حمله راکتی به قرارگاه اشرف در عراق

 

اردوگاه اشرف، محل استقرار بیش از سه هزار عضو سازمان مجاهدین خلق در عراق، مورد حمله قرار گرفت. سازمان مجاهدین خلق گفته موشک های کاتیوشا دیشب ساعت ۸ به وقت محلی به جنوب این اردوگاه برخورد کرده. این سازمان، سپاه پاسداران ایران را مسئول این حمله اعلام کرده است.
فرداد فرحزاد، بی بی سی، گزارش می دهد

+148
رأی دهید
-55

choobin - مانیلا - فیلیپین
هرکی‌ هر بالایی‌ سر اینا بیار hagheshoone.
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:06
aziz iran - کپنهاک - دانمارک
منتهای فلاکت و درماندگی رژیم آخوندی در مقابل مستحکمترین اپوزیسیونش. بعد از توافقات بین المللی در مورد اشرف, سید علی که بشدت بهراس از پای گیری نیروی عظیم سازمان مجاهدین خلق ایران شده بود فهمید که چه کلاهی سرش رفته است و کشور خارجی را خیابانهای تهران فرض نمود و شخصا" دستور راکت پراکنی بسوی کمپ اشرف را صادر نمود و لاکن این بار نیز تیرش در مورد مجاهدین بخطا رفت و در انظار بین المللی محکوم شد. سید علی تصور میکرد که با هدف قرار دادن مقر استقرار مجاهدین کشتار عظیمی را در اشرف براه بیاندازد و لاکن بیاری پروردگار بهیچیک از مجاهدین اشرف اسیبی نرسید و واکنشهای بین المللی نسبت به این جنایت ادامه دارد.
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:16
new-iran - منچستر - انگلیس
choobin - مانیلا - فیلیپین. دقیقا .
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:39
دنیای وحشی - تهران - ایران
این بی وجدانهای منافق باعث برسرکار آمدن ملایان شدند و انصافاااااااااااا حقشونه که نیست و نابود بشوند .بخصوص مسعود رجوی خاین و مریم رجوی وهمه سرکرده هایشان و هوادارهایشان.من هم مثل خیلی های دیگه آن چنان از این گروهک متنفرهستم که چنانچه روزی برفرض محال نیاز به انتخاب بین ملایان و یا رجوی ها باشدمن باهمه نفرتم به ملایان بازهم ملایان را به این آشغالها ترجیح خواهم داد .مرگ برملایان و مرگ برسازمان منافقین .
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:35
oghab - هلسينكي - فنلاند
به هر حال ایرانی هستند و حق دارند در ایران محاکمه شوند درضمن بین انها انسانهای وصادق بسیار هستند همانطور که در سپاه هست درود بر تمام دلسوز میهن
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:59
shahin-2ron2 - تورنتو - کانادا
آفرین هر کیسی که ان کارو کرده دستش درد نکنه. این مجاهدین حیوان صفت در جنگ ۸ ساله با عراق به رویه ایرانی آتیش بستن و نشون دادن که یک گروه کثیف بیشتر نیستن. این‌ها فکر میکردن که قدرت رو به دس میگیرن و بر ایران حکومت می‌کنن. ولی‌ این‌ها از رژیم فعلی ۱۰۰ برابر بدترن و خدارو شکر که نسلشون ورداشته شد. مرگ بر مجاهدین کثیف وطن فروش.
دوشنبه 5 دي 1390 - 23:26
ab5534 - هلسینکی - فنلاند
جنایتهای این مزدوران از جنایتهای جمهوری اسلامی کمتر نیست
دوشنبه 5 دي 1390 - 23:30
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
جای تاسفه واقعا....که یه ایرانی‌ بر علیه هموطنش اینقدر بیرحم باشه....اینهای که در اشرف هستند ربطی به عمل کرده رجوی نداره اینفقدر کاسه داغتر از آاش نباشید اینها هم انسان هستند مثل شماها...مرگ را برای این رهبران کثیف آخوندی و رژیم جنایت کار آرزو کنید نه برای مخالفان آنها...
