوها، یکی از اهالی روستا دخترم را در حالی که بی‌هوش بود، در دامنه کوه پیدا کرد. او را که از سوی مردان مهاجم مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود، به بیمارستان بردیم.

در پی این شکایت، دختر نوجوان به مرکز پلیس احضار شد و در بازجویی، گفته‌های پدرش را تایید کرد. به این ترتیب، ماموران اداره اطلاعات ـ امنیت با چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهمان فراری، تحقیقات برای دستگیری آنها را آغاز کردند.

در ادامه تحقیقات معلوم شد تصاویر رایانه‌ای مهاجمان فراری با ۵ مرد که از اقوام یک مرد روستایی هستند، مطابقت دارد. به این ترتیب، تحقیقات پلیسی در این رابطه متمرکز و در مرحله بعدی مشخص شد، پسر مرد روستایی ۸ ماه پیش در درگیری با یکی از هم‌روستایی‌های مرد شاکی به قتل رسیده و عامل جنایت نیز دستگیر شده است. بنابراین، این فرضیه که اقوام این خانواده به قصد انتقام وارد آن روستا شده و این حادثه را رقم زده‌اند، قوت گرفت و روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد.

دستگیری اشرار در کوهستان

تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران برای دستگیری ۵ شرور فراری ادامه یافت تا این که مخفیگاه آنها در یک خانه روستایی شناسایی شد. ماموران اطلاعات ـ امنیت کرمانشاه در پی هماهنگی قضایی با دادیار شعبه هفتم دادسرای کرمانشاه، ۲ روز پیش ۲ نفر آنها را بازداشت کردند.
 
متهمان با انتقال به مرکز پلیس در بازجویی گفتند، چون یکی از اقوام مان در درگیری با یک مرد روستایی به قتل رسیده بود، ما هم به قصد انتقام‌گیری و ربودن یکی از اعضای خانواده قاتل وارد روستای آنها شدیم؛ اما کسی در روستا نبود و فقط یک دختر روستایی را دیدیم که در حال دور شدن از خانه آنها (قاتل) بود. او را ربودیم و یک زن سالخورده را نیز که سد راهمان بود، کتک زدیم و دختر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

در پی اعتراف متهمان، معلوم شد ۳ همدست فراری آنها نیز در کوه‌های اطراف روستا پنهان شده‌اند. ماموران ۳ متهم دیگر را نیز بازداشت و به مرکز پلیس منتقل کردند. آنها هم با تایید گفته‌های همدستان خود، به جرمشان اعتراف کردند. اعضای این باند با قرار قانونی روانه زندان شده‌اند که پلیس از آنها یک قبضه سلاح نیز کشف کرده است.

+123
رأی دهید
-196

bastan - ساری - ایران
خدا یا مرد دلاوری مثل چنگیز خان را برای ادب کردن هموطنان من بفرست.تا ،یاسای،،مغول را یک بار برای ما بخواند.و شیر فهم کند.باز یک هالوی پیدا می‌‌شود .و می‌‌نویسد ،،ما چنین و چنان بودیم.۱۸۰۰۰ سال پیشه.بابا جمع کنید.این نژاد آدم نشو را.یکی‌ هم مجلس،،،نوزاد کشی،کافی‌ یک نفر پیدا بش و از این نژاد ،،گرازان،ستایش کند.جوابش با من.پدر جان قرن ۲۱ هستیم می‌‌دانید؟عجب واویلای.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 07:08
hossein87 - ایران - ایران
دیگه تحمل این اخبار واقعا سخته . طرفش رو کشتن ، اومده دیده کسی نیست ، واسه انتقام یه دختر بدبخت رو دزدیدن و..!! . خیییییییییییییییییییلی مسخره ستا . فقط و فقط و فقط فقر فرهنگی . این دیگه نه ربطی به اسلام داره نه بی پولی . فقط بی شعوری و فقر فرهنگی.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 07:08
kara - روتردام - هلند
