دوربین مخفی زن تبهکار

رانندگان هوسران وقتی زن تبهکار را سوار می‌کردند نمی‌دانستند همه لحظات در حال تصویربرداری است.

 

وطن امروز : پکزن جوان با فریب طعمه‌هایش با موبایل خود بازی می‌کرد و به راحتی به فیلمبرداری می‌پرداخت.

چندی پیش مردی با مراجعه به دادسرای رسالت ادعا کرد در دام یک زن خیابانی و نقشه کلاهبرداری‌اش افتاده است.

این مرد گفت: «جمعه بود و هوا داشت تاریک می‌شد که در سیدخندان دختری را در حاشیه خیابان دیدم که خواست سوار خودرویم شود. از آنجا که تویوتا کمری دارم و مشخص است مسافرکشی نمی‌کنم، فهمیدم قصد دوستی دارد. نمی‌دانم چرا پا روی ترمز گذاشتم شاید با طلاق دادن همسرم احساس تنهایی شدیدی داشتم و همین باعث شد توقف کنم، آن زن سوار خودرویم شد و خیلی صمیمانه خودش را «نسیم» معرفی کرد. ظاهرش نشان می‌داد باید 35 سالی داشته باشد، لباس مرتبی داشت و شبیه زنان خیابانی نبود، همان ابتدا پرسیدم چرا خواسته سوار خودرویم شود و شنیدم در خانه با پدرش دعوا کرده و خیلی احساس تنهایی می‌کرد و چون نگاهمان به هم گره خورده بود تصمیم گرفته دست بلند کند».

وی افزود: «وقتی شنیدم او از شوهرش به‌خاطر هوو داشتن طلاق گرفته است احساس کردم می‌توانم به او اعتماد کنم و یک رابطه سالمی داشته باشیم و حتی اگر مناسب بود با هم ازدواج کنیم، ساعت‌ها در خیابان‌ها چرخیدیم، خیلی مودبانه حرف می‌زد و من سعی داشتم عاطفی باشم تا اینکه خواست به خانه‌ام بیاید یکه خوردم چرا که در نخستین برخورد نباید چنین تقاضایی می‌شد حتی من فرصت نکردم بگویم همسرم را طلاق داده‌ام، نخواستم بی‌احترامی شود و به سمت خانه‌مان رفتیم. جلوی در که رسیدیم ناگهان گوشی‌اش را برداشت و به آن خیره شد، بعد با ادعای اینکه اس‌ام‌اس دارد و باید به خانه خواهرش برود خواست او را به سیدخندان برسانم، پذیرفتم، شماره موبایل‌هایمان بین‌مان رد و بدل شد و او رفت».

 

این مرد شیک‌پوش که 28 ساله است، گفت: «فردای آن روزی پیامکی دریافت کردم که در آن اشاره شده بود فیلمی از من در اختیارشان است که اگر 5 میلیون تومان پرداخت نکنم با انتشارش آبرویم را خواهند برد، اعتنایی نکردم تا اینکه تماس جدی شد و مردی ادعا کرد فیلم رابطه من و زنی به نام «نسیم» را در اختیار دارد و خواست ایمیلم را بدهم تا برایم بفرستد. وقتی این کار را کردم فهمیدم «نسیم»‌در خودرویم فیلمبرداری کرده و آن را طوری مونتاژ کرده که همه تصور کنند من آن زن را به خانه‌ام برده‌ام. برخلاف تصور آن زن و مرد من اصلا نترسیدم و تصمیم گرفتم نزد پلیس رفته و شکایت کنم».

با ادعاهای مرد جوان، بازپرس دستور داد تا تیمی از پلیس به همراه طعمه زن کلاهبردار در یک قرار صوری نسیم را دستگیر کنند.

هنوز یک روز نگذشته بود که نسیم در همان سید‌خندان نزد مرد آشنا آمد تا 5 میلیون تومان پول را بگیرد ولی خیلی زود دستگیر شد. نسیم که باور نمی‌کرد مرد جسور راز وی را لو داده باشد وقتی پیش‌روی بازپرس ایستاد با گریه گفت: از وقتی طلاق گرفتم هرجا برای پیدا کردن کاری رفتم دست خالی بازگشتم تا اینکه تصمیم گرفتم برای پر کردن شکم تنها پسرم با این روش پول‌هایی به دست بیاورم.

وی افزود: سعی می‌کردم لباس‌های مناسب بپوشم و شبیه زنان خیابانی نباشم، شگرد خوبی بود. توانستم خیلی زود پول‌های زیادی بگیرم حدود 6 مرد به من پول دادند که البته یکی از آنها گفت کاری به فیلمش ندارد اما به‌خاطر نیاز من می‌خواهد کمک کند حتی همدیگر را ندیدیم و پول را هر ماه به حسابم واریز می‌کند.

این زن فریبکار درباره همدستش گفت: من همدستی ندارم از دستگا‌ه‌های تغییر صدا استفاده کردم که در اینترنت می‌فروشند همین!

بنابه گزارش  زن جوان در اختیار تیم پلیسی قرار گرفته تا با شناسایی طعمه‌هایش میزان کلاهبرداری‌های وی فاش شود و این در حالی است که دستگاه تغییر صدا نیز از کیف وی پیدا شد.

