احمد جنتی: جاسوس آمریکایی طعمه خوبی است

 

احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان و امام جمعه موقت تهران، در خطبه های مراسم نماز جمعه روز ۲ دی (۲۳ دسامبر)، با اشاره به بازداشت امیر میرزا حکمتی، شهروند آمریکایی ایرانی تبار در حین سفر به ایران، گفت "این موفقیت را به وزارت اطلاعات تبریک می گویم."
اوایل این هفته، تلویزیون دولتی ایران برنامه "اعترافات" امیر میرزا حکمتی را پخش کرد که گفت توسط تشکیلات اطلاعاتی آمریکا آموزش دیده و برای جاسوسی به ایران اعزام شده بود هر چند مقامات آمریکایی این ادعا را مردود دانسته و خانواده حکمتی نیز هدف او از سفر به ایران را دیدار با مادر بزرگ سالمندش اعلام کرده اند.
امام جمعه موقت تهران خطاب به وزارت اطلاعات گفت که "طعمه خوبی" به دست آورده اند و افزود "این فرد اطلاعات زیادی دارد که باید در بازجویی های اطلاعاتی، به آنها دست یافت."
آقای جنتی در عین حال توضیح نداد که چگونه از وجود "اطلاعات زیاد" اما افشا نشده فرد بازداشتی اطمینان پیدا کرده و این اطلاعات به چه منظوری در اختیار فردی قرار گرفته که به گفته نهادهای امنیتی ایران، برای جاسوسی به داخل خاک ایران اعزام شده است.
+52
رأی دهید
-198

samuk66 - لندن - انگلستان
هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه
جمعه 2 دي 1390 - 11:33
desert-wolf - دبي - المارات
دایناسور تو حرف نزنی‌ میگن لالی؟ بمیر دگگ ساگ جون
جمعه 2 دي 1390 - 11:34
messiah - سیدنی - استرالیا
من جدیدم بروبکس ، به همین خاطر با نمیر ال مؤمنین شروع کردم cheers.
جمعه 2 دي 1390 - 11:54
star60 - امارات - امارات
جنتى جون خودت هم طعمة اى خوبى هستى براى مردم
جمعه 2 دي 1390 - 11:56
bavar88 - آمستردام - هلند
آمریکا فکرش را نمیکرد که ایران این همه در زمینه‌های مختلف پیشرفت کرده باشد. خواسته ببینه که واقعا ایران می‌تونه جسسش را بگیره که دید شد...جاسوس را اینجوری میگرند و خودش اقرار می‌کنه نه اونیکه که شما یک معتاد و مترسک و ماشین دزد را بگیرید به اسم جاسوس و ...که حتا توی دادگاه خودتون هم انکار می‌کنه...مرگ بر آمریکا و نوچه هاش.
جمعه 2 دي 1390 - 11:52
morgan123 - واشینگتن - امریکا
باز این روح سرگردان حرف زد! کسی آدرس اینو میدونه مدتهاست عزرائیل دربدرشه!
جمعه 2 دي 1390 - 11:57
benetton - لندن - بریتانیا
من هر وقت این مارموز رو میبینم یاد اون گریه مسخرش تو نماز جمعه می‌افتم واسهٔ قحطی زده‌های سومالیایی.
جمعه 2 دي 1390 - 11:58
avesta_afshin - تهران - ایران
قیافش رو ببینین داره شبیهه سنگواره میشه فکر می کنید چند میلیارد سال عمرش باشه به نظرم سه هزار میلیارد
جمعه 2 دي 1390 - 12:08
messiah - سیدنی - استرالیا
janati
جمعه 2 دي 1390 - 12:10
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
یاد روزهایی افتاده که با انسانها نخستین تازه ابراز اختراع کرده بودند و به شکار ماموت میرفتند و طعمه می گرفتند
جمعه 2 دي 1390 - 12:23
dara20 - تهران - ايران
باز هم این جنازه متحرک به واق واق کردن افتاد.