نه‌ کار به دین دارم نه‌ فرهنگ، ولی‌ باید ترسید از این تفکرات امروز ایران که در سایه حکومت دینی پدید آمده. دزدی، قتل و تجاوز ناموسی، فحشا، بی‌ بند و باری، جنایت، دروغ، زورگویی، ... همه در سایه دین ایجاد شده که اینچنین گسترش یافته و الا در جامعه‌های سکولار حتا اگر اشکالاتی به وجود آید یک آلترناتیو مذهبی‌ حتی اگر شده به ظاهر افراد را وادار به خویشتن‌داری در برابر ناهنجاری می‌کند. این را هم بگویم که اخلاق در جوامع سکولار به مراتب از جوامع مذهبی سالم تر است.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 07:54
noshafarin - اکلند - نیوزلند
خدایش اسلام به کنار شما اگه حکم گذار بودید چه حکمی تعیین میکردید؟؟ من که میگم اعدام درملاعام هم براشون کمه!. این دختربا چه کابوسی تا آخر عمرش باید دست به گریبان باشه. لعنت به هرچی نامرده
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:34
جوزف اسمیت - بارسلون - اسپانیا
این هم از روستاییان پاک و ساده دل کشورمان که دست کمی از بسیجیان محترم ندارند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 10:58
mortimer - اصفهان - ایران
bastan:"مرد دلاوری مثل چنگیز خان"...لیاقتت همون چنگیزخانه بی صفت.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:14
oghab - هلسينكي - فنلاند
تمام بدبختی‌ها از این گرو کوری هاست توجه کنید به جنایات ودزدی‌ها تجاوزها ،،و تهران پر شده از انها,,,اینها کم بودن از کشور همساه هم ریختن
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:51
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
کارا شما تازه درک کرده‌اید که در کشورهای سکولار اخلاقی تر از ایران اسلامی هستند؟ این همه تجاوز شکنجه دروغ. ریا. دزدی.فساد بیکاری، فقر در که کشور اروپهی وجود دارد. ؟ ایران جهنم می‌‌باشد. این اسلام چنان روزی به سر این ملت در آورده . که به جز دروغ و تزویر هیچ صفتی دیگر نمی‌‌شناسند. حکومت دینی بر پای دروغ وجود دارد. ۱۲۰۰ سال می‌‌باشد که ما را به اسم اسلام نبود کرده‌اند. ملتی که فرهنگش گفتار نیک‌ و پندار نیک‌ می‌‌بود. چه انتظاری از ملتی دارید که راهش ۱۲۰۰ سال امام‌های کاذب و دروغین می‌‌باشند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:29
علی کپل - بمبئی - هند
یه روز خوب میاد ...که دیگه از این خبرا نشنویم /
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 16:41
Babak4004 - کوالالامپور - مالزی
mortimer - اصفهان - ایران....بیش از اینا لیاقتش بود اما بازم ایوالله داری
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 17:05
anti sandis - كنت - انگليس
خاک توسرتون!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:08
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
این هم از تاثیرات استکبار ستیزی سربازان گمنام ولی‌ وقیح در کهریزک. این واقعه رو به بیت رهبری و ساندیس خور‌هایش تبریک عرض میناییم.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:10
bastan - ساری - ایران
اصفهانی عزیز ،چنگیز خان نصف دونیا را اداره میکرد.و این مسائل هم اتفاق نمی افتاد.من دارم تو نداری که بیشترین سهم را در انقلاب داشتید.بله مردم ،اصفهان،و ذاتتان هم شهره آفاق هست.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:20
poriyaye_vali - دوحه - قطر
در تیمارستانی به نام "ایران"هر جنایتی امکان پذیره...کشورمون به یک تیمارستان بزرگ تبدیل شده
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:30
Naser hejazi - بهبهان - ایران
چه باید گفت؟
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:45
bastan - ساری - ایران
