آمریکا از مجاهدین خلق خواست با تخلیه اردوگاه اشرف موافقت کنند

اردوگاه اشرف

دولت آمریکا روز دوشنبه از ساکنان اردوگاه اشرف در عراق خواست طرح سازمان ملل را برای جابجایی خود به محلی  در بغداد  بپذیرند.  ضرب الاجل دولت عراق برای تخلیه اردوگاه اشرف  و انتقال ساکنان آن کمتر از دو هفته دیگر به پایان می رسد.

 

مقامات آمریکایی می گویند  بعید به نظر می رسد مجاهدین خلق قادر باشند در این مدت کوتاه تمامی اعضای خود را از اردوگاه اشرف خارج کنند.

 

این مقام‌ها در همین حال افزودند در صورتی که مجاهدین شروط دولت عراق را بپذیرند، احتمالا دولت عراق فرصت بیشتری برای تخلیه این اردوگاه خواهد داد.

 

مقامات ایالات متحده اظهار داشته اند اعضای سازمان مجاهدین خلق باید محل کنونی خود را ترک کنند و به محل جدید و موقتی در نزدیکی فرودگاه بغداد نقل مکان کنند تا در آنجا کار انتقال آنها به کشوری ثالث انجام پذیرد. اعضای این سازمان که حاضر به بازگشت به ایران و یا انتقال به کشور ثالث نباشند، می توانند درخواست پناهندگی کنند.

 

محل اقامت جدید مجاهدین تحت کنترل دولت عراق و زیر نظر سازمان ملل اداره خواهد شد.

 

مقام‌های آمریکایی می‌گویند مجاهدین خلق در برابر طرح جابجایی خود مقاومت کرده اند اما نشانه‌های اخیر از جانب آنها از امیدهایی در آینده حکایت دارد.

 

مقامات ایالات متحده همچنین به سازمان مجاهدین خلق نسبت به تهدید به مقاومت در برابر بستن اردوگاه هشدار داده اند و از آنها خواسته اند «واقع‌بین  باشند و مخالفت را کنار گذارند.»

 

دولت عراق مصمم است تا ۳۱ دسامبر ( ۱۰ دی‌ماه ) اردوگاه اشرف، محل استقرار حدود سه هزار عضو سازمان مجاهدین خلق، را تعطیل کند.  
 

نوری المالکی، نخست وزیر عراق، اعلام کرد که تصمیم دولت این کشور برای بستن اردوگاه اشرف در پایان سال جاری میلادی، غیر قابل تجدید نظر است.

 

به گزارش خبرگزاری فرانسه، نوری المالکی درخواست سازمان ملل متحد برای به تاخیر انداختن بستن پایگاه اشرف را رد کرده‌است.

 

سازمان ملل متحد گفته است که هدفش از این درخواست، جلوگیری از خونریزی است.

 

نخست وزیر عراق به خبرگزاری فرانسه گفت که ساکنان پایگاه اشرف، طرح سازمان ملل متحد را رد کرده‌اند و مانع از ورود نمایندگان آن سازمان به این پایگاه شده‌اند.

 

او اضافه کرد: «این به معنای آن است که آنها یک دسته جنایتکارند و ما هم نمی توانیم به چنین دسته ای اجازه اقامت در عراق را بدهیم.»

 

آمریکا سازمان مجاهدین خلق را به عنوان یک گروه تروریستی می شناسد.