جمعه 2 دي 1390 - 12:31
Ahmad1345 - گوتنبرگ - سوئد
من به جاسوس بودن یا نبودن این مرد کاری ندارم. ولی‌ یاد گرفته‌ام که هیچ کس را که در زندان این رژیم "اعتراف" می‌کند محکوم نکنم. این شخص بی‌چاره‌ها به هر جرمی‌ که گفتند اعتراف می‌کند، کمترینش جاسوسی است! من خودم در زندان اینها بودم و میدیدم اینها با انسانها چه میکنند. سفاکتر و وحشیتر از این حکومت وجود ندارد.
جمعه 2 دي 1390 - 12:35
faghat khoda - شمال - نگلستان
یک سوال؟ عمر جنتی چه قدر است: ۱ ۲۵۰۰میلیارد ۲ ۳۰۰۰میلیارد ۳ ۴۰۰۰ میلیارد ۴ بالای ۵ میلیارد سال .با درود خدمت همه عزیزانم.
جمعه 2 دي 1390 - 12:37
m.n.s - کرج - ایران
این خودش این فامیلیرا lt; جنتیgt; گزاشته؟ از کجا میداند که جنتی یا جهنمی؟ یعنی سند داره که جنتیست؟
جمعه 2 دي 1390 - 12:39
Negah* - فرانکفورت - المان
بگید زیر خاکی متحرک بهتره تا جنتی...گویا خدا فراموش کرده که این کفتار پیر هنوز داره زندگى میکنه.
جمعه 2 دي 1390 - 13:44
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
این حرف خیلی‌ ددمناشم، ددمشیانه، .. بود. این دایناسور بعد از این همه سال نمیتونه فارسی حرف بزنه؟!!
جمعه 2 دي 1390 - 14:13
baas - روتردام - هلند
البته برای لاشخورهأی حکومت اسلامی .
جمعه 2 دي 1390 - 14:14
majid63 - پاريس - فرانسه
دو کلام از مادر عروس خامنه‌ای !
جمعه 2 دي 1390 - 14:28
sahardri61 - لندن - انگلستان
توی مملکت امام زمان سه میلیارد دلار دزدی میشه وزارت اطلاعات نمی فهمه حالا یه کسی اومده به مادرش سر بزنه سربازان گمنام امام زمان چطور انقدر سریع فهمیدن طرف جاسوس.یکی نیست به این کفتار پیر بگه به چی داری تبریک می گی .دیگه به اندازه کافی خودت رو مضحکه خاص و عام کردی دیگه بس کن.
جمعه 2 دي 1390 - 13:50
m.noor - شارجه - امارات
با درود.دوستان بدانید ولایت در حال نابودی است دیگر در نماز جمعه‌ها یشان حرف‌های بی‌ ربط میزنند چونکه احساس خطر کرده اند و این بدبخت هم زنده است تا تقاص پس بدهد همانطور که چلاق علی‌ زنده است به امید نابودی ولایت و ذوب در ولایت امین.م.ن
جمعه 2 دي 1390 - 13:53
Neda02 - اتاوا - کانادا
یکی می‌گفت به این جنازه جیرجیرک نگید زیرخاکی قیمتش می‌ره بالا. این دوست غافل بود که گربه هم مدفوعش را زیر خاک پنهان می‌کنه.
جمعه 2 دي 1390 - 14:19
IRANI AZAD-1361 - اصفهان - ایران
جنتــــــی موش لعنتــــــی
جمعه 2 دي 1390 - 14:58
(KaViR) - ماستریخت - هلند
هنری>>: احمد اینقدر گاز نده هنوز آب بندی نشده!. احمد:>>-چقدر حرف مفت میزنی ! . . . . .. .. . . . . . (جنتی و هنری فورد در حال آزمایش اولین اتومبیل
جمعه 2 دي 1390 - 15:30
danial nabi - استكهلم - سوئد
جاسوس کثیف، کثافت آدم آخه برای آمریکا و اسرائیل که دست شون به خون ملل ضعیف آغشته است جاسوسی میکنه، امسال تو را باید از خ... دار زد تا درس عبرت بشه برایه اراذل بعدی.