راستی‌ یادم رفت اصفهانی عزیز .اولیش در شهر خودتان ،،خمینی شهر ،استارت زده اشد.و یکی‌ در بین آنان پیدا نشد .که التماس آن خانم جوان رگه غیرت به‌‌ جنبش در اورد.بی‌ شرمی بشر تا چه حد.یعنی پیش همسرش؟البته منظور من همه نیست.بعد و خوب همه جا هست .اما نه‌ این چنین وفور ناا مردان زیاد از حد بشود.یعنی مردی و مردانگی در ایران مرد؟و اگر این گونه پیشه برویم در دو سال اینده کسی‌ مالک ناموسش نمی شود.حالا گیریم یکی‌ آدم زییف باشد ؟ما بعید تماشا کنیم شنیده‌ام تهران وکرج چنین اتفاق‌ها به‌‌ چشم می‌‌خورد.دو سال دیگر جا می‌‌افتد.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:49
morgan123 - واشینگتن - امریکا
bastan - ساری - ایران - وسط دعوا زور نحیف تو هم به ایرانی رسیده کم از هر سو گرفتاری داشتیم فقط تو یکی رو کم داشتیم . ایراد گرفتن به مردم مشکلی نداره ولی توهین به مردم و گذشته شون اندازه دهن جنابعالی نیست منبعد قد کوپن-نت حرف بزن!.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:36
ekman - شیراز - ‫ایران
‫یک منطقه را که مردمش ،آنهم نه همه و اکثریت،آنقدر شعور ندارند که دختر بیگناهی را برای انتقام،آنهم انتقام از شخصی دیگر،مورد تجاوز قرار میدهند نباید کلی حساب کرد و بحساب کل گذاشت.اون باباییکه تخم و ترکه چنگوز مغول است و او را دلاوری بزرگ خطاب میکند،آرزو دارد که با یورش چنگیز ،دو باره بابا بزرگش را ملاقات کند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:37
baas - روتردام - هلند
عجب مردان با غیرت و مسلمانی .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:29
porharfi - آرنم - هلند
....کمی بیندیشید که وقتی رژیم عوض بشه !!..چه خاکی تو ُ سر دختر ان و زنان بشه!!؟؟///لعنت به ملای اسلامی که در کمتر از نیم قرن ایرانیان بسیاری را به 1400 سال قبل ِ اعراب وحشی کشانده!!..لعنت بتو ملای پَــست !!//
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:46
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
bastan - پان مغول اگر چنگیز آدم بود خراب شده خودش را درست میکرد. مغولستان از عقب مانده ترین کشورهای دنیاست و مردمش هنوز به شکل نومد چادر نشین زندگی میکنند و از چینی ها خوراکی و چیزهای دیگر گدایی میکنند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:13
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
oghab - هلسینکی - فنلاند. گرامی‌؟؟ شما دشمنان داخلی‌ را ببینید مهمتر است!! همانکه با چند خواهر زینب....تاریخ باستان ایران را به لجن می‌کشد--- طرفدار چنگیز آدمخوار!!! اسلامی و عاشق جدایی آذربایجان!!! زیر نام-باستان!!!!و فرستاده ی الهام علیف!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:28
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
زمانی که چندگیز نکبت پای نحسش به ایران رسید، شهرهای ایران را اتش زد و سر زنان و مردان را بریده و به درون شهرها پرتاب کرد. این خونخوار وحشی تا توانست کشت و اتش زد و هرچه در مسیرش بود ویران کرد. هرچه میکشیم از این دوران نکبت و سیاهی است که وحشیگری و بیرحمی را در ایران باب کرد.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:32
silencio - پاریس - فرانسه
ایران تبدیل به ۱ آشغال دانی‌ شده...من از دست همین مردم فرار کردم! نه اینکه بگم من خودم خیلی‌ عالی‌ بودم، ولی‌ به هر حال.....!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:48
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
هسته این نادانی ها از درون پوست فقر فرهنگی بیرون می آید...
