مسافرت‌های زن، مرد را به فکر طلاق انداخت

مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم دائم از من می‌خواهد به مسافرت برویم و طی این سه سال رفتارهای او را تحمل و باب میلش رفتار کردم ولی دیگر نمی‌توانم و خواهان طلاق هستم.

 


مردی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه 245 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در برابر قاضی این شعبه بیان کرد: از وضع موجود خسته شدم چرا که همسرم دائماً از من می‌خواهد تا همراه با او به مسافرت بروم.

وی ادامه داد: اگر به این سفرها نروم زندگی مشترکمان مانند جهنم می‌شود؛ او با زور و دعوا مرا مجبور به این کار می‌کند در حقیقت دیگر نمی‌توانم با این رفتار همسرم کنار بیایم.

زن در دادگاه خانواده حضور داشت و با اشاره به اینکه حدود سه سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد و طی این سه سال می‌خواستم شوهرم احساس خوشبختی کند، گفت: فکر نمی‌کردم شوهرم به این شکل رفتار کند، در واقع او قدر مرا ندانست.

وی ادامه داد: حاضر به جدا شدن از شوهرم نیستم بنابراین باید از درخواستش منصرف شود و بداند که زندگیمان با سفر بهتر و شیرین‌تر می‌شود.

مرد بار دیگر در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه طی سه سال سختی کشیدم و سکوت کردم، اظهار داشت: دیگر طاقت ادامه زندگی در کنار همسرم را ندارم و خواهان جدایی هستم.

وی افزود: همسرم تمام خوشبختی را در مسافرت می‌بیند، او رفتارها و سلایقش با من متفاوت است و در کنار هم خوشبخت نیستیم.

زن بیان کرد: حاضر به جدایی نیستم و به خاطر شوهرم مسافرت و خوشگذرانی‌ام را کم خواهم کرد تا او بداند که او را درک می‌کنم.

مرد در دادگاه خانواده گفت: همسرم دائم به مسافرت می‌رود و طی این سه سال رفتارهای او را تحمل کرده و باب میلش رفتار کردم ولی دیگر نمی‌توانم و خواهان طلاق هستم.

قاضی این شعبه بعد از صحبت‌های زن و مرد، حکمی صادر نکرده و آن دو را به مصالحه دعوت کرد.(