جمعه 2 دي 1390 - 15:59
massoudoslo - اسلو - نروژ
حکومت ایران دارد بر طبل جنگ میکوبد چون فکر کرده این تنها راه حل نجات از سرنوشته لیبی ،مصر ، تونس و بقیه کشور های آزاد شده است ! مگر در خیابان ها و فروش گاهای ایرانی چه چیزی برای جاسوسی وجود دارد که امریکا مستقیما آدم بفرستد تهران !؟ اطلاعات و پنهان کاری های نظامی حکوت ایران با پای خودشان و لپتاپ های اشان از امریکا و اسرائیل سر در میآورند! هر جا که ایران فعالیت نظامی مخرب دارد امریکا همه اش را نشان کرده و هروقت ذره ای مشکوک میزند ان را به روزگار ملارد دشت تبدیل میکند . حالا جنتی زر بزند و ایرانیان ساده لوح هم فکر کنند که ایران دارد پیشرفت میکند وقتی دارد دنبال بمب قاچاق میدود و پول و زندگی مردم را به هدر میدهد .امریکا ایران را دارد به یک خطر جهانی تبدیل و وانمود میکند !!
جمعه 2 دي 1390 - 16:12
ghafas - مشهد - ایران
اینها رو ولش کن بابا ..بهو ورداشت گفت این امام سجاد آرزوی دیدن پدرش رو به گور برد...!!!!!!!..وای ادبیاتت منو تکه پاره کرد نمیر کبیر ایران
جمعه 2 دي 1390 - 17:01
avesta_afshin - تهران - ایران
faghat khoda - شمال - نگلستان. درود برتو دوست خوب . فکر کنم از زمان آفرینش کائنات اونجا در کنار خدا بوده
جمعه 2 دي 1390 - 18:21
Naser hejazi - بهبهان - ایران
سن:2000000000سال
جمعه 2 دي 1390 - 18:58
Nur_ir - هامبورگ - المان
دوستان جا دارد این جوک را در اینجا قراردهم . *جنتی و سلیمان*. روزی جنتی همراه حضرت سلیمان وارد جنگلی شدند! جنتی کرمی را روی برگی دید! از سلیمان پرسید: سولی جون، فایده ی این کرم به این کوچیکی چیه آخه؟!! سلیمان نگاه عاقل اندر سفیهی به جنتی انداخت و فرمود: تو اولین بار است که این سوال را میکنی در حالی که این کرم روزی سه بار این سوال را درباره ی تو از من میکند!!.
جمعه 2 دي 1390 - 19:16
دختر ایران - تهران - ایران
ازت متنفرم.حالم ازت بهم میخورده.دعا نمیکنم بمیری.روز و شب سر نماز و دعاهام اولین دعام دیدن بدبختی و ذلت توست.این که بی ابرو بشی.اینکه هر روز و شب ارزوی مرگت و بکنی.اون موقع است که یادت میفته چطور در برابر این همه ظلم سکوت کردی و خود یکی از ظالمترین و شقیترین افراد در تاریخ انقلاب ایران بودی.یادت بیفته چطور من و دوستام ازار میدادین.یه یادگاری برام گذاشتین.شوهرم.که هر روز با دیدنش یادم میفته چه بلای که سر ما نیاوردین. نفرین علی بر شما که حکومت حیوانی خود را با حکومت علی مقایسه میکنید.
جمعه 2 دي 1390 - 20:20
دختر ایران - تهران - ایران
اما در مورد جاسوس ایرانی امریکا.معلوم نیست این خودفروخته به چقدر خودش و مردمش و کشورش و فروخته شده نوکر امریکا.کشوری که جز نکبتی و بدبختی مثل حکومت حال ایران برای ایران و ایرانی نداشته.وطن فروش اگه به فکر کشورش بود و دلسوز مردم ایران مثل خیلی از ایرانی ها بدون گرفتن حقوق و منسبی خودش تنها میومد وسط میدون.نه اینکه بشه نوکری این و اون.فرق این یار و با این لباس شخصی ها و بسیجی های افراطی چیه که در عوض کشتن و خفه کردن صدای مردم ایران مال و منسب میگیرن؟اون نوکری امریکارو میکنه و این بسیجی های افراط و لباس شخصی ها نوکری حکومت حال ایران.درود بر ایرانیان وطن پرست و با غیرت.
