علی دایی :مایلی‌کهن جرات دارد اسم من را بیاورد

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در واکنش به گفتگوی ویژه خبرگزاری مهر با محمد مایلی‌کهن با بیان اینکه اگر مایلی‌کهن جرات دارد یک بار اسم من را بیاورد و چنین حرفهایی را بزند،گفت: او حرفهایی زده که من به شما ثابت می کنم 90 درصد آن دروغ است!


به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار عصر امروز دوشنبه تیمهای فوتبال شاهین بوشهر و راه آهن که با تساوی بدون گل در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به پایان رسید، گفت: هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند و بازی متعادلی بود. در مجموع نتیجه عادلانه بود. اگر هوشمندانه تر عمل می کردیم حتی می توانستیم بازی را ببریم.
 
وی افزود:  تا پایان نیم فصل هیچ تیمی نتوانسته به تیم ما فشار آنچنانی وارد کند و می خواهیم از دور برگشت بردهای خود را شروع کنیم.
 
سرمربی تیم فوتبال راه آهن در خصوص جدایی ستار زارع از این تیم گفت: صحبت هایی مطرح شده که ما ستار زارع را اخراج کرده ایم که به هیچ وجه صحت ندارد بلکه وی به دلیل روابط و وابستگی خانوادگی زیادی که دارد خودش از تیم ما جدا شد تا بتواند نزدیک خانواده اش در شیراز باشد.
 
وی در خصوص اظهارات اخیر مایلی کهن ( که در گفتگوی ویژه با خبرگزاری مهر صورت گرفته بود ) تاکید کرد: اگرمایلی کهن جرات دارد یک بار اسم من را بیاورد و چنین حرفهایی را بزند. متاسفانه وی در مصاحبه های قبلی خود حرفهایی زده که من به شما ثابت می کنم 90 درصد آن دروغ است.
 
دایی تصریح کرد: مصاحبه ای که وی اخیرا انجام داده چرندیات زیادی در آن وجود دارد. او در واقع به 50 خانواده ای که در تولیدی من کار می کنند توهین کرده است. شما طرز لباس پوشیدن وی را ببینید و طرز لباس پوشیدن دایی را.
 
سرمربی تیم فوتبال راه آهن با اعلام اینکه همه گذشته من را می دانند  که من از جنس بنجل استفاده نمی کنم اظهار داشت: ایشان هر چند وقت یک بار خودش را نشان می دهد و فقط علیه من مصاحبه می کند من از خدا می خواهم که همه مریض ها را شفا دهد!
 
دایی با اشاره به اینکه با راه آهن قرارداد دارم و در این تیم می مانم گفت: صحبت هایی که در برخی از رسانه ها در چند وقت اخیر مبنی بر پیوستن من به تیم پرسپولیس مطرح می شود به هیچ وجه صحت ندارد.
 
وی در خاتمه در خصوص اینکه در اول فصل برای هدایت تیم شاهین پیشنهاد داشته اما آن را رد کرده است تاکید کرد: من تیم شاهین و هواداران آن را خیلی دوست دارم اما شرایط کاری من اجازه نمی دهد که در بوشهر باشم اما اگر یک روز مشکلات و شرایط کاری من درست شود افتخار می کنم که به مردم بوشهر خدمت کنم.


 تازه‌ترین انتقادات  مایلی کهن و لقب جدید وی برای دایی 


مدیرفنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرگزاری مهر بدون آنکه نامی از علی دایی ببرد انتقادات تازه ای را به سرمربی راه آهن وارد کرد و با بیان اینکه او دلش نمی خواهد پرسپولیس نتیجه بگیرد گفت: این آقا می‌گوید، پرسپولیسی است اما به نظر من آقای "پول پرست" است!

 


محمد مایلی کهن در گفتگو با خبرنگار مهر، در شرایطی که نامی از علی دایی نبرد، در خصوص اظهارات اخیر سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: این آقا که می گوید، پرسپولیسی است، به هیچ عنوان پرسپولیسی نیست و آقا "پول پرستی" است!
 
