بابانوئل، در تگزاس اعضای خانواده‌اش را کشت

پلیس سمت راست برای جستجو دستکش دستش می‌کند، پلیس سمت چپ در حال تهیه گزارش از محل

پلیس تگزاس می‌گوید که قاتل اعضای یک خانواده در شب کریسمس، یکی از افراد خانواده بوده که لباس بابانوئل پوشیده بود.

ماجرا از آنجا آغاز شد که پلیس جسد هفت نفر از اعضای یک خانواده را در خانه‌اشان در گریپ واین، شهری در نزدیکی دالاس در ایالت تگزاس پیدا کرد.

مقتولان بین 15 تا 59 سال، سن داشتند. جسد بی‌جان آنها درمیان کادوهای باز شده که زیر درخت کریسمس بوده پیدا شده است.

دو قبضه سلاح کمری هم در اتاق نشیمن کشف شده است.

کارآگاهان پلیس هنوز نمی‌دانند که دلیل این قتل چه بوده است. اما گفته‌اند که به احتمال زیاد مردی 56 ساله عامل این قتل بوده است.

او بعد از کشتن سه مرد و سه زن از اعضای خانواده، خودش را کشته است.

گروهبان رابرت ابرلینگ از ادراه پلیس گریب واین می‌گوید که این فرد لباس بابانوئل به تن داشته است.

او می‌گوید که این دلخراش‌ترین صحنه‌ای است که در عید میلاد مسیح با آن رو به رو شده است و حتی بیشتر از آن گفته که در دوازده سالی که در پلیس خدمت می‌کرده "این دلخراش‌ترین جنایتی" است که درگیرش بوده است.

آقای ابرلینگ می‌گوید: "می‌توانم با اطمینان از سوی بقیه افراد اداره پلیس هم این را بگویم که فکر نمی‌کنم هیچ کس، هرگز با صحنه مشابهی در روز کریسمس برخورد کرده باشد."

او می‌گوید که از شواهد این طور بر می‌آید که همه این افراد اعضای یک خانواده بوده‌اند.

پلیس گفته که بعد از تمام شدن تحقیقات، هویت این افراد را مشخص می‌کند.

شهردار این شهر هم در بیانیه‌ای گفته که روی دادن این قتل در روز کریسمس، آن را "غم‌انگیزتر" هم می‌کند.