جمعه 2 دي 1390 - 20:28
Negah* - فرانکفورت - المان
جنتی و سلیمان..... روزی جنتی همراه حضرت سلیمان وارد جنگلی شدند! جنتی کرمی را روی برگی دید! از سلیمان پرسید: سولی جون، فایده ی این کرم به این کوچیکی چیه آخه؟!! سلیمان نگاه عاقل اندر سفیهی به جنتی انداخت و فرمود: تو اولین بار است که این سوال را میکنی در حالی که این کرم روزی سه بار این سوال را درباره ی تو از من میکند!!
جمعه 2 دي 1390 - 21:48
avesta_afshin - تهران - ایران
Nur_ir - هامبورگ - المان. کلی کیف کردم . مرسی
جمعه 2 دي 1390 - 21:53
faghat khoda - شمال - نگلستان
avesta_afshin - تهران - ایران خیلی‌ ممنون دوست عزیزم. شادو تندرست باشی‌ عزیز
شنبه 3 دي 1390 - 00:47
بابک - سبزوار - ایران
جنتی طعمه خوبی برای لاش خورها است.
شنبه 3 دي 1390 - 01:41
khosh bavar - يزد - ايران
دختر ایران - : با کمال احترام به درد, سرنوشت و شکایت شما از دست این سیستم اسلام ایرانی‌. دوست گرامی‌، شما چرا آنچیزی را که " خوب " میپندارید، برای دیگران " تجویز " کرده و اقدامات دیگران را که در " فلسفه " در شما نباشد آنرا بشدت محکوم می‌کنید ! انطوری که پیداست، شما هم دل پری از این سیستم دارید، و به نوع خود با آن مبارزه می‌کنید و ایشان ( جاسوس ) که در آمریکا بدنیا آمده ولی‌ عرق ایراندوستی و خدمت به کشورش را از ولدینش یاد گرفته، خواسته به ما کمک کند تا ما بتوانیم همانند او در کشوری آزاد و شاد زندگی‌ کنیم، آیا این امر قابل ستایش نیست که یک غریبه و یا ایرانی‌ به کمک ما آمده باشد و با شهامتی ۱۰۰چندان بیشتر از ما دست بکار میشود و این‌را بخوبی میداند که اگر لو برود، حکم اعدام برای او حتمی است ! پس دشمن دشمن من دوست من است، و ما باید از همه راضی‌ و سپاسگزار باشیم که به فکر ما هستند و اقدامی در جهت نابودی این سیستم می‌کنند ! پس لطفا با افتخار به این شخص " ایراندوست " بنگرید و به ایشان و اعمال او احترام بگذارید !
شنبه 3 دي 1390 - 02:48
ranande taxi - منچستر - انگلستان
مرگن 123 این هم آدرس جنتی (janati@mostarah.com)
شنبه 3 دي 1390 - 03:17
morgan123 - واشینگتن - امریکا
دختر ایران - تهران - ایران - این علی که دم از آن میزنی بعد از آن همه ظلم که به نام او کردند چه کرد بابا یک تکه چوب از این علی بیشتر خاصیت دارد چقدر انسان دیگه باید کشته بشن تا این علی شما غیرتی بشه به قول خودت آن بلا را سرت آوردن هنوز هم آویزان همان کسانی هستید که بنامشان مردم را فریب دادند و بر آنها سوار شدند عجب رویی دارین بخدا !! ضمنا اگر نفرین کردن هنکام نماز چیزی را عوض میکرد الان سنگ روی سنگ بند نبود آخه کوته فکری تا چه حد !! دختر خوب عقل و خرد منطق اینها نسخه توست.
