برابری قیمت دلار و پشگل - شهرام شکیبا

 

 
 
بار دیگر دست‌ فتنه از آستین دلار و سکه بیرون آمده تا یک فتنه اقتصادی را علیه مردان سختکوش اقتصاد پویا و سالم کشور رخ دهد.
لذا بر همه فعالان در عرصه «جوش و خروش» فرض است که به گونه‌ای کاملاً خودجوش در شرایط کنونی دست فتنه را در نطفه خفه کرده، پیچانیده، قطع نموده به زباله‌دان تاریخ بیفکنند. کوردلان درست در سالگرد اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها فتنه اقتصادی نموده و قیمت دلار و سکه را حباب‌وار بالارفته به عرض ملت شریف می‌رسانند. در حالی که به طور کلی «زکی»، ملت خودجوش ایران هوشیار می‌باشد است.
«بیانیه ستاد هماهنگی خودجوشی علیه فتنه اقتصادی»
***
البته در شرایط کنونی که توی ایستگاه اتوبوس میمون پیدا می‌شود و توی اتوبان اتومبیل با شیر نر تصادف می‌کند، هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد.
***
تجربه نشان داده است که بهترین راه در نطفه خفه کردن و کوتاه‌کردن دست اجانب و غیره این است که عملیات خودجوشی به صورت مقابله به مثل انجام شود. لذا سایت «خبرآنلاین» به صورت کاملاً هماهنگ و خودجوش اقدام به رفع و دفع فتنه نموده و اعلام می‌کند قیمت «دلار و پشگل» در بازار آزاد برابر شده است. 
حالا فتنه خوابیده و همه‌چیز به حالت عادی برگشته است. لذا هیچ اختلاسی صورت نپذیرفته و ماجرای سه هزار میلیارد از اساس دروغ بوده. با درآمد حاصل از صرفه‌جویی هدفمند کردن یارانه‌ها دو و نیم میلیون شغل پدید آمده. همه اجناس ارزان شده. همه مردم در رفاه کامل به‌سر می‌برند و یارانه‌ها در حساب بانکی‌شان مانده تا برای آینده بچه‌هایشان سرمایه‌گذاری کنند. فقط حیف که بعضی از مردم پول یارانه‌‌شان را صرف خرید مبل و پرده کرده‌اند که خدا هدایت‌شان کند. 
***
... لذا به طور کلی از آقای بهمنی، مدیرکل محترم بانک مرکزی متشکریم که با مدیریت و درایت فراوان مملکت را از این فتنه بیگانگان نجات داد.
از نمایندگان محترم مجلس نیز به خاطر رأی اعتماد مجددشان به وزیر محترم اقتصاد ممنونیم.
***
تا یادم نرفته است بگویم که محمد نصرتی بازیکن دفاع تیم پرسپولیس گفته است: «امیدوارم برگردم و جبران کنم.»
ای کاش کمیته انضباطی نیز مثل مجلس محترم اجازه بازگشت پیروزمندانه برای جبران مافات را بدهد.
+145
رأی دهید
-137

