2 جنایت در رابطه پنهانی

ایران :براساس اوراق پرونده، اواخر شهریور امسال مرد 30 ساله‌ای به نام «سعید» با لباس‌های خون‌آلود به کلانتری 117 جوادیه راه‌آهن رفت و اعلام کرد دقایقی قبل همسر 27 ساله‌اش و مرد ناشناسی را در خانه‌شان با کارد زده است. وی گفت: من و همسرم دو سال قبل ازدواج کردیم. در این مدت به همسرم بسیار علاقه‌مند بودم و به خیال این که او نیز دوستم دارد، برای خوشبختی‌مان بشدت تلاش می‌کردم. غافل از این که همسرم با مرد دیگری رابطه دارد. چرا که امروز صبح پس از ترک خانه، در بین راه متوجه شدم تلفن همراهم را جا گذاشته‌ام. بنابراین برگشتم که ناگهان مرد ناشناسی را در خانه دیدم. وقتی درباره علت حضورش سؤال کردم، همسرم سعی کرد با دروغ‌هایش فریبم دهد. با این حال در اوج خشم و ناباوری، مرد غریبه را با چاقو زدم. بعد هم سراغ همسرم رفتم و کارد را زیر گلویش گذاشتم. وقتی از او درباره مرد غریبه سؤال کردم، گفت آن مرد فرهاد نام دارد و از 6 سال قبل نیز با هم رابطه دوستی داشته‌اند اما به دلیل مخالفت‌های شدید پدر و مادرش در ازدواج با او ناکام ماند. او همچنین مدعی شد به خاطر تهدیدهای خانواده‌اش مجبور به ازدواج با من شده است. بنابراین با شنیدن این حرف‌ها، در حالی که بشدت عصبانی شده بودم، همسرم را نیز با چند ضربه چاقو زدم. مأموران پس از شنیدن حرف‌های مرد جوان، همراه او به خانه‌اش رفتند که پی بردند پیکر نیمه جان «فرهاد» از سوی همسایه‌ها به بیمارستان انتقال یافته است. مأموران پس از ورود به خانه و مشاهده پیکر نیمه جان و خونین زن جوان، بلافاصله او را به بیمارستان فرستادند. از سوی دیگر با دستور بازپرس عباس بخشوده از شعبه چهارم دادسرای ناحیه 16 تهران، سعید بازداشت و در اختیار پلیس قرار گرفت. چند روز بعد در حالی که تحقیقات ادامه داشت، «فرهاد» روی تخت بیمارستان جان سپرد. بنابراین مأموران برای کشف حقیقت زن جوان را تحت بازجویی قرار دادند. او نیز با تأیید اظهارات همسرش، به رابطه پنهانی با «فرهاد» اعتراف کرد اما 10 روز بعد به دلیل شدت جراحت و خونریزی در بیمارستان جان باخت. بدین ترتیب بازپرس پرونده «سعید» به اتهام دو فقره قتل عمد روانه زندان شد. پس از تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

