پاسخ رئیس قوه قضاییه ایران به قطعنامه سازمان ملل

 

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه جمهوری اسلامی قطعنامه اخیر مجمع عمومی سازمان ملل در محکومیت وضعیت حقوق بشر در ایران را مورد انتقاد قرار داده است.
به گزارش ایسنا، آقای لاریجانی مجامع بین المللی را که به صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی مبادرت می کنند، دست نشانده قدرت های بزرگ دانسته و گفته است: "مجامع بین المللی هر روز تحت تاثیر قدرت های استکباری، خوابی علیه ایران می بینند، اما ملت های بیدار و هوشیار، هرگز تابع قطعنامه های فرمایشی مجامع بین المللی نیستند و با مطالعه شعارها و اهداف ملت ها و دولت ها، فرمایشی بودن این قطعنامه ها را تشخیص می دهند."
                                                       پاسخ رئیس قوه قضاییه ایران به قطعنامه سازمان ملل 
اوایل هفته جاری، اعضای سازمان ملل متحد با تصویب قطعنامه ای در مجمع عمومی این سازمان، "نگرانی عمیق خود را نسبت به ادامه و تکرار موارد نقض حقوق بشر" در جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.
 
آقای لاریجانی، که در جلسه مقامات قوه قضاییه سخن می گفت، به بخش هایی از مصوبه مجمع عمومی حاوی انتقاد از عملکرد قوه قضاییه جمهوری اسلامی پرداخت و محتوای این قطعنامه را "تکراری و سراسر دروغ و برگرفته از شعارهای کذایی ضد انقلاب اسلامی ایران" دانست.
رئیس قوه قضاییه ایران یادآور شد که انتقاد از مواردی "مانند خشونت و تبعیض علیه زنان، استفاده از مجازات های ظالمانه شلاق و قطع عضو، اعدام های دستجمعی و پنهان، اعدام بر اساس جرایم فاقد تعریف دقیق و صریح قضایی، اعدام در ملاء عام و اعدام زیر سن قانونی" را اظهاراتی بدون اساس خواند و گفت که "طرح چنین مسایلی آن هم از سوی یک مجمع رسمی و نهاد بین المللی عجیب است."
او مجمع عمومی سازمان ملل را متهم کرد که بدون استفاده از "روش های مشخص و معقول برای جمع آوری اطلاعات" و صرفا بر اساس "آنچه که از سوی ضد انقلاب و گروه ها و افراد ضد مردم ایران مطرح شده، این قطعنامه را تصویب کرده است."
صادق لاریجانی به بخشی از قطعنامه مجمع عمومی که ایران را به اجرای اعدام های دستجمعی مخفیانه متهم کرده اشاره کرد و گفت: "اگرچه ما در صدور احکام اعدام، ترسی از مجامع تحت سلطه استکبار نداریم، با این حال اعلام می کنیم که ما اعدام های مخفیانه نداریم و اگر مقصود این است که برخی اعدام ها در ملاء عام نیست، گفته درستی است، اما اعدام نکردن در ملاء عام تفاوت دارد با اینکه کسانی به صورت مخفیانه و بدون اطلاع بستگان در گوشه ای اعدام شوند."
رئیس قوه قضاییه ایران گفت که تمام احکام اعدام به دفتر او منعکس می شود و محتوای قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل در این مورد را "دروغ های آشکار" خواند.
قطعنامه سازمان ملل همچنین حاوی انتقاد از اجرای احکام اعدام در ملاء عام بوده است، اما آقای لاریجانی گفت که اعدام در ملاء عام "براساس قانون و شریعت اسلام و قوانین و آرای قضات" صورت می گیرد.
پیروی از قوانین اسلامی
وی با ابراز این نظر که تصمیمات قوه قضاییه جمهوری اسلامی با قوانین اسلامی انطباق دارد، گفت که قطعنامه مصوب مجمع عمومی "مخالفت صریح با اساس و نص اسلام و قرآن" است و افزود: "انتظار ما این بود که تمام کشورهای اسلامی علیه این قطعنامه موضعگیری کنند زیرا که موارد مطرح شده نه علیه ایران، که زیر سئوال بردن پایه ها و ارکان اسلام است."
