فتح الله زاده: سری که از من مشت بخورد ، روی گردن نمی ماند

فرهاد می گوید برای «تیام » از استقلال می رود

لیگ برتر - علی فتح الله زاده می گوید با هیچ کس درگیری فیزیکی نداشته.


به گزارش خبرآنلاین ؛ بعد از بازی استقلال و نفت شایعه شده بود که رضا قاسمی یکی از یاران همیشگی امیر قلعه نویی در اردوی استقلال و قبل از بازی با نفت حاضر بوده و با فتح الله زاده ، درگیر شده است. حتی شایعات غیر رسمی خبر از درگیری فیزیکی می داد. شایعه ای که البته صحت نداشته. مدیر استقلال در این باره به خبرآنلاین می گوید:« راستش من وقتی به اردو رفتم دیدیم اطراف تیم خیلی شلوغ است و از مسئولان خواستم که کمی اطراف تیم را خلوت کنند.» او در پاسخ به این سئوال که آیا خودش دست به کار شده و با قاسمی برخورد فیزیکی داشته؟ با خنده پاسخ داد:« من و مشت؟ نه بابا ، سری که از من مشت بخورد روی گردن نمی ماند! کل ماجرا همانی بود که گفتم. به هرحال این بازی برای ما اهمیت زیادی داشت و بچه ها آرامش می خواستند. بردن برابر نفت و قهرمانی نیم فصل اهمیتی ویژه برای مان داشت که باید حتما پیروزش می شدیم و قهرمانی مطلق نیم فصل را کسب می کردیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد. »

او ادامه می دهد:« واقعا از بچه ها برای اینکه در نیم فصل به رغم همه مشکلات از دل و جان مایه گذاشتند تشکر می کنم و امیدوارم با همین اقتدار تا پایان فصل ادامه بدهیم و بتوانیم باعث خوشحالی هواداران خوب مان با موفقیت های متوالی در هر 3 جام پیش رو ، باشیم. »

مدیر استقلال درباره خبر جدایی فرهاد مجیدی می گوید:« او با من حرف زد و گفت دوری از دخترش « تیام» برایش سخت شده و نمی تواند او را تنها بگذارد. فرهاد خودش عاشق استقلال است و برای موفقیت تیم ، همه جور فداکاری را انجام می دهد. او از ما خواست تا اگر امکان داشته باشد برود و در کنار فرزندش باشد. او به خاطر مسائل مالی نمی خواهد برود و تنها دلیلش بودن در کنار فرزندش است. البته قرار شده تا امروز جلسه ای با هم داشته باشیم . تمام تلاشم این است که بتوانم قانعش کنم که از جمع ما جدا نشود اما به هر حال وقتی پای فرزندش در میان باشد ، خیلی سخت است که بخواهیم وادارش کنیم بماند.با این وجود تمام تلاشم را می کنم تا برای دل هواداران ، بتوانم فرهاد را راضی کنم در کنار ما بماند.»

