پاپوش عجیب مادر و دختر برای پدر

چندی‌ پیش دختری 21 ساله نزد پلیس پایتخت رفت و با گریه خواست پدرش دستگیر و مجازات شود.

وطن امروز : این دختر گفت: فکر می‌کنم پدرم بیمار شده است، از مدت‌ها پیش متوجه شدم همه حرکات و رفتارهایم را زیر‌نظر دارد، گاهی رفتارها و شوخی‌هایی می‌کرد که از وی بعید بود، همیشه نگاه‌های سنگینش را حس می‌کردم، پدرم بود و دوستش داشتم تا اینکه یک شب سایه‌ای را بالای سر خودم دیدم؛ پدرم بود، وحشتزده بیدار شدم، می‌خندید و گفت نگرانم شده و به اتاقم آمده است.

 

وی افزود: از پدرم تشکر کردم و او رفت و بعد از آن دیدم مرتب به بهانه‌هایی می‌خواهد مادرم را به میهمانی یا سفر بفرستد، نمی‌دانستم دلیلش چیست! تا اینکه یک روز تنها بودم که پدرم سر‌رسید. نمی‌دانم چه شد که به سمت من دوید و غافلگیر شدم، تا به خودم آمدم زیر مشت و لگد‌هایش بودم، انگار شیطان به جلدش فرو‌رفته بود، فریاد زدم و از هوش رفتم.

 

دختر جوان که صدایش می‌لرزید، گفت: وقتی چشم‌هایم را باز کردم، دیدم در شرایط خوبی نیستم تا اینکه مادرم آمد و وی را در جریان قرار دادم، بدون اینکه حرفی به پدرم بزنیم، آمدیم شکایت کنیم تا پدرم تاوان اقدام سیاهش را بدهد و هیچگاه او را نخواهم بخشید.

 

وقتی با دستور دادیار جنایی تهران تیمی از اداره 16 پلیس آگاهی وارد عمل شد، ماموران خیلی زود پدر خانواده را دستگیر کردند. این مرد که تعجب کرده بود و نمی‌دانست به چه جرمی بازداشت شده است مدام می‌گفت بی‌گناه است تا اینکه پیش ‌روی افسر پرونده نشست. مرد 58 ساله چیزی را که می‌شنید باور نمی‌کرد، باید اعتراف می‌کرد که دخترش را هدف نیت شیطانی کرده است.

 

پدر خانواده با صدای بهت‌زده‌ای گفت: فکر می‌کردم این مادر و دختر هر پاپوشی برایم درست کنند اما از این نوع تصورش برایم دور از ذهن بود.

 

وی افزود: من با همسر و دخترم اختلاف شدیدی دارم، همه ماجرا و دسیسه‌ها از ماجرای یک زمین و ملک شروع شد و مادر بچه‌هایم بازی بدی را با من شروع کرد. آنها می‌خواستند دار و ندارم را بگیرند، نمی‌دانم چه در سر داشته‌اند که من قبول نکردم. همسرم بارها قهر کرد و دخترم را به جانم انداخت، پیغام‌های عجیبی برایم می‌فرستاد و شرط ادامه زندگی با مرا دادن اختیار تام درباره آن زمین به وی و دخترش می‌دانست که باز من زیر بار نرفتم. با این ادعاها، پلیس که نمی‌دانست کدام طرف پرونده راست می‌گوید و چنین توطئه‌ای را نیز دور از تصور می‌دانست وارد تجسس‌های اطلاعاتی شد و به تحقیقات مهمی پرداخت.

 

هرچه بررسی‌های پلیسی پیش می‌رفت وقوع چنین اقدام سیاهی کمرنگ‌تر می‌شد تا اینکه کارآگاهان فاش کردند اختلاف مالی بین اعضای خانواده علت اصلی این ادعاهای عجیب است.

 

این ‌بار دختر دانشجو بار دیگر تحت تحقیق گرفته شد و در حالی که مدارک نشان می‌داد داستانش دروغی بوده باز اصرار کرد هرچه گفته واقعیت داشته است و وی هیچ کاری با اختلاف مالی پدر و مادرش ندارد.

 

بنا بر این گزارش، با توجه به نتایج تحقیقات که نشان از بی‌گناهی پدر خانواده داشت وی با دستور دادیار پرونده آزاد شد و این در حالی بود که نسبت به دختر و همسرش اعلام گذشت کرد.

