نامه زندانیان سیاسی برای تحریم انتخابات

 

نیک آهنگ کوثر

              نامه زندانیان سیاسی برای تحریم انتخابات  

+175
رأی دهید
-130

Dara va sara - پرت - استرالیا
در فرهنگ ملا و *دموکرا اسلامیک* رأی گیری ویا رأی دادن به مانند پستانکی هست که به دهن طفل میدهند.
جمعه 2 دي 1390 - 10:32
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
۹۹.۹۹۹۹۹۹ درصد در انتخابات شرکت کرده‌اند. فقط ۰،۰۰۰۰۰۱ درصد ضاد انقلاب شرکت نکرده‌اند. در دولت اسلامی و امام زمان معجزه پیدا می‌‌شود. هنوز انتخابات شروع نشده .ولی‌ جلو جلو دولتی‌ها می‌‌دانند. چند درصد شرکت کرده‌اند.
جمعه 2 دي 1390 - 11:00
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
من , هم انتخابات مجلس و هم بیت خرسواری را تحریم میکنم
جمعه 2 دي 1390 - 13:04
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
کدوم انتخابات؟!!! مگه مردم توی ایران به غیر از انتخاب چگونه مردن، حق انتخاب دیگه‌ای هم دارند؟!!! انتخابات رو شورای نگهبان و شخص ولی‌ وقیح انجام میدند.
جمعه 2 دي 1390 - 13:57
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
کاریکاتورهای کوثر را قاطی همون کاریکاتورهای هفته منتشر کنید که با هم در یک سطح اند. کاریکاتور فقط کارهای مانا نیستانی. این کار نه متفکرانه است. نه موثر. اگر کسی به دلیلی بخواد رای بده با دیدن این کاریکاتور نه تنها قانع و منصرف نمیشه. بلکه احساس اهانت میکنه و با تمام تحریم کننده های انتخابات لج میفته.
جمعه 2 دي 1390 - 15:24
greentree - تهران - ایران
حکومتی که یک مرد پیر رو خدای خود کرده و با اسم اون به مردم ظلم می‌کنه دیگه مرده هست،این حکومت هم سال هست که مرده هست
جمعه 2 دي 1390 - 17:42
مانفرد - ایران - ایران
قابل تامل بود. خیلیها طوطی وار و با چشم بسته میرند و رای میدند .
جمعه 2 دي 1390 - 18:21
دختر ایران - تهران - ایران
حقیقت به تمام معنا.
جمعه 2 دي 1390 - 18:53
pelle - استکهلم - سوئد
. «اولین داروی ضد سرطان» نام ویروسی که از ایران ارسال شده -باز نکنید. شرکت com hem در سوئد اعلام کرد که اگر امیلی با نام ((اولین داروی ضد سرطان)) دریافت کردید از باز کردن آن خوداری نماید. این یک ویروس جاسوسی است. از تمامی اطلاعات موجود در کامپوتر شما کپی برداری میکند این ویروس از ایران ارسال شده است.
جمعه 2 دي 1390 - 21:00
ghafas - مشهد - ایران
یکی شما رو باید بیدار کنه...شما که روشنفکر و فرهیخته اید و دارید برای این مردم ترسوی عافیت طلب مصلحت اندیش برالی این چند میلیون ببعی بی آزار ..از زن و فرزند دوری می کشید و شکنجه می بینیدووهی بیدار شیر بیدار شید اینجا ایرانه.توی این گودی که شما یالاش دارید گریه می کنید واقعا کسی نیست و ...حیف
شنبه 3 دي 1390 - 00:20
Azadikhah - تكسل - هلند
شرکت در انتخابات=پایمال کردن خون جوانان شهید در انتخابات ۸۸
شنبه 3 دي 1390 - 12:14
Nur_ir - هامبورگ - المان
pelle - استکهلم - سوئد. پله چان مرسی از اصلاع رسانی . ممنون
شنبه 3 دي 1390 - 13:43
pelle - استکهلم - سوئد
Nur_ir - هامبورگ - المان-با درود هما جان قابل شما را نداشت .امیدوارم کریسمس بهتون خوش بگذره و هدیه های خوبی دریافت کنید.
شنبه 3 دي 1390 - 14:14
sabah kord - سنندج - ایران
در ایران هم دموکراسی هم اسلام به گند کشیده شد اسلامی که برای اولین بار توی دنیا حکومت دموکراسی تشکیل داد حالا شده مضحکه کشورهای غربی که همین اندک دموکراسیشون هم مدیون اسلامند . شاید بعضیا از این حرف من تعجب کنند ولی واقعیت اینه که اگه اسلام واقعی در جامعه حاکم بشه دموکراسی واقعی هم خودشو نمایان میکنه چون از ابتدا اسلام برای ایجاد دموکراسی آمد اما فقط 30 سال بعد از فوت پیامبر توانست دموکراسی اجرا بشه و با از بین رفتن شورا دموکراسی از بین رفت و حالا هم از اسلام هم از دموکراسی فقط یک اسم مونده.
شنبه 3 دي 1390 - 20:10
sabah kord - سنندج - ایران
اونایی که ادعا میکنن اسلام ضد دموکراسیه اگه قرآن رو مطالعه کنن شاید متوجه بشن که اسلام نه تنها با دموکراسی بیگانه نیست بلکه خود دموکراسیه اما متاسفانه در این زمان نه مسلمانی هست و نه اسلامی که راهکار های اسلام واقعی رو پیاده کنه اگر هم کسی پیدا بشه بخواد اسلام واقعی رو تشریح کنه همه به اتهامهای واهی اونو طرد میکنن حتی به اصطلاح مسلمانان امروزی هم کاری میکنن که صداش توی گلو خفه بشه. پس بیایم نه حکومت ایران رو اسلامی بدانیم نه کارهای نا مسلمانان مسلمان رو به حساب اسلام بذاریم. چون حتی دموکراسی جهان امروز تقلید ضعیفی از دموکراسی اسلام دوران پیامبر وبعد از اون خلفای راشدینه . بعد از سی سال حاکمیت شورا در دوران پس از پیامبر معاویه آمد و شورا را منحل کرد و حکومت موروثی شاهنشاهی به راه انداخت دقیقا حکومت الان ایران تقلیدی از بنی امیه است که با نام اسلام پوششی برای جنایات خود ساختند
شنبه 3 دي 1390 - 20:25
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
شرکت در انتخابات یعنی فروختن ناموس به بیت فحشأ رهبری.
دوشنبه 5 دي 1390 - 05:52
Nur_ir - هامبورگ - المان
pelle - استکهلم - سوئد. دوست نازنینم . همینطور هم بود بهترین هدیه را گرفتم . امیدوارم شما هم همینطور هدیه خوبی دریافت کرده باشید.پیشاپیش منهم با ارزوی بهترین ها در سال نو مسیحی. سالی پرشاد توام با تندرستی داشته باشی .
دوشنبه 5 دي 1390 - 15:57
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.