+107
رأی دهید
-171

samuk66 - لندن - لندن
اولا به آمریکا مربوط نیست،دوم این مجاهدین خیلی عدمی‌ کثیفی هستند لازم به گفتن اونا نیست چون همه میدونند.باید هماشون رو عدام کرد
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 14:31
Rya-m - رشت - ایران
ازشون متنفرم. با اینکه ضد ولایت فقیح هستن جنایت های زیادی کردن با اون مردیکه سگ سیبیل
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 15:05
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
حالا اینها میخوان چیکار کنن برای ایران؟ بخدا الکی خوشن اینا شمارا تو ایران کسی نمیشناسه کسی هم به شما امیدوار نیست
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 17:30
جمشيد جم - تهران - ایران
یک مشت بدبخت وطن فروش که اسلحه به سمت مردمشون گرفتن و در دوران جنگ ستون پنجم دولت بعثی بودند و کلی جاسوسی کردن برای عراقی ها. هم کردهای عراقی را کشتند. هم شیعیان عراقی و هم سربازان ایرانی را به کام مرگ فرستادند . جایشان قعر جهنم است . و مردم ایران هرگز آنها را نخواهند بخشید. رجوی و مریم کثافت فقط بروند بمیرند.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 17:32
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
باز خبری از مجاهدین چاپ شد و انواع و اقسام آیی دی‌های ساندیس خوری نمایان شدند. اینها فقط میدونند هر چی‌ بیشتر به مجاهدین فحش بدهند ساندیس بیشتری نصیبشون می‌شه. امیدوارم همه مخالفان حکومت ولی‌ وقیح از چپ و راست زنده باشند و خار چشم حکومت ضد ایرانی‌ ولی‌ وقیح. نظام آینده ایران هم باید فرا گروهی باشه و همه آزاد برای اظهار نظر. پایند ایران و ایرانی‌.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 18:11
birmingham - شیراز - ایران
این آمریکا وقتی‌ کارش در عراق تموم شد حالا داره در چاه توالت رو می‌بنده یعنی‌ خودشون این چاه درست می‌کنن.این مجاهدین ،طالبان،آخوندها و آمریکا همه مثل چاه .... میمونن و از این‌ها باید دوری کرد...مرگ بر نوکران آمریکا
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 17:39
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد
نظریه و عقیده هر شخصی محترمه و شما هر چی میگید بگید.مجاهدین هر چه هستند باشند من و شما رو سننه...فقط آخر وعاقبت ایران و ایرانی چه شد که باید توسط هر کس و ناکسی تحقیر و تحریم شویم اونهم یک عرب سوسمارخور که بازیچه و آلت دست رژیم آخوندیست تا حدی که از بچگیش توسط سید چلاغعلی پوشاک یا همون تروخشک شده.بامید آزادی و نابودی دشمنان ایران و. ایرانی.بگید آمین ..در ضمن هر کسی که به ایرانی بودن مجاهدین توهین کند خودش خائن و جزء ساندیسیهاست. چون از بچگیشان رژیم از کینه توزی و دشمنی با نام مجاهدین تو گوششان پر کرده اند. من شخص خودم از مجاهدین نه خوشم مییاد نه بد
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 17:49
بابک خرم دین - هامبورگ - آلمان
یکسری ادم بی اطلاع که اصلا خبر ندارند که در دوران انقلاب چه اتفاقی افتاده میایند میگویند . مجاهدین خلق جنایت کردند و شریک ملاها بودند و ... مجاهدین اگر میخواستند میتوانستند شریک در قدرت باشند میتوانستند مثل اصلاح طلبها برای خمینی الله اکبر بگویند و در مقابل جنایات خمینی سکوت کنند و شریک قدرت شوند ولی مجاهدین خلق این کار را نکردند و از روز اول دقیقا یک ماه بعد از انقلاب با خمینی درگیر شدند و سی سال است که در حال مبارزه با رژیم خمینی و خامنه ای شدند و بیش از یکصد وپنجاه هزار شهید و سی سال مبارزه بیانگر چیست؟؟؟ از دوستان خواهش میکنم برای اطلاع بیشتر این فیلم سه قسمته بنام از انقلاب تا کودتایی شصت را در یوتوب تماشا کنند...
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 17:59
بابک خرم دین - هامبورگ - آلمان
