ویژه نامه ی روزنامه ی ایران درباره ی اختلاس ۳ هزار میلیاردی توقیف شد

اخبار روز: ویژه نامه ی روزنامه ی ایران در رابطه با اختلاس ٣ هزار میلیاردی توقیف شد.
سایت «جهان نیوز» که این خبر را منتشر کرده نوشته است، تهیه ی این ویژه نامه، «در ادامه تلاش‌های رسانه‌های نزدیک به گروه انحرافی برای ایجاد مانع در مسیر قضایی پرونده فساد بزرگ بانکی» و «سوال برانگیز» بوده است.
روزنامه ایران که مدافع شدید دولت احمدی نژاد و به تعبیر گروه مخالف «جریان انحرافی» است، ویژه نامه ای در رابطه با فساد اخیر بانکی تهیه و چاپ کرده که در آن رسانه های اصولگرا به دخالت در این فساد بزرگ متهم شده اند.
به گزارش جهان نیوز رویکرد اصلی این ویژه نامه «تخریب برخی شخصیت ها و نهادهای انقلابی است که نقشی بی بدیل در مهار و مقابله با فتنه داشته و طی چند ماه اخیر نیز به مبارزه با جریان انحرافی پرداخته یا نسبت به بروز و ظهور آن هشدار داده بودند».
در این ویژه نامه عکس یکی از شخصیت های رسانه ای اصولگرا که مربوط به چند ماه پیش است در کنار مدیرعامل سابق و فراری بانک ملی به عنوان سندی بر تایید ادعای روزنامه منتشر شده است. یک محور دیگر ویژه نامه مزبور حمله به قوه قضاییه بویژه حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای دادستان کل کشور و مسوول نظارت بر رسیدگی به پرونده اختلاس بوده است.
در ادامه ی این گزارش آمده است:
تلاش نزدیکان رئیس گروه انحرافی برای منحرف ساختن افکار عمومی از نتیجه قضایی پرونده فساد بانکی در حالی افزایش یافته است که به گفته حجت الاسلام محسنی اژه ای، ناظر ویژه این پرونده، کیفرخواست پرونده متهمان فساد اخیر بزودی ارائه می شود.
جهان نیوز نوشته است: روزنامه ایران از اواخر فروردین ماه امسال و همزمان با ورود نزدیکان اسفندیار رحیم مشایی وارد فاز انتشار ویژه نامه های جنجالی شده است. نمونه خبرساز این دست ویژه نامه ها، "خاتون" بود که در نتیجه توهین به حجاب اسلامی و چادر حتی یک سال زندان و ۳ سال محرومیت از فعالیت مطبوعاتی را نصیب علی اکبر جوانفکر کرد. آقای جوانفکر مدیر مسئول روزنامه ایران است و در عین حال همزمان ریاست خبرگزاری دولت (ایرنا) را هم به عهده دارد. او دارای پست های دیگری همچون مشاور رییس جمهور و نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر صدا و سیماست.
مهرماه امسال هم برخی رسانه‌ها خبری مبنی بر کشف ویژه‌نامه "نهروانیان" در روزنامه ایران داده بودند که البته تکذیب شد.  

+46
رأی دهید
-46

sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
واقعا جای تعجبه!!!! این جریان چه جوری منحرف شده؟!!! ۳۳ سال دزدیهای میلیونی همش زیر سر این جریان انحرافیه. حالا نمی‌شه مقام عظمای فرزانه وقاحت یه کاری بکنه؟!!!
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:38
hamtarane - سیدنی - استرالیا
فقط فکرش را بکنید که رهبر و نوچه هاش که برای جان مردم و مخالفان پشیزی ارزش قایل نیستند، چه کثاقتکاریها و دزدیهایی کرده اند که مدارکش دست مشایی و دار و دسته اش هست و اینها جرات ندارند با مشایی و دار و دسته اش برخورد کنند از ترس افشاگریهاشون، یعنی مطمئن هستم که مدارکی که مشایی داره و طی اون دوره ای که توی وزارت اطلاعات بود، از اونجا خارج کرده، اونقدر مستند و کامل هست که بیت رهبری و نوچه هاش میدونند که با افشای آنها دیگه هیچی ازشون باقی نمیمونه، برای همین واقعا هنوز جرات نکرده اند باهاشون برخورد کنند، حتی جوانفکر که مهره دست چندمشون هست را نتونستند بازداشت کنند..وای به روزی که اون مدارک افشا بشه و ملت بطور مستند و دقیق از جنایت ها و دزدیها و کثافتکاریها و خیانت های مقاما عظما و نوچه هاش باخبر بشوند
دوشنبه 5 دي 1390 - 22:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.