سوء استفاده جنسی در فوتبال پایه؟!

ناصر فریاد شیران از مربیان پیشکسوت در رده‌های پایه در گفت‌وگو با "فارس" در مورد زد و بند در فوتبال ایران اظهار داشت: پانزده شانزده سالی است که فوتبال ایران با پدیده‌ای به نام دلالی درگیر است. در گذشته این دلال‌ها چراغ خاموش حرکت می‌کردند اما اکنون، هم نور بالا حرکت می‌کنند و هم در روز روشن، به همین دلیل است که به راحتی برخی از این دلال‌ها را در تمرین پرسپولیس و در کنار علی پروین و محمود خوردبین می‌توان دید. ظاهرا با حرفه‌ای شدن فوتبال ایران، دلال‌ها هم حرفه‌ای شده‌اند. آن‌ها فقط به دنبال پر کردن جیبشان هستند.
 
مربی پیشین تیم‌های پایه استقلال تاکید کرد: مربی منشوری یعنی چه؟ اگر منظور مربی متخلف است پس چرا این مربیان اکنون در همه جا حضور دارند؟ تریبون نیز بیشتر در اختیار این مربیان است و همیشه هم تیم دارند. در کره جنوبی، چین و اوکراین با افرادی که مرتکب تخلف در فوتبال شده‌اند برخورد می‌شود و حتی متخلفان به زندان هم محکوم می‌شوند اما در ایران مدام از اسامی مخفف مانند «ف. ک» استفاده می‌شود. چرا برای این متخلفان رای صادر نمی‌شود؟
 
فریادشیران تصریح کرد: عزیز محمدی و علیپور مدام خبر از برخورد با متخلفان می‌دادند اما ما چیزی ندیدیم. باید با متخلفان برخورد قاطع و قانونی صورت بگیرد. چرا این مربیان، هم تیم دارند و هم تریبون در اختیارشان است؟ باید نهادهای مسئول با این افراد متخلف برخورد کنند.
 
مربی پیشین نفت تهران با اشاره به اتفاقی‌ که در آکادمی استقلال رخ داد عنوان کرد: بعد از چند ماه گفت‌و‌گو و خبر شکایت و حتی شهادت برخی از شاهدان در مورد پول خواستن از بازیکنان در ‌‌نهایت اعلام شد سوء تفاهم بوده و اتفاقی رخ نداده است.
 
فریاد شیران همچنین پرده از واقعیتی تلخ در فوتبال پایه برداشت و گفت: در یکی از تیم‌های پایه در خارج از تهران از بازیکنی سوء استفاده جنسی شد. به برخی از بازیکنان چنین پیشنهادهای شنیعی می‌شود تا آن‌ها عضو تیمی شوند. بسیار از خانواده‌ها جرات نمی‌کنند به دلیل آبرویشان این مسئله را باز کنند اما این واقعیت تلخ در فوتبال پایه دیده می‌شود.