دروغگو کم حافظه است
 مدیرفنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در این خصوص افزود: متاسفانه در کشور ما آدمهایی که بیش از اندازه دروغ می‌گویند، کم حافظه می‌شوند. از طرفی خیلی از مردم ما ساده هستند و ممکن است جذب این دروغها شوند. این آقای پول پرستی بعد از داستان تیم ملی 9 ماه خانه نشین بود و جرات نمی‌کرد از خانه بیرون بیاید. چه کسی ایشان را از خانه بیرون آورد؟ مگر همین سرپرست موقت که ایشان می‌گوید، تیم پرسپولیس را به او نسپرد؟
 
وی در ادامه یادآور شد: روز اولی که ایشان مسئولیت تیم فوتبال پرسپولیس را برعهده گرفت، عنوان کرد که نمی‌خواسته در این تیم کار کند و به واسطه علاقه به آقای کاشانی و دوستی 20 ساله با ایشان و فقط به خاطر ایشان آمدم و نه به خاطر پرسپولیس و مردم. بعد در مقطعی شایعه شده بود که قرار است آقای کاشانی برود که ایشان بازهم تاکید کرد که اگر کاشانی برود من هم می‌روم. همه این حرفهایی که می‌زنم مستند است.
 
فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ جرات برخورد ندارند
 مایلی کهن خاطر نشان کرد: ماهها بعد از این اظهارنظرها کار به جایی رسید که ایشان هر روز به مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس اهانت می‌کرد و بدترین الفاظ را به کار می‌برد. ایشان در هر جلسه می‌گوید دیگر در مورد پرسپولیس حرف نمی‌زنم و اظهارنظر نمی‌کنم اما هفته بعد بدتر انتقاد می‌کند. متاسفانه هم فدراسیون و هم سازمان لیگ در خواب زمستانی به سر می‌برند و جرات نمی‌کنند که با ایشان برخورد کنند.
 
آقای پول پرستی امتیاز بزرگی را از دست داده است
 وی با طرح این پرسش که "در جلسه‌ای بوده است که آقای پول پرستی به مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس نتاخته باشد؟"، افزود: ایشان علی رغم اینکه می‌گوید به پرسپولیس کاری ندارم کمتر جلسه‌ای بوده است که در مورد این باشگاه حرفی نزده باشد. اینکه ایشان چنین رویه‌ای را در پیش گرفته است به این دلیل است که امتیاز بزرگی را از دست داده است، چون طمعش بیش از حد است!
 
دلایل ناراحتی دایی از کاشانی
 مایلی کهن افزود: یکی از مشکلات ایشان با آقای کاشانی این بود که می‌خواست در فصل گذشته جنسهای "بنجل" خود را به باشگاه پرسپولیس بدهد و پولهای هنگفتی را بگیرد و یا اینکه فک و فامیل خود را به عنوان دستیار بیاورد، کما اینکه در باشگاه راه آهن تمام این کارها را کرده است. شما ببینید پارسال لباسهای تیم راه آهن از کجا و با چه کیفیتی تامین شده و امروز با چه شرایط و کیفیتی در اختیار این تیم قرار گرفته است. ببیند در تیم راه آهن کدام فک و فامیل خود را به عنوان دستیار آورده است. ایشان بیش از اندازه حرص و طمع دارد. تا آنجائیکه من می‌دانم آقای کاشانی زیر بار خواسته‌های ایشان نرفته و همین مسئله مایه کدورتش شده است.
 
مدیرفنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این اظهارنظر علی دایی که گفته است، همه کار می‌کردند تا من با تیم پرسپولیس نتیجه نگیرم، گفت: آن چند بازی آخر جام حذفی از بابت بردهای پرسپولیس ایشان چقدر پاداش گرفته است؟ اگر قرار بود که کاری کنند ایشان نتیجه نگیرد، پس نباید پاداشی در نظر می‌گرفتند. در ضمن ایشان نباید پاداش می‌گرفته، چرا که در قراردادش بوده است که اگر تیم در جام حذفی قهرمان شود، پاداش نگیرد و پاداش پیروزیها برای بازیکنان بوده است اما ایشان با قلدری هم آن پاداش را می‌گرفته و هم پاداش بعد از قهرمانی را طلب کرده است.
 
دلش نمی‌خواهد پرسپولیس نتیجه بگیرد
"پول چیز خوبی است و کسی از آن بدش نمی‌آید اما وقتی حرص بیش از اندازه باشد، کار به اینجا می‌رسد"، مایلی کهن با بیان این جمله افزود: این آقای پول پرستی زمانی که در پرسپولیس نیست به هیچ عنوان دلش نمی‌خواهد این تیم نتیجه بگیرد و همه تلاش خود را کرده و می‌کند که این امر اتفاق بیفتد.
 