من نه جزو مجاهدین هستم و نه هوادر سازمان مجاهدین خلق ولی از حق نمیشود گذشت . کسانی که ادعا میکنند که مجاهدین به عراق رفتند و. در جواب انها من میگویم من یکی از جانبازان جنگ هستم که چند سال از بهترین سالهای عمرم را بخاطر دفاع از تمامیت ارضی کشورم در جبهه های جنگ گذراندم و دسته آخر هم معلول شیمیایی شدم و هم معلول ترکشی که باعث از کار افتادن پایم شد و ریه هایم هم بصورت زیادی نابود شد . و الان هم نزدیک به بیست و پنج سال است که حتی یک روز و حتی یک ساعت بدون درد نگذراندم من مجاهدین را بخاطر رفتن به عراق ملامت نمیکنم .چون راه دیگری نداشتند و این خمینی بود که این جنگ را شروع کرده بود ولی حکومت جنایتکار اسلامی آن روزها از طریق سانسور و جعل واقعیت به ما به دروغ میگفت که عراق بدون دلیل به ایران حمله کرد ولی این فیلم نشان میدهد که این خمینی بود که آتش جنگ را افروخت این هم سندش .در یوتوب تحت نام دخالت خمینی در امور عراق آتش جنگ را افروخت. ...
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 18:21
Nur_ir - هامبورگ - المان
منهم از مجاهدین بیزارم وبیشترین همکاری را با خمینی .... در اول عن قلاب . کردند . ناگفته نماند تمام بمب گذاریها قبل ازعن قلاب در بازار وجاهای دیگرایران . وبخصوص حمله به بانکها و پادگانها وپلیس توسط مجاهدین صورت گرفت . اما اینکه امریکا میگوید به محل جدید و موقتی در نزدیکی فروردگاه بغداد مجاهدین . نقل ومکان کنند . ایا خاک فرودگاه جز خاک عراق هست یانه . خودش سئوال. برانگیز هست . از کمپ فعلی هم اگر امکانات خروج ویا دریافت ویزا به کشور ثالث. هم میتوانند بگیرند . راهش ممکن است یک ساعت باشد . هدف امریکا از نردیک. بودن به فرودگاه عراق انهم دراین شرایط بحرانی چیست
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 18:42
Banooye Irani - هیوستن - آمریکا
ازشون بیزارم. سرنوشتشون هم برام اصلا مهم نیست. همیشه هم تو اون لیست تروریستی بمیرن و بمونن.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 19:15
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
بهترین راه این است که این منافقین را همشونا .... توی وانت کنند بفرستند ایران تا حسابی از شرمندگیشون در بیاییم بعد از این همه جنایت و پستی و خیانت به ایران!!!
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 19:33
mjrad - تبریز - ایران
درمان هر نوع غده ی سرطانی فقط جراحی و ازبین بردن آن است . مجاهدین غده های کثیف سرطانی هستند که درهر کجای جهان باشند باید پیدایشان کرد و از بین برد .
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 19:54
akon1361 - کیف - اکراین 
ازشون متنفرم.باید هماشون رو عدام کرد.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 20:04
دنیای وحشی - تهران - ایران
کاشکی می شد راهی پیدا کرد که ملاها و منافین رو به اتفاق هم دریک .... بزرگ کنار ... دیگر نگهداری کرد .البته با پوزش از ... که قابل احترام تر و از هرحیث معقول تر و قابل تحمل تراز ملاهای مکارو منافقین جنایتکار هستند
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 20:04
ekman - شیراز - ‫ایران
‫اینهمه خرج کردن تا از لیست تروریستی خارجشان کنند،دست آخر هم آمریکا و هم مالکی گفتند که اینان تروریستند.چه پولهایی را به سیاستمداران سوخته اروپایی و آمریکایی دادند که برایشان بمناسبت های مختلف سخنرانی کردند،آخر سر هم نتیجه نگرفتند.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 20:28
shafag - تبریز - ایران
مجاهیدن خلق هم به مردم ایران خیانت کردند.هم به اعضای خودشان.در زمان جنگ هشت سال .که هر ایرانی به دور از هر انگیزه سیاسی برای خود دفاع از ایران را یک وظیفه می دانست.این گروهک نادان و خائن به وطن .خودرا در آغوش صدام انداختند.و به این خاک اب خیا نت کردند.ملت ایران هرگز این گروهک را نخواهند بخشید.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 20:14
