احمدی نژاد: تا دو سال آینده اثری از مفت خور‌ها و دیکتاتور‌ها باقی نمی‌ماند

ایلنا: محمود احمدی‌نژاد با اشاره به بیداری اسلامی در دنیا، گفت: کشورهای دنیا فریاد ‌می‌زنند و خواستار عدم حضور دیکتاتور‌ها در کشورشان شده‌اند و مردم اروپا هم فریاد می‌زنند تا بگویند که از شیوه اقتصادی حاکمان خود بیزارند همه این‌ها بیانگر آن است که باید اندیشه دیگری در دنیا حاکم شود‌.

                                                          تا دو سال آینده اثری از مفت خور‌ها و دیکتاتور‌ها باقی نمی‌ماند 
 
به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا، محمود احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح دو پروژه مسکن مهر و کارخانه سیمان نیزار قم گفت: مردم اروپا از شمر به یزد پناه ‌می‌برند و وقتی نتیجه‌ای نمی‌گیرند از یزد به شمر پناه ‌می‌برند. سگ زرد برادر شغال است و این نشاندهنده این است که پناهگاهی برای مردم دنیا وجود ندارد و این وضعیت پاسخگوی آن‌ها نخواهد بود.
 
وی افزود: در دنیا یک عده دیگری را بسیج کردند تا آن‌ها مردم را از بین ببرند .پول نفت ملت‌های مظلوم را ‌می‌فروشند تا اسلحه تهیه کرده و مردم را ‌می‌کشند و نمی‌دانند که اگر یک کشور را نابود کنند نوبت به خود آن‌ها نیز خواهد رسید.
 
احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه تا دو سال آینده اثری از خیلی مفت خور‌ها و دیکتاتور‌ها باقی نمی‌ماند گفت: درست این است که کشور را خود اصلاح کنند.
 
وی تاکید کرد: خنده دار‌ترین لطیفه تاسف‌بار این است که چند کشور دور هم جمع شوند و برای دموکراسی در کشور دیگر تصمیم ‌بگیرند.
 
احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه در دی ماه سال ۵۶ مردم قم حرکتی را انجام دادند که اکنون سراسر دنیا را فرا گرفته است، گفت: این حرکت ستون‌های کاخ دیکتاتوری را در ایران در هم شکست و راه را برای پیروزی انقلاب اسلامی باز کرد.
 
وی با اشاره به افتتاح دو پروژه استان قم افزود: در اوایل کار دولت نهم ما با مشکلاتی چون نوسانات قیمت مواجه بودیم که مانع پیشرفت مردم و ساخت و ساز ‌می‌شد به همین دلیل قیمت سیمان در آن زمان افزایش یافت اما اکنون شاکریم که با همت دست اندرکاران ظرفیت تولید ۷۶ میلیون تن سیمان ایجاد شده وتا پایان سال نیز به ۸۰ میلیون تن خواهد رسید.
 
احمدی‌نژاد با اشاره به صادرات ۱۲ میلیون تن سیمان از ایران به دیگر کشور‌ها تصریح کرد: امیدواریم این میزان در سال‌های آینده افزایش یابد که این مساله به راحتی امکان پذیر است.
 
وی همچنین با اشاره به طرح مسکن مهر گفت: از کودکی در خاطرم مانده که داشتن مسکن از دغدغه بی‌پایان خانواده بود و نوسانات قیمت مسکن همه را آزرده خاطرمی کرد در حالی که مسکن نیاز اولیه یک خانواده است.
 
احمدی‌نژاد گفت: هر چند سال یکبار شاهد جهش و قیمت مسکن بودیم که منجر ‌می‌شد درصد کمی از مردم صاحب خانه باشند و حتی یک عمر در آرزوی خانه ۶۰ الی ۷۰ متری به سر ببرند‌.
 
وی تاکید کرد: امروز در سراسر کشور این راه ادامه دارد و باید به جایی برسیم که پاسخ به درخواست متقاضیان مسکن مهر به روز باشد به گونه‌ای که هر کس تشکیل خانواده داد و متقاضی مسکن بود تقاضای خود را با پرداخت مبلغ اندکی به مسوولین ارائه دهد و کلید واحد مسکونی خود را تحویل بگیرد.
 
وی گفت: این حلقه‌ای که از وزارت مسکن، بانک‌ها و دیگر سازمان‌ها شکل گرفته باید تا جایی حرکت کند که مشکل مسکن در کشور ریشه کن شود تا بتوانیم بعد از آن در وسعت بخشی به شهر‌ها و آبادانی آن‌ها تلاش کنیم.
 
