ادعاهای داوود احمدی نژاد ؛ انتقام گیری از مشایی با افشای واقعیت


 
عصرایران - آقای داوود احمدی نژاد ، برادر رئیس جمهور و رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری مدتی است که سخنانی کاملاً خاص درباره جریان اسفندیار رحیم مشایی مطرح می کند. از جمله آن که چندی پیش از صدور صدها مجوز حمل سلاح برای اعضای جریان انحرافی و وابستگان آنها خبر داده بود و اخیراً‌ نیز گفته است که "جریان انحرافی کنونی افرادی را در جنگل‌های شمال در قالب تیم‌های کوه‌نوردی آموزش‌های نظامی داده و از طریق کانال‌های توریستی وابسته به دولت برای آموزش به خارج می‌بردند." (خبرگزاری فارس)

این سخنان از دو حال خارج نیستند ؛ یا مقرون به صحت اند و یا دروغ ؛ که در هر حال نیازمند رسیدگی هستند. مع الوصف تا کنون هیچ خبر یا نشانه ای دال بر تعقیب قانونی این ادعاها در دست نیست و ایشان همچنان به این سخنان تکان دهنده ادامه می دهد.

اگر واقعاً حرف های ایشان واقعیت دارد و جریانی آن هم در درون دولت به طور غیرقانونی و پنهانی دست به کار سلاح و آموزش های مخفیانه نظامی در دل جنگل های شمال و خارج از کشور شده است و برای یاران خود مجوز حمل سلاح هم صادر کرده و ... آنگاه باید از نهادهای نظارتی و امنیتی مسوول انتظار برخورد سریع و بی مماشات با این روند را داشته باشیم . مگر می شود اقداماتی بدین خطرناکی در دل دولت انجام شود و مسوول سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری هم در سخنرانی ها و مصاحبه های خود آن را مدام جار بزند ولی کسی کاری نکند و مقدمات محاربه را در هم نشکند؟!
چطور است که با یک روزنامه نگار یا وبلاگ نویس به محض آن که مطلبی ناخوشایند بنویسد فوراً و بدون فوت وقت برخورد می شود ولی یک عده با حمایت جریان موسوم به انحرافی در تدارک اقدام نظامی هستند و کک کسی هم نمی گزد؟!

اما حالت دوم این است که سخنان داوود احمدی نژاد ، نسبتی با واقعیت ندارد و تنها به خاطر منویات سیاسی و جناحی ترویج می شود ؛ به هر حال او قربانی زیرآب زنی مشایی و تیمش شده و حالا که کتک خور جریان انحرافی "ملس" است دارد انتقام می گیرد!
در این صورت نیز آیا خود این آقا به دلیل تشویش اذهان عمومی قابل تعقیب نیست؟ اگر فرد دیگری جز برادر رئیس جمهور دور بیفتد و در این شهر و آن دانشگاه و این روزنامه و آن خبرگزاری ، بخشی از دولتمردان را متهم کند که در سودای عملیات نظامی هستند و نیروهایشان را برای آموزش به جنگل های شمال و خارج کشور می فرستند و ... آیا می تواند مصون از هر گونه تعقیب و سوال و جواب و محاکمه ای باشد؟!

ادعاهای داوود احمدی نژاد با توجه به نوع ادعاهای وی که بسیار بزرگ ، مهم و بی سابقه است از آن نوع سخنانی نیست که بتوان با بی اعتنایی از کنارش گذشت بلکه در هر دو صورت "صحت یا سقم"، نیازمند رسیدگی است تا با روشن شدن واقعیت و برخورد با متخلف یا متخلفین ، این موضوع به جمع موضوعاتی که مردم را نگران می کند افزوده نشود ،‌ مردمی که به طور روزانه با هزاران مشکل و دغدغه مواجهند و اعصابشان دیگر کشش جنجال های جدید را ندارد.

+70
رأی دهید
-130

greentree - تهران - ایران
همهٔ شما‌ها رو باید برد به اوردوگاه کار اجباری و وادار کرد که به اندازه ۵ نفر کار کنید ،شما‌ها خیلی‌ به این ملت بدهکارید ،امیدوارم اون روز زودتر برسه که تمامی‌ ایرانی‌‌ها خوشحال بشند
شنبه 26 آذر 1390 - 17:03
mortimer - اصفهان - ایران
اینان سرشان به باسنشان پنالتی می زند!!!
شنبه 26 آذر 1390 - 18:44
مانفرد - ایران - ایران
خیــــــــالبــــــــــافـــــــی: یه روز میبینی احمدی نژاد دستورو صادر کرد و با یه کودتا کشور کنفیکون شد. چی شده چی نشده ؟ مموتی نقشه داشت ایران و نجات بده و تا الان اینا همه سیاه نمایی بود خوب مجبور بود چند نفری رو هم به عناوین مختلف فدا کنه._از کی دستور داشت ؟ _از اسرائیل._از اسرائیل؟_آره بابا تازه خودش شخصن مثل اونموفعها تیر خلاص زن بوده و ترتیب خیلیها رو داده _نه!!!!!؟؟؟؟پس بگو تو جنگل منگلا واسه چی داشت به فک وفامیلاش آموزش نظامی میداد!!!!!!عجب ........ادامه دارد
شنبه 26 آذر 1390 - 18:29
the-only-one - ساحل نشین جنوب - ایران
این هم داووتی ان هم برادرش مموتی .گیر چه کسانی افتادیم خداییش
یکشنبه 27 آذر 1390 - 05:14
bkherebati - پونا - هندوستان
ایشان ....برادر حلقه گمشده داروین قبلا ( کوکنیت )میزدند ...جدیدن شیشه را. شروع کرده ...چنین فرمایشاتی می فرمایند...خدا بداد ما برسد با این قوم پریشان حال....
یکشنبه 27 آذر 1390 - 09:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.