یادش رفته است چه اهانتهایی به پرسپولیس و هوادارانش کرد؟!
وی با طرح این پرسش که "مگر ایشان برای اولین بار بوده که جلوی پرسپولیس قرار گرفته است؟"، در پاسخ به اظهارات دایی که از رویارویی با پرسپولیس ابراز ناراحتی کرده بود، گفت: ایشان پیش از این هم برابر پرسپولیس قرار گرفته بود، زمانی که در سایپا بود. فیلم و مستنداتش هست که چه اهانتی به پرسپولیس و هوادارانش کرد. آن زمان پرسپولیس، پرسپولیس نبود اما امروز پرسپولیس است؟!
 
زادمهر یکسری حرفها را بزند وامصیبتا می‌شود
 مایلی کهن در پاسخ به خبرنگار مهر که نظرش را در خصوص توهین علی دایی به محمد زادمهر، پیشکسوت خوشنام باشگاه پرسپولیس جویا شد، گفت: آقای زادمهر آدم قابل احترام، دوست داشتنی و البته پیشکسوت باشگاه پرسپولیس است. حالا اگر یک نفر در کمیته فنی به شما رای منفی داد، باید به او توهین کنید؟! اگر قرار باشد آقای زادمهر گفتنی‌های زمانی که سرپرست تیم فوتبال سایپا بوده و آقای پول پرستی سرمربی بوده است را بگوید که وامصیبتا می‌شود. ایشان همیشه در مقابل مردم بوده است و برایش مهم نبوده که دیر آمدنش مانع از پرواز یک هواپیما شود و ... اینها را زادمهر بهتر می‌داند و می‌تواند در خصوص آن اظهارنظر کند.
 
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از مهمترین و بدترین ضعفهای ایشان (علی دایی) را پول پرستی و کینه توزی‌اش عنوان کرد و گفت: ایشان می‌خواهد روغن چراخ ریخته را نذر امام زاده کند، شاهد این موضوع اختلاف نظرش با فدراسیون فوتبال بود که عنوان می‌کرد، اگر پولم را از فدراسیون فوتبال بگیرم مقابل در فدراسیون یک یتیم خانه می‌سازم!
 
به عنوان بازیکن از تیم ملی خداحافظی نکرده و کنار گذاشته شده است
 وی در ادامه یادآور شد: ایشان مگر فقط به دکتر زادمهر توهین کرده است. این آقا در زمانی که بازی می‌‎کرد، اگر مربی فقط برای پنج دقیقه او را از ترکیب بیرون می‌گذاشت، بلوا به راه می‌انداخت. شما می‌دانید که هنوز ایشان به عنوان بازیکن از تیم ملی خداحافظی نکرده و کنار گذاشته شده است!
 
کاری کرد کریم مظلومانه از فوتبال کناره گیری کند
 مدیرفنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با یادآوری برخوردهایی که دایی در ابتدای حضورش به عنوان سرمربی در تیم پرسپولیس با عابدزاده داشته است، افزود: شخصیت کریم باقری برای همه مشخص است، نه اینکه کریم ایرادی نداشته باشد اما او از چهرههای موجه و خوب فوتبال ماست، شما ببینید این آقا چطور با این بچه چطور برخورد کرد و کاری کرد که او در حالی که می‌توانست یکی، دو فصل دیگر برای پرسپولیس بازی کند، از فوتبال مظلومانه خداحافظی کند.

وی افزود: کریم را شما با آن همه توانایی یک دقیقه بازی می‌دادید، اگر یک مربی دیگر این کار را با شما می‌کرد، چه می‌کردید؟! اطمینان دارم که زمین و زمان را گاز می‌گرفتید و به هم می‌ریختید!
 
عامل نرفتن مستقیم تیم ملی به جام جهانی 98 آقای پول پرستی بود
"این آقا با علی کریمی، جواد کاظمیان، ایمان مبعلی و ... چه ها که نکرد"، مایلی کهن با بیان این جمله خاطر نشان کرد: عامل اصلی اینکه تیم ملی در سال 98 مستقیم به جام جهانی نرفت با آن بضاعت فنی خوب و امکانات اندکی که داشت، همین آقای پول پرستی بود. حالا بماند که چطور مانع از صعود مستقیم تیم ملی به جام جهانی شد.
 
چرا هواداران از بازیهای تیم جدید این آقا استقبال نمی‌کنند؟
"جای سئوال است چرا هوادارانی که در ورزشگاه نام علی دایی را صدا می‌کردند، در بازی راه آهن - پرسپولیس به حمایت از او نپرداختند؟"، مایلی کهن در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر اظهار داشت: مگر ایشان نمی‌گوید من هوادار دارم، چرا در روزهایی که بازیهای تیمش و پرسپولیس همزمان نیست، چند هزار نفر از هواداران ایشان به ورزشگاه نمی‌روند تا از تیم جدیدش حمایت کنند؟! هوادارانی که ایشان را دوست دارند بازیهای تیم جدیدشان را به ورزشگاه بیایند. پنج هزار نفر بیایند، سه هزار نفر بیایند، دو هزار نفر بیایند، چرا تعداد تماشاگران تیم جدید ایشان به 500 نفر هم نمی‌رسد؟!
 
