فال روزانه شما جمعه 23 دسامبر 2011

 

 

                        فال روزانه شما جمعه 23 دسامبر 2011      

فال روز متولدین فروردین:

 
نامه یا خبری را دریافت میکنید که به انتظار طولانی شما در ارتباط با مشکلات مالی پایان خواهد داد. داشتن آرزوهای دنیوی اگر شما را از اصلتان دور نکند، نه تنها مخرب نیست بلکه بلکه لازمه ی یک زندگی مناسب و آسوده است در این رابطه خود را سرزنش نکنید.
حافظ:
ساقیا عشرت امروز به فردا مفکن یا ز دیوان قضا خط امانی به من آر 
دلم از دست بشد دوش چو حافظ می‌گفت کای صبا نکهتی از کوی فلانی به من آر 
تعبیر:غم و اندوهی بر قلبت چنگ انداخته است. از کسی دور شده ای و در انتظار به سر می بری. اما شب های انتظار به پایان می رسد و هر غم و اندوهی به خوشی و خرمی مبدل خواهد شد. 
 
 
فال روز متولدین اردیبهشت:
 
یک صبح با تنبلی برای تان ایده آل به نظر می‌رسد و ممکن است حتی بدنبال استراحت در تمام روز باشید. اما شرایط به شما اجازه نمی‌دهند تا ان اوقاتی را که آرزویش را دارید داشته باشید. آنقدر کاردر لیست روزانه تان وجود دارد که باعث می‌شود شما از فکر در خانه ماندن و استراحت منصرف شوید. خوشبختانه، زمانیکه از مفید و موثر بودن دست بکشید، قادر خواهید بود که حتی زمانیکه کارتان را انجام می‌دهید تفریح کنید.
حافظ:
بلبل عاشق تو عمر خواه که آخر باغ شود سبز و شاخ گل به بر آید 
غفلت حافظ در این سراچه عجب نیست هر که به میخانه رفت بی‌خبر آید 
تعبیر:دل به لذت زودگذر دنیوی نبند. بلندپرواز نباش. اراده ای قوی می تواند تو را به آرزوهایت برساند. به خداوند توکل کن و از او مدد بجوی تا آرامش خاطر داشته باشی. 
 
 
فال روز متولدین خرداد: 
 
شما به طور طبیعی فردی هستید که در مقابل احساسات دیگران، حساس بوده و همین امر باعث دشوار شدن عکس العمل نشان دادن شما، نسبت به کارهای دیگران شده است. با این حال احتمال دارد که که نسبت به یک موضوع و شرایطی دشوار، پاسخی سریع و واکنشی تند نشان دهید. بهتر است صبر کنید و سپس واکنش نشان داده.
اعتماد به نفس بالایی که دارید می تواند منجر به بی پروایی و بی اعتنایی شما بشود و همین امر ممکن است مشکلات جدیدی را ایجاد کند، بدون اینکه مشکلات قبلی را برطرف کرده باشید!
حافظ:
در شب قدر ار صبوحی کرده‌ام عیبم مکن سرخوش آمد یار و جامی بر کنار طاق بود 
شعر حافظ در زمان آدم اندر باغ خلد دفتر نسرین و گل را زینت اوراق بود 
تعبیر:دوستی نسبت به تو بی مهر شده است. سعی کن ریشه ی اختلاف را بشناسی و چشم او را با حقیقت آشنا سازی. کمی از غرور خود کم کن تا بهتر بتوانی چاره اندیشی کنی. در راه عشق صابر و پر حوصله باش و به هرچه پیش آید راضی باش. 
 
 
فال روز متولدین تیر:
 
ممکن است شما وسوسه شوید که از یک درگیری شدید با یک دوست یا شریک صرف نظر کنید فقط به خاطر اینکه به طور ذاتی می دانید که تعاملات اخیر شما به مسیر درستی منتهی نمی شود. اما به این معنی نیست که روابط شما ناپایدار است؛ آن به این اشاره می کند که در خارج از حد و حدود خود رفتار می کنید. اما باید راهی پیدا کنید تا ناراحتی های اخیر شما را حل کرده و باعث شود شما سرکار خود برگردید.
حافظ:
دلم رفت و ندیدم روی دلدار فغان از این تطاول آه از این زجر 
وفا خواهی جفاکش باش حافظ فان الربح و الخسران فی التجر 
تعبیر:باید رنج و مصیبت ها را تحمل کنی تا به نتیجه برسی. روزگار ناکامی به زودی طی می شود به شرط آنکه صبور باشی و امید خود را از دست ندهی و از حرکت و تلاش منصرف نشوی.
 