+154
رأی دهید
-43

Neda02 - اتاوا - کانادا
فقط می‌شه به حال هر سه تاسف خورد. زنی که به اجبار خانواده ازدواج کرده و مجبور به زندگی با مردی است که دوستش نداره. مردی که به همسرش اعتماد کامل داشته و با اطلاع از خیانت زنش شوکه می‌شه و می‌شکنه و دست به این دیوانگی می‌زنه و نامردی که با یک زن متاهل است از زندگیش بیرون نمی‌ره و الان تو قبره.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 17:37
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان
ماده 630 قانون مجازات اسلامی می گوید:(هرگاه مردی همسر خود را در حال زنا با مرد اجنبی مشاهده کند وعلم به تمکین زن داشته باشد می تواند درهمان حال آنان را به قتل برساند و در صورتی که زن مکره باشد فقط مرد را می تواندبه قتل برساند حکم ضرب و جرح در این مورد نیز مانند قتل است ). لازم به ذکر است که طبق قانون و تعریف زنا حتما خود عمل(فعل زتا) باید دیده شود. فارغ از اینکه این نوع قانونگزاری نهادینه کردن عمل کشتن و مجوز قانونی بر انجام قتل و خطای قانوگزار محسوب می گردد چرا که می تواند دست آویز هزاران نقشه و ترفند برای قتل فردی آنهم به طور قانونی شود و قاتل مجازات نمی گردد .
یکشنبه 27 آذر 1390 - 18:16
saeed0721 - شیراز - ایران
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان //اره درست میگی.بعد هم نمیتونه بعدا یکی رو بکشه بگه با همسرم رابطه داشته فقط حق داره همون زمان که در حال زنا بودن بکشدشون.من حقوق خوندم و با این ماده 630 موافقم.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 19:03
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
بلاخره زن پس از ازدواج نباید به این روابط ادامه میداد و شوهر هم دچار جنون و شک لحضه ای شده .نهایتا زندگی هر سه الکی الکی به نابودی کشیده شد چاقو کشی هم که از خوردن نقل و نبات راحت تر شده
یکشنبه 27 آذر 1390 - 19:53
کشور فقط ایران - تهرات - ایران
شوهر علم به تمکین همسر داشته و همسر قبل از فوت این تمکین را تایید نموده و اکراهی در کار نبوده بنابر این شوهر قصاص شامل حالش نمیشود!
یکشنبه 27 آذر 1390 - 22:57
مهدیار - تهران - ایران
منم بودم میکشتم. خیانت پذیرفتنی نیست. یا وارده یه رابطه جدی نباید شد و یا مثل یه حیوون نباید زیر قول زد
دوشنبه 28 آذر 1390 - 03:04
noshafarin - اکلند - نیوزلند
2 نفر مردند 1 نفر دیگر هم موندن و مردنش فرقی با هم نداره فقط چطور یک زن میتونه 2 سال اول زندگی که معمولا سر شار از عشق هست رو با خیانت آنچنان آلوده کنه که آب از آب تکون نخوررده و تا کی میخواسته به این زندگی پنهانی ادامه بده.. و اون مرد چطور به ارتباط با یک زن شوهر دار آنهم تازه عروس تن داده ...(جقدر آدمها تو ایران عوض شدن !)
دوشنبه 28 آذر 1390 - 03:50
noshafarin - اکلند - نیوزلند
2 نفر مردند 1 نفر دیگر هم موندن و مردنش فرقی با هم نداره فقط چطور یک زن میتونه 2 سال اول زندگی که معمولا سر شار از عشق هست رو با خیانت آنچنان آلوده کنه که آب از آب تکون نخوررده و تا کی میخواسته به این زندگی پنهانی ادامه بده.. و اون مرد چطور به ارتباط با یک زن شوهر دار آنهم تازه عروس تن داده ...(جقدر آدمها تو ایران عوض شدن !)
دوشنبه 28 آذر 1390 - 03:50
saeed0721 - شیراز - ایران
کشور فقط ایران - تهرات - ایران/ چرا قصاص میشه اون دوست همسرش فوت کرد به جز همسرش.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 07:05
massoudoslo - اسلو - نروژ
هیچ !!! قوانین آب دوغ آناری و سیستم خانوادگی هشل هفتی !! دختری را به اجبار خانه بخت که نه بختک بفرستی آنوقت ان را با چاقو بدری چون با کسی که دوست دارد لحاف تشک پهن کرده و سر بدبختی دیگر که زورکی شوهرش شده کلاه میگذارد !! من فقط در تعجبم چگونه یک مرد متوجه نشود که همسرش او را دوست ندارد !! عجیب طرز فکر خیلی از ایرانیها در این زمینه سخت نقطه چین است .
دوشنبه 28 آذر 1390 - 06:35
man-malaysia - كوالالامپور - مالزي
واقعا درد آوره، ولی تو اسلام هیچکس حق اجرای مجازات رو شخصا نداره وباید دادگاه وقاضی در مورد خطا ویا جنایتی حکم بدند. من نمیدونم این قانون رو از کجا گرفتند! اگه این جور باشه نیازی به دادگاه ووکیل ودفاعیه وشاهد نیست
دوشنبه 28 آذر 1390 - 07:33
gol andam - ژنو - سویس
از این جور زنها متنفرم،،،،البته راضی‌ به مرگ کسی‌ نیستم،،،آخه مگه زبون نداشت ،،؟ چرا واقعا مقاومت نکرد در مقابله خانوادش؟`طلاق رو برای چی‌ گذاشتن،،،و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،،،زندگی‌ ۳ نفر به خاطره تعصب به باد رفت،،،،
دوشنبه 28 آذر 1390 - 10:13
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان
کشور فقط ایران - تهرات - ایران- دوست عزیز استدلال شما از ماده 630 قانون مجازات صحیح نیست منظور از اکراه در اینجا ارتباطی به تمکین زوج از زوجه ندارد بلکه مکره کسی است که به اختیار با او زنا بشده باشد ( به نوعی زتا به عنف ) که در آن صورت فقط اکراه کننده مهدورالدم تلقی می گردد .
دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:38
zankord - مونستر - آلمان
بیچاره آن مرد که دلخوش چه زنی بوده .زنی که با ازدواج باز هم رابطه پنهانی داشته. آخه مگر میشه اینقدر تظاهر کرد نمیدونم چه اسمی روش باید گذاشت اما من هم اگر جای شوهرش بودم قطعا همین کا را می کردم
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 05:56
Isaac_mz - شیراز - ایران
روز به روز آمار این خیانت ها از جانب زنها بیشتر میشه. واقعا ازدواج تو این جامعه ی نکبت بار یه ریسک قویه. آخرش میبینی یه هم جین زن آشغالی نصیبت میشه.
‌سه شنبه 29 آذر 1390 - 16:38
saeeds - تهران - ایران
متاسفانه این جورمسائل تو ایران زیاد شده و میتونم بگم عامل 80% ان میتونه به نوعی فقر و 20% ان مربوط به اصالت خانوادگی با شه.
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 07:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.