دوشنبه 5 دي 1390 - 23:51
Dara va sara - پرت - استرالیا
ما هر چی میکشیم از کوته فکری جماعتی هست که به آشوب ملایان چهره حق میدهند.هر چند که افرادی که کامنت گذاشته اند از خود ملایان هستند که به طرفداری از این عمل زشت برخواسته اند.. 1 در حال حاظر مجاهدین یکی از سردردهای ج اس..هالی میباشد و بودنشان در کنار مرز بد نیست..2 در شرایط فعلی دشمن ج اس..هالی . دوست ماست.3.از خود به پرسین که چرا ج اس..هالی اینقدر نگران بودن مجاهدین هستند. 4 .اگر انها اشتباهی کردند. حالا وقت کمک گرفتن هست نه انتقام.. انقدر هم 8سال 8سال نکنید که شماها بودید که الا بلا راه قدس از کربلا باید میگذشت..
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 01:10
Royan - بوخوم - آلمان
چقدر ،من از این زنیکه بدم میاد
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 01:57
Banooye Irani - هیوستن - آمریکا
به جهنم....
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 02:13
dkdk - اسلیس - دانمارک
عزیز ایران - کپنهاک - دانمارک همه کاربران سایت می‌دانند تو جزو مجاهدینی ضمنا همه مردم ایران از منافقین پستی که به کشور و مردم خیانت کردن متنفرند.اگر دولت ایران را سگه فرض کنیم منافقین کفتارند.تو خودت را بیشتر از این حقیر و منافق نشان نده چرا که تا دنیا دنیاست مجاهدین یا بهتر بگم منافقین هرگز جایی‌ در بین مردم ایران ندارند غیر از نادمانش بابا چقدر پررو هستید شماها.با دشمنان ایران همدست شدید و به کشور و مردم خودتان خیانت کردید بازم خودتان را شرمسار نمیدانید؟
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 02:35
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
من با کشتن افراد مخالفم ضمن اینکه اونجا کلی‌ بچه هم زندگی‌ میکنه. اما تروریست باید از رو زمین برداشته بشه چه ایرانی‌ چه غیر ایرانی‌
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 02:54
afshin71741 - تهران - ایران
به امید نابودی این سازمان و هدایت فریب خوردگان.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 04:29
oshtoleshang - مشهد - ايران
سگ زرد برادر شغاله. مجاهدین و آخوندها تفکراتشون دقیقا مثل همه. هر دو متعصب و خشک و مستبد هستن. و منفعت طلب
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 04:51
Arash آرش - لندن - بریتانیا
دفاع از حقوق بشر نیاز به انسان بودن و انسانیت و بشردوستی داره که مسلما در نظام ضد بشری اشغالگر ایران و رهبران غارتگر و آدم کشش و مزدوران و حامیان شستشوی مغزی شده شان وجود ندارد. نه تنها می بایستی از حقوق بشر مجاهدین در حال حاضر، بلکه حتی از حقوق بشر تروریست های جنایتکار و غارتگرحاکم مانند احمدی نژاد و خامنه ای شارلاتان و ایرانی کش نیز بعد از سرنگونی حکومت و استقرار آزادی و دمکراسی حمایت کرد.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 06:04
sohrab_ss - میامی - آمریکا
هر چی‌ زودتر نابود کنید اینارو اینا اسمشون انسان نیست، حیوان است!!!. ۸ سال ضد خاک کشور خودشون جنگیدن بی‌ صفتا!!! هر چی‌ زودتر یکی‌ از همین موشک‌ها بخور تو سر مریم رجوی!!