آقای لاریجانی در ادامه اظهارات خود، صدور قطعنامه محکومیت جمهوری اسلامی در سازمان ملل را خصومت با اسلام توصیف کرد و گفت: "مشخص است که دعوا تنها بر سر ایران نیست، بلکه مشکل آنان با اسلام است و ما سئوال می کنیم که مگر قصاص یا اعدام در ملاء عام، اجرای حدود نیست و آیا این مساله در قرآن تصریح نشده است؟"
این مقام قضایی در ادامه سخنان خود گفت که اکثر اعدام ها در ایران مربوط به پرونده های مواد مخدر است و ایالات متحده و کشورهای اروپایی را متهم کرد که نتوانسته اند مانع از تولید و صدور تریاک از افغانستان شوند، اما به جای قدردانی از جمهوری اسلامی به خاطر مبارزه با تجارت مواد مخدر "با ناسپاسی علیه ایران قطعنامه صادر می کنند که چرا مجرمان مواد مخدر را اعدام می کنید؟"
وی هشدار داد که این نوع انتقادها "جمهوری اسلامی را به این سمت می کشاند که گویا باید در این مساله تجدید نظری صورت گیرد."
آقای لاریجانی اعدام گسترده مخالفان حکومت را تکذیب کرد و گفت که در جمهوری اسلامی "در طول سال شاید یک مورد هم اعدام امنیتی نداشته باشیم."
رئیس قوه قضاییه اتهام تبعیض جنسینی در جمهوری اسلامی را هم نادرست خواند و گفت که دین اسلام قایل به تبعیض نیست و افزود: "اگر اسلام در مواردی مانند ارث، میان مرد و زن تفاوت قایل است، در مقابل حق نفقه را برعهده مرد می داند، هر چند همسر او شاغل باشد."
وی این نظر را که مجموعه قوانین مصوب در ایران به نفع زنان نیست، نادرست دانست و با مقایسه شرایط زنان در جمهوری اسلامی با بعضی از کشورهای دیگر، گفت: "در برخی کشورهای همسایه ایران، زنان از ابتدایی ترین حقوق خود محروم بوده و حتی حق شرکت در انتخابات را ندارندT اما زنان ایرانی در دانشگاه ها، ادارات و تمام مراکز اجتماعی، سیاسی و اقتصادی حضور دارند و در پست هایی چون وزارت، وکالت، قضاوت و بسیاری از مشاغل دیگر فعالیت می کنند."
صادق لاریجانی با اشاره به اظهارات آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، در مورد "حضور دین در تمام عرصه های زندگی" گفت که "متاسفانه این شعار اصیل قرآنی و اسلامی که در قانون اساسی هم بر آن تاکید شده، گاه کمرنگ شده و افرادی با گرایش های لیبرالی این موضوع را نشانه گرفته بودند، اما قطعا ملت ما این پشتوانه عظیم یعنی دین را از دست نمی دهند."
بخش های دیگر قطعنامه مصوب مجمع عمومی سازمان ملل به محدودیت فعالیت های سیاسی و اجتماعی در ایران ارتباط داشته و در آن، از جمهوری اسلامی خواسته شده است که به تعهدات بین المللی خود در زمینه رعایت حقوق بشر عمل کند.
این قطعنامه همچنین با درخواست از مقامات جمهوری اسلامی برای رسیدگی به اتهام تقلب گسترده در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، از آنان خواسته است شرایطی را فراهم آورند که انتخابات آتی مجلس به نحوی برگزار شود که نتیجه آن، منعکس کننده اراده مردم ایران باشد.