می‌خواستند منجی تیم جدیدشان باشند
 وی همچنین در پاسخ به این پرسش که "چرا و به چه دلیل دایی بر ضعفهای تیم راه آهن و سقوط این تیم به رده هفدهم جدول چشم می‌پوشد و از پرسپولیس انتقاد می‌کند؟"، به خبرنگار مهر گفت: ایشان ابتدا که به تیم جدیدش آمد می‌خواست منجی این تیم باشد اما امروز تیمش در رتبه نازل جدول قرار گرفته است. دوستان اول که می‌آیند می گویند تیم پتانسیل خوبی دارد اما زمانی که تیم می‌بازد، می‌گویند هیچ بازیکنی نداشته‌اند!
 
برای مالکان باشگاه جدیدشان هزینه تراشی کردند
 سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: متاسفانه اینها با هزینه‌هایی که روی دست مالکان باشگاه جدیدشان گذاشته‌اند بعید نیست که آنها را از سرمایه گذاری در ورزش منصرف کنند، کما اینکه زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که این دوستان عطای کار در این باشگاه را به لقایش ببخشده‌اند. متاسفانه اینقدر برای آنها هزینه تراشی کرده و خود و اقوامشان را به باشگاه آورده‌اند که این هزینه‌ها یقینا به مالکان باشگاه فشار آورده است.
 
سرمربی پرسپولیس شوم پای دلالها بسته می‌شود
"چرا نام محمد مایلی کهن در فهرست گزینه‌های هدایت پرسپولیس نیست؟"، مایلی کهن در پاسخ به این پرسش نیز گفت: به خاطر اینکه اگر من سرمربی پرسپولیس شوم شک نکنید که پای دلالها بسته می‌شود، بازیکن همینطوری نمی‌تواند به این تیم بیاید و نتایج تیم غیر از این خواهد شد، این را با تمام وجودم می‌گویم.
 
14 سال سابقه حضور در پرسپولیس را دارم
وی در ادامه افزود: دیگران بدون سابقه مربیگری، مدرک مربیگری و دانشگاهی و ... سرمربی پرسپولیس شده‌اند، چطور آقایان مسئولیت تیم را پذیرفته‌اند اما به من فرصت نرسیده است؟! کارنامه من مشخص است. من یکی از معدود بازیکنان و مربیانی هستم که سابقه 14 حضور در تیم پرسپولیس را دارم و با این تیم به بیشترین عنوان و مقام دست یافته‌ام. به عنوان کمک مربی با تیم پرسپولیس جامهای زیادی را کسب کرده‌ام و قهرمان و نایب قهرمان آسیا شده‌ام.
 
چوب لای چرخ پرسپولیس نمی گذارم
"آیا تمایل دارید سرمربی پرسپولیس شوید؟"، وی در پاسخ به این پرسش نیز گفت: من خود را مدیون پرسپولیس و هوادارانش می دانم و یکی از آرزوهای من این است که سرمربی پرسپولیس شوم. امیدوارم روزی این شانس به من داده شود اما اگر اینطور نشود، به هیچ عنوان چوب لای چرخ تیم نمی گذارم. این را هم برعهده هواداران پرسپولیس می گذارم که قضاوت کنند، چرا من تا به امروز پرسپولیس نشده‌ام.
 
پرسپولیس بد بسته نشده است
 مایلی کهن در خصوص اینکه گفته می شود تیم پرسپولیس کمبود بازیکن دارد و بد بسته شده است، گفت: به نظر من تیم پرسپولیس بد بسته نشده و حتی نسبت به گذشته بهتر بسته شده است. اما گاهی اوقات در توان مربی نیست آرایش ابتدایی تیمش را درست بچینید که ایجاد مشکل می کند. مربی باید ترکیب تیمش را به خوبی انتخاب کند که اگر چنین نکند، با مشکل مواجه می شود.
 
