کره شمالی پسر کیم یونگ ایل را بعنوان فرمانده عالی می ستاید

 

 

خبرگزاری دولتی کره شمالی روز شنبه کیم یونگ اون را بعنوان «فرمانده عالی» ارتش ستود، و بنظر می رسد انتقال قدرت به نسل دوم در کشور استالینیستی به آرامی پیش می رود.

                            کره شمالی پسر کیم یونگ ایل را بعنوان فرمانده عالی می ستاید  
این نخستین بار است که یکی از رسانه های رسمی کره شمالی از عنوان فرمانده عالی برای رهبر جدید، که یک ژنرال چهار ستاره است، علیرغم تجربه نظامی کم و سن پایین، استفاده کرده اند. این عنوان را کیم یونگ ایل، پدر کیم یونگ اون بر عهده داشت.
کره جنوبی روز شنبه اعلام کرد برای ادای احترام به رهبر سابق کره شمالی دو گروه به پیونگ یانگ خواهد فرستاد.
یک سخنگوی وزارت وحدت کره جنوبی گفت هیچ مقام دولتی به کره شمالی نخواهد رفت. بستگان کیم دای جونگ رییس جمهوری سابق کره جنوبی و رییس گروه صنعتی هوندای سرپرستی هیات های اعزامی را برعهده خواهند داشت. 
در این میان، فعالان کره جنوبی چندین بالون عظیم حامل اعلامیه های ضد رژیم و صدها جفت جوراب زمستانی که می تواند در بازار سیاه برای غذا مبادله شود، به کره شمالی فرستادند. در گذشته، پیونگ یانگ تهدید کرده است از آتش توپخانه علیه مردمی که در مرز کالاهای قاچاق رد و بدل می کنند، استفاده خواهد کرد.
کره شمالی روز پنجشنبه آغاز عصر کیم یونگ اون را اعلام کرد، و او را «جانشین» دستاوردهای انقلابی کشور و «رهبر مردم آن» نامید.
در سئول، لی میونگ باک رییس جمهوری کره جنوبی روز پنجشنبه به رهبران سیاسی در سئول گفت تغییر فرماندهی در کره شمالی می تواند به افزایش انعطاف پذیری در مناسبات دو کشور منجر شود.
مذاکره کننده اتمی اصلی کره جنوبی برای آنچه رسانه های کره جنوبی آنرا جلسه ای فوق العاده که بر امنیت منطقه ای، بویژه توانایی های اتمی کره شمالی متمرکز است توصیف می کنند، وارد پکن شده است. 

+48
رأی دهید
-167

sama128 - شیراز - ایران
یک کشور در پیتی یک رهبر درپیتی یک نظام درپیتی و عناوین قلمبه و سلمبه درپیتی این هست یک نظام بسته یک نظام مبتنی بر عدم آزادی یک نظام بر پایه تقلید کورکورانه یک نظام بر پایه نبود عدالت یک نظام بر پایه نبود عدم آزادی بیان کره شمالی آینه تمام نمای انزوا از جهان و جهانیان . خدایا خدایا ایران را از شر آخوند آخوند زاده با افکاری که فقط و فقط در خصوص خصوصیات پیاز در جماع دور می زنه که در تمامی کتب دینی آنها از جمله رساله های مختلف به عقل و خرد کاری ندارند فقط و فقط به کمر به پایین که چطور توالت بری چطور خودت را بشوری صیغه چند نوع چند تا زن میتونی بگیری چه کسانی بر تو حلالند چه کسانی بر تو حرامند چه زمانهایی جماع کنی چه زمان های جماع نکنی فقط و فقط یک سری شر و ور و مزخرفات آبدوغخیاری
یکشنبه 4 دي 1390 - 03:39
garfield - تهران - ایران
sama128 - شیراز - ایران خیلی خوب گفتی موافقم.
یکشنبه 4 دي 1390 - 05:36
akhond kosh2012 - بیرمنگهام - انگلستان
این یارو از پدرش هم بی‌ رحم تره.۲تا همسایه کنار هم. شمالی مردم تو فقرو بدبختی اما جنوبی در رفاه و آسایش.مردم لیقاتشون هر چی‌ باشه همون نصیبشون میشه.مثل ما که کشور با اون پیشرفت و رفاه رو به دست خمینی جلاد دادیم و این هم عاقبتمون.
یکشنبه 4 دي 1390 - 05:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.