+123
رأی دهید
-93

bita tehrani - ونکوور - کانادا
. شاهکار دیگری از اسلام رحمانی، قطع دست و پای انسان زنده ای در سال ٢٠١١ بر اساس دستورات مستقیم و نص صریح قرآن!. ... این قانون قرآن است، در سال 2011 دست و پای دزدی را قطع می کنند، اما سارق سه هزار میلیاردی مصون است...! بنا به اخبار رسیده، دست و پای یک سارق مسلح را در زندان معروف و مخوف عادل آباد شیراز، قطع کرده اند.هر چه از وحشی گری این حکم گفته شود، باز کم است. دست و پای یک انسان را می برند و به او ...به وحشیانه ترین شکل ممکن، زجر می دهند! براستی کدام انسانی حاضر است چنین به آزار انسان دیگری بپردازد؟! چطور می شود که یک نفر حاضر شود چاقو بدست گیرد و پا و دست انسان زنده ای را ببرد؟! دلیل خیلی ساده است، در کتابی پر از غلط املایی و انشایی و علمی، که نامش قران است، چنین دستور داده شده است. در این کتاب که دستور به تجاوز به زن شوهر دار (24 نسا) و یا کشتن مخالفین(123 توبه) و یا کتک زدن زنان (34 نسا) است، دستور داده شده که دست و پا نیز ببرند....
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 20:42
bita tehrani - ونکوور - کانادا
از کسی که کتابخانه دارد و کتاب های زیادی می خواند نترس از کسی بترس که تنها یک کتاب دارد و آن را مقدس می پندارد .
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 20:13
oghab - هلسينكي - فنلاند
کاملاً صحیح است
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 15:18
ملاصدرا - شیراز - ایران
آره راست میگه.در ایران عدالت به معنای واقعی در حال اجراست و این کشورهای اروپایی نمیتونن ببینن ما چطور داریم ثانیه به ثانیه قله های پیشرفت را طی میکنیم و بزودی کنترل مدیریت جهان در دستان پر توان رئیس جمهور ولایتمدار و عدالت محور ایران خواهد بود!!
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 16:13
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
BITA TEHRANI-ونکوور-کانادا. درود بر شما دانشمند آگاه..شما دوست عزیز درست به جای حساس این قضیه اشاره فرمودید.اگر جسارت مرا بپذیرید بنده حقیر هم با اجازه شما چند کلمه ائی احساس همدردی کنم..این کتاب نیست و قتل نامه است چون به غیر از قتل.کشتار.کینه و نفرت در ان چیزی نمی یابی در ان یک کلمه از احساس بیان و یا شادی خبری نیست.ولی در کتاب تا دلت بخواد سخن از شادی بسیار می یابی.کتاب بینش انسانها را تقویت می کند ولی آن قتل نامه خشونت آدمها را ...گفتنی بسیار است و وقت اندک...
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 22:32
Nur_ir - هامبورگ - المان
درضمن صادق لاریجانی درواکنش به قطعنامه اخیر گفته حمهوری اسلامی دراجرای اعدامها ترسی ازکسی ندارد و اشاره به قران کرده . * اعدام در ملاء‌عام به حکم قرآن! * . صادق لاریجانی درباره اعدام‌ در ملا‌عام نیز گفته، براساس قانون و شریعت اسلامی برخی اعدام‌ها براساس قوانین و آرای قضات رسیدگی‌کننده و با انجام تشریفات قانونی باید در ملاعام باشد، چرا که ما تابع نص قرآن و اسلام هستیم و آنچه در این قطعنامه علیه اعدام‌های در ملا‌عام آمده است در واقع مخالفت صریح با اساس و نص اسلام و قرآن دارد. رئیس قوه‌ قضائیه رژیم گفته، انتظار ما این بود که تمام کشورهای اسلامی علیه این قطعنامه موضع‌گیری کنند چرا که موارد مطرح شده نه علیه جمهوری اسلامی که زیر سوال بردن پایه‌ها و ارکان اسلام است.