+104
رأی دهید
-58

a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
چرا این خانمها هم خدا رو میخوان و هم خرما؟ انتظار دارن سالی ٤ بار واسشون تدارک سفر ببینی و روز به روز هم وضعت بهتر و پول روی پولت بیاد، بابا وقت واسه کارکردن هم باید باشه. من مینویسم که خانم خودم هم بخونه، بخدا میلیونرش هم رعایت میکنه و سالی ٤ بار بیشتر مسافرت نمیره ما طی این یکسال گذشته ٥ بار پیاده شدیم و تازه نقشه مصر کشیده و زمان معین و پولشو چه خاکی تو سر بکنم نمیدونم. از شما کسی هست یه وام یک ساله به من بده تا این خانم را یک سال دیگه پس بدم و وام شما رو هم همینطور؟ آخه قول دادم حد اقل دو سال به حرفش گوش بدم تا عادت به خواسته هاش کنم اما می بینم نمیشه و میخوام بد قول نباشم.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 09:33
*Fanoos* - ايران - ايران
ی آقا مگه نشنیدی بسیارسفر یاید کرد تا پخته شود خامی . !
یکشنبه 27 آذر 1390 - 09:51
OnLine. - تهران - ايران
ا.اهورأیی - دوسلدورف - آلمان. مسخره بازی در میارید دوست عزیز، منم یک زن هستم هنوز ماه عسل نرفتم بعداز از یکسال و نیم ،شوهرم میگه دستم تنگه الان ندارم بریم با اینکه هم من عاشق سفر کردن هستم هم اینو شوهرم خوب میدون ولی‌ وقتی‌ میگه ندارم منم می‌دونم که راس میگه واسه چی‌ پوستشو بکنم که نه باید بریم ،به نظرم شما خودتون دوست دارید سوار‌ی بدین و آلا اگه برنامه میذاشتین واسه زندگیتون که خانم جان سالی‌ ۲ بار مسافرت حسابی‌ میریم مثلا واسه سال نو و تابستون دیگه حرفی‌ باقی‌ نمی‌مونه. والا مرد هم باید یکم جذبه داشته باشه واقعا که ........
یکشنبه 27 آذر 1390 - 10:13
OnLine. - تهران - ايران
البته این نظر منه ،اگر واقعا زن و مرد با هم یکی‌ باشن باید از جیب هم با خبر باشن تا بیخود بهم فشار نیارن ،البته بعضی‌ از آقایونم پول دارن ولی‌ الکی‌ میگن نه نداریم نه نمی‌شه ولی‌ اگه صداقت باشه ،اشتباه که یکی‌ از (زن یا مرد)خودشو بخاطر اینکه اون خوشش بیاد یا نیاد تو وضعیت بعدی بذاره واسه یه مدت کوتاه تا طرف خوشش بیاد..........البته در نهایت خدا عقل بده.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 10:25
OnLine. - تهران - ايران
بعدم ا.اهورأیی - دوسلدورف - آلمان. شما بهتره به خانومت بگی‌ پول ندارم فعلا همیه که هست. نه اینکه واسه ددر دودور از کسی‌ پول غرض کنی‌.
یکشنبه 27 آذر 1390 - 10:27
ایران بانو - تهران - ایران
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان. دوست عزیز به نظر من اول زنت را پس بده بعد به فکر گرفتن وام و پس دادن ان باش مقرون به صرفه تر است بعدش هم خودت با خیال راحت و اسوده و با جیبی مطمین برو به مصر و کازابلانکا و هرجا که دلت میخواد. یا حبیبی
یکشنبه 27 آذر 1390 - 10:46
katrina - لندن - بريتانيا
باید از زندگی‌ لذت برد. شوهره مشکل افسردگی داره :))
یکشنبه 27 آذر 1390 - 11:24
gol andam - ژنو - سویس
عزیز برای من این خیلی‌ جالبه که شما در شروع زندگی‌ باغ ونک میبخشید ،،،یه مدت که گذشت از خواب میپرین،،،و اون موقع پشیمونی سودی نداره،،،خود آقایون خانم‌ها رو خراب می‌کنن،،،خانم‌ها هم که البته ( نه همه ) از این بهتر چی‌ میخوان،،،آدم باید آینده نگر باشه ،،،امروز به فردا رو کسی‌ خبر نداره ،،،پس من لقمه‌ای بر میدارم که تو دهانم جا بشه ،،،خانم‌ها هم باید یاد بگیرن از توقعاتشون کم کنن،،،،و به موقعیته همسرشون هم یه نگاه کوچولو بندازن،،،شاد و خوشبخت باشیم,,,در پی دانه مرو همچو کبوتر، که تو را / عاقبت بهر یکی دانه، به دام اندازند. . صید کن شیر صفت، نیم بخور، نیم ببخش / تا به هرجا که روی، بر تو سلام اندازند . .
یکشنبه 27 آذر 1390 - 11:44
noshafarin - اکلند - نیوزلند
. میخوای خانمت را یک سال دیگه پس بدی ؟ مگه کرایه کردی؟ منظورتون چیست؟ میخوای قرض بیگیری بری مصرکه بد قول نباشی ؟. فکرکنم اگه خانمت این کامنت رو بخونه دیگه تا سر کوچه هم باهات نیاد! در ضمن دوست من کسی به گوش کردن به حرف زور عادت نمیکنه چه 2 سال چه . 100 سال .
یکشنبه 27 آذر 1390 - 12:38
Camran - بـغداد - عــــراق
نصیحت به تمام دوستان. بمیریید ولی‌ زنزلیل نشید. همسرتون را هرچی‌ رو بدین پرروتر میشن اون موقع دیگه باید سواری بدین اونهم چی‌ دربسست
یکشنبه 27 آذر 1390 - 13:56
begoo ke roya nist - مانیلا - فیلیپین
من فکر کنم آقای ا.اهورایی شوخی‌ کرده زیاد جدی نگیرید.من یه بابا دارم عاشق مسافرته من که ایران بودم منو مامانم و هر عیدو تابستون وقتی‌ مدرسها تعطیل میشد می‌برد مسافرت.ولی‌ مامانم از مسافرتهای بیش از سه‌ روز خسته میشه و در سفر اظهار ناراحتی‌ میکنه..
دوشنبه 28 آذر 1390 - 15:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.