golly47 - فرانکفورت - المان
اینها کثیف تر از آخوندا هستند در کنار عراقی‌ها با ایرانیها جنگیدن آمریکا و انگلیس پشت آنهاست جزو حزب بادند چطور خانواده میتواند ‌یک چنین .... درست کند (((مهمترن عاملی که ایران را در جهان سوم نگاه می‌دارد خانواده‌های هستند که این .... را تربیت می‌کند)))
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 21:54
nina ninai - البرتسلوند - دانمارک
این فرقه کپی رژیم هستش، ازشون متنفرم
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 22:07
Nur_ir - هامبورگ - المان
اخرین خبر در مورد مجاهدین -. مقامات ارشد سازمان مجاهدین خلق ایران اعلام کرده‌اند که در صورت ارائه تضمین‌های لازم از سوی سازمان ملل متحد و دولت آمریکا، اعضای این سازمان آماده ترک اردوگاه اشرف هستند. و کشورهای اروپائی پذیرای مجاهدین خلق شدند .
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 22:17
daneshmandan - بوشهر - ایران
کثیف تر وبدبخت از این ها کسی سراغ داره که با دشمن وطنش برعلیه همان خلقی که اون ها از ان دم می زنند یکی بشه.خاک بر سرتان کنند.البته خیلی هاشون پشیمون شدن ولی راه باز گشتی نمانده
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 22:23
dkdk - اسلیس - دانمارک
اولا که امریکا از عراق خواسته بود به منافقین مهلت بیشتر عراق بدهد نکه سازمان ملل.من نمی‌دانم چرا تعدادی خود فریب و نادان فکر میکنند آمریکا دلسوز ملت ایران است در صورتیکه آمریکا تنها به فکر منافع خودش است.آخه چقدر حماقت و ابلهی؟مگر غیر از اینه که آمریکا اولین کشوری بود که حمله اتمی‌ به هیرو شیمو کرد و تمامی‌ شهر با کودک نوجوان زن و مرد را به خاک و خون کشید؟نسلهای بعدی آنها نیز بی‌ نسیب از بی‌شرفی آمریکا نمانده و ناقص بدنیا آمدند.مگر به ویتنام حمله نکرد که هنوز که هنوز است جنایاتشان را در فیلمهیشان میبینیم.مگر هوپیمای مسافربری را به نامردی منفجر نکرد که چند صد زن مرد و بچه پودر شدند؟دیگه از تجاوزاتشان در عراق به دختران بی‌ دفاع بگذریم.بابا گور پدر دولت ایران اما آمریکا هم کثافت کاری و جنایات زیادی کرده.کمی‌ با وجدان قضاوت کنید.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 22:03
nina ninai - البرتسلوند - دانمارک
رهبر مجاهدین میدونه که اگه عضوها شون که اونجا زندانی کرده به خارج بیاره کار این سازمان دیگه تمام، دیگه نیرویی براش نمیمونه هیچ ، کلی‌ از آزاد شدگان هم قطعا علیه مجاهدین مصاحبه خواهند کرد. طرفداران مجاهدین هم یعنی‌ جوجه بسیجیهای رجوی
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 22:21
massoudoslo - اسلو - نروژ
دست کم هر چه هستند مثل بسیجی ها بطری و باتوم خرج هموطن های خود نکردند . من نمیدانم چرا بیشتر در کشور های اسلامی تا یه ننه قمری میشه رایس جمهور یا رهبر فوری دوست داره عکسشو بزرگ رو دیوارا نقاشی کنند . این واقعا یعنی چی !!!!؟
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 23:15
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
کدوم آدم حسابی‌ از اینها خوشش مییاد؟
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 23:22
parmida_alman - فرانکفورت - آلمان
آخه به شماها چه که مجاهدین چه افکاری دارند؟ هر چه هستند مخالف ولایت کثیف آخوندی هستند لطف کنید به کارو حرفه‌ خودتون برسید و قاضی‌ نشید ..در ایران آزاده فردا هر کسی به ایران و ایرانی‌ خینتی کرده محاکمه‌ خواهد شد...پس لطفا زیپ دهان را بکشید و بگذارید آنها هم به عنوانه مخالف در صحنه باشند تا بلکه این رژیم دزد و جنایت کار ریشه آش کنده شه....
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 22:57
بابک خرم دین - تهران - ایران