+179
رأی دهید
-103

rashidvalami - کازان - روسیه
برای پدر اینجوری پا پوش درست کرد وای بحال مردم غریبه!!!
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:27
benetton - لندن - بریتانیا
چه حقهٔ کثیف و چرتی.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:53
sp777 - آستانه - ایران
فقط تاسف همینو بس
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:55
برهان - شیراز - ایران
وقتی ارزشها کم رنگ می شوند ومادیات جای اخلاق می گیرند نتیجه این می شودو.....این هم ازدنیای مدرن
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:59
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
۹۹% زنهای ایرانی‌ دنبال پول هستن نه زندگی‌ و برای به دست آوردن پول هر کاری میکنند .این یک واقعیت است و واقعیت تلخ. شاد و پیروز باشید
دوشنبه 28 آذر 1390 - 16:47
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
هه، وای بحال این اجتماع!
دوشنبه 28 آذر 1390 - 18:10
Camran - بـغداد - عــــراق
دوستان کسی‌ آسپیرین نداره
دوشنبه 28 آذر 1390 - 18:21
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
بیچاره پدر
دوشنبه 28 آذر 1390 - 18:24
raisjomhur - مشهد - ايران
90 در صد زندگی پول و سکس هست 10 درصد عشق و از این چرت و پرت ها خیلی بده اما واقعیت است
دوشنبه 28 آذر 1390 - 20:32
shaali - سوپوت - لهستان
با سلام این دختر خانوم به زودی خودش مادر میشه به احتمال زیاد تعرض تربیت فرزندش مثل خودش میشه وای به حال نسل بعدی .*israel* ارشلمیم- اسرائیل شما یه کم تخفیف بده
دوشنبه 28 آذر 1390 - 20:52
pouya_love_iran - اربیل - کردستان عراق
ولی مدیران مملکت اینجور و اونجوری اند .... وای به حال بقیه
دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:05
ekman - شیراز - ‫ایران
‫من فکر نکنم که خون این مرد در رگهای این دختر توطئه گر جریان داشته باشد،پست ترین فرد،چنین دسیسه ای را بر علیه پدرش،هر چند هم بد باشد،انجام نمیدهد.دختران عاشق پدرانشان هستند،واقعا متعجبم،از مادر باید پرسید که پدر واقعی این دختر کیست ،و یا یک آزمایش dna گرفته شود،چون اگر تحقیقات پلیس درست باشد و پدر بیگناه باشد،در اینصورت شخصی بعنوان پدر از پاره جگرش چنین انتظاری ندارد،انسان از همسرش انتظار هرگونه خیانت و کلاهبرداری را دارد،ولی از فرزند خود،که وارث همه چیز آن است،اصلا انتظار ندارد،دختره چوب کارش را خواهد خورد.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:09
gol andam - ژنو - سویس
در لذتی که آمیخته به قباحت بود، خوشحال نباشید. . و اندیشه کنید که لذت نمی ماند ولی قباحت می ماند . . . «سقراط».
دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:33
bita tehrani - ونکوور - کانادا
israel* - اورشلیم - اسرائیل/آره واقعا تخفیف بده خیلی‌ از آقایون سایت مشتریت میشن،این آمار شما هم مثل محمود شپش از روی شیکم هست.بار‌ها گفتم و باز هم میگم که حکومت‌ها مسول فرهنگ سازی هستند.حکومتی که از ریز و درشت آدمهاش دروغ و فریب و دزدی و دودره کردن دیگران کارش شده،عملا زشتی و قباحت این کارها را از بین برده.چه جامعه‌ای تحویل داد ولی‌ وقیح ...مردها یک جور زنها هم که....
دوشنبه 28 آذر 1390 - 22:10
Naser hejazi - بهبهان - ایران
bitatehrani_کانادا_ونکوور . کاملا درست گفتی به خصوص درموردمردها وزنها
دوشنبه 28 آذر 1390 - 23:01
دنیای وحشی - تهران - ایران
خدایااااااااااا تو کشورهای اسلامی چرا اینقدر دغل کاری است ؟؟؟!!
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 03:42
noshafarin - اکلند - نیوزلند
اورشلیم . یک کم چشماتو باز کن این همه زنان و مادران شریف رو ببین که دارن واسه به ثمر رسوندن بجه ها و زندگیشون چه کار که نمکنند. . لطفا از این پس آمار در صدی تون رو فقط صبح به صبح جلوی آیینه واسه خودتون مرور کنید . اکه کامنت نذارید کسی اعتراض نمیکنه باور کن !
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 04:05
Isaac_mz - شیراز - ایران
واقعا که! حیف این پدر که همچین زن و دختر پول پرستی داره. اگه من جای پدر بودم هر دوشون رو از خونم پرت میکردم بیرون.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 16:34
bozgourd - ساسکاچوان - کانادا
واقعا متاسفم براش به جای اینکه بره دست پدرش راببوسه بهش تهمت میزنه .هیچ وقت در زندگی روزخیر نمیبینی اگر پدرومادرت از تو راضی نباشند.
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 19:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.