داماد احمدی نژاد رئیس سازمان استاندارد ایران شد

براساس آخرین تصمیم گیری انجام شده در جلسه شورای عالی استاندارد، مهدی خورشیدی به عنوان رئیس جدید سازمان تازه تاسیس ملی استاندارد ایران منصوب شد.

به گزارش ایسنا، چندی پیش شورای عالی اداری کشور تصویب کرد که موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با ارتقای جایگاه به سازمان ملی استاندارد ایران و زیرمجموعه ریاست جمهوری تبدیل شود.

تاکنون نظام‌الدین برزگری ریاست موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را برعهده داشت.

وی امروز در گفت‌وگو با ایسنا از خبر انتصاب رئیس سازمان ملی استاندارد ایران ابراز بی‌اطلاعی کرده و گفت: من هم این موضوع را از طریق رسانه‌ها شنیدم.

برزگری چندی پیش به همراه رئیس‌جمهوری به ارمنستان سفر کرده بود. به نظر می‌رسد وی در جلسه شورای عالی استاندارد که دیشب برگزار شد، حضور نداشته است. این در حالی است که برزگری دبیر این شورا محسوب می‌شود.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت تاکنون به صورت رسمی خبر انتصاب رئیس جدید سازمان استاندارد ایران را منتشر نکرده است.

از سوی دیگر پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری ساختار جدید سازمان ملی استاندارد ایران و وظایف آن به تصویب نهایی برسد.

+138
رأی دهید
-92

ari jojeh - تهران - ایران
همین کم مونده بود! از ساله دیگه کپسول گازیه که می‌ترکه، لوازم برقی ایی که آدما رو خشک میکنه ووووو......
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 04:22
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
مملکت رو ببیند کی ها میخوان اداره کنند نه از سواد خبری هست نه از تخصص
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 04:57
Dara va sara - پرت - استرالیا
ایران را دزدانو اشغالکران به غارت بردند فقط در عجبم که بک عده هنوز در فکر دارایی شاهنشاه هستند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 05:03
adsi - شانگهای - چین
خاله خانباجی بازی همیشگی همه دولتها .این حرکتها تازگی نداره .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 05:19
bastan - ساری - ایران
کشور ما به‌‌ یک زلزله ۱۸ ریشتری نیاز دارد.تا نسل همه ملّت ایران از نین برود.و نسل جدید با ،د.أان.ا.،دیگری ساکن کشور ایران بشود.دروغ،قتل،غارت،هیزی،دزدی.عجب ملّت ودولت داریم.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 07:21
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
مگه میمون هم داماد داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:11
khosh bavar - يزد - ايران
چه جالب ! حتما احمقی نژاد از دستش ناراحته که به او این سمت را داد ! زیرا خودش که بما قول داد که تا ۲ سال دیگر " اثری " از مفتخورها در جهان نیست !
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:13
sama128 - شیراز - ایران
بعد با پرویی تمام میگه این دولت دولت خدمتگزار این دولت دولت پارتی بازی نیست نصف بیشتر افرادی که دور و بر این میمون هستند از فک و فامیل و دوست و آشنای دزد سابق هستند میگه اصلا یه طوری حاشا میکنه که اگر الان بگی این عکس آیا عکس ننه نازنینت میگه نه اصلا نمی شناسم یعنی به راحتی آب خوردن مثل سگ دروغ میگه آدم اینقدر کثیف من که ندیده بودم البته کل نظام کثیف ولی این میمون میمون ها دیگه نهایت کثیفی را داره یه مشت ازگل لبو فروش پاپتی اومدن شدن وزیر و مدیر و .. به خدا آب حوضی هم لیاقتش را ندارند چه برسه به این حرفها
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:58
miminana - لندن - انگلستان
خیلی‌ انتخابِ به جایی‌ بوده ،وقتی‌ سمبلِ ایران برای تمام خارجیها احمدی نژاده یعنی‌ استانداردِ ایران همینه که هست ماها غیرِ استانداردیم این وسط
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 09:27
sama128 - شیراز - ایران
در ایران نسبت داشته باش سواد و مدرک و تخصص و تجربه همه اش یک شبه میاد سراغت فقط و فقط نسبت و آشنا و فک و فامیل بازی بقیه را بی خیال . سواد و مدرک و تخصصص و تجربه اصلا کیلویی چنده مهم نیست . مگه کسی که رئیس جمهور میشه در ایران مادرزادی رئیس جمهور بوده نه حالا یه رایی میاره یه ترکمونی هم میزنه در طی 4 سال که البته با پول و رشوه و خریدن افراد میشه 8 سال چه اشکالی داره طی این 8 سال کلی فک و فامیل هم به یه نوایی هم می رسنند ایران یعنی این یعنی ام القرای جهان اسلام یعنی مهد تمدن و برخورد تمدن ها و غیر تمدن ها از اسامی قلمبه سلمبه هم که تا دلت بخواهد در همه موارد استفاده میشه .
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 10:51
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
مگر شما کثافت‌ها نمی گفتید چرا فامیلها ی شاه!!! مصدر کارها هستند که تعدادی از آنها هم قابل دفاع نیستند---چه شد؟؟؟؟؟؟ اشغال‌های اسلامی؟؟؟
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 11:22
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
حتما بعد از فرمایشات مقام فرزانه ولی‌ وقیح در مورد استاندارد نبودن کهریزک، داماد مموتی می‌خواد کهریزک‌های استاندارد بسازه!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 18:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.