در اینجا معلوم میشود که ملایان جنایت کار چقدر از مجاهدین خلق میترسند . چون دقیقا میدانند که مجاهدین خلق دنبال سرنگونی این رزیم و جایگزین آن با یک حکومت سکولاریستی دمکراتیک هستند و اهل هیچگونه سازشی نیستند و حکومت جنایتکار ولایت وقیح با دادنه پول و شبی صد الی صدو پنجاه هزار تومان به این های سپاه پاسداران و رانت خوران و بیسجیانی که در خیابان مردم را با باتوم میزدند . تا این اراذل هرشب بشیند و در فضایی مجازی بر علیه مجاهدین و به نفع رژیم نظر بدهند تا این ذهنیت را به دروغ جا بندازند که مردم ایران مجاهدین خلق را قبول ندارند . تا جایی ظالم با مظلوم عوض کنند . و کسی که حساب لاجوردی جلاد و جنایتکار را رسید یک تروریست خاین است و بهترین جوانان این وطن که برای رهایی خلق در زنجیر بدون هیچ چشمداشتی از همه چیزشان گذشتند خاین هستند و امثال لاجوردی ها فرشته رحمت . ای ننگ بر هرچی آخوند و اخوند زاده است
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 00:55
بابک خرم دین - تهران - ایران
درود بر مجاهدین خلق که سی وسه سال بدون هیچگونه چشمداشتی با رزیم جنایتکار خمینی و خامنه ای مبارزه کردند و از سال پنجاه و هشت تا به امروز هزار ویک سختی و رنج وشکنجه و اعدام را تحمل و خواب خوش و آسایش را برخود حرام کردند تا ایران و ایرانی آزاد باشد . ازسال پنجاه وهشت و شصت تا اعدام زندانیان مجاهد در سال شصت وهفت وتا بمباران اشرف در سال هفتادودو توسط رژیم جنایتکار خامنه ای و تا امروز با پرچم خونبارشان که یکصدو پنجاه هزار شهید همگی نشانگر پرداخت بها برای رسیدن به ازادی و سکولاریسیم و جمهوری دمکراتیک است .از دوستان خواهش میکنم در یوتوب این فیلم سه قسمته را ببینید . این را در یوتوب سرچ کنید / از انقلاب تا کودتایی سال 1360 قسمت اول
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 01:24
morgan123 - واشینگتن - امریکا
akon1361 - کیف - اکراین - یه خورده یواش تر دادش خوشت میاد کسی خودت رو اعدام کنه مگر گنجشک هستن این بیچاره ها .ضمنا به همین زودی امام زمان (مسعود رجوی ع ) ظهور میکنند و دنیا از زشتیها پاک خواهد شد!.
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 01:26
khosh bavar - يزد - ايران
sourena.de , parmida_alman , massoudoslo , بابک خرم دین - : با درود بر دوستان آگاه و هوشیارم ! قابل توجه دوستان که کوته بین هستند که دنیا را یا سیاه و یا سفید میبینند ! https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20111217191749032 , و @ قابل توجه دوستان: با اینکه بهترین دوستانم را در این سازمان مجاهدین خلق در دهه 60 بخاطر سیاست غلط این سازمان از دست دادم و این سازمان را شایسته و خواهان هیچ گونه سمتی در ایران فردا نمیبینم ولی چون انها " جزوی " از مردم ایران هستند, " باید " به انها هم " اجازه " فعالیت سیاسی داد همانند بقیه احزاب دیگر از قبیل حزب الله, کمونیست, سلطنت طلب و مثلا حزب کافر و و و , و این " وظیفه دمکراسی " که ما مردم جزویی از ان هستیم, " باید " این شرایط فعالیت سیاسی را برای انان فراهم اوریم هر چند به گفته کاربران محترم همانند gol andam و مستانه شرق خیلی کوتاه و مختصر " دید سیاسی " ما را از این سازمان بنحو احسن بیان
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 03:53
khosh bavar - يزد - ايران
قسمت 2): کردند ولی این دلیلی بر ان نیست که این فکر و این ایدلوژی و این قشر را جزویی از ایران ندانیم و " تنها " اسلحه ما فقط و فقط " دمکراسی و ارزشهای " ان میباشد که از طریق " کار توضیحی " به مردم از فواید و مضرات احزاب مختلف موجود در جامعه باخبر هستیم ! گفتنش و تصورش سخت بنظر میرسد, ولی " تنها الترناتیوی " موجود برای " رسیدن " به ایران ازاد و با ارزشهای دمکراسی ان, تشکیل احزاب مختلف و با هم زیستن میباشد وگرنه شب خوش ایران, که اصلا فایده ای ندارد که مثلا ایران اینده را در یک حزب و ایدلوژی خلاصه کنیم و خلاصه ببینیم, پس همواره شاد و برای دمکراسی باشیم .