+201
رأی دهید
-77

pull.over - دوحه - قطر
"" من و مشت؟ نه بابا""،""سری که از من مشت بخورد روی گردن نمی ماند!"" بالاخره کدومش؟! :-)
یکشنبه 27 آذر 1390 - 09:00
red.boy - تهران - ایران
بابا حاج فتل بی خیال. سر پیری و معرکه گیری. یه مشت خودم میزنمت بدنت از سرت جدا بشه
یکشنبه 27 آذر 1390 - 09:27
demokrasi-solh - صحنه - ایران
red.boy - تهران - ایران عزیز منظور حاجی زوره فیزیکی و قوای جسمانیش نبود در ایران معیار قدرته مشته هر فرد ،پول و پارتی و آشناهای کله گنده س که حاجی و امثالهم در این زمینه مایک تایسونن ،ولی خدا خیرش بده امسال تا حالا به هر بدبختی و زور و ضربی بوده استقلالو قهرمانه نیم فصل کرده. خدا رو شکر ، ولی نقاط ضعف بسیاری هم این حاجی ما مثه تمامه انسانهای دیگه داره ولی فکر میکنم روی هم رفته آدمه قابله تحمل و خوبیه ، صبوریش خیلی زیاده.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 10:47
کاپیتان - تهران - ایران
وجود فرهاد یکی از انگیزه های تماشای بازیهای این فصل از لیگ برتره. من با اینکه پرسپولیسی هستم ولی فرهاد رو دوستش دارم هم به خاطر شرافت و اخلاقش و هم به خاطر بازیهای زیبا و جوانمردانه. امیدوارم از دیدن فوتبال پاک فرهاد محروم نشیم و مشکل او هم حل بشه.(هرجاهستی پاینده و سربلند باشی)
یکشنبه 27 آذر 1390 - 11:14
katrina - لندن - بريتانيا
هه هه حاج فتل قصاب :))))
یکشنبه 27 آذر 1390 - 11:28
sharafYabi - بيمبه - انگولا
در مملکتی که یک عده لاشخور مدیریت آن را به دست میگیرند که افتخارشان زور بازو می‌باشد نه فهم و درک، به جز پرورش جوانانی لاشی که کشتن و دزدیدن و اعتیاد برایشان آب و نان است ثمره دیگری نخواهد داشت. متأسفانه کشور ایران در سراشیبی سقوط به سرعت پیش میرود و ایرانیان عزیز خسارتی عظیم متحمل خواهند شد. این مدیران به خوبی‌ به بی‌ لیاقتی خود واقف هستند، اما حبّ پول و قدرت و نفهمی آنها را وادار به پذیرش ظهور امام زمان کرده. خیال باطل.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 12:02
habibollah - تهران - ايران
آره جون عمت.ریش وپشم سفیدت هم همینومیگه.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 12:05
Persia parsi - لندن - انگلستان
زکییی ۰حاجی احتیاط کن تو این سن خطر داره زیاد به خودت فشار بیاری۰ زنده باد فرهاد و داش علی کریمی
یکشنبه 27 آذر 1390 - 13:12
new-iran - منچستر - انگلیس
بابا محمد علی.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 13:25
سيروس كمال - دبى - امارات
تا حالا ندیدیم " بدن از سر جدا بشه " . جو گیر نشو داداش ..
یکشنبه 27 آذر 1390 - 15:02
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کاپیتان - تهران - ایران..دوست عزیز پرسپولیسی کاشکه یکم بعضی از این لنگیای سوخته سایت مثل شما بودن:)
یکشنبه 27 آذر 1390 - 19:37
lucina - تهران - ایران
الهی ، فرهاد نشون داد نه تنها بازیکن خوبیه بلکه پدر فداکارییه که به خاطره فرزندش حاضره از عشقر علاقه ش بگذره .درود بر تو پدر و بازیکن نمونه
یکشنبه 27 آذر 1390 - 19:50
zoroye iran - وين - اتريش
دکتر قلابی دزد نوحه خون لات کت در آورده مشت هم پرت کرده البته اون یارو گفته چون من با روشن رفتم و در جریان آکادمی لگن شهادت دادم فتل رم کرده بود !!! و این بابا قبلا از نوچه های گروهبان قندلی بوده و الان کارهای شخصی رحمتی رو انجام میده و میخواسته ۱۱۰ زنگ بزنه که پورحیدری خواهش کرده شکایت نکنه چون کیسه همون روز بازی با نفت داشته و رحمتی شاکی شده بود و .. دروغ و راستش با روزنامه خبر ورزشی البته این خبر در تمام سایت موجوده و این چیزها در فوتبال زقارت ایران عادیه وقتی یه بیسواد مدرک جعلی دکترا میگیره نمونش هم در سران دولت فراونه و سردار میشه مدیر و اون یکی سردار میشه همه کاره فوتبال این میشههیچ جای دنیا نمیبینید مدیر فوتبال کت در بیاره مشت پرت کنه و فحاشی کنه
دوشنبه 28 آذر 1390 - 00:06
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
باز یک لنگی سوخته با ادبیات مخصوصش خودشو نشون داد:)دکتر فتح الله زاده دردو بلاهات بخورن تو سر بد خواهات:))کور بشه هر کی نمیتونه ببینه بهترین مدیرعامل لیگو:)دکتر فتح الله زاده سوبله چوبله:)))
دوشنبه 28 آذر 1390 - 09:49
zoroye iran - وين - اتريش
ایکیو پایین باز سوخت این ادبیات مختص خودته و بر علیه سوزش خودت استفاده میشه تا بفهمی و یاد بگیری درست کامنت بزاری تمام سایتها نوشتن فتل درگیری فیزیکی با نوچه قندلی داشت هاهاها سوژه خنده ها
دوشنبه 28 آذر 1390 - 12:09
jesus_christ - وين - اتريش
زوروی زپرتوی ز‌ر زرو لنگی ...خیلی‌ باحالی قرمزک.
دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:08
katrina - لندن - بريتانيا
jesus_christ - وین - اتریش‌خیلی‌ بی‌ نزاکتی . فعلا زورو خوب حالتون رو یک تنه گرفته ..
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 00:15
zoroye iran - وين - اتريش
katrina - لندن - بریتانیا. مرسی کاترین بانوی پرسپولیسی
‌چهارشنبه 30 آذر 1390 - 23:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.