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 15:29
sharafYabi - بيمبه - انگولا
ایران و ایرانی‌ پرستان، تا کی‌، یک مشت خارجی‌ (رانده شدگان عراق) باید در راس امور روزانه ایران به من و شما بگویند چه نکنیم و چطور زندگی کنیم. بیدار شوید و آنها را به زباله دان تاریخ بسپارید. پاینده باد ایران و ایرانی‌.
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 17:22
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
کیف می‌خواهید قبول کنید که این آخوند‌ها فقط به فکر‌ زیر شکم خودشون و پول جیبشون هستند. اصلا معنی بشر را نمیدنندوا فقط مدافع همون زیر شکم و تحقیر زن ..آونهم چون بعضی‌ از زنان در خلوت تحقیرشان میکنند
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 18:25
ekman - شیراز - ‫ایران
"اگر اسلام در مواردی مانند ارث، میان مرد و زن تفاوت قایل است، در مقابل حق نفقه را برعهده مرد می داند، هر چند همسر او شاغل باشد.". زنان هنگام تقسیم ارث نصفِ مردان که برای والدینشان تخم دو زرده گذاشتند،ارث میبرند،ولی این حق کُشی زنان را باید همسرانشان با دادان نفقه جبران کنند !!!گنه کرد در بلخ آهنگری،به شوشتر زدند گردن مسگری.تکلیف زنانیکه ازدواج نکرده و نمیکنند چی میشه که حق آنان را برادرهایشان نوش جان میکنند و صلوات و درود هم به محمد آقا هم میفرستند.من معتقدم که از خانواده باید شروع شود و خود وارثین مذکر با اینگونه حق کشی و عدم مساوات مقابله کنند و بگویند که بین من و خواهر من فرقی نیست،ولی متأسفانه چون به نفعشان نیست ،چنین کاری را نمیکنند و هنگامیکه بحث مراقبت از پدر و مادر سالخورده شان پیش آید،کسی بهتر و مهربانتر از دختر و داماد خانواده نیست،چون عروس که وظیفه جمع کردن مادر شوهر و پدرشوهر را ندارد!!!
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 18:32
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
ما چرا اینقدر ذلیل باشیم که اینجور جانوران مسموم در مورد ما احضار عقیده کنند.این سگ زرد که برادر ناخلف شغال میباشد از تخم تازیان بوده و متولد طویله نجف و خورده چسیده آخور حیات وحش می باشد.اینها پست ترین جانوران روی زمین هستند که برای حفظ بقای خود دست به هر کاری میزنند...
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 19:02
bita tehrani - ونکوور - کانادا
.... هموطنم، وقتی قران را کتاب مقدسی می دانی, وقتی معتقدی چنین مزخرفاتی صادره از یک نیروی برتر است، باید منتظر اجرای این قوانین در جامعه نیز باشید. اجرای قوانین این کتاب سرتاپا غلط، باعث می شود رژیمی خونخوار بر سر کار بیاید، حاصل این رژیم خونخوار این است که دزد سه هزار میلیارد تومانی، آزاد است ، اما دزد معمولی باید مثله شود و شکنجه گردد. البته که کسی مخالف زندانی کردن همان دزد معمولی نیست، اما سوال اینجاست، چرا چشم خود را ببندید؟ چشم بگشایید و ببینی که چنین جنایاتی تنها حاصل کتاب قران است.
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 20:43
bita tehrani - ونکوور - کانادا
و اما مساله زنان...آنقدر دری وری در مورد زنان گفته شده که فقط به همین قناعت میکنم: صالح بن عقبه از پدرش نقل می‌کند :به امام صادق علیه السلام گفتم: آیا متعه ثواب هم دارد؟ فرمودند : «‌اگر شخصی متعه کننده با این کار ،‌رضایت خداوند و مخالفت با منکران این کار را خواسته باشد، خداوند برای هر کلمه‌ای که با متعه صحبت می کند ،‌یک حسنه برایش می نویسد و با هر بار که دست خود را به سویش دراز می کند ، یک حسنه برایش ثبت می شود و هنگامی که نزدیکش می شود، خداوند یک گناه از او پاک می‌گرداند و در هنگام غسل ، خداوند به اندازة آبی که از موهایش می گذرد ، گناه او را پاک می کند» پرسید : به اندازة موهایش؟‌فرمودند« آری به اندازه موهایش» وسائل ج ۱۴/ لئالی ج۳/من لا یحضر ج ۳
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 20:51
bita tehrani - ونکوور - کانادا
korosh 2500/سپاس از شما هموطن گرامی،منو دانشمند خطاب نکنید.من کوچکترین عضو این سایت هستم و از اطلاعات همه دوستان عزیز استفاده میکنم.باز هم مرسی‌.
