می‌خواستند راننده آمبولانس را به جای پزشک قالب کنند!

چند روز قبل اتفاقی تاسف برانگیز در مسابقات فوتبال پایه تهران رخ داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ در چارچوب مسابقات فوتبال نوجوانان آسیا ویژن تهران قرار بود تیم‌های پارسیان و داماش با هم بازی کنند اما مسابقه این دو تیم برگزار نشد.

مسئولان تیم پارسیان تهران زمانی که متوجه شدند پزشکی کنار زمین وجود ندارد تا در موقع لازم به مداوای بازیکنان مصدوم بپردازد، از مسابقه با تیم حریف خودداری کردند. جالب بود که مسئولان تیم داماش تهران به عنوان تیم میزبان، راننده آمبولانس را به عنوان پزشک معرفی کرده بودند اما مسئولان تیم پارسیان متوجه این اتفاق شدند و از بازی با تیم حریف خودداری کردند. جالب‌تر این بود که مسئولان تیم پارسیان می‌خواستند از راننده آمبولانس عکس بگیرند تا با بردن عکس او به هیات فوتبال تهران، دلیل قانونی خود را برای خودداری از انجام مسابقه اعلام کنند اما به آن‌ها اجازه داده نمی‌شد از این شخص عکس بگیرند.

با این حال مسئولان تیم پارسیان مشخصات این راننده آمبولانس را پیدا کردند و اعتراضشان را به دست مسئولان هیات فوتبال تهران رساندند. مسئولان کمیته پزشکی هیات فوتبال تهران هم اعلام کردند که این شخص پزشک آن‌ها نیست و اصلا او را نمی‌شناسند.

جدا از سه امتیاز این مسابقه که کمیته انضباطی هیات فوتبال تکلیف آن را مشخص می کند، مسئله مهم، نادیده گرفتن جان بازیکنان نوجوان دو تیم بوده. چراکه در صورت برگزار شدن این مسابقه، ممکن بود یکی از همین نوجوانان دچار مصدومیتی شدید شود که احتیاج به امداد فوری داشته باشد. شاید اقدام مسئولان تیم پارسیان در خودداری از انجام این مسابقه، عامل نجات جان یک بازیکن شده باشد. حالا این سوال بی‌جواب می‌ماند که آن‌هایی که اصرار به برگزاری این بازی داشته‌اند، اصلا برای جان فوتبالیست‌های نوجوانی که قرار بوده وارد زمین شوند ارزشی قائل بوده‌اند؟

+127
رأی دهید
-41

differenta - استکهلم - سوئد
خیر انها ارزشی قایل نبودند فوتبال هم همه مال سردارها شده
یکشنبه 27 آذر 1390 - 18:49
siminsaa - تهران - ایران
ایران شده سرزمین دروغ و کلاهبرداری........همه هم ادعای صداقت و درستی دارند.......
یکشنبه 27 آذر 1390 - 19:12
hamtarane - سیدنی - استرالیا
چه حرفها، توی جمهوری اسلامی ایران تنها چیزی که ارزش نداره، جان انسان هاست...البته جان آخوندها و نوچه هاشون ارزش داره، چون اونها انسان نیستند
یکشنبه 27 آذر 1390 - 23:38
mortimer - اصفهان - ایران
این که چیزی نیست گوسفند چرون رو به عنوان دکتر معرفی کردند رفت پی کارش!
دوشنبه 28 آذر 1390 - 08:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.