احمدی‌نژاد تاکید کرد: باید مسکن مناسب‌تر با معیارهای بهتر و شهر سازی بهتر ایجاد شود و این مساله گام بعدی ما خواهد بود.
 
وی گفت: مجموعه‌ای که در قم تاسیس شده شهر بزرگی است که امیدواریم امکانات رفاهی آن نیز تامین شود تا مردم در آسایش به سر ببرند.
 
وی درباره ضرورت ساختن ایران گفت: ما اگر دارای هیچ آرمان و هیچ مکتبی هم نباشیم کشور باید پیشرفت کند و ساخته شود تا مردم بتوانند در بهترین وضع زندگی کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: شایسته نیست در کشوری بزرگ و با امکانات بسیار فقیر و بیکار وجود داشته باشد و یا شاهد پیشرفت نامناسب آن کشور باشیم‌.
 
احمدی‌نژاد افزود: این درحالی است که ملت ما دارای پیام و آرمان است و اعتقاد به فرهنگی داریم که بدون آن نمی‌توانیم زندگی کنیم و حتی این فرهنگ را چاره ساز دردهای جهان ‌می‌دانیم.
 
وی با اشاره به اینکه هر ایده بلندی برای باور شدن نیازمند پشتوانه عملی و الگوسازی است،گفت: باید اثبات کنیم که ‌می‌توان زندگی بشر را بهتر اداره کرد وقتی این حرف هارا ‌می‌زنیم و در کشورمان فقیر، بیکار و عقب افتاده باشد پیام ما در دنیا جا باز نکرده و اثبات نمی‌شود‌.
 
وی با اشاره به اینکه زمانی مارکسیست‌ها از بین رفتند که خدا را فراموش کردند، گفت: در کشورهای کمونیستی فقر و خرابی بیداد ‌می‌کند و غربی‌ها که تاکنون با اندیشه باطل خود دوام آورده‌اند به خاطر دستاورد‌هایشان بوده است.
 
احمدی‌نژاد گفت: مگر ‌می‌شود یک مکتب در دنیا عالم گیر شود بدون اینکه الگوی عینی داشته باشد. باید ایران را بسازیم و این پشتوانه فرهنگ ما است. این یک ماموریت همگانی است و بزرگ‌ترین عمل صالح تلاش برای ساختن بشر است.
 
وی با اشاره به اینکه برنامه‌های بزرگ تحولی در اقتصاد ایجاد شده که با کمک آن‌ها ‌می‌توان کشور را ساخت، گفت: یکی از مهم‌ترین طرح‌های تحول آفرین طرح هدفمند سازی یارانه‌هاست که برکات فراوانی را برای کشور به همراه داشته است.
 
وی با تاکید بر اینکه این طرح توانست اقتصاد کشور را از پایه اصلاح کند، گفت: اصلاح الگوی مصرف اتفاق بزرگی در شیوه‌های مدیریت‌، ‌خط تولید و فناوری بود‌.
 
وی تاکید کرد: برخی ایراد ‌می‌گرفتند که چرا مبلغ طرح هدفمندی یارانه‌ها را به دست خود خانواده‌ها ‌می‌دهید اما به نظر من اجرای این طرح به همین شیوه از بهترین روش‌های آن بود.
 
وی همچنین گفت: برخی پیشنهاد دادند که اداره تامین اجتماعی ایجاد کنیم تا همه ایران بیمه شوند اما اجرای این طرح هزینه‌های زیادی به دولت تحمیل ‌می‌کرد. اقتصادی موفق است که تک تک مردم خود را در آن مسوول بدانند و این شیوه به عدالت نزدیک‌تر است.
 
وی تاکید کرد: مردم نیز این طرح را به خوبی مدیریت کردند و برخلاف تمام پیش بینی‌ها ما در تولیدات اصلی رشدی بالای ده درصد داشته‌ایم که سود آن نصیب کشور شده است و گام‌های بزرگی در جهت عدالت برداشته‌ایم‌.
 
احمدی‌نژاد گفت: از این به بعد نیز اگر بخواهیم گامی را برداریم باید با کمک مردم باشد‌.
 
وی با اشاره به اینکه عقیده و بیان مسایلی چون تصمیم گیری برای دیگر کشور‌ها فصاحت و بی‌عرضگی دیکتاتورهای دنیا را نشان می‌دهد، گفت: نابودی آن‌ها نیز خیلی دور نیست و نوبت به آن‌ها نیز ‌می‌رسد‌.
 
وی گفت: روشن است که دنیا نیازمند نظم جدید و اندیشه جدید است و این اندیشه غیر از توحید، راه انبیا و پیامبران و اهل بیت نیست و به جز حکومت الهی و عدل مهدوی جایگزینی برای اندیشه باطل بر جهان وجود ندارد.
 