جمعه 2 دي 1390 - 00:34
1k adame sadegh - تورنتو - كانادا
اصلا ببینم شما برادران لاریجانیها قیافه‌ها تون به بشر می‌خوره که مخالف حقوق بشر هستید.فکر نکنم حتی شما حیوانات را در جنگل راه بدن چون ارج و قربی که حیوانات دارند را شما برادرها ندارید.پس به امید خدا هر چه زودتر سقط بشید تا یک دنیا از دستتون راحت بشه جنایت کاران ضد بشریت.
جمعه 2 دي 1390 - 05:46
danial nabi - استكهلم - سوئد
بیتا تهرانی‌ - ونکوور - کانادا. باز هم قصه تعریف کردی، یک چیزی بگو آدم شاخ در نیاره.
جمعه 2 دي 1390 - 12:38
avesta_afshin - تهران - ایران
bita tehrani - ونکوور - کانادا. عالی بود
جمعه 2 دي 1390 - 12:42
noshafarin - اکلند - نیوزلند
bita tehrani . لطف کن از منبر بیا پایین 4 تا آدم نا آگاه تر از خودت واست کف زدند جو گیر نشو اونها اصلا نمی فهمند تو چی میگی فقط کاقییه احساس کنن داری ضد اسلام حرق میزنی اونوقته که مثل آدمهای مست الکی واست کف میزنن ... جضرت دانشمند . تو که فرق آیه با حدیث و نمیدونی بی سوادی تو جار نزن ..... تو کی هستی که ایراد املایی انشایی علمی از کتاب آسمانی بگیری مذهب مارو دوست نداری که نداشته باش به کتاب ما توهین نکن . شما اگر فرصت کردید یک نسخه بی غلط بیرون بده توش هم حتما واسه شغل شریف دزدی که اینقدز سنگ شو به سینه میزنی جایزه تعیین کن
جمعه 2 دي 1390 - 14:19
mosamaneshee - تهران - ایران
ما پیرو قرآن هستیم.و هر چه در قرآن به ما دستور داده شده بدون هیچ ترحمی بیدرنگ انجام خواهیم داد قطع دست و پا و اعدام در ملا عام همه و همه دستور صریح قران هست که بر ما واجب است اطاعت کنیم.کشوری که صاحبش امام زمان هست با هیچ کس شوخی ندارد
جمعه 2 دي 1390 - 14:57
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
NOSHAFARIN-اکلند-نیوزلند.شما هموطن خوشبختانه باسواد تشریف دارید ولی متاسفانه اصلا ادب را رعایت نمیکنید خواهشمندم مواظب کلمه های نپخته ائی که در متن کامنتتان استفاده میکنید باشید..سپاسگزارم
جمعه 2 دي 1390 - 15:40
bita tehrani - ونکوور - کانادا
nooshafarin - اکلند - نیوزلند/خانوم محترم خدا نیاورد روزی را که من بالای منبر بروم!!!شاید مشکل اینجاست که عادت داری حرف مثلا حسابی را از بالای منبر بشنوی!! ایراد بنی اسراییلی هم نگیر که فرق آیه و حدیث را نمیدانی،اینقدر ایه‌ آلله مهربان برای تو سری زدن به زن دارد که از تکرار تایپ آنها خسته شدم،خواستی‌ بگو واست میذارم،چند بار تایپ کردم !!فکر کنم جدیدی توی سایت! بعد هم وجدانن قطع کردن دست و پا به نظر شما دستور پروردگار مهربان افریننده همان دست و پاست یا دستور یک موجود روانی‌ هذیان گوی؟؟ تعصب را کنار بگذارید.من هم مثل شما بودم،ولی‌ از وقتی‌ قرآن را به فارسی خواندم،تازه فهمیدم چه کلاه گشادی آن همه سال به سرم رفته