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 01:27
bita tehrani - ونکوور - کانادا
کسی‌ که آرزوی چنگیز خان خون خوار قاتل هزاران ایرانی‌ بیگناه را میکند،باید هم ایران باستان هخامنشی و .. را با آنهمه نظم و امنیت و شکوه انکار کند! شرم بر شما...و وای بر ایران ما.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 05:27
mortimer - اصفهان - ایران
bastan:اینایی که گفتی چه ربطی به من داشت؟!/عزیزم تو خودت نشستی پاچه خواری چنگیز خان رو می کنی اون وقت بهت برمی خوره که بهت می گم لیاقتت اربابته؟!/اداره کردن با وحشی گری از کی تا حالا هنر شده عزیز دل؟!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 06:02
gol andam - ژنو - سویس
تا وقتی‌ این رژیم هست این مسائل هم هست،،،
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:06
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
ARTEMIS-SW - هم میهن گرامی دشمن داخلی و بیگانه فرقی ندارد. بروید در تاپیکهای عروسی افغانی و یکی دو تاپیک مشابه ببینید چه ناسزاهایی به ایران و زنان ایرانی و اقوام لر و کرد کرده اند. جلوی اینها کوتاه بیاییم ادعای کشورمان را دارند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:48
bastan - ساری - ایران
آیا سزای این افراد،،،اسید پاشی،قتل ،دزدی اختلاس تجاوز‌های این چنین ،،لیاقت‌شان ،،چیست؟؟؟روز روشن به‌‌ مالت ،پیش چشمانت به‌‌ ناموست یدیگران تجاوز می‌‌کنند.آیا سزاوار چه هستند؟و کسانی که در بیرون از کشور نشسته اید.و حس وطن پرستی گًل کرده برای وطن چه کرده اید.بیرون از گود لنگش می‌کنی؟فقط به آثار باستانی افتخار می‌‌کنی ؟دنییا از این آثار پر است.شما‌ها خبر ندارید.خئلی مهمتر ،با عظمت بیشتر.مهم زنده‌ها هستند.که باید زندگی‌ کنند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 11:57
bastan - ساری - ایران
و در ادامه،،من از خواندن چند تیتر ناراحت کننده.و از ناراحتی کامنت اولی‌ را نوشتم.و شما وطن پرستان باستان گرا غیرت تان خط خطی‌ اشد. و همه تان ،،گروه اول از جنگ ،گروه دوم ،از بیکاری،فرار کردید.گروه دوم حق دارند.آیا گروه اولی‌‌ها حق دفاع از وطن دارید؟شما منتظر هستید مردم داخل ایران را آزاد کند .تا شما برای ،پست و مقام ،از سر و کول مردم بالا بروید.کور خواندهید.آن زمان که فرنگ رفته ،پوز،میداد گذشت.ملایان اگر ظلم می‌‌کنند اما ملّت ایران هم خیلی‌ چیز‌ها یاد گرفت.البته چند نفر مبارز خارج از کشوری حسابشان جدا است. و مردم دخل آن‌ها را می‌‌شناسند و حرمت خاصی‌ دارند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 12:28
mortimer - اصفهان - ایران
bastan:یه خورده رو انشا(ت) کارکن! مثل خمینی حرف می زنی.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:57
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
BASTAN. خون خودتو کثیف نکن اینها که میبینی به اصطلاح ... ... میکنند هیچ آزاری ندارند این طرف دنیا نشسته اند مفت خوری کردند حالا حرف....هم میزنند. اینها کی هستند که ادعای پست و مقام کنند تو هم یک مدت این طرف زندگی کن این مذهب فروشان و منافق را میشناسی. اینها تمام عرضه شان رسوندن خودشون به بیرون از مرز ایران بوده و از صدقه سر جمهوری اسلامی یک پناهندگی گرفتند و حقوق بیکاری. کل سوادشون هم همین چند تا چمله تکراریست که هی قر قره میکنند.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 13:58
bastan - ساری - ایران