وی گفت: ملت ایران تنها ملتی است که ظرفیت و شایستگی آن رادارد که این فرهنگ را به دنیا معرفی کند و در ایران نیز کسی به غیر از علما توان انجام چنین کاری را ندارد.
 
وی تاکید کرد: باید علمای قم در دنیا پیشتاز باشند و راه درست رابه دنیا نشان دهند.
 
احمدی نژاد در پایان گفت: ‌آرام آرام جهان آماده پذیرش این فرهنگ متعالی ‌می‌شود و امیدواریم قم در این مرحله ماموریت تاریخی خود را به خوبی انجام بدهد.
 

+60
رأی دهید
-101

SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
خوب راست مگه اگه دیکتاتوریه حاکم در ایران از بین بره خیلی‌ از مردم سر پناه امن پیدا خواهند کرد و نه اینکه دنباله سر پناه در کشورهای دیگر باشند .آخه مرتیکه مزخرف خجالت نمی‌کشی با اینهمه بدبختیه ایرانیان در همه جای دنیا هنوز هم میگی‌ که کشورمون بهترینه و باید از ما یاد بگیرند. کاش یک روزی این بدبختی که مجبور بشی‌ در کشور دیگری دینبل سر پناه باشی‌ نصیبت بشه تا خودت دستشونم ببوسی و از حرفهای چرندت پشیمون بشی‌. ...تو قوم و اهل بیت قوم و علمایه قوم و رهبر ............آخه کثافته نامرد بس دیگه
دوشنبه 5 دي 1390 - 14:45
hossein87 - ایران - ایران
اخه ابله،یه حساب سر انگشتی کن،ببین اصلا شدنیه که همه صاحب خونه بشن؟!!! این فکر احمقانه نمیدونم از کجا تو سر این بی شعور افتاده. اصلا تو کجای دنیا همه صاحبخونه شدن که تو میخوای تو این جنگل این کار رو انجام بدی؟ قم هم شد مبدا انقلابات دنیا . صلوات بلند بفرستین...
دوشنبه 5 دي 1390 - 14:55
sabz 52 - بخارست - روماني
پس خدا رحمتت کنه
دوشنبه 5 دي 1390 - 14:59
armin53 - انگلیس - انگلیس
مردم ایران ناراضی‌‌ترین مردم دنیا هستن از کشورهای دیگه حرف میزنی ....
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:01
dara20 - تهران - ايران
مدیریت امام زمانی تهیه و به اروپا صادر کنید. ببینم تو زورو ناجی فقرا و مظلوم‌ها نیستی‌ پینوکیو؟
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:20
nasrin_r - تهران - ایران
خود احمقت هم مفت خوری آشغال..
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:22
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
آهان.. دیگه چی‌؟!!! مدیریت جهانی‌ چی‌ شد؟!!!
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:29
mortimer - اصفهان - ایران
ما که از خدامونه تو،خامنه ای و سپاه تا دو سال دیگه شرتون کم شه.
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:35
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
باز خواب دیده عزگل ،آخه تا کی‌ مردک ،تو خودت یه مفت خوری دروغگو !!!!
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:37
miminana - لندن - انگلستان
باز این عقده نرگسی ابرازِ عقیده کرد،گناهی هم نداره ایراد این نیست این یه بیمار روانی با توهم یا بزرگمنشیه،حالا با توجه به اینکه به هر ملت همانطور حکومت میشه که هستند ...
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:39
selen - گنت - بلژیک
ایشان منظر‌شان به خودشان است امیدوارم کمتر از ۲ سال باشد زنده ایران و ایرانی‌
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:56
m_r - سیدنی - استرالیا
با درود. آخه تو مردک چی‌ میگی‌ کم دزدی و خراب کاری کم بیسواد گذاشی سر کار کم قتل شده مخصوصا این ۳ سال آخر بیشترین درامد نفر و گاز در این سالیان اخیر را ایران تحت این رئیس جمهر دزد و بی‌ مخ داشته چی‌ شد این دلار‌های نفتی بیکاری اقتصاد در به داغون آخه تو مردک چه گلی‌ به سر این مردمک زادی بجز وق وقو و اقدهی شخصی‌ خدات را خالی‌ کردن مقابل جمعیت از تظاهرات صحنه سازی و شکل گرفته. به امید آزادی ایران عزیزمان از دست امام زمان‌های قرون وسطی احمقی نژادی.
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:56
دختر ایران - تهران - ایران