وی افزود: یکی از عوامل موفقیت تیم همچنین می‌تواند مدیریت درست سرمربی باشد. مربی به همان اندازه که با بازیکنانش دوست است باید آنها را مدیریت کند. از دیگر فاکتورهای موفقیت خوب تمرین کردن تیم است. اینکه هر روز عنوان می شود، بازیکنان پرسپولیس مصدوم شده‌اند، آیا به نحوه تمرینات مربوط نمی‌شود؟ البته باید بپذیریم مصدومیت جزیی از فوتبال است اما بیش از حدش از تمرینات غلط ناشی می‌شود.
 
ضرورتی ندارد که کریمی، زارع، بادامکی و نوری همزمان در زمین حاضر باشند
"اینکه یک مربی در یک پست بازیکنانی دارد که روش بازی آنها شبیه بهم و جرات نمی کند، یکی از آنها را از ترکیب خارج کند، یک ضعف است"، مایلی کهن با بیان این جمله افزود: اعتقاد دارم از بین علی کریمی، محمد نوری، مازیار زارع و حسین بادامکی ضرورتی ندارد، همه آنها بازی کنند.
 
17 تیم لیگ برتری آرزوی داشتن کریمی را دارند
وی نکات یاد شده بالا را از عوامل ناکامی تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری خواند و گفت: تیم پرسپولیس در فصل جاری علی کریمی را به خدمت گرفته است، آیا کریمی بازیکن بدی است؟ مگر غیر از این است که 17 تیم دیگر لیگ برتر آرزو دارند بازیکنی چون او داشته باشند؟ مازیار زارع را با هافبکهای دیگر تیمها از نظر شرایط سنی و توان فنی مقایسه کنید. مگر او عضو تیم ملی نیست؟ الان مازیار در تیم ملی است یا کیانوش رحمتی؟ اما به نظر من از مازیار زارع خوب بازی گرفته نشده و نتوانسته بازدهی لازم را در تیم پرسپولیس داشته باشد.
 
یکی از دلایل نتیجه نگرفتن پرسپولیس عدم مدیریت کادر فنی بوده است
 مایلی کهن خاطر نشان کرد: تیم پرسپولیس برای این فصل علی کریمی را به خدمت گرفته است، علاوه بر این جواد کاظمیان نیز به این تیم اضافه شده است. آیا کاظمیان بازیکن کوچکی است؟ محمد نصرتی بازیکن بدی است؟ شیث که برگشته بود، آیا او بازیکن کوچکی است؟ آیا میثاق معمارزاده دروازه بان کوچکی است که به خدمت گرفته شده است؟ مهرداد اولادی چطور؟ آیا اینها بازیکنان کوچک و درجه دویی هستند؟ مگر پرسپولیس چند بازیکن می توانست جذب کند. یکی از دلایل عمده نتیجه نگرفتن پرسپولیس این است که تیم خوب مدیریت نشد، دوستانی که بودند واهمه داشتند، کی برود داخل زمین و کی نرود.
 
رویانیان گول اطرافیانش را نخورد
وی تصریح کرد: خواهش من از رویانیان این است که گول اطرفیان خود را نخورد. تیم، تیم خوبی است و اگر خوب تمرین کند، به درستی مدیریت شود و چینش درستی در زمین داشته باشد، نمی گویم در پایان فصل قهرمان می شود اما بدون شک یکی از سه تیم بالای جدول خواهد شد. نیازی نیست بی جهت پول مردم را دور بریزند و یک مربی را بیاورند که دست آخر اگر نتیجه نگرفت، بگوید، شناختی از تیم و بازیکنان نداشته است. یقین بدانید اگر فردی هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد که شناخت کافی از این داشته باشد و تیم در برخی از نقاط به خوبی تقویت شود. همین پرسپولیس در نیم فصل دوم موفق خواهد شد.
 