+170
رأی دهید
-93

zan kermanshah - کلن - آلمان
آلمان/کلن این جور مردا باید به دام اینجور زنها بیفتند.تازه از همسرم جدا شده بودم و......اینا همه حرفه یارو پیش خودش گفته بی چک و چونه عروس اومد به خونه.چه صابونی به دلش مالیده بنده خدا.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 06:34
adsi - شانگهای - چین
وقتی جامعه ما به یه زن تنها به چشم یه هزره نگاه میکنه و هیچ سازمان و ارگانی این افراد رو تحت پوشش نمیگیره خب معلومه کار به کلاهبرداری و خیابانگردی و فساد کشیده میشه . دم اون مردی که مردونه گفته کاری به فیلم نداره و برای کمک کردن پول واریز میکنه هم داغ
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 06:57
cheraghe-rah - تهران - ایران
آبروی هرچی زن تو دنیاست میبرند. ای کاش بععضی از مرهای ایرونی درس عبرت بگیرند و به این راحتی خود را طعمه قرار ندهند
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:55
dadrooz - تهران - ایران
نخواستم بی‌احترامی شود و به سمت خانه‌مان رفتیم... الهی من فدات شم که نخواستی بی احترامی بکنی و داشتی می رفتی ترتیب دوستمون رو بدی
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 09:02
miminana - لندن - انگلستان
جالب بود خوشم میاد زنها در ایران در هیچ زمینه‌ای از مردها عقب نمیموند
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 09:39
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
ویروس انقلاب کوفتی و قوانین ددمنشانه ی اسلامی-که فاصله بین زن و مرد ایجاد کرده مسبب این وقایع است-ماله نکشید! به فرهنگ ملت گند زدید با امام امام ۱۳۵۷---خود به خارج الفرار!! و ملت در منجلاب!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 11:18
cheraghe-rah - تهران - ایران
ATEMIS-SW. شد شما یک کامنتی بدی توش فحش و حرف رکیک توش نباشهة؟...
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:45
golly47 - فرانکفورت - المان
در کشوری که مردمش و رژیمش برای زن ارزشی قائل نیستند بایست به تمام زنهای که به هر طریقی روی پای خودشان ایستاده اند بایست آفرین گفت
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:52
selen - گنت - بلژیک
ددروز جان با شما موافقم تازه می‌خواسته ادب را به خانم بیاموز ه غافل از اینکه خانم ادبش کرد تا مردها باشند که نجیب باشند
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:02
oghab - هلسينكي - فنلاند
اینگؤنه انسانها فقط باد گفت حیف نون ، هردو اعدام
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:54
new-iran - منچستر - انگلیس
zan kermanshah - کلن - آلمان .اینجور زنها هم خوبه گیر این جور مردا بیفتن که بدون ترس ،تحویلشون بدن به پلیس .تا حالشون جا بیاد و دیگه احساس زرنگی نکنن
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:13
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
متاسفانه در ایران زنها ۲ راه پیش رو دارن یا خود فروشی یا بزور زیر سلطه یک مرد زندگی‌ اجباری به امید برابری در ایران .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:16
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
cheraghe-rah - تهران - ایران. ...!!!!!!! کامنت من به تو ارتباطی نداره !!چیه دین پر از جنایتت زیر سوال رفته؟؟؟ یا ملایان پفیوزت؟؟
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:14
noshafarin - اکلند - نیوزلند
ARTEMIS- SW. یک نصیحت خواهرانه . من نمیدونم کی هستی ولی کاملا میشه فهمید در چه سطحی هستی. شما میتوانید همه چیز را زیر سوال ببری از دریچه نگاه تنگ خودت ولی فضای هیچ گفتگویی رو در هیچ جایی با این کلمات مزین نکن اونوقت به غیر از ایدولوجیت خودت هم زیر سوال میری و به غیر از خودت به کسی دیگه صدمه نمیزنی.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:55
cheraghe-rah - تهران - ایران
artemis- فرانسه . من دیدم چند بار به شما تذکر داده شده که از کلمات با فرهنگ تر در کامنتتون استفاده کنید ولی گویا شما به این طور صحبت کردن عادت کردین بحث ما سر اسلام خوبه یا بده نیست بحث سر اینه که شما فضای این سایت رو بد جوری آلوده کردی تو جلو بچه ات هم اینطوری حرف میزنی؟؟
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:59
henna - ونکوور - کانادا
این همه مردها آبرو بشریت رو بردن حالا ۱ خانم به نظر خودش راه خوبی‌ برا زنده موندن اونم تو ایران، با اون وضع وحشتناکِ اقتصادی و اجتماعی پیدا کرده،،،خوب چرا سرزنشش می‌کنید؟؟؟کمی‌ خودتونو جای زنان بی‌ پناه ایرانی‌ بذارید،،،،،،،،،
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 02:19
suhail - دبی - امارات
مملکتی که در یک روز دختر همسایه را اشتباهی می گیرند وبه خاطرکاری که نکرده پنج نفر به او تجاوز دسته جمعی می کنند دیگه می خوای چی بشه
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 03:21
ملودی - تهران - ایران
جالب بود و جالب تر این که این خانم تن فروشی نمیکنه و با این حیله پول در میاره
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 16:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.