کوبا سه هزار زندانی را عفو کرد

 

مقام های کوبا می گویند که ظرف چند روز آینده حدود ۳ هزار زندانی را آزاد خواهند کرد.
بنابر گفته مقام های کوبا، این اقدام به منظور نشان دادن حسن نیت دولت در برابر موجی از تقاضاهای عفو و بخشش توسط بستگان زندانیان صورت می گیرد.
عفو شدگان اکثرا زنان، بیماران و کهنسالان زندانی هستند اگرچه گفته شده که چندین زندانی که اتهامشان اقدام علیه دولت بوده است نیز در میان آنها قرار دارند.
+159
رأی دهید
-24

bita tehrani - ونکوور - کانادا
چی‌ شده اینها هم انتخابات دارن؟؟!!
شنبه 3 دي 1390 - 00:06
ehsanusa - تهران - ایران
وقتی میگیرن زندانی میکنن هیچی نمیگن کثافتا. بعد وقتی میخوان آزاد کنن هی تو بوق و کرنا میکنن. یه مشت عوضی روان پریش و مالیخولیایی دارن تو کوبا و ایران و کره شمالی و سودان و سوریه حکومت میکنن.!!!
شنبه 3 دي 1390 - 02:43
eqqe - بوگوتا - کلومبیا
ای اقا این کوبا قشنگه. یک قهوه خانه سنتی دور میدون نقش جهان اصفهان هست که انگار زمان اونجا متوقف شده در و دیوار پر از عکسهای قدیمی و زیباست..این کوبا همش مثل یک کاواره بزرگ که زمان اونجا گیر کرده.ماشینهای قدیمی رنگ ها و موسیقی بومی.حیف این سرزمین که نبینید.
شنبه 3 دي 1390 - 03:48
mortimer - اصفهان - ایران
bita tehrani:احتمالا فیدل کاسترو داره سقط می کنه.در حال نرم کردن مردم کوبا برای دادن تاج و تخت به کس و کارش است.او نیز،هم پیک خمینی است که از خداوند یکتا هر چه زودتر برایش طلب سقط داریم.
شنبه 3 دي 1390 - 05:57
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
رهبر کمونیست و بی‌ خدای کوبا، از رهبر مسلمان، و شیعهٔ ایران، بخشنده تر و انسان تر است!!!
شنبه 3 دي 1390 - 06:35
khosh bavar - يزد - ايران
خوشبحال ما که اصلا زندانی سیاسی نداریم که بخودمان چنین زحمتی بدهیم !
شنبه 3 دي 1390 - 09:05
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
. قابل توجه مدّعی یان ِ آزادی در ایران!. نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی صبح روز جمعه دوم دی ماه (۲۳ دسامبر) با یورش به کلیسای جماعت ربانی اهواز کشیش کلیسا «فرهاد سبکروح» و خانم «شهناز» همسر این کشیش و تمام اعضای کلیسا را ضمن بازداشت بوسیله دو دستگاه اتوبوس به مکان نامعلومی انتقال دادند و تا ساعاتی هیچگونه خبری از وضعیت آنان در دست نبود. بنا به اطلاع گزارشگران هرانا از اهواز، نیروهای امنیتی که به هنگام یورش به داخل کلیسا صورت های خود را پوشانده بودند حتی بچه‌های کوچک کانون شادی که به شدت ترسیده بودند را نیز با خود بردند. این ماموران بلافاصله تلفن های همراه حاضرین در کلیسا را ضبط کرده و تمام اتاقها را مورد بازرسی قرار دادند و چند دستگاه کامپیوتر و تجهیزات متعلق به کلیسا را نیز به همراه خود بردند. . دسنگاه امنیتی همواره در آستانه کریسمس با یورش به کلیساهای خانگی و رسمی اقدام به بازداشت نوکیشان از انجام مراسم و جشن در این ایام جلوگیری میکند.
شنبه 3 دي 1390 - 09:06
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
بهشت کمونیستها و اسلامیها همه یک طویله!!همین‌ها می‌گفتند چرا در کوبا زمان پیش از کاسترو زندانی بوده حالا خودشان همان گند!! دقیقا مثل ایران قبل از شورش۵۷ که کاستیها -یک میلیون برابر شد هنوز با وقاحت می‌گویند شکوهمند!!!!!!!
شنبه 3 دي 1390 - 11:39
majid63 - پاريس - فرانسه
این بخاطر اینه یه مریض هستند یا پول خرج کردنشان دیگه ندارد .کشور دیکتاتوری هیچ چیز نمیفهمد ! جز قدرت خودش؛ اینها همه باج.
شنبه 3 دي 1390 - 13:34
bita tehrani - ونکوور - کانادا
moretimer/امین گفتم دوست من
شنبه 3 دي 1390 - 16:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.