+129
رأی دهید
-56

Hamid1970 - ارواین - امریکا
باز این لنگ های بی جنبه به جان هم افتادن.بابا بفکر لنگ باشید که امروز تیم ده نفره را نه توانست ببره.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:31
zoroye iran - وين - اتريش
دوتائیتون در حد پرسپولیس نیستین پرسپولیس مربی بزرگ میخواد مایلی هر جا رفته تیم رنگ نکبت و عقب ماندگی میلیره و تیمهاش در ته جدول دست و پا میزنن و دایی هم با پرسپولیس رکورد باخت را از رو برد و سال بسال تیم پرطرفدار مردمی رو ویرانتر میکنند مربیگری در ایران پارتی و لابیگری میخواد در ایران همه مربیها رو چرخ کنند شاید ۱ مربی هم از توش در نمییاد یه مشت بیسواد عقب افتاده چاپلوس حزب باد نون به نرخ روز خور هستند بازیکن خارجی میگیرند با ۸۰۰ میلیون و بنجل از آب در مییان همه کسانی که در فوتبال ایران فعالیت میکنند نون به نرخ روز خور نظام و رو نیمکت ورد میخونند و دستشون تو دلدای بازیکن و .. بخدا با این پولی که اینها خرج میکنند میشه بازیکنهای خوب از اروپا آورد ولی اینها بین خودشون و دلالها زد و بند و بخور بخور دارند از عزیز محمدی و تاج گرفته تا فتل که از آکادمی پول میچاپن همه دزدن و فوتبال ایران رو به قهقرا کشیدن اونوقت دوتا و نصفی میان گلو میدرن آی فتل اِل کرد بل کرد خدا یه عقلی به بعضیها بده یه حالی هم به من
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:53
greentree - تهران - ایران
تمامی‌ بیت رهبری که فاسد شده و کپک زده ،فقط فوتبال سالم مونده بود که اون هم شته گرفت
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:39
benetton - لندن - بریتانیا
فکر کنم آخر سر این ۲تا باهم دست به یقه‌ بشن و همدیگر و یه کتک سیر مهمون کنن،اونوقته که ما حسابی‌ بخندیم
دوشنبه 28 آذر 1390 - 16:01
red.boy - تهران - ایران
هنوز از مادر زاده نشده کسی که بخواد علیه علی دایی اقای گل جهان حرف بزنه
دوشنبه 28 آذر 1390 - 16:04
Naser hejazi - بهبهان - ایران
مایلی کلنگ خواهشا بروبمیر
دوشنبه 28 آذر 1390 - 19:06
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
باز کارشناس قلابی نظر تغییر داد:)))))))سوژه:))کم کم دارید متوجه میشید لنگیا امثال دایی استیلی و..هیچی بارشون نیس:))فعلا که عزیز محمدی و تاج شدن مسئول رساندن پول به رویانیان که هر کیو میخواد بیاره نیم فصل..قانون جدید هم واسشون ثبت کردن مشکل نداشته باشن دیگه چون تیم بد بسته شده:))))لنگ سیاسی کثیف
دوشنبه 28 آذر 1390 - 19:43
lucina - تهران - ایران
باز این مایلی چدن نطق کرد حرفهایی میزنه که شتر های صحرای مراکش هم خنده شون میگیره چه برسه به مرغه پخته تو دیس .مردیکه ی سادیسمی .به قول دوسته خوبم شهاب حبیبی این اقا دکتر لازمه به خدا
دوشنبه 28 آذر 1390 - 20:28
samuk66 - لندن - لندن
جفتشون الاغ هستند ولی‌ مایلی کهن بیشتر
دوشنبه 28 آذر 1390 - 20:48
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
دایی هم مالی نبود و نیست و دست بوسیش هم بد نیست، بذاریدش پیش علی چلاق اونوقت می بینید چه جور دور و برش میگرده و تصدقش میره.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:22
parsi_persia - تهران - ایران
علی دایی یه دونس
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 04:46
red.boy - تهران - ایران
برای کسانی که به اسطوره ملیشون علی دایی اقای گل جهان کسی که توی فیفا کرسی داره توهین میکنن متاسف که هیچی باید خون گریه کنم. استقلالی ها تو خواب هم بازیکنانی مثل دایی کریمی مهدوی کیا عابدزاده رو نمیبینن. بجز مرحوم ناصرخان حجازی استقلال بازیکنان مالی نداشته
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 06:12
yashasin iran - لندن - انگليس
دایی یه دونست.همیشه در قلب مائییییییییییییی
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 12:15
