سارق حرفه‌ای‌ در کرمانشاه دستگیر شد

ماموران کلانتری 18 کرمانشاه‌، موفق به دستگیری سارقی شدند که طی سال جاری 2 مرتبه دیگر نیز دستگیر و روانه زندان شده بود‌.

                                             سارق حرفه‌ای‌ در کرمانشاه دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس‌، شب گذشته‌، ماموران کلانتری 18 کرمانشاه حین گشت‌زنی در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر در محدوده استحفاظی کلانتری‌، مشاهده کردند 3 مرد جوان در حال باز کردن قطعات یک دستگاه سواری پیکان هستند، اما هنگامی که ماموران برای بررسی موضوع به محل نزدیک شدند‌، 3 مرد مذکور اقدام به فرار کردند‌.
بنا‌بر‌این گزارش‌، سرانجام با اقدام سریع ماموران و پس از مدتی تعقیب و گریز یکی از 3 مرد تحت تعقیب دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد‌.
این گزارش می‌افزاید: در بررسی‌های به عمل آمده در کلانتری مشخص شد‌، متهم که جوانی 30 ساله است فردی سابقه‌دار بوده و طی سال جاری 2 بار دیگر نیز توسط ماموران کلانتری دستگیر شده است‌.
در ادامه این گزارش آمده است‌، تحقیقات تکمیلی ماموران حاکی از آن بود‌، متهم پس از دومین دستگیری‌، با اعتراف به 30 فقره سرقت منزل و خودرو با دستور مقام قضایی روانه زندان شده اما پس از 4 ماه تحمل کیفر با سپردن قرار وثیقه سنگین از زندان آزاد شده است‌.
این گزارش حاکی از آن است‌، متهم در تحقیقات انجام شده در کلانتری از یک فقره دیگر سرقت خودرو نیز پرده برداشت که با پیگیری ماموران و راهنمایی متهم خودرو مسروقه مذکور نیز کشف شد‌.
گفتنی است‌، متهم با دستور مقام قضایی برای ادامه تحقیقات تحویل پلیس آگاهی شد‌.

+116
رأی دهید
-52

oghab - هلسينكي - فنلاند
اعدام .هر چه سریع تر
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 11:58
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
oghab- تندرو نباش, یه ذره با ترمز دستی هم کار کن. واسه دزدی از روی نیاز و یا غیر نیاز کسی را نمی کشند. اگه سرقت مسلحانه هم میبود بازهم با کشتن چیزی عوض نمیشه, باید دید عیب کار کجاست؟ آیا اگر این شخص باندازه کافی برای خورد و خوراک داشت بازهم اینکار را میکرد؟ بعضی زیاده خواهن و بعضی قانع.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 15:08
birmingham - شیراز - ایران
دوسلدورف -آلمان حالا به خاطر شما میگیم این دزد شریف رو اعدام نکنن ولی‌ ما مسلمانیم در قرآن نوشته شده اگر کسی‌ که بیش از چند بار دزدی کرد انگشتانش رو قطع کنید که این دزد شامل این یکی‌ می‌شه ولی‌ اگه سه هزار میلیارد دزدیده بود کسی‌ کارش نداشت چون حضرت ممد درباره دزدی پول هیچی‌ ننوشته بنابر این سه هزار تا به دزد کسی‌ کارت نداره چون روایتی در قرآن نیست ..بر جمال ممد سلوات
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 18:09
oghab - هلسينكي - فنلاند
a.ahooraeiدر ایران خلاف و بزهکاری یک اپیدمی شده هیچ ربطی هم به حکومت نداره ...اصلا ایرانی‌ را باید چوب تر بالا سرش باشه
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 21:14
shirin111 - پاریس - فرانسه
عقاب -هلسینکی من با نظر شما کاملا موافقم .به امید سربلندی ایران و ایرونی‌ در سر تا سر جهان.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 22:24
noshafarin - اکلند - نیوزلند
کسی که 30 ققره دزدی خونه و ماشین هم تو کارنامه اش هست از هر خونه هم بگیریم کم کم 5-6 مییلیون گیرش اومده باشه ... پس الان نمیتونه نیازمند باشه. معلومه میشه که زندان هم نتونسته دست هرز ایشون رو درست کنه .. به نظر شما این دست و باید چیکار کرد؟؟ اسلام میگه این دستهای مزاحم باید کوتاه بشه. اصلا تا حالا از بیرون اومدین ببین وقتی دزد بهتون زده چه حالی میشین؟؟؟ یا با شیشه شکسته ماشینتون تا حالا مواجه شدین؟ من هر جفتش به سرم اومده!
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 23:37
hamtarane - سیدنی - استرالیا
دزدها و قاچاقچیان و متجاوزان به ناموس مردم را با قرار وثیقه آزاد میکنند تا بر گردند توی جامعه و دوباره خلاف کنند، اونوقت روزنامه نگاران و زندانیان عقیدتی و سیاسی را از همه جقوق خودشون محروم میکنند، البته تعجبی نداره، حکومتی که خودش دزد و جنایتکار و متجاوز هست، باید هم نسبت به این جور افراد(خلافکاران) احساس همذات پنداری کنه
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 00:37
noshafarin - اکلند - نیوزلند
بیرمنگهام - شیراز. اتفاقا پیامبر اکرم (ص) فرمودند: علت هلاک پیشنیان در این است که دزد معتبر را رها کرده و دزد کوچک را مجازات مینمایند .. (البته به این معتی نمیتونه باشه که از دزدی های کوچک هم راحت گذشت کرد)
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 01:04
Tonie - مونشن - المان
noshafarin من که بانظرت موافقم .چون این بلا سرمن هم اومده.
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 02:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.