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 08:33
avesta_afshin - تهران - ایران
این جنایت کارای توده ای و کمونیست که ادای مسلمونا و خدا پرستا رو در میارن همون هایی هستن اوایل جنگ ایران وعراق به صدام پناهنده شدن و با کمکهای کشور عراق ضربات و خسارات جانی زیادی به سربازهای ایران وارد کردن به جرات میشه گفت بعد از آخوند جماعت یکی از کثیف ترین و رذل ترین حیوانات دنیا هستن و زمانش رسیده که توی سطل زباله ریخته بشن شاه خدا بیامرز هم همیشه از این آشغالای پست فطرت متنفر بود ( آخوند و کمونیستها )
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 13:08
love-iran - چابهار - ایران
دو تا دیگه هم بزنید کامل حذف شن راحت شیم اینها به اخوند ها طالبان گفتن زکی
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 14:54
Arash آرش - لندن - بریتانیا
avesta_afshin - تهران - ایران. لطفا کمی مطالعه تونو زیاد کنید که اینقدر همه رو قاطی نکنید و سیاه و سفید نبینید. در ضمن شاه خدا بیامرز رو دیگه نمیشه از سطل زباله تاریخیش بیرون کشید. هیچ جامعه ای به عقب برنمیگرده
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 15:02
mahsa1356 - تهران - ایران
... اینها همانهایی هستند که 8 سال به صدام کمک می کردند و مردم ایران را بمب باران می کردند امیدوارم نسل اینها هر چه زودتر از این کره زمین برکنده شود و هر کس که کامنت مخالف بگذارد بدانید پدرش صدام جنایتکار بوده است.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 15:05
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
حکومت ولی‌ وقیح عادت داره افراد غیر مسلح رو به گلوله ببنده. یادم میاد افسران رشید نظام شاهنشاهی که به احترام مردم سلاح بر زمین گذاشتند هم ناجوانمردانه تیر باران شدند. با مرگ هر مخالف، هزاران مخالف برمیخیزند و نابودی حکومت ولی‌ وقیح رو سرعت میبخشند. مجاهدین غیر مسلح دیگه خطری ندارند، از خشم جوانهای داخل ایران بترسید که به صغیر و کبیرتون رحم نمیکنن.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 19:08
ordak - بن - المان
حیف کاتیوشا که حروم ین حـ... های بدتر از خمینی حرمزاده و باندش،سگ صدام ١٠٠شرف به مسعود مریم موزدورهای حرمزاده اش داره حداقل دشمنی اشکار میکرد،این اشغالها حتی نباید تو خاک ایران خاک شن،حقشون اینه همشون را همون عراق زنده بگور کنند،خاک ایران خاین را به را به خود نمیگیره.....
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 20:14
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
dara- v sara--. رهبری مادام العمر مسعود و مریم یعنی‌ دیکتاتوری .-اونم رهبرانی که متحد صدام بودند.!!!. مجاهدین هیچ وقت اشتباه خود را از اتحاد با صدام حسین در جنگ ایران‌-عراق قبول نکرده اند. اگر میخواهند که مردم ایران آنها را را ببخشند باید به این اشتباه اعتراف کنند و طلب بخشش کنند. در شرایط فعلی‌ مجاهدین هیچ جایی در آیندهٔ سیاسی ایران ندارند. آنها راه حل مشکل ما با آخوند‌ها نیستند.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:36
Nur_ir - هامبورگ - المان
choobin- مانیلا - فیلیپین -و new-iran - منچستر - انگلیس و دنیای وحشی - تهران - ایران و shahin-2ron2 - تورنتو - کانادا و ab5534 - هلسینکی - فنلاند- و. Royan - بوخوم - آلمان- و Banooye Irani - هیوستن - آمریکا- و dkdk - اسلیس - دانمارک - و afshin71741 - تهران - ایران- و oshtoleshang - مشهد - ایران - و sohrab_ss - میامی - آمریکا- و avesta_afshin - تهران - ایران- و . love-iran - چابهار - ایران - و mahsa1356 - تهران - ایران - . دوستان منهم با نظر شما موافقم و درود به فهم و ادراک یکایک شما