شنبه 3 دي 1390 - 06:06
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
دختر ایران --- خانم شما از زجر خودت در خیزش ۵۷ می‌گویی ولی‌ دم خروس از کامنتهایت مشهود--- به شما--مثل رهبر قاتل دینتان-- وحی شده که این شخص جاسوس است؟؟؟؟؟؟؟ پس ملا که میگفت خیزش از سوی آمریکا و اسرائیل است لابد شما هم جاسوس موساد هستید؟؟؟؟؟ برو دینت را بشناس که با زیرکی یکی‌ به نعل یکی‌ به میخ!!!!!!!
شنبه 3 دي 1390 - 11:48
پریستوک - تهران - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه واقعن ممنون که آبروی مکاره ها رو می بری.
شنبه 3 دي 1390 - 13:18
NASA astronaut - دوبی - امارات
مثله اینکه این دایناسور خیلی گرسنشه مواظب این جاسوس باشید که خوراک جنتی نشه...هه هه هه هه هه
شنبه 3 دي 1390 - 13:21
morgan123 - واشینگتن - امریکا
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه - دوست عزیز کسانی که از ایدئولوژی یا مذهب دفاع میکنند در بحث آزاد کم میارن به همین سبب هم گلوی مخالفان را میبرند اتفاقا باید این دست کامنتها را مغتنم دونست چون هر چه بیشتر حرف بزنند محکوم ترند.مثلا مجاهدین اینقدر میفهمند که فقط در رسانه خودشون حرف میزنند و معمولا جای دیگه آفتابی نمیشن ولی این .... مثل ... همه جا سر میکشن و آبروی نداشتشونو بیشتر به باد میدن. تشکر از فنآوری که این امکان رو میده که اینها با دست خودشون بر پیکر پوسیدهشان تبر بزنند.
شنبه 3 دي 1390 - 13:04
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
اصلاح میشود خیزش سال ۸۸ مقصودم بود نه شورش ۵۷!!!!---البته تعدادی در سا یت‌ رسما از سوی رژیم هستند--- تعدادی هم۲ فحش به ملا ۴ فحش به شاه!!!! اینجاست که مشخص میشود در ورای ننه من غریبم اه من شکنجه شدم اه زجر کشیدم و?????!!!!!!!!!!!
شنبه 3 دي 1390 - 13:52
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد
ددمنشانه….ددمنیشه… ددمشینه……..ددمنشانئم.... درد تو دلت بره......خونخوار. جانی...."این موفقیت را به وزارت جنایتکارت تبریک بگو"شما جانورها که همگی از نسل عرب هستی و ملت ایران هیچ انتظاری از شما دایناسورها ندارند فقط برای روز انتقام.روز شماری میکنند تا اون گردن باریکت را داخل حلقه طناب بندازند
شنبه 3 دي 1390 - 15:33
azarbayjan362 - تهران - ايران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. شما زحمت من رو برای جواب به دختر ایرانی کم کردید ممنون از شما
شنبه 3 دي 1390 - 17:05
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
دوستان اولا سپاس!! ولی‌ دچار خشم میشوم وقتی‌ تعدادی را میبینم که دروغهای ملا را دیده اند که چگونه برای اعدام و افکار کثیف خود داستان می‌سازد-ندا را اول نامزدش کشت!!! بعد گفتند زنده و در اروپا است سپس گفتند معلم موسیقی او قاتلش بود بعد شدِ -انگلیس!!! و اسرائیل!!! چگونه میشود پذیرفت که این جوان جاسوس است بعد با آمریکایی‌ها عکس بیندازد و عکس‌ها به دست ملای ۱۰۰ پدر؟؟؟؟؟؟ تا چه حد....
شنبه 3 دي 1390 - 19:28
danial nabi - استكهلم - سوئد
دختر ایران - تهران - ایران. حرف حساب جواب نداره، بعضی‌‌ها هم زور این رو میزنند که کسانی‌ که نوکری آمریکا رو میکنند را یک جوری ماله کشی‌ کنند ، آخه این آشغالها نون به نرخ روز خورند.
یکشنبه 4 دي 1390 - 11:07
Nur_ir - هامبورگ - المان
avesta_afshin - تهران - ایران. مرسی هم میهن گرامی . شاد باشی
یکشنبه 4 دي 1390 - 11:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.