ترفند زن برای اخاذی از شوهر

زنی که یک مرد جوان را فریب داده و با او ازدواج کرده بود و قصد داشت با جعل عقدنامه‌اش سه دانگ مغازه شوهرش را تصاحب کند، دستگیر شد.

 
به گزارش جام‌جم، اوایل هفته گذشته زن میانسالی با حضور در کلانتری نواب مشهد از شوهر موقت خود شکایت کرد.

شاکی به پلیس گفت: چندی پیش با یک مرد جوان که به عنوان فروشنده در مغازه‌اش کار می‌کردم به طور موقت ازدواج کردم. شوهرم در عقدنامه سه دانگ مغازه‌اش را که 60 میلیون تومان ارزش داشت به نام من ثبت کرد تا در محضرخانه به نام من انتقال دهد، اما با گذشت چند ماه، او هنوز به وعده خود عمل نکرده است. در پی این شکایت، شوهر جوان او به کلانتری احضار و بازجویی شد.
 
مرد جوان: سه دانگ مغازه به نام همسرم نیست

 
مرد جوان به پلیس گفت: چندی پیش زن شاکی که در جستجوی کار بود، به مغازه‌ام آمد و گفت شوهرش فوت کرده و برای تامین هزینه زندگی خود و فرزندانش با مشکل روبه‌روست. با شنیدن وضعیت زندگی‌اش، از او خواستم به عنوان فروشنده در مغازه‌ام مشغول به کار شود.
 
وی اضافه کرد: پس از مدتی به یکدیگر علاقه‌مند شده و به طور موقت با او ازدواج کردم، اما سه دانگ مغازه‌ام را در عقدنامه به نام وی نکرده‌ام. او دروغ می‌گوید و قصد اخاذی دارد. با جمع‌بندی اطلاعات، ماموران به بررسی عقدنامه زن میانسال پرداختند و معلوم شد، این عقدنامه جعل شده است.
 
اعتراف شاکی به اخاذی از شوهرش
 
زن میانسال دوباره بازجویی شد و گفت: قبل از ازدواج با مرد جوان، با مردی آشنا شدم که او از من خواست با وی در اخاذی از مردان جوان همدست شوم تا پولدار شویم.
 
وی اضافه کرد: به خاطر مشکل مالی با او همکاری کردم. او ابتدا صاحب یک مغازه را که پسر 20 ساله‌ای بود، به من نشان داد و قرار شد از مرد جوان بخواهم مرا به عنوان فروشنده در مغازه‌اش استخدام کند.
 
متهم یادآور شد: طبق نقشه پیش رفتم و بعد از مدتی به همدیگر ابراز علاقه کردیم. به این ترتیب با او ازدواج موقت کردم.

زن میانسال گفت: چند ماه بعد مردی که همدستم بود، عقدنامه را جعل کرد تا با این ترفند سه دانگ مغازه شوهر جوانم را تصاحب کنم و با فروش آن که 60 میلیون تومان سهم من می‌شد، نیمی از آن را به همدستم پرداخت کنم. قرار بود افراد دیگری را نیز با این ترفند به دام بیندازیم که دستگیر شدم.
 
در پی اظهارات متهم، او با قرار قانونی روانه زندان شد. جستجو برای دستگیری همدست فراری زن متهم و مشخص شدن دیگر جرایم او ادامه دارد.

+32
رأی دهید
-43

aytakin11 - بیرمنگهام  - انگلیس
قتل ، آدم ربایی ، دزدی ، کلاه برداری ، خیانت ، تجاوز ، اسید پاشی . دیگه حالم داره به هم میخوره . ماها دنیارو هم واسه خودمونو و بقیه جهنم کردیم چه برسه به اخرت ...
دوشنبه 28 آذر 1390 - 10:53
shadow of london - لیدز - انگلستان
با درود،تمام این اتفاقات از برکت جمهوری اسلامیست با این فرهنگ سازی غنی که پیشه نمده اند.بدرود
دوشنبه 28 آذر 1390 - 12:18
Camran - بـغداد - عــــراق
دوستان متوجه شدید که تمام حوادث ناگوار اینجا توسط خانمها انجام می‌شه، خدا رحم کرد امثال این خانم اروپا نیستند هرچند مابقی در خارج ماشاالله دستکمی از اینها ندارن. حالا خانمها کامنت میدن ما عقب افتاده و و هستیم چون دوست دارن کارشون یه طرفه باشه
دوشنبه 28 آذر 1390 - 13:09
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
توی ایران دوره می بینند و بعد میان خارج هم همونن. اینجا هم فراوونن, جوانها هواسشون را جمع کنند که اینجا دیگه مشکله که پولت را پس بگیری.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 13:10
benetton - لندن - بریتانیا
این روزها آدم احمق و کودن به وفور پیدا می‌شه.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 13:47
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
یه جون ۲۰ ساله چیکار کنه بیچاره؟ آخه کار خارج از چارچوب هم نکرده اما این زن را بگو که چرا دوست داشته خودش و در اختیار مردم قرار بده اونم میخسته باد این به کسانی دیگه سر بزنه ::: عجیب !!!!!
دوشنبه 28 آذر 1390 - 14:54
KOROSH2500 - برمینگام - انگلستان
مردن به از این باشد،تا بشود بیچاره کسی،دیگری صاحب لقمه نان روغنی شود...
دوشنبه 28 آذر 1390 - 18:16
avesta_afshin - تهران - ایران
حالا این خانم به اصطلاح میان سال چند سالش بوده که پسره بهش علاقه مند شده صیغش کرده . حتما سن مامانشو داشته
دوشنبه 28 آذر 1390 - 18:46
Naser hejazi - بهبهان - ایران
چقدر پست
دوشنبه 28 آذر 1390 - 19:26
gol andam - ژنو - سویس
تا چشم و هم چشمی تو ایران هست همینه،،،بیاییم به همون که داریم قانع باشیم ،،،دست فقیری رو بگیریم و از شادی اونها شاد بشیم،،،
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 09:20
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
چه جالبه. با این داستانها آدم دیگه احتیاجی به دیدن سریالهای تلویزیون نداره.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 10:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.