جمعه 2 دي 1390 - 22:17
bita tehrani - ونکوور - کانادا
avesta_afshin - تهران - ایران/مرسی‌ از لطفت.....حالا یک سوال جالب دارم که چرا هر کس ضدّ اسلام حرف میزنه،سریع انگ الکلی و مست بودن و عریان و فاسد بودن بهش می‌زنند!! چند وقت پیش هم با یکی‌ دیگر از کاربران همین بحث را داشتم.آیا واقعا اینقدر درک این مساله سخت است که یک نفر دین و آیینی را نقد کند،ولی‌ به مسائل اخلاقی‌ پایبند باشد؟ و اینکه این کسانی که به این راحتی به دیگران ٔبر چسب بی‌ اخلاقی‌ میزنند،نمیبینند که خود بیشترین تنفر را راجع به دینی که از آن دفاع میکنند ٔبر می‌‌انگیزند؟!!!!!
جمعه 2 دي 1390 - 22:42
noshafarin - اکلند - نیوزلند
bita tehrani. من در تمام زندگی آدمهای بی مذهب زیاد دیده ام ولی هیچ کدام مثل شما نبودند. تکلیف من و امثال من معلوم هست با باد نیامد ه ایم که با موعظه عجوزه ای دست از یکتا پرستی برداریم این شما هستی که از دین برگشتی و بین زمین و آسمان معلقی و اینقدر بغض دین و قران راداری که برای راحت کردن وجدانت سر هر مسله پای دین را میکشی وسط که تایید خودت و هم کیشهای مثل خودت آرومت کنه. به قول کانت دو چیز رو نمیشه منکر شد آسمان آبی پر ستاره و اخلاق درون ولی خانم دانشمند اونی که تو این سقوط حتمی بهش چنگ میزنی فقط گیسوان خودت هست نه دست گیر خیلی وقته زیر پات خالی شده. دست از دین و قران ما بردار خداوند خیلی وقته که دیگه کاری بتو نداره هنوز اینو نفهمیدی . آهای شما که فکر میکنید که من بی ادبانه حرف میزنم تا حالا شده یکی به ماشین شما خط بکشد! اهانت به قران خدا و پیامبر ما ناخن به قلب ما میکشد عشق ماشین کجا و عشق به خدا کجا ! . . شما هم اگر الله را برا خدایی شایسته نمیدانی ندان ولی حق نداری راجع به الله نظر بدی . خدا خودش بهت رحم کند
شنبه 3 دي 1390 - 00:01
bita tehrani - ونکوور - کانادا
در ضمن خانوم با ادب من هم یکتا پرستم،منتهی آلله شما را نمیپرستم.
شنبه 3 دي 1390 - 00:47
bita tehrani - ونکوور - کانادا
خانوم جان پیاده شو با هم بریم...من حق دارم راجع به هر چیزی نظر بدم،این یک.دوم اینکه نگران من نشو. از افتخارات من اینست که از کاغذ‌های مقدسی که دستور کشتن و قطع دست و زبان و کتک زدن همسر و چند همسری و کشتن غیر مسلمانان میدهد, اعلام انزجار کنم,شما اگر به اینها افتخا‌ر می‌کنی,خود دانی‌ ! و سوم اینکه من به شدت حق دارم راجع دین و آیینی که کشور عزیز مرا ویران کرد، من و ما را آواره کرد،و چهره زشتی از ایران به دنیا معرفی‌ کرد،حسرت دیدن و بودن با عزیزان را به دل ما گذشت نظر بدم،شما هم حق داری کامنت‌های مرا نخونی.