 
 
فال روز متولدین مرداد: 
 
شما فکر می کنید که می دانید با افراد دیگر چگونه رفتار کنید، اما احتمال زیادی وجود دارد که سیگنال ها را اشتباه بفهمید. به جای اینکه یکدفعه به نتیجه کار فکر کنید، فرضیه های خود را بررسی کنید. ارتباط برقرار کردن می تواند فاصله ها و سوءتفاهماتی که به وجود آمده است را رفع کند. در این صورت حتی اگر اشتباه کنید، اگر از اطرافیان تان درخواست کمک کنید آنها خوشحال خواهند شد.
حافظ:
با که این نکته توان گفت که آن سنگین دل کشت ما را و دم عیسی مریم با اوست 
حافظ از معتقدان است گرامی دارش زان که بخشایش بس روح مکرم با اوست 
تعبیر:آن کسی را که به او علاقه مندی از تو دور می شود و تو افسرده و غمگین هستی. عشق و محبت گره از مشکل تو می گشاید. با کمی تلاش و اراده می توانی به مقصود خود برسی. 
 
 
فال روز متولدین شهریور:
 
اگر به تازگی از یک فرصت سرمایه گذری صرف نظر کرده و یا تصمیم گرفته اید که خیلی به عمق مسائل عاطفی نروید، حالا در تصمیمات قبلی تان بازنگری می‌کنید. ونوس کامیاب دور زده و به ماهی‌های برج حوت بازمی‌گردد . درحالیکه برای آینده برنامه ریزی می‌کنید، الان بهترین زمان برای دوباره ارزیابی کردن موقعیت‌های مالی و مطرح کردن آنچه که از روابط دوستانه تان می‌خواهید، است
حافظ :
در کعبه کوی تو هر آن کس که بیاید از قبله ابروی تو در عین نماز است 
ای مجلسیان سوز دل حافظ مسکین از شمع بپرسید که در سوز و گداز است 
تعبیر:به خوشی های ناپایدار روزگار دل نبند. راه چاره برای تو باز است فقط با چشم بینا و دل آگاه می توانی آن را بیابی. دوستان مشفق را فراموش نکن. 
 
 
فال روز متولدین مهر: 
 
امکان سفر پیش آمده است، قبول کنید چه بسا فرصتی است که تمام مشکلات شما در انجام همین سفر با یک ملاقات حل شود. در بازسازی روابط عاطفی و عاشقانه این شما هستید که باید در رفتارتان تجدید نظر کنید. خبر خوش و تعیین کننده ای به شما میرسد و در این فاصله باید خیلی مراقب رفتار و حرفهای خود باشید چرا که خبرچین بیکار زیاد است. یک پیشنهاد ازدواج خواهید داشت اما مراقب باشید از هول حلیم توی دیگ نیافتید.
حافظ:
بر سینه ریش دردمندان لعلت نمکی تمام دارد 
در چاه ذقن چو حافظ ای جان حسن تو دو صد غلام دارد 
تعبیر:منتظر پیامی از دوست و محبوب خود هستی. به زودی مرادت حاصل می شود. دوست به صداقت و سادگی تو نظر دارد. سعی کن تکبر و ریا را رها کنی تا به هدف خود برسی. رقیبان زیادی داری. نا امید نباش. آنکه ایمان داشته باشد پیروز است. 
 
 
فال روز متولدین آبان:
 
امروز واقعا برای تان آسان نیست که در رابطه با گذشته با دیگران صحبت کنید. بعضی اوقات، شرایط آنقدر تغییر می‌کنند که شما احساس ناامنی می‌کنید،‌ و حتی اگر بتوانید شهامت این را پیدا کنید تا بحث ناتمامی را دوباره شروع کنید، ‌بسرعت مجبور می‌شوید که برنامه ریزی خود را رها کنید. به قضاوت زودهنگام خود اطمینان نکنید، ‌شاید زمان بیشتر چیزی است که شما نیاز دارید تا فرصت‌های بوجود آمده را خوب بررسی کرده وآنها را از دست ندهید.
حافظ :
چو غنچه بر سرم از کوی او گذشت نسیمی که پرده بر دل خونین به بوی او بدریدم 
به خاک پای تو سوگند و نور دیده حافظ که بی رخ تو فروغ از چراغ دیده ندیدم 
تعبیر:راه رسیدن به هدف، دشوار است اما غیر ممکن نیست. اگر از مشکلات نترسی و ناامید نشوی، به هدف خود می رسی. در این راه به خداوند توکل کن تا آرامش داشته باشی. 
 
 
فال روز متولدین آذر:
 
با تابیدن ماه امروز حس و شخصیت متفاوتی را درون خود احساس خواهید کرد. هرچند که دیگران نمی توانند حس و حال امروز شما را تشخیص دهند اما در درون خود احساسات عمیقی را خواهید داشت که هنوز به سطح بالاتر و ظاهری شما نرسیده است. از آنجا که افکار و احساس خود را با کسی در میان نگذاشته اید احساس سنگین بودن آنها را دارید. پس از سهیم کردن دیگران با افکار و احساسات تان، احساس سبکی خواهید کرد. در ضمن، دیگران درمورد شما قضاوت خود را خواهند کرد و نیازی نیست که برای نشان دادن شخصیت خود، بیش از پیش صحبت کنید.
حافظ:
میل من سوی وصال و قصد او سوی فراق ترک کام خود گرفتم تا برآید کام دوست 
حافظ اندر درد او می‌سوز و بی‌درمان بساز زان که درمانی ندارد درد بی‌آرام دوست 
تعبیر:در دوستی فداکار و ثابت قدم هستی و وفای به عهد و پیمان را فراموش نمیکنی و این بسیار خوب است. با کمی تلاش به مقصود خود خواهی رسید. انتظار وفای به عهد از جانب دوستان را داری.
 