zoroye iran - وين - اتريش
ایکیو پایین از لحاظ من میدونی که تو چی هستی لازم به تکرار نیست خودتو بیشتر از این با حرفهات مچل نکن کل مربیهای ایران رو درهم قاطی کنیم یه دونه مربی حسابی از توش در نمییاد عزیز محمدی و تاج و داوریها همه امسال به لگن حال دادن نمونش تمام بازیهای لگن بعد از همه تیمها بود و داوری شاهین و .. هر وقت ترکی برای پرسپولیس داوری گرفته بضرر این تیم سوت زده در داربیها پنالتی ۱۰۰ در صد روی نوروزی رو نگرفت و در داربی بعدیش گل سالم نوری رو مردود اعلام کرد و این بازی پنالتی ۱۰۰ در ۱۰۰ روی بادامکی رو نگرفت این داور لگنیه مرتب فتل دزد از بیپولی میناله پول خرید ۳تا بازیکن خارجی رو از کجا میخواد بیاره تیمی که عزیز محمدی و علیپور پشتشن اول فصل همه میدونستن که قرار داد همه بازیکنهای لگن نوجومی بود چرا کاری به کارشون نداشتن و چشم پوشی کردن فقط کرار ۹۰۰ میلیون گرفت ترقه تیم رحمتی حتما۴۲۰ میلیون گرفته یا مهداودی جباری مجیدی برهانی و زندی بابا رو که نیست سنگ پا الموته تیمی که احمدی نژاد ازش حمایت میکنه اه اه اه اه
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 13:34
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کارشناس توهمی معلومه دل پری داری از سوزش:))لنگ گند زده چرا به استقلال گیر الکی میدی:))))وقتی لنگ مربی خوب نده بیرون کلا میگین ایران مربی خوب نداره..کلا هرچی لنگ نداره کل ایران نداره:)))))ایکیو ترکی که فقط حال داده به لنگ مثل مظفری و قهرمانی..دربی هم مرادی بود گل نوریو نگرفت و بادامکیرو دقیقه 28 اخراج نکرد:)اون نوروزی هم نمیدونم از کجات در اوردی:)کریمی اولادی معمارزاده نصرتی هم بالای سقف گرفتن..فعلا که عزیز جونتون قانون جدید واستون گذاشته و تاج هم که پول میرسونه فقط، تا نیم فصل ستاره هارو جمع کنه لابد همه هم به عشق لنگ زیر 100 میلیون میبندن:)))لنگ سیاسی کثیف همینه..
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 20:54
zoroye iran - وين - اتريش
red.boy - تهران - ایران. دوست عزیز خواهش میکنم اینقدر کسی رو بزرگ نکنید زنده یاد حجازی از لحاظ اخلاقی و شخصیتی بسیار والا بود ولی از لحاظ بازی عابدزاده از همه سرتر و محبوبتر هست مگه فرواردی در حد ناصر محمد خانی داشتیم اگه اون اتفاق براش پیش نمییفتاد الان بیشتر در رسانه ها و یادی ازش میشد مگه کسی مثل پیوس مادرزا گلزن داشتیم و داریم مگه مثل پنجعلی دفاعی در تاریخ ایران داشتیم و داریم بهترین دفاع آسیا و کاپیتان منتخب آسیا مگه مثل محرمی دیگه در ایران بوجود مییاد و پروین و درخشان و ..
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 00:30
zoroye iran - وين - اتريش
1. عمرا من دل پری از فوتبال سیاسی داشته باشم وقتی فوتبال با داوری و سیاست و فدراسیون و احزاب اداره میشه مگه دیوانم یا ایکیوم پایینه که دل پری داشته باشم و یا خشک مغز تعصبی باشم فوتبال فقط تفریحه و نه بیشتر وقتی تیمی اول فصل پول نجومی صرف خرید بازیکن میکنه و قانون من در آوردی رو دور میزنن و بالای سقف بازیکن میخرن و داوری و سازمان و فدراسیون و برنامه بازیهاش بعد از رقیب دیرینش و قانون مسخره فینال رو تک حذفی میکنند و اونو هم به احتمال زیاد در تهران مییندازن و پرسپولیسی که قراره با راه آهن بازی کنه رو عوض میکنند تا پرسپولیسی که ۹ بازیکنشو نداره دربی رو برگذار کردن آخه تعصب داره این فوتبال از پیش تعیین شده کثیف سیاسی جام خذفی رو از دستان عزیز محمدی اهدایی میگیرند مرتب دم از بی پولی میزنند الان ۸۰۰ هزار یرو برای بازیکن میخوان بپردازند پس این پول از کجا مییاد تیمی که احمقی نژاد پشتشه .ایکیو ترکی داستانشو گفتم قهرمانی که همه میدونند لگنیه بخاطر همین پرسپولیسیها اعتراض کردند و قهرمانی رو داور دربی نگذاشتن و حالا چه بهتر منو یاد انداختی مردای هم همیشه به نفعتون گرفته نمونش داربی.