baas - روتردام - هلند
درست وسط خا ل .
شنبه 3 دي 1390 - 16:50
love-iran - چابهار - ایران
ایشون اگه خیلی ماهر هستن با 32 سال تحریم و 8 سال جنگ کشور رو بهتر اراده کنن به جای فرار و این ور اون ور پریدن واسه یک لقمه نان راه حل رو نشون بده
شنبه 3 دي 1390 - 16:57
zpirooz - آخن - آلمان
love-iran - چابهار - ایران هیچ وقت شده فکر کنی که این بدبختی ها تاوان چیه که باید پس بدیم البته اگه کلا فکر بکنی. کیه که ندونه مسبب شروع جنگ آتش پراکنی های آقایون در عراق جهت صدرو انقلاب اسلامی به اونجا بود. پدر من یکی چون مرز نشین بودیم در جریان همه اون مسایل اوایل انقلاب در عراق بود. تحریم و غیره رو هم فقط یک کمی بهش فکر کنیم علتشو می فهمیم. واقعا تاوان چی رو داریم می دیم چی بدست آوردیم توی این سی ساله که به ازاش این همه از دست دادیم؟ فکر کن برادر
شنبه 3 دي 1390 - 17:13
2oktor - كرمان - ايران
ove-iran - چابهار - ایران \ دموکراسی که تنها راهش از سکولاریسم میگزرد . این است پیشنهاد ما مخالفین
شنبه 3 دي 1390 - 17:41
كيارش 88 - تورنتو - كانادا
اقایون اینقدر پر رو هستن که اصلا کم نمیارن . وقتی یعد از 1400 سال تعداد آیه های قرآن به 115 سوره میرسه و توی بیابان های قم پیدا میشه و سوره 115 در تائید اقای خامنه ای میباشد که توی یکی از خبر ها حتی رئیس حوزه علمیه قم این قران رو مورد تائید قرار میده از این خبر بگیرو برو جلو اینا واسه اثبات خودشون که مثلا بحق هستن از هیچ کاری کوتاهی نمیکنن همچنین که تا حالا کردن ( کشتار خفقان . زندان . اعدام و ...)
شنبه 3 دي 1390 - 17:55
sabz 52 - بخارست - روماني
خاک توی سر محمود میمون نژاد با این مملکت داری
شنبه 3 دي 1390 - 18:25
mohd1975 - دبی - امارات
سلام،،،. نگفتید چه‌جوری باید از سکولاریست گذشت قبل از رسیدن به دموکراسی؟؟؟؟. پس شما میگید باید فمینیست بود و از راهِ فمینیست به سکولار دمکرات برسیم؟. پس بگو فاشیست هستی‌ .
شنبه 3 دي 1390 - 18:33
کاپیتان - تهران - ایران
love-iran - چابهار - ایران-عزیزکم از خواب بیدار شو و راه حل های ارائه شده از طرف اربابانت رو ببین. 1-تمام مشکلات مملکت ما به آمریکا ربط دارد پس بلند بگو مرگ بر آمریکا 2- تمام اساتید اقتصاد در ایران درس خوانده غرب و جاسوس و عامل غرب هستند پس بلند بگو مرگ بر آمریکا 3- نفت ما را بشکه ای حداقل 100 دلار به چین و هند و .. می فروشند و آنها برای دادن پولش بازی در می آورند پس بلند بگو مرگ بر آمریکا 4- هرچی آشغال تو چین و روسیه باد کرده به خیک ایران می بندند پس بلند بگو مرگ بر آمریکا 5- ما برای گنده بازیهامون بخش بزرگی از در آمد مملکت رو درسته و با بهره ی دیر کردش می ریزیم تو جیب اسد لاشخور و حزب الشیطان لبنان و حماس و.. و اقتصاد خودمون فلج شده پس بلند بگو مرگ بر آمریکا 6- به دلیل تحریم های خود خواسته کلی از منابع مشترکمون رو کشورهای همسایه چپاول می کنند و ما روز به روز عقب می افتیم از اونا پس بلند بگو مرگ بر آمریکا 7- حکومتی ها و دولتی ها بیت المال رو چپو می کنند و تیشه به ریشه ملت و مملکت و دین می زنند شما باز هم بلند بگو مرگ بر آمریکا
شنبه 3 دي 1390 - 19:29
کاپیتان - تهران - ایران
8- تیم اقتصادی دولت پاک! گندش از همه جاش زده بیرون و ناپاکیش همه جا رو گرفته ولی تو باز هم بگو مرگ بر آمریکا 9- با این همه پز منافع ملی دادن از پس یک امارات بند انگشتی بر نیومدیم بگو مرگ بر آمریکا. اصلا شما و هم پالکی هات فقط بگید مرگ بر آمریکا چون به قول مرحوم مشکینی صوابش از صلوات هم بیشتره. و نکته های بسیار دیگر که می تواند مستمسک شما قرار گیرد تا تقصیرها را به گردن دیگران! بیندازید و مرگ آنان را فریاد بزنید.
شنبه 3 دي 1390 - 19:33
محمداصلی - تهران - ایران
منطقی ترین راه حل مشکلات ایران آن است که هر کسی در زمینه ای که تخصصش را دارد سررشته آن کار را بدست بگیرد و آخوندها دست از دخالت در سیاست و اقتصاد و نظمیه و .. بردارند و به امور مذهبی و شرعی بپردازند . آیا کسانی که خواهان نمایاندن راه حل هستند حاضرند دست از منافع نامشروع خود بردارند ؟
یکشنبه 4 دي 1390 - 04:18
مهرتابان - تهران - ایران
گل گفتی ،کاپیتان - تهران - ایران تازه بعد از همه اینها میتونه ساندیسی سر بکشه و بره به صورت خودجوش سفارتخونه اشغال کنه بعدشم که همونجا دوباره کیک و ساندیس و نماز جماعت و برنامه ریزی برای سازندگی دیگر.
یکشنبه 4 دي 1390 - 04:35
rezafox - دبی - امارات
شما طبق معمول همه چیز را بر عکس میبینید خوب معلوم است دیگه جیره خوار غرب این طور نیست بلکه به برکت حکومت احمدی نژاد و تورم نجومی در کشور حتی پشگل نیز آنقدر با ارزش شده است که برابر با دلار شده است و این هم از طرف گوسفندان (احمدی نژاد) فقط برای رفاه حال گوسفند داران صورت گرفته تا بتوانند پشگلهای خود را با بهای حقیقی در بازار عرضه کنند و حبابها را شکسته اند
یکشنبه 4 دي 1390 - 04:45
Sadat Sayed - هرات - افغانستان
هاهاها اگر قیمت دلار=پشگل باشد پس قیمت تومان مساوی به چی خواهد بود؟ 1دلار= 1 پشگل و از طرفی هر 1 دلار = 1600تومان پس نتیجه میگیریم که هر 1 پشگل =1600 تومان. ههاهاها قیمت پشگل خدایش که در بعضی از کشور ها خیلی بالا رفته
دوشنبه 5 دي 1390 - 03:13
gol andam - ژنو - سویس
کاپیتان - تهران - ایران درود بر شما دوست عزیز حرف حق جواب نداره ،،، متأسفانه ساندیسی‌ها روشون کم نمی‌شه
دوشنبه 5 دي 1390 - 12:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.