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 21:42
dbsh3000 - يوتبوري - سوئد
......که مرگ مجاهدین رو خواهانید .این آرزو رو به گور خواهید برد . ... که بجای مبارزه با رژیم آدمکش ایران تنها کاری که ازتون ساختس نشستن پای کامپیوتره و ببینید کی مرگتون فرا میرسه
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 00:18
Dara va sara - پرت - استرالیا
Geelongcat - سیدنی - استرالیا. بنده عرض نکردم که اینها در ایران جایی دارند. بنده عنوان کردم که برای نابودی ملا جماعت باید از هر گونه نیرویی استفاده کرد. ولو مجاهدین. بنده اگر روزی صاحب قدرت شوم ( که نیستم) حتی به این گروه در مجلس جا میدهم.ما نباید اشتباه شاه و ملا را دوباره تکرار کتیم . باید به آپوزوسیون اجازه عرض اندام دهیم.اگر قرار رد این گروه هست باید بطور منطقی و در یک میزه گرد صورت بگیرد.تا دفاعیات اینها را بشنویم.اگر این افراد به ایران خیانت کردن. باید گفت که ملا جماعت ایران را به یغما برده و کسی این مطلب را نمیبیند.(بنده طرفدار مجاهدین نیستم و حتی در جنگ اسیر این گروه برای یک نصف روز شدم و در همان زمان به افکار کودکانه انها خنده ام میگرفت.)تا زمانیکه کینه 50 سال گذشته را با خود داشته باشیم.این ملا همچنان حکومت خواهد کرد.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 01:36
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
این منافقین هر ثانیه 10 تا راکت و موشک هم کمشون هست!اصلا اون رجوی خاین زن باز را باید خودش را ببند به سر راکت و بفرستنش اونجایی که جای واقعی اش هست یعنی فاضلاب جهنم حتی خود جهنم هم از سرش زیاده این خاین به مملکت و ایرانی ها!
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 08:52
mahsa1356 - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان درود من هم به شما باد و هرکس که از این گروه تروریست دفاع میکنه اطمینان داشته باشید جیره خوره مریم رجوی می باشد ننگ ما بر کسانی که ایرانی هموطن را می کشد چه آخوند باشد چه گروه مریم رجوی
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 12:56
avesta_afshin - تهران - ایران
Arash آرش - لندن - بریتانیا. کاملا درسته هیچ چیزی به عقب بر نمی گرده و شاهنشاه آریامهر رو هم نمی شه دیگه برش گردوند ولی میشه هرچی انسان "پست و کثیف و خود فروخته " هست و هر چی دیکتاتور خونخوار هست رو توی سطل آشغال و زباله دان تاریخ سرازیرشون کرد تو هم همه چیز رو باهم قاطی نکن و زیاد هم به خودت فشار نیار و سعی همه چیز رو رنگی ببینی و صد البته سعی کن سوادت و مطالعه ات رو کمی بیشتر کنی !!!!!!!!!!!!!.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 18:25
avesta_afshin - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان. درود بی پایان بر تو دوست عزیز. ننگ بر جمهوری اسلامی فاشیستی و هوادارانش
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 18:28
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
Dara va sara --. درست است که به اپوزیسیون باید اجازه داد فعالیت کنند. ولی‌ مجاهدین باید اصلاحاتی را انجام بدن. حداقل سعی‌ کنند دست خود را از آلودگی گذشته پاک کنند و به اشتباه فجیع خود (اتحاد با صدام و ارتش عراق در جنگ علیه ایران) اعتراف کنند. در ضمن گروهی که رهبر مادام العمر داره بهتر از خامنه‌ای نمیشه. آنها باید دموکراسی‌ را در گروهشان با انتخاب رهبران جدید به دنیا و ایرانیان نشان دهند. خیلی‌ جالب بود که فهمیدم نصف روز اسیر اینها شودی. اگه اینجا بودی یه گپی‌ میزدیم.
‌چهارشنبه 7 دي 1390 - 20:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.