خدا شفات بده.مگه دیکتاتور بدتر از تو هم توی ایران هست؟!!نمونه اش اون پیرمرد کارگر که بهت کفش پرت کرده.تا اخر عمرش هیچ جا حق نداره استخدامش بکنه.کلی هم که کتک خورده بدبخت.باز معرفت خاتمی که 10 میلیون بهش پاداش داده.درود بر ایرانیان وطن پرست.
دوشنبه 5 دي 1390 - 16:14
دختر ایران - تهران - ایران
hossein87 - ایران - ایران.با نظرت موافقم فقط چرا به ایران میگی جنگل؟!!! شرم اوره.
دوشنبه 5 دي 1390 - 16:16
فامیله دور - تهران - ایران
ایول اوس محمود. بابا حرفه راست داره میزنده، اگه ندیدید که تا کمتر از 2 سال دیگه کلا جمهوری اسلامی رو به باد داد !!! من مطینم که تا کمتر از دو ساله دیگه حکومت رو وارونه میکنه و این حکومت هم که سرچشمه ی همه ی مفت خوریهاست. اییییول مموتی !!!
دوشنبه 5 دي 1390 - 16:21
Pezhman - وين - اتريش
مموتی, کم چاخان کن.
دوشنبه 5 دي 1390 - 20:06
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
بفرمایید نگفتم عمر ه ننگین ولایت جهل و جنایت اسلامی اشغال گره تازیانه هندی تباره بی‌ سواد به آخرش نزدیک میشود؟ خودشون هم داره کم کم حالیشون می‌شه! به امید آزاد سازی ایران توسط ارتش‌های رهایی بخش اسرائیل+آمریکا+ناتو با کمک مردم به ستوه آمده ایران و افکندن این رژیم آدم خوار به زباله دانی‌ تاریخ.آمین
دوشنبه 5 دي 1390 - 19:42
Farshid_FF - پاریس - فرانسه
این یه فکرایی رو سرشه ولی‌ مشکلش اون اخوندایه دینسوره تو قوم هستن، ولی‌ بین خودمون باشه پروییش به سیستمدریه غربی بی‌ شباهات نیست
دوشنبه 5 دي 1390 - 19:53
avesta_afshin - تهران - ایران
تو انتر هستی بدبخت سگ که نیستی واق واق می کنی انتری نژاد هستی اگر قول بدی میمونه خوبی باشی یه دونه از اون موزا ! که خیلی دوست داری بهت می دم .. نوش جوووونت اگر خوشت اومد یه تیکه از اون رو به سید علی ضحاکت بده چون اونم از این میوه خیلی خوشش میاد
دوشنبه 5 دي 1390 - 20:28
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
چه نابغه ای‌‌ !! چه پیشگوئی یه!!!عجب!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 5 دي 1390 - 20:32
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
منظورت خود احمقی نژاد هست و رهبر الدنگ این را که همه دنیا می‌دانند. مفت خورهایی و دیکتاتور‌های مثل شما جنایتکاران به ۲ سال نخواهد کشید.
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:14
دنیای وحشی - تهران - ایران
البته فراموش نکنید که حداقل احمدی نژاد یک ایول بیشتراز سایرینی که درحکومت ملایان مفت می خورند و می خوابند دارد و آن هم این است که دست روباه صفتهای مکار و دزدان را رو کرد مانند هاشم رسولی محلاتی و دامادهایش ناطق نوری و پسر ان ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی و خانوادهاش و خیلی از افراد دیگر را که انصافاااااااااا جای قدردانی دارد .
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:42
faghat khoda - شمال - lنگلستان
به خدا خجالت داره. دریغ از یه ذرّه وجدان . کاش میشد همتون از کوچیک تا بزرگتون به درک واصل میشدید . عرب زادههای کثیف..........حیف نام ایران و ایرانی‌ که روی شما است
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 01:05
compatriot - تورنتو - کانادا
بابا بمیر تو هم.
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 03:13
Sadat Sayed - هرات - افغانستان
بدا به حال مردمی که ریس جمهورش این باشه .. هاهاهاها
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 04:05
gol andam - ژنو - سویس
هر روز دروغ‌ها بیشتر و بزرگ تر میشه ،،،،بی‌ شرمی و بی‌ آبروی بیشتر
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 09:25
Islam zoda - تورنتو - کانادا
چه با مزه ، واقعا که به آدمهایی با عقاید من خدمت بزرگی‌ میکنی‌ جناب احمدی‌نژاد، شما یک اسلام زدا ی واقعی هستید. یک دفعه هم شده باشه ، از شما متشکرم!
‌پنجشنبه 8 دي 1390 - 05:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.