قدرت باورهاى خود را دست کم نگیرید

دانشمندان برای بررسی تعیین میزان قدرت باورها بر کیفیت زندگی انسانها آزمایشی را در «‌هاروارد یونیورسیتی » انجام دادند.نتیجه این تحقیقات بسیار جالب است:
 
80 پیرمرد و 80 پیرزن را براى این پروژه انتخاب کردند .یک شهرک را به دور از هیاهو برابر با 40سال پیش ساختند .غذاهای 40سال پیش در این شهرک پخته میشد .خط روی شیشه‌های مغازه‌ها ، فرم مبلمان ، آهنگها ، فیلم‌های قدیمی ، اخباری که از رادیو و تلویزیون پخش میشد ، را مطابق با 40 سال قبل ساختند . بعد این 160 نفر را از هر نظر آزمایش کردند .
 
تعداد موی سر ، رنگ موی سر ، نوع استخوان ، خمیدگی بدن ، لرزش دستها ، لرزش صدا ، میزان فشار خون ... بعد این 160 نفر را به داخل این شهرک بردند ، بعد از گذشت 5الی 6ماه کم کم پشتشان صاف شد ، راست می‌ایستادند ، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بین رفت ، لرزش صدا خوب شد ، ضربان قلب مثل افراد جوان ، رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد ، چین و چروکهای دست و صورت از بین رفت ...
 
علت چه بود ؟

خیلی ساده است .آنها چون مطابق با 40سال پیش زندگی کردند ، باور کرده بودند 40سال جوانتر شده اند .
 
انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد .
 
اصولا فرق بین انسانها ، فرق میان باورهای آنان است .انسانهای موفق با باورهای عالی ، موفقیت را برای خود خلق میکنند.انسانهای ثروتمند ، باورهای عالی و ثروت آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال کسب ثروت میروند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود میرسند .
 
قانون زندگی قانون باورهاست .باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است .توانمندی یک انسان را باورهای او تعیین می‌کند .
 
انسانها هر آنچه را که باور دارند خلق میکنند . باورهای شما دستاوردهای شما را در زندگی میسازند . زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه‌ها ، اندیشه‌ها عامل اولیه اقدامها و اقدامها عامل اصلی دستاوردها هستند .

+219
رأی دهید
-23

OnLine. - تهران - ايران
وای خیلی جالبهااااااا فکرشو بکنید .فقط اینو یادش رفت بگه اون ۱۶۰ نفر دیگه پاشونو از اون شهرک بیرون نزاشتن و تقاضای پناهندگی دادن.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 04:37
agh mirza - رشت - ایران
خیلی خوب بود .ممنون
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 04:43
Arash آرش - لندن - بریتانیا
بسیار جالب و عجیب بود. در واقع نشون میده که خواستن و اراده پیگیری خواسته خود باعث توانمندی انسان میشود. پس میتوان و باید رژیم ضد ایرانی و ضد بشری جنایتکار و غارتگر ایران را با کوشش بیشتر بزودی سرنگون کرد.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 05:57
سالار123 - کوالالامپور - مالزی
منبع؟!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 07:03
naseem - بخارست - رومانی
باورها خیلی باحالند
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 07:04
khosh bavar - يزد - ايران
پس همواره شاد و خوش باور باشیم !
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 07:26
man+to=ma - دوبی - امارات متحده عربی
اره این یه حقیقته و من بهش رسیدم . امروز هر چی رو باور داشته باشی فردا اونو به عنوان یه واقعیت خواهی داشت . پس بهتره باورهامون رو درست کنیم تا واقعیتهامون درست بشه
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:02
m18 - مشهد - ایران
ای برادر تو همان اندیشه ای مابقی تو استخوان و ریشه ای ( حضرت مولانا )
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:13
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
الان برو بچ متفکر میریزن همه چیزو به ممدو عیسا میسا ربط میدن هر کی هم در موردشون کامنت بده میشه ساندیس خور. لول (ع )
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 12:57
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.