+61
رأی دهید
-125

noshafarin - اکلند - نیوزلند
الان بعضی ها میان میگن تقصیر عرب هاست که اومدن ایران رو گرفتند!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 06:10
Ahmad1345 - گوتنبرگ - سوئد
این حکومت روابط جنسی‌ را به شکلی‌ ویران کرده که هیچکس نمی‌تواند به شلک نرمال در این مورد فکر کند. چند سال طول می‌کشد تا این ویرانیهای فرهنگی‌ آباد شوند، حالا اگر شد تا حدی. اینجا مملکت امام زمان است، حسرت . .حسرت . .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:38
آینه - لندن - انگلیس
فعلا 3000 میلیارد رو فراموش نکن نوبت این جوجه دزدها هم میشه
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 09:52
morgan123 - واشینگتن - امریکا
در مملکت اسلامی همه چیزش اسلامیه (بخوانید slaamiya) . امام خمینی (ر)
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 09:54
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
Ahmad1345. احتمالا شما تو جایی که زندگی میکنی خدا رو 100 هزار بار شکر اصلا از این نمونه ها ندیدی..!!!!! و تمام روابط جنسی تو همه جای دنیا در حد نرماله فقط مال ایران نرمال نیست..! آخه یک چیزی بگین که آدم خنده اش نگیره واجبه مثل وطن فروشها همیشه کشورتو پست تر از جاهای دیگه بدونی ؟! شرط میبندم اسم ایرونی خودتو هم عوض کردی
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:20
bi del - دهوك - عراق
مکه قانون صیغه برایشان کافى نیست که.. والا جى بکم به این ادمهاى بیمار.. اینها که ورزش رو هم بیمار مى کنند .. بس ادمها واسه سلامتى جکار کنند؟
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:07
Ahmad1345 - گوتنبرگ - سوئد
hamishe-iran نه عزیز، اینجا هم از این "نمونها" دیده میشود. فرق اینجاست که اینجا قانون وجود دارد. اگر میخواهی‌ بدانی بدان: من در دادگاه کار می‌کنم و میدانم اینجا چه می‌گذرد. پس به من یاد نده. نه عزیز، من کشورم را پست نمی‌دانم ولی‌ ملاهای وحشی را پست میدانم. من در زندان ملاها بودم و میدانم این وحشی‌ها با جوانان این کشور چه میکنند!. نه عزیز، من اسمم را عوض نکرده‌ام. دفاع از ایران و دفاع از ملّا یکی‌ نیست، یادت باشد!. به امید سربلندی ایران و رسوایی هر چه بیشتره ملاهای بی‌شرم و جانی!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:09
morgan123 - واشینگتن - امریکا
Ahmad1345 - گوتنبرگ - سوئد -با تو موافقم دوست عزیز-hamishe-iran - سیدنی - استرالیا - اسم مهم نیست اسم خود من مهران هست ولی چون برای امریکایی تلفظش سخته در محیط کار (اولین بار توسط یکی از همکارانم به اشتباه) من را مورگن صدا میکنند و این اسم تکرار شد تا اینکه همه یاد گرفتند من در بخش فناوری کار میکنم و در تخصص خودم شاخص هستم این را به این دلیل میگم که از موقعیتم استفاده میکنم و همه جا با افتخار و سر بلندی خودم را ایرانی معرفی میکنم و بسیار تلاش دارم تا از وجهه ایرانی ها که توسط رزیم اسلامی و برخی ایرانیان در خارج مختوش میشود تا جایی که در توان دارم و بقدر خودم دفاع کنم و هیچ چیز بیشتر از ایران و ایرانی برایم اهمیت ندارد جالبه که اگر کسی فکر کند که مثلا من ارزانتینی یا برزیلی هستم چیزی که زیاد میگن با واکنش تند من که ناخودآگاهانه هم هست روبرو میشن و دوست دارم هنگامی که خودم را ایرانی معرفی میکنم احساس غرور کنم هر چند که شاید طرف مقابلم حتی فرق ایران را با عراق نداند! و خوشحالم از اینکه امثال من که در مورد میهنمان تعصب دارند در بین هموطنهایم زیاد هستند . .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 16:35
baas - روتردام - هلند
خلاف شرع نکردن .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:56
zoroye iran - وين - اتريش
ظاهرا باید لابی داشته باشیم تا کامنتهام درج بشه بعضیها ۳تا ۳تا کامنتهاشون درج میشه انوقت کامنتهای من درج نمیشه مهم نیست فعلا دلشون میخواد و کاری از من بر نمییاد
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:40
Naser hejazi - بهبهان - ایران
morgan123_ . درود بر شما آقا مهران
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 23:26
morgan123 - واشینگتن - امریکا
Naser hejazi - بهبهان - ایران - مخلصیم دادش.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:42
hovakhshatare - تهران - ایران
noshafarin - بله دقیقا تقصیر عرب‌ها و دین اسلامه که اکثر احکامش فقط راجع به پایین‌تنه است. روزنامه‌های قبل از انقلاب رو بخونید و آمار تجاوز رو توش بررسی کنید. درسته که جمعیت نصف الان بوده اما اگه همون آمار رو ضرب در دو بکنید باز هم به یک دهم آمار فعلی هم نمی‌رسه و این از برکات اسلام و معطوف کردن ذهن مردم به سمت مسایل جنسی است و همین‌طور محدود کردن روابط آزاد که باعث میشه در حالی که ذهن مردم متوجه مسایل جنسی است دست‌شون از روابط جنسی کوتاه باشه و به همین خاطر مرتکب این همه تجاوز جنسی بشن. دقیقا تقصیر اعرابه با این دین منحرف‌شون.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 02:06
noshafarin - اکلند - نیوزلند
hovakhsahatara. دین اسلام ذهن مردم را به سمت مسایل جنسی معطوف میکنه؟؟؟...... و به نظر شما اگر روابط جنسی آزاد بشه هیچ تجاوزی در کشور صورت نمیگیره!!!. شما هر وقت هوش اومدی با هم صحبت میکنیم .
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 05:08
mortimer - اصفهان - ایران
noshafarin:تو چرا رفتی نیوزلند که روابط آزاده؟! تا حالا....
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 13:55
noshafarin - اکلند - نیوزلند
MORTIMER. برای این عمدتا انسان باید بر اساس عقیده اش زندگی کنه نه تحت تاثیر محیط. مثلا الان که شما تو ایران زندگی میکین به این علته که روابط آزاد نیست؟؟. البته ناگفته نماند که من خودم یکی از مخالفین درجه یک جمهوری اسلامی هستم و در حقیفت زخم خورده هستم . میدونم این جمله خیلی تکراریه ولی حساب دین از این بی دین ها جداست.
جمعه 9 دي 1390 - 05:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.