بدرفتاری با فمینیست های نیمه برهنه اوکراینی در بلاروس

 

دو تن از دستگیرشدگان فمینیست اوکراینی در بلاروس پس از آزادی از زندان از بدرفتاری مأموران امنیتی با خود خبر داده اند. فعالان فمینیست نیمه برهنۀ اوکراینی ضمن مصاحبه ای گفته اند که پلیس در مینسک، پایتخت بلاروس، آنها را دستگیر کرده و مأموران «کا گ ب»، سازمان اطلاعاتی بلاروس، با آنها بدرفتاری کرده اند. دو فعال فمینسیت اوکراینی از اجبار برای درآوردن لباس هایشان و رها شدن در جنگلی در جنوب مینسک، پایتخت بلاروس سخن گفته اند.
            بدرفتاری با فمینیست های نیمه برهنۀ اوکراینی در بلاروس                     
 
یکی از آنها گفته است که مأموران مایع ضدعفونی سبزرنگی را روی موهایش ریخته اند و بخشی از آنها را با چاقو بریده اند.
 
فعال فمینیست دستگیر شدۀ دیگر هم در مصاحبه ای گفت:« وحشتناک ترین لحظۀ حبس زمانی بوده که مأموران زندان قصد داشتند به ما تجاوز کنند.»
 
وادیم زایتسف، رئیس سازمان اطلاعاتی بلاروس گفته های زنان فمینیست اوکراینی را رد کرده است. این فعالان نیمه برهنۀ اوکراینی پیش تر در برابر ساختمان مرکزی سازمان امنیت بلاروس در شهر مینسک به ادامۀ کار الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس اعتراض کرده بودند.
+63
رأی دهید
-216

فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
از فمینیسم خوشم نمیاد. مخصوصا مدل نیمه برهنه اش!
جمعه 2 دي 1390 - 09:59
bestofthebest - كي يف - اكراين
این فیمینیست‌ها اینجا اصلا محبوبیت ندران. کلا با همه چی‌ مخالفن ولی‌ یه کار درست انجام دادن ،اون هم به هم زدن بساط جمهوری جهر و فساد و ظلم جمهوری اخوندی اینجا. چند باری خوب حال اینا رو گرفتند.
جمعه 2 دي 1390 - 10:18
negar1210 - منچستر - انگلستان
ye moosht lompan
جمعه 2 دي 1390 - 10:41
Dara va sara - پرت - استرالیا
bestofthebest...فراز_نروژ ...به فرض که فمینسیم ها شیطان هستند. به فرض که فساد بر پا میکنند. به فرض که هزاران کار دیگر میکنند...ولی آیا برای شما این قابل قبول هست که کا گ ب. اینچنین کاری با انها بکند...در یک دنیای سکولار. جامعه به این نگاه نمیکنه که از چه طبقه از اجتماع هستی. به این بگاه میکنه که اجازه استفاده از قدرت را به هیچ ارگانی ندهد.. همین شکل فکر کردید که ملا جماعت برای ما شاخ شدند.
جمعه 2 دي 1390 - 10:42
امید‌آلمان - کلن - آلمان
به نظر من ، خانوم‌ها در همه شرایط با این سلاح سعی‌ میکنند به خواستهای خود برسند.
جمعه 2 دي 1390 - 10:57
bavar88 - آمستردام - هلند
در کجای دنیا فمنیست ارزش دارد که حالا اینجا داشته باشند بال سمت چپ مرد سالاری را می‌شه گذاشت فمنیست..تو این سایت هم کم نیست و لعنت به همه اونا....هه‌هه‌هه
جمعه 2 دي 1390 - 11:05
asemane iran - تهران - ایران
دمشون گرم ، حقشون بود ، آدمهای احمق ، ضمنا اونا نیمه برهنه نیستن گاهی وقتا کاملا برهنه اعتراض می‌کنن . یه مشت روانی‌
جمعه 2 دي 1390 - 11:06
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
از زنهای روس و اکراینی برهنه شدن در هر جایی غیر قابل انتظار نیست ولی اینها که مثلا فمینیست هستند چرا از بدنشان استفاده ابزاری میکنند را نمی فهمم.
جمعه 2 دي 1390 - 12:22
benetton - لندن - بریتانیا
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ/ ولی‌ من از اون مدل هاش که کاملا کشف حجاب می‌کنن خوشم میاد
جمعه 2 دي 1390 - 12:31
habilian - قم - ایران
Dara va sara - پرت - استرالیا : بچه پر رو این همه کامنت ضد فمنیستی اینجا میبینی باز از رو نمیری؟؟؟ جمع کن بساطتو بابا، عقاید مسخرت تو این سایت خریدار نداره. راستی از رفیق شفیقت فمنیسم_لندن چه خبر؟ نکنه کلک خودتی با اسم مستعار Dara va sara کامنت میزاری چون خداوکیلی ادبیات نوشتاریتون خیلی شبیه همه /:
جمعه 2 دي 1390 - 13:26
siya41 - تهران - ایران
habilianعزیز درسته که افکار فمنیستی نگاهی نژادپرستانه است ولی توجه کنیم که مبارزه ضدنژادپرستی خودرنگ وبوی نزادپرستی نگیره.وسعی کنیم افکار دیگران را نقد کنیم واز بی احترامی به هر عقیده ای خودداری کنیم والانتیجه ی معکوس می گیریم. موفق باشی
جمعه 2 دي 1390 - 16:48
souroosh - ساری - ایران
habilian - قم - ایران. با عرض پوزش. چه قدر شما بی ......هستید
جمعه 2 دي 1390 - 17:45
shahram407 - تهران - ایران
به نظر من هرکی که خواست دست به هر کثافتکاری بزنه و برای خودش یک . سرپناه و یک چتر حمایتی درست کنه و بگه: اره تعداد ما کثافتکارها کم هم نیست میره تو فمینیست . حالا چه زن چه مرد.!!!!
شنبه 3 دي 1390 - 06:59
habilian - قم - ایران
siya41 - تهران - ایران : شما درست می فرمایید. فرمایش شما صحیح است و با کمال میل قبول میکنم.موفق باشید.
شنبه 3 دي 1390 - 10:03
man+to=ma - دوبی - امارات متحده عربی
خدا همه ما رو انسان افریده در دو جنس مختلف و نیازمند به همدیگه .این رو همه باید قبول کنن . زن و مرد لازم و ملزوم هم هستند .کسی قدرتمند تره که انعطاف پذیرتر باشه .
شنبه 3 دي 1390 - 10:58
aziz iran - کپنهاک - دانمارک
habilian - قم - ایران. بازم کارو بارتون تو حجره های جهل و فساد و جنایت ا سید علی کساد شده است که امدی اینجا یلاق...حاجی همانجا تو حجره عمم نجیب بودت را ادامه بده که بیشتر برات نون و آب داره تا به مسائل بزرگتر از حل المسائل امامت بپردازی !!
شنبه 3 دي 1390 - 10:19
noshafarin - اکلند - نیوزلند
aziz iran. دوست من این چه مقیاسیه که آدمارو با محل زندگیشون ارزیابی میکنی ؟؟؟ نمیشه کسی تو قم زندگی کنه با سواد هم باشه ؟؟!!! اگه اینطوری باشه که شما هم الان باید بری شیرینی تو بپزی اونم از نوع دانمارکیش !! به هم احترام بگزازیم هر کجای این دنیا که باشیم ایرانی هستیم !
یکشنبه 4 دي 1390 - 02:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.