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 22:59
zoroye iran - وين - اتريش
2. فقط اولادی ۴۷۰ میلیون گرفت بقیه همه پایین سقف و کریمی رو همه میدونن بعشق پرسپولیس از همه کمتر گرفته . تمام مربیهای ایران رو چرخ کنی ۱ دونه مربی از توش در نمییاد بهترینها در ایران کاظمی- فیروز -جلالی و ابراهیم زاده همه اینها در حد محلات فوتبال دنیا هستند ۰عزیز محمدی جام حذفی رو دو دستی تقدیم لگن کرد و قانون جام حذفی رو هم بخاطر لگن عوض کرد.تاج هم دستور داده که داوریها برعلیه پرسپولیس و بنفع لگن باشند در ضمن ایکیو تاج پول نمیده الان وزارت ورزش که زیر دست مموتی هستن و پول فراون به فتل دزده برای خرید بازیکن میدن فعلا پرسپولیس کسی رو نگرفته لگن فعلا شروع کرده بابت یه بازیکن ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون پول داده(۸۰۰ هزار یورو) لابد بعشق لگن سیاسی کثیف مییان اون هم از انگلستان
‌پنجشنبه 1 دي 1390 - 22:59
pandora - کلن - آلمان
فعلا برید پیدا کنید پول آقا مصطفی از کجا اومده که کم کمش ۲ میلیارد بسته واسه ۱.۵ سال،کلیش هم الان اولش میگیره
جمعه 2 دي 1390 - 02:43
zoroye iran - وين - اتريش
از همونجایی میاد که واسه ترقه (کرار) ۹۰۰ میلیون دادن چندتا بازی بیشتر نکرد اول فصل چند بازی محروم بود و بقیش در عراق بود و به شماها میخندید از همونجایی مییاد که ۱،۲ میلیارد رحمتی-جباری - برهانی -زندی-و.. اومده الان پول دفاع ترینیدادی ۸۰۰ هزار یورو از کجا آمده پول دنیزلی از همون جا اومده من دوست ندارم جواب این شخص بدم هی مجبور میشم عجب .....
جمعه 2 دي 1390 - 13:32
pandora - کلن - آلمان
اون‌وقت این رقما از کجا میاد؟از روزنامه زردهای همیشگی‌؟یا ذهن توهمی؟:))جواب که هیچوقت ندیدم بدی،جوک میگی‌ اسمشم می‌ذاری جواب.آقا مصطفی لابد قسط اولش رو کارت سوخت میگیره مثل پاداش بازیکنا،بعد اینجا ننه من غریبم بازی در میارن این لنگیا
جمعه 2 دي 1390 - 13:57
zoroye iran - وين - اتريش
جوابتو بالا میگیری این ارقامو از جاهای معتبر نرو خبرگذاریهای نظام رو بخون و حرفهای آقایون رو باور نکن. نه غریبم رو کیسه کشها در مییارن مدام از بیپولی گریه میکنند کمتر دزدی کنند
شنبه 3 دي 1390 - 11:49
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کارشناس توهمی قرارداد های همه رو بگو ببینیم کی چقدر گرفته:))))))))))))))سوژه سایت
شنبه 3 دي 1390 - 11:49
pandora - کلن - آلمان
همش از توهم ذهن تو و سوزش اومده،می‌تونستی ثابت میکردی رقما رو :))روزنامه زرد خون
شنبه 3 دي 1390 - 12:16
zoroye iran - وين - اتريش
من بیام معلومات در اختیار تو سوژه سایت بدم مگه تو قطع نخاعی هستی یا لمسی ایکیوتو بکار بندار حیفه آک نگهش داشتی
یکشنبه 4 دي 1390 - 04:25
zoroye iran - وين - اتريش
همش از توهم ذهن تو و سوزش اومده،می‌تونستی ثابت میکردی رقما رو :))روزنامه زرد خون.
یکشنبه 4 دي 1390 - 04:26
zoroye iran - وين - اتريش
فارس نیوز سایت .. مالها رو کم بخون البته تو از همون قماشی توهمی
یکشنبه 4 دي 1390 - 04:28
pandora - کلن - آلمان
همین سایت هم خبرش رو از فارس میذاره،حالا تو .... کجا خوبه کجا زرده.همینه که راه میری سوتی میدی،اتفاقا برو همون زردا رو بخون اینجوری سوژه ما به راه هست توهمی تو که طاغوتی هستی‌:))
یکشنبه 4 دي 1390 - 13:21
zoroye iran - وين - اتريش
وقتی سایت خبر آنلاین که این سایت مرتب از اونجا مطلب میزاره زرد از لحاظ تو خونده میشد اونوقت فارس سایت خشک مغزهای نظام رو میخونی تو هم از همون جیره گیرهای اونایی و نون رو به نرخ اونها میخوری خیلی وقت بود که میدونستم اینکاره ای اخلاقت هم کپ اونهاست دروغ ریا ....من نه طاغوتیم نه این وری طرفدار حق و آزادیم و از سیاست متنفرم مثل تو
دوشنبه 5 دي 1390 - 02:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.