شنبه 3 دي 1390 - 00:45
noshafarin - اکلند - نیوزلند
دوستانی که مذهب خدا و پیامبر و کتابش را منکرید ...! ما به معاد و روز مکافات ایمان داریم و معتقدیم که همه کافران مجازات میشوند بنابراین خواستید سوار کشتی نجات بشوید نخواستید از نظر ما به امورتان در دنیای دیگر رسیدگی میشود بنابر این نه سینه چاک میدهیم و نه خودمان را به زحمت میاندازیم شما که به هیچ چیز اعقتاد ندارید چرا اینقدر جوش میزنید که نظر مارو عوض کنید از نظر شما که اگر خدا نباشد همه چیز مجاز است ... پس و ما ودینمان را به حال خودمان بگزارید و به امور دنیوی خود بپردازید. فقط یادتان نرود که توهین و ناسزا به دیگران با هیج مکتبی سازگاری ندارد
شنبه 3 دي 1390 - 00:56
بحرالعلوم - یزد - ایران
مشت اول هزار! بزن زنگو
شنبه 3 دي 1390 - 03:42
shahram407 - تهران - ایران
ضمن سلام و صلولت بر اخرین نبی خداوند و خاندان پاکش. خداوند و پیامبر بزرگوارش و قران کریم همگی دور از هرگونه خطا و لغزش میباشند. و شک نکنین خداوند در کمین فاسدان و ستمگران است. و بدجوری از ایشان. انتقام میگیرد.((راست گفت خداوند بلند مرتبه.)).
شنبه 3 دي 1390 - 08:57
noshafarin - اکلند - نیوزلند
bita tehrani. میدونی بهت یک جورایی حق میدم تنها جایی که میتونی عقده گشایی کنی همین جور جاهاست دیگه . چون کسی که مذهبی هم نباشه معاشرت با تو براش عذاب آوره ش چون اصولا دچار مشگل خود مطرحی هستی . امثال من هم که بهت میخندند (ببینم اینهمه سرقفلی این سایت رو داشتی و به قول خودت شب روز از ضعف قران تایپ کردی تا حا لا چند نفرو از اسلام بر گردوندی ؟؟)توکشورمون هم که راهت نمیدن ...خوب یک بازنده ای مثل تو فقط دنبال یک جایی میگرده خودشو خالی کنه واسه همینه بد دهنی میکنی مذهب و قران بهانه است کاملا معلومه که تو زندگیت کم اوردی تو داری به زندگی خودت بدو بیراه میگی .. پس هر چه دلت میخواد دری وری بگو تو زندگیت به این چند تا تشویق و تایید بعضی از آدمای این سایت نیاز داری. جواب منم نمیخواد بدی چون هیچ کامنتی از تو نمیخونم . loooooooooooooser
شنبه 3 دي 1390 - 13:26
bita tehrani - ونکوور - کانادا
خبر دل انگیزی بود که کامنت‌های منو نمیخونی ! ولی‌ لطف کن کامنت‌های خودتو بخون،ببین کی‌ توهین کرده و عقده داره خانوم خیلی‌ خیلی‌ با ادب و محترم و با خدا! ما ول کردیم این تاپیک و رفتیم دنبال کار مون،شما کوتاه نمیای ...! حرف منطقی زدم جوش آوردی چون جواب نداری.دیگه بعد از این همه سال شناختم تون.عقده هیچ چیزی هم ندارم(از لحن نوشتن کامنت و تخریب شخصیتی....)،زندگی‌ م رو به راهه.غیر از غم وطن از دست رفته و غربت و درد داشتن هموتایی مثل شما مشکل دیگه یی هم ندارم،شما هم بهتره از حدس زدن راجع به زندگی‌ من دست برداری و بری یک کم فکر کنی‌....
شنبه 3 دي 1390 - 16:57
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.