 
فال روز متولدین دی: 
 
ممکن است احساس کنید که این روزها ازحد و حدود خود تجاوز کرده اید و الان باید معذرت خواهی کنید وعقب نشینی کنید. اما حتی اگر بگویید متاسف هستید باز هم لازم است که روی رفتار و کردار خود تجدید نظر کنید و این سستی را تلافی کنید. شما احتمالا آنطور که فکر می کنید خارج ازحدود خود رفتار نکرده اید و به هیچ وجه نیازی نیست که درباره آن چیزی بگویید. امابرای آسیب پذیری خود چاره ای بیندیشید وسعی کنید آن را اصلاح کرده و خود را تقویت کنید تا برای کسی که دوستش دارید تعلقات عاطفی ایجاد کنید.
حافظ :
در این بازار اگر سودیست با درویش خرسند است خدایا منعمم گردان به درویشی و خرسندی 
به شعر حافظ شیراز می‌رقصند و می‌نازند سیه چشمان کشمیری و ترکان سمرقندی 
تعبیر:زندگی فراز و نشیب بسیار دارد. اگر امروز دچار رنج و زحمت شده ای فردا به آرزوی خود می رسی به شرط آنکه از ناملایمات راه ناامید و مأیوس نشوی. به لطف خداوند توکل داشته باش و ایمان بیاور. غرور و تکبر را رها کن و با دوستان و افراد خانواده ات مشورت کن تا به مقصود خود برسی. زیاده طلب و حریص نباش.
 
 
فال روز متولدین بهمن:
 
امروز جدا کردن مشکلات افراد دیگر از مشکلات خودتان برای شما تبدیل به چالش شده است، برای اینکه بیش از اندازه نسبت به احساسات افراد دیگر حساس شده اید. شما واقعا باور کرده اید که می‌توانید به همه چیز رسیدگی کنید، به جز این یک مورد که محدودیت‌های شما نیز مثل محدودیت‌های افراد دیگر است!! به جای اینکه برای ثابت نگه داشتن آنچه شما و یا کسانی که دوستشان دارید را اذیت کرده در تلاش باشید، به راحتی و صادقانه در موردش صحبت کرده و تا جایی که می‌توانید روراست باشید. توانایی شما برای انتخاب کردن لغات مناسب می‌تواند روند بهتر شدن اوضاع را سریع تر کند.
حافظ:
مطرب چه پرده ساخت که در پرده سماع بر اهل وجد و حال در های و هو ببست 
حافظ هر آن که عشق نورزید و وصل خواست احرام طوف کعبه دل بی وضو ببست 
تعبیر:نسنجیده و بدون اندیشه دست به هیچ کاری نزن زیرا به بن بست خواهی رسید. فریب دوستان ظاهری را خورده ای اما مطمئن باش که با لطف خداوند راه چاره ای برایت باز خواهد شد.
 
 
 
فال روز متولدین اسفند:
 
روابط خانوادگی شما دچار بحران شده و اگر به سرعت به خود نیایید، به زودی، اعضای خانواده با وجود همه امکانات مالی که در اختیارشان هست، ممکنست شما را ترک گویند، هنوز اندکی برای تغییر اوضاع فرصت هست.
حافظ :
سهو و خطای بنده گرش اعتبار نیست معنی عفو و رحمت آمرزگار چیست 
زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست تا در میانه خواسته کردگار چیست 
تعبیر:دم را غنیمت بدان و قانع باش. هیچکس نمیداند که عاقبت کار چیست. هرچه خدا بخواهد همان می شود. غم و اندوه برای دنیا کاری عبث و بیهوده است و بر سختی زندگی می افزاید.
+175
رأی دهید
-29

hamtarane - سیدنی - استرالیا
البته من به فال و طالع بینی اعتقادی ندارم اما برای سرگرمی بد نیست، اما موضوع اصلیه این کامنت، خطاب به مسئول سایت، دوست عزیز، میبینم که تعطیلات کریسمس شده و شما بیکاری نشستی پای سیستم و تند تند کامنتهای من رو تایید میکنی، دستت درد نکنه، پیشاپیش عید کریسمس، هر چند که ربطی به ما نداره و رسیدن سال نو میلادی را به شما و دوستانتون در سایت ایرانیان انگلستان، تبریک میگم و سال خوبی را براتون آرزو میکنم
جمعه 2 دي 1390 - 00:47
negar1210 - منچستر - انگلستان
manam tabrik migam
جمعه 2 دي 1390 - 04:10
assassin - ایران - ایران
مزخرفه ...... چرته . هرکی اینا رو میخونه خیلی بیکاره
جمعه 2 دي 1390 - 08:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.