تلاش دولت سوریه برای بازگرداندن ایرانیان ربوده شده

خبرگزاری فارس: ولید معلم در مکالمه ای تلفنی با علی اکبر صالحی گفت: دولت سوریه بر اساس مسئولیتی که بر عهده دارد، تمامی تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا هر چه سریعتر افراد ربوده شده ایرانی آزاد شده و نزد خانواده‌های خود باز گردند.

                                                        تلاش دولت سوریه برای بازگرداندن ایرانیان ربوده شده

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی با همتای سوری خود ضمن ابراز تاسف و محکوم کردن انفجارهای اخیر در سوریه، مراتب همدردی خود را با دولت، ملت و بازماندگان قربانیان این حوادث تروریستی بیان کرد.
 
وزیر خارجه کشورمان در این گفت‌وگوی تلفنی که روز یکشنبه صورت گرفت، همچنین مراتب نگرانی خود را نسبت به سرنوشت ایرانیان ربوده شده در سوریه به اطلاع وزیر امور خارجه این کشور رساند.
 
ولید معلم نیز در این مکالمه تلفنی تاکید کرد که دولت سوریه بر اساس مسئولیتی که بر عهده دارد، تمامی تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا هر چه سریعتر افراد ربوده شده ایرانی آزاد شده و نزد خانواده‌های خود باز گردند.

+69
رأی دهید
-24

bkherebati - پونا - هندوستان
مردک دونگ....دولت وحکومت سوریه کاملا ...خودش را خراب کرده ومنطزرشماها. برید وتمیزشان کنید چون شماها در این طورکارها استادید...مردم را سرکار گذاشتید ...یک عده مذدور را فرستادید ..که مردم سوریه را با همدستی حکومتش بکشید فعلا که اسیر مردمش شده اند...بایستی قبلا به فکر امروز باشید..حال ننه من غریبا فایده ای ندارد....
دوشنبه 5 دي 1390 - 14:17
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
کاملا مشخص شد که ربوده شدگان از خودشون هستند...بزودی نوبت تو انگل هم میرسه با بقیتون...
‌سه شنبه 6 دي 1390 - 00:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.