+127
رأی دهید
-59

salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
بفرمایید وقتی‌ میگیم خشونت داره توی دنیا عادی می‌شه واسه همین چیزاست. من که اصولاً به دین اعتقادی ندارم، اما این جور اتفاقت یا زن آزاری و کودک آزاری ربطی‌ به دین و کشور نداره
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 02:50
adsi - شانگهای - چین
اسلام ستیزاش نظر بدن اون احمقایی که همه چیزو به اسلام ربط میدن بیان یه نظر در رابطه با مسیح و دینش و بابانوئلشو جنایت مسیحیا بدن.اگه این اتفاق تو ایران و شب عید افتاده بود الان قبل از خبر ده ها نظر و کامنت در رابطه با توحش مسلمانان تو کامنتها بود.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 05:16
shahrooz93 - دبی - امارات
adsi - شانگهای - چین . واقعا باهات موافقم. الان اگر تو ایران بود درجا ربط می‌دادن به اسلام. به نظر من نباید خطاهای انسان‌ها را به ادیان ارجاع داد. در عصر حاضر دین افراد شناسنامه‌ای است. ولی از این بحث‌ها گذشته خیلی اتفاق ناراحت کننده‌ای است. خدا می‌دونه مشکلشون چی بود!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 06:20
noshafarin - اکلند - نیوزلند
نکنه اینم مسلمانو روش اثر گذاشتن ؟؟؟ اصلا تقصر ازدواج پیامبر (ص) با عایشه است !
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 06:32
shahrnoosh - سنگاپور - سنگاپور
adsi - شانگهای - چین. هه هه ! اتفاقا اینا ایرانی و مسلمون بودن ، پدر خانواده دست به این کشتار زده ، یه سر بزن بالا ترین جزییاتشو نوشته.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:22
bastan - ساری - ایران
متاسفانه ایرانی هستند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 10:03
hamishe-iran - سیدنی - استرالیا
باعث خوشحالییه که واقع بینان تو این سایت تعدادشون کم نیست . salomeh- adsi- shahrooz 93 با نظر شما کاملا موافقیم .. الان دارا سارا- ارتمیس - بیتا تهرانی میان خودشونو میکشن
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 10:04
adsi - شانگهای - چین
مگه ایران و ایرانی غیر مسلمون نداره؟؟؟ از کجا معلوم مسلمون بودن؟ چرا تو مهد دموکراسی و سرزمین آزادی ( آمریکا ) دست به جنایت زدند؟ مگه میشه اثرات و محیط زندگی رو تو یه همچین جنایتی نادیده گرفت؟ به هر حال اگه ایرانی هم هستند توی آمریکا این اتفاق افتاده جایی که خیلی از افراد کامنت گذار همین سایت ادعای حقوق سگ گربه شون را توآمریکا دارن!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 12:31
avesta_afshin - تهران - ایران
لازم نیست چیزی به چیزه دیگه ربط پیدا بکنه یا نکنه یه ایرانی دست به کشتار خانواده اش زده حالا اومدیمو ایشون اصلا مسلمان هم نبوده یهودی یا مسیحی بوده که چی ؟! یه ایرانی دست به جنایت زده می فهمید . یه ایرانی !!!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:01
shahrooz93 - دبی - امارات
چه مسلمان باشند و چه نباشند. چه ایرانی باشند و چه نباشند. در حال جشن گرفتن کریسمس بودند. این یعنی مسیحی بودند. به هر حال. اما نکتهٔ جالب اینه که سال‌ها در آمریکا زندگی می‌کردن و همسایه‌های آن از این که او خانوادهٔ خود را کشته شوکه شدند چون می‌گفتند بسیار مرد با خانواده‌ای بود. به نظرم این کشتار به خاطر وضعیت بد اقتصادیشون بود که از سال ۲۰۱۰ به آن دچار شده بودند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:24
shahrnoosh - سنگاپور - سنگاپور
shahrooz93 - دبی - امارات adsi - شانگهای - چین . دلبندم اسمه زنش فاطمه بوده اسم پسرش علی ، کدوم مسیحی این اسما رو میزاره؟؟؟
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:51
hashamdar - تهران - ایران
حتما قاتل یا تازه مسلمون شده بوده یا می‌خواسته مسلمون بشه و دعوا سر این بوده که چرا تولد مسیح رو جشن میگیرید یا فرضیه آخر اینکه یه مسلمون اومده از سر عقده این بندگان خدارو کشته و صحنه سازی جوری کرده که یکی‌ از خودشون بوده،،،
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 15:06
shahrooz93 - دبی - امارات
avesta_afshin - تهران - ایران بله درست می‌گویید. متاسفانه باز هم نام ایرانی به عنوان یک قاتل و جانی در جهان مطرح شد.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 15:58
Islam zoda - تورنتو - کانادا
مرتیکه غیرتی شده و مسلمون بازی در اورده، بی‌ شرف..
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 22:56
shahrooz93 - دبی - امارات
shahrnoosh - سنگاپور - سنگاپو . حرف شما مثل آن است که چون بچه‌های مایکل جکسون پوستشان روشن بود پس بچه‌های او نیستند!! به هر حال ما که آنجا نبودیم و نمی‌دانیم چه شده. hashamdar - تهران - ایران. Islam zoda - تورنتو - کاناد. هر اتفاقی که بیوفته تقصیر مسلمون‌ها است؟ دقیقا اتفاقی که برای شما افتاده از همان نوع است که در داخل ایران افتاده. بیشتر ایرانی‌ها با این تبلیغات صدا و سیمای ایران که به صورت مستقیم از طرف سران حکومتی ایران است یهودستیز و مسیح ستیز شدن و شماها با تبلیغات آمریکا و .. اسلام ستیز. مواظب باشید بازیچهٔ دست این جور افراد نشید.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 07:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.