arsh bhdin v artemisاگر همه ایرانی هستیم.اما بدانید ایرانی‌ها هیچ کدام به‌‌ هم وطن بودن با شما دلخوش نیست.من که نیستم.چون ،،ناسیو نالیسم..اتحاد و یکپارچگی ایرانین را از هم پاشید.و اجازه نداد در برابر ج،ا،هم آهنگ باشیم و باعث تداوم رژیم اشد.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 16:18
Farshid_FF - پاریس - فرانسه
چرا ... می‌نویسی ؟ تو انگار حالت خوب نیست برار، این حرفا چه ربطی‌ داشت بهم؟ همه جای دنیا از این جنایات هست ،من بدتر از اینارو تو اروپا و آمریکا شنیدم، هیچ ربطی‌ نداره، شما هم هی‌ دوره خودت نچرخ توهین نکن به همه ایرانی‌ها که خارجند
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 16:58
roxana_110 - تهران - ایران
بابا اینقدر تند نرین فکر کنم این دوستمون bastan منظورش این بود که ایراد از خودمونه و حتما زور باید بالای سرمون باشه تا درست بشیم و اگر منظورش این بوده به نظر من درسته البته نه حالا با جناب تموچین!!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 22:50
roxana_110 - تهران - ایران
بابا اینقدر تند نرین فکر کنم این دوستمون bastan منظورش این بود که ایراد از خودمونه و حتما زور باید بالای سرمون باشه تا درست بشیم و اگر منظورش این بوده به نظر من درسته البته نه حالا با جناب آقای تموچین!!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 22:52
morgan123 - واشینگتن - امریکا
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا - اول اینکه من یکی پناهنده نیستم ولی احتمالا تو هستی چون معلومه راهشو خوب بلدی هر چند که پناهنده بودن هم بد نیست اما : شما اسلامی ها از هر چه ایران و ایرانیست متنفرید این را بارها ثابت کردید ولی خدایش از یک بابت باید از امثال تو تشکر کرد آن هم نشان دادن چهره حقیقی اسلام ناب محمدیست کاری که هیچ ضد دینی نمی توانست به خوبی شما انجام دهد چیزی نمیتونم اضافه کنم فقط متشکرم.
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 13:14
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
morgan 123. راهشو بلدم چون خیلی رفتم ایمگریشن واسه ترجمه کیس هایی مثل تو 100 نمونه امثال تو وطن فروش رو از نزدیک دیدم . دورویی ها منافق بازی ها همه و همه فقط به خاطر مفت زندگی کردن. جنس شما رو خوب میشناسم حالم از هر چی وطن فروشه به هم میخوره. بعدش شما چرا به خودت گرفتی هر چند میگن فحش رو بنداز زمین صاحبش بر میداره میزاره جیبش!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 14:48
morgan123 - واشینگتن - امریکا
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا - خیلی عصبانی هستی (مذهبی ها همه اینطوری هستند!) برای همین حرفهایت با هم نمی خونه حالا پناهندهها وطن فروش تو چرا برای این وطن فروشها کار میکنی و به اونها خدمت میکنی . فکر نمیکنم نوکری برای وطن فروشها شغل نون و آب داری باشه ! .
جمعه 9 دي 1390 - 01:23
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
bastan - نکنه خودت رو نماینده مردم ایران فرض کردی؟!!! این را در گوشت فروکن که مردم ایران از چنگیز و مغول که کشورمان را ویران کرد، متنفرند. پس اینجا دم از این آدم خونخوار نزن که هیچ توجیهی هم ندارد. بیخود اندیشیدی که ایرانیان برای رهایی از شر ملایان دست به دامان یک مشت بیگانه آدمکش و خونخوار بشوند.
جمعه 9 دي 1390 - 08:44
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
باید بگم خوندن نظرات کاربران که همیشه به هم می‌پرن و خودشونم نمیدونن چرا، بیشتر از اصل خبر غمگینم کرد.
جمعه 9 دي 1390 - 13:19
OMID1390 - تهران - ایران
PARVANE1 منم بانظرشما موافقم
جمعه 9 دي 1390 - 16:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.