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 03:53
asemane iran - تهران - ایران
مجاهدین کثیف‌ترین آدمهایی هستند که میشناسیم ، خائن‌های وطن فروش
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 06:36
اميراردلان - تهران - ايران
درود بنظر من بعد از گذشتن 30 سال عمر از ایزد انسانها جواب اعمالشان را در همین دنیا میگیرند رضا شاه محمدرضا آیت الله خمینی خامنه ای رفنسجانی موسوی کروبی بنی صدر و رجوی و صدام و.. فراموش نکنید اعمال انسانها به خودشان بر میگردد خوب یابدبدرود
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 07:03
Nur_ir - هامبورگ - المان
مجاهدین خلق در شروع جنگ 8 ساله تهاجم کشور عراق به ایران بیشترین . حمایت را از صدام حسین وهمکاری با او برعلیه ایران کردند وبیشتر نقشه های . منابع جنگی زیر زمینی از جمله در خرمشهر را مجاهدین به صدام دادند . حتی . درحمله به حلبچه با علی شیمیائی همکاری کردند . هرکس که میگوید مجاهدین با خمینی نبود . راه پله های ورود خمینی به ایران زنان چادربسروصورت . پوشیده ومردان مجاهدین و دیگر گروهگها ی موتلفه اسلامی و فدائیان خلق و.. به استقبال رفتند . مجاهدین هنوز در 34 زندگی در خارج از رهبرش مریم رجوی. گرفته تا هوادارانش با روسری هستند این نشان مارکسیسم اسلامی است . مثل خامنه ای که بیشترین قراردادها ایران باکشورهای کمونیستی است مثل. چین / کره شمالی / روسیه / ونزوئلا هوگو چاورز / پس دموکراتیک وازادی با . روسری وتوسری نمیشود . وای به روزیکه مجاهدین به قدرت بر سند . خدا انروز. را نیاورد .
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 10:30
mona-canada - تهران - ایران
morgan123-واشینگتن-مثل این که خودت هم جز اون ادم فروشهای کثیف هستی.اونا کم مردم بی گناه رو کشتن؟من که حالم ازشون به هم میخوره
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 10:33
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
اصلا این خیانت کارهای ادم فروش کی هستند که امریکا تقاضای موافقت از اینها میکنند .حق اینها فقط اعدام است!!!
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 13:26
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
khosh bavar - یزد - با تشکر از خوش باور عزیز. ما چه بخواهیم و چه نخواهیم مجاهدین و تفکراتشان هستند و مثل بقیه اقشار جامعه در ایران آزاد فردا حق زندگی دارند. داستان مجاهدین و دیگر گروههای معترض به حکومت جور و جنایت ولی وقیح تا برقرار نشدن دمکراسی در ایران ادامه دارد و هر زمان به شکلی تکرار خواهد شد. کسانی هم که بجای انتقاد به سیاستهای مجاهدین فقط به ناله و نفرین مشغولند یا ساندیس خور تشریف دارند و یا بقول شما فقط سیاه و سفید را میبینند. شاد باشی و مثل همیشه منتقد آگاه
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 19:43
shahram407 - تهران - ایران
یعنی فاتحه مع صلوات!!!. دیگه ارتش ازادیبخش و نمیدونم شورای فلان و رئیس جمهور بهمان ...دیگه زرشک!!!. فقط یاد اون شهدایی که در اوایل دهه پنجاه موسس این سازمان بودند و گرفتار ساواک شدند و مسلمان شهید شدند بخیر. کسانی که نه کمونیست شدند ونه. برا ی عفو توبه نامه نوشتند!! خدا اونها رو برد پیش خودش تا نباشند و نبینند که. اعضا سازمان رفتن تو بغل صدام و .......!!!. خدا مجاهدین راستین رو رحمت کنه((والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا وان الله لمع المحسنین)).راست گفت